Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Turizmas Renginiai Korupcijos prevencija
2018 m. birželio 24 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 6765339
Šiandien apsilankė: 115
Dabar naršo: 19


Klausimai-atsakymai
Klausimai
 
Su kuo turėčiau susisiekti dėl vietos valdžios institucijų neveiklumo? Lapkričio mėnesį 2011 m. name (mes gyvename dviejų aukštų name, butas priklauso savivaldybei) buvo gaisras. Sudegė visi langai . Ir kai buvo šalnos užšalo vandens vamzdis. Ir dabar mes neturime vandens. Aš gyvenu su trimis nepilnamečiais vaikais, vienam nėra net metų! Su seniūnu buvom susitarę kad jis sutvarkys langus ir izoliuos vamzdžius.
Gyvenu Švenčionių rajone Adutiškio, kaime. Centrinės aikštės gatvėje Namo Nr.3 buto Nr.5
 
registruotas šiauliuse gyvenu pabradeje esu bedarbis ar galiu gauti socpašalpa
 
Laba diena,
Norėjau paklausti apie socialinę pašalpą. Man labai idomu kaip taikomas naujasis LR Piniginės socialinės paramos nepasiturinčioms šeimoms ir vieniems gyvenantiems asmenims įstatymas. Kaip suprantu nuo 2012-01-01 nėra taikomas reikalavimas stovėti darbo biržoj, kai žmogus dirba ne visu etatu.
Esu pateikusi dokumentus socialinei pašalpai gauti. Pati esu vaiko priežiūros atostogose ir jokių pajamų iš to negaunu, vyras dirba pagal valandinį darbo užmokestį, todėl jam per mėnesį tenka dirbti 120 ar 100 valandų. Turime du vaikus. Atrodo kaip ir patenkame į atitinkančių asmenų sąrašą,kurie turi teisę gauti socialinę pašalpą, bet vėl reikalaujama mano vyro stovėti darbo biržoj. Kaip tai suprasti? Ar taip ir turi būti?
Pagarbiai,
Ramunė
 
Sveiki. norėjau pasiteirauti ar Švenčionėlių KC veikiantis karate klubas yra KC? ar jis nuomuojasi patalpas? ar sudarinėjamos sutartys su lankančių karatė klubą vaikų tėvais dėl užsiėmimų mokesčio, dėl vaikų saugumo? Kur panaudojami mėnesinio mokesčio pinigai? Kas veda tuos užsiėmimus? Ar turi leidimus, kažkokį atskirį ir t.t. Kas nustatė mėnesinį lankymo nokestį?
 
laba diena.noreciau paklaust del busta.as jau kiek laiko esu eileje del buto,o buto nieks nesiulo...kas cia per nesamones,gal reikia tv laida iskvesti,tada gal greiciau gausiu..nei buto,nei pagalbos is musu savivaldibos nagaunu...
 
Sveiki, norėjau pasiteirauti, kada bus valomi keliai kaimuose? Kadangi autobusai nevažiuoja, o su mašina negalima išvažiuoti, tai kaip reikia mums nuvykti į darbą ar nuvežti vaikus į darželį, mokyklą? Skambinom į kaimišką seniūniją, pasakė, kad neturi lėšų kelių valymui. Tai įdomu, kur tos lėšos dingo, jei tik dabar žiema prasidėjo, iki Naujų metų kelių valyti nereikėjo.

Ačiū už atsakymą
 
Sveiki. Kuris yra teisingas kaimo pavadinimas? Dotenėnai ar Dotinėnai?
Pav.: Nac.žemės tarnybos, kadastro ir kt.dokumentuose, kelio ženklai su gyvenvietės pavadinimu - vienaip, Švenčionių raj.savivaldybės dokumentuose, žemėlapiuose - kitaip.
Ačiū už atsakymą.
 
Laba diena
trukdau Jus su tokiu klausimu:
Ar mūsų rajonui t.y Švenčioniu yra reikalingi kokie nors specelistai? žinau kad kitose savivaldybėse galima sužinoti kokių specelistų reikia ir buten pagal ta spec. yra galimybė studijuoti ir savivaldybė dalinai apmoka studiju išlaidas, su salyga kad baiges mokslus tas asmuo privalo atidirbti tome rajone tai būtų švenčionių penkerius metus.
Labai lauksim atsakymo
Pagarbiai Lina
 
Laba diena, kur galima kreiptis dėl laisvos valstybinės žemės įsigijimo? Ačiū.
 
Laba diena.
Norėjau paklausti, kodėl tamsiu paros metu Cirkliškio gyvenvietėje nedega apšvietimo stulpai? A nei kartelio nebuvo issižiebę... Gerai kai seniūnė gali automobiliu iki namų davažiuoti, o ką daryti vaikam, kurie gryžta sutemus? Baudžiat kad be atžvaitų vaikšto žmonės, o kad žmogus nemato kur eiti... Apsurdas.
Ačiū už atsakymą.
<< 1 ... 6 ... 15 ... 20 ... 22 23 24 25 26 27 28 29 ... 37 ... 73 >> 

Užduokite savo klausimą:

Jūsų vardas: 

El. pašto adresas: 

Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Eiviltas
Eiviltė
Jonas
Janina
Rytoj:
Geistautas
Geistautė
Vilhelmas
Baniutė

 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas