Švenčionių rajono savivaldybė

Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
Duomenys kaupiami ir
saugomi Juridinių asmenų
registre, kodas 188766722

Pagrindinė svetainė

Prisijungimas
 • Prisijungimas gyventojams
 • Naujienos ir aktualijos
  Rengiantis Baltarusijos atominės elektrinės veiklos pradžiai, Radiacinės saugos centras tęsia susitikimus su gyventojais
  2019-08-14

  Rengdamiesi Baltarusijos atominės elektrinės (toliau - Baltarusijos AE) veiklos pradžiai, Radiacinės saugos centras (toliau - RSC) kartu su Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentu prie Vidaus reikalų ministerijos (toliau - PAGD) ir savivaldybėmis sistemingai organizuoja susitikimus su Baltarusijos pasienio gyventojais. Plačiau

  Informuojame Svirkų seniūnijos gyventojus, kad 2019 m. rugsėjo 4 d. vyks seniūnaičių rinkimai pagal patvirtintą grafiką
  2019-08-14
  Kviečiame į seminarą gyventojams, juos atstovaujančioms ir vienijančioms organizacijoms daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) tema
  2019-08-14

  Seminaro vieta: Vilniaus g. 19, Švenčionių rajono savivaldybė.
  Seminaro laikas: 2019 m. rugpjūčio 27 d. 15.00 val.
  Seminare bus aptariama naujausia informacija daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) klausimais, susijusiais su statybiniu-energetiniu, ekonominiu ir teisiniu požiūriu.

  Plačiau

  Švietimo, kultūros, sveikatos ir socialinės apsaugos komiteto posėdis
  2019-08-13

  2019 m. rugpjūčio 19 d. 10.00 val. – Švietimo, kultūros, sveikatos ir socialinės apsaugos komiteto posėdis (darbotvarkė).

  Plačiau
  Biudžeto, ekonomikos, aplinkos apsaugos ir kaimo reikalų komiteto posėdis
  2019-08-13

  2019 m. rugpjūčio 19 d. 13.30 val. – Biudžeto, ekonomikos, aplinkos apsaugos ir kaimo reikalų komiteto posėdis (darbotvarkė).

  Plačiau
  Gyventojų žiniai
  2019-08-13
  Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Teisės ir civilinės metrikacijos skyriuje saugomi Romos katalikų bažnyčių gimimo, mirties, santuokos pirmieji įrašų egzemplioriai.
  2020 m. visas bažnytines metrikų knygas perims Lietuvos valstybinis istorijos archyvas.
  Kviečiame kreiptis visus rajono gyventojus, norinčius gauti savo arba giminystę įrodančius dokumentus artimųjų, gimimo, mirties ir santuokos įrašus. Plačiau
  Kviečiame teikti neformaliojo vaikų švietimo programas 2019 m. rugsėjo – gruodžio mėnesiams
  2019-08-12
  Reikalavimai NVŠ teikėjui ir NVŠ programai yra apibrėžti švietimo ir mokslo ministro patvirtintame Neformaliojo vaikų švietimo lėšų skyrimo ir panaudojimo tvarkos apraše (Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro 2018-09-12 įsakymas Nr. V-758) ir Švenčionių rajono savivaldybės neformaliojo vaikų švietimo lėšų skyrimo ir naudojimo tvarkos apraše. Plačiau
  Švenčionių rajone lankėsi Jurbarko rajono savivaldybės delegacija
  2019-08-09

  2019 m. rugpjūčio 9 d., penktadienį sulaukėme Jurbarko rajono savivaldybės atstovų delegacijos vizito. Susipažinti su mūsų rajonu, savivaldybės veikla bei turizmo objektais atvyko 22 asmenų delegacija: Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, savivaldybės administracijos darbuotojai, seniūnijų seniūnai bei tarybos nariai.

  Plačiau
  Skelbiami Švenčionių seniūnijos seniūnaičių rinkimai
  2019-08-09
  Skelbiami Kaltanėnų seniūnijos seniūnaičių rinkimai
  2019-08-09
  Skelbiami Švenčionėlių seniūnijos seniūnaičių rinkimai
  2019-08-09
  Skelbiami Cirkliškio seniūnijos seniūnaičių rinkimai
  2019-08-07
  Informacija dėl gatvės pavadinimo suteikimo
  2019-08-06
  Tvariausiai vykti į darbą kviečiančiai įmonei – Aplinkos ministerijos apdovanojimas
  2019-08-06

  Aplinkos ministerija, Europos judumo savaitės organizatorė Lietuvoje, ragina šalies įmones savo darbuotojų kolektyvo tarpe populiarinti darnų judumą, aplinkos tausojimą ir kviečia jas dalyvauti „Judriausios įmonės" konkurse.

  Visiems žinoma, kad kelionei į darbą pasirinkę aplinkai draugišką priemonę - viešąjį transportą, dviratį, paspirtuką ar kelionę pėsčiomis - gyventojai padeda „atkimšti" miestų gatves, sumažinti oro taršą, užsiima taip reikalinga fizine veikla. Todėl tai atneša ne tik ekonominės naudos, bet gerina darbuotojų ir visos visuomenės sveikatą. Plačiau
  Informacija dėl paramos maisto produktais ir higienos prekėmis iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo
  2019-08-02

  Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius primena, kad teisę gauti paramą maistu ir higienos prekėmis iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo turi nepasiturintys gyventojai, kurių vidutinės mėnesio pajamos vienam asmeniui neviršija 1,5 valstybės remiamų pajamų (VRP) dydžio (183,00 Eur).

  Plačiau
  Bus pradėti remontuoti Adutiškio ir Jakelių kadastro vietovių melioracijos grioviai
  2019-08-02

  Informuojame apie rengiamą projektą „Švenčionių rajono savivaldybės Adutiškio k. v. melioracijos projektų Nr. 4 (1961 m.) ir Nr. 5-6 (1965 m.) griovių ir juose esančių statinių 2017 m. nukentėjusių nuo liūčių, remonto darbai“ ir „Švenčionių rajono savivaldybės Jakelių k. v. melioracijos projektų Nr. 13 (1979 m.) ir Nr. 1 (1965 m.) griovių ir juose esančių statinių, 2017 m. nukentėjusių nuo liūčių, remontas“.

  Plačiau
  Informacija dėl buitinių nuotekų tinklų plėtros Švenčionių miesto Adutiškio gatvėje
  2019-08-01

  Švenčionių rajono savivaldybės administracija bendradarbiaudama su UAB „Vilniaus vandenys“ įgyvendina buitinių nuotekų surinkimo tinklų plėtros projektą Švenčionių miesto Adutiškio gatvėje. Parengti projektiniai pasiūlymai, kuriuose buitinių nuotekų tinklai suprojektuoti iki sklypų ribų. Projektas bus įgyvendinamas ES struktūrinių fondų ir Švenčionių rajono savivaldybės biudžeto lėšomis 2020 metais, jeigu prie buitinių nuotekų tinklų pageidaus prisijungti ne mažiau nei 72 būstų savininkai.

  Plačiau
  Švenčionių rajono savivaldybėje diskutuota apie institucinės globos pertvarką
  2019-08-01

  Strateginis institucinės globos pertvarkos tikslas – kurti kompleksiškai teikiamų paslaugų sistemą, kuri sudarytų galimybes kiekvienam vaikui, neįgaliajam ar jo šeimai gauti individualias pagal poreikius paslaugas ir reikiamą pagalbą bendruomenėje, o kiekvienam likusiam be tėvų globos vaikui augti saugioje ir jo raidai palankioje aplinkoje biologinėje, jos nesant – įtėvių, globėjų šeimoje.
  2020 metų balandį baigsis pirmasis pertvarkos projekto etapas, kurio tikslas – sukurti pertvarkai reikalingas sąlygas ir didinti paslaugų prieinamumą. Antrajame etape bus plečiama paslaugų infrastruktūra regionuose ir pradedamos teikti naujos paslaugos.

  Plačiau
  VSAT kviečia rinktis pasieniečio įvadinio mokymo kursus
  2019-07-29

  Rugsėjo 30 d. Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos (toliau – VSAT) Pasieniečių mokykloje bus organizuojami Pasieniečio įvadinio mokymo kursai. Turintieji aukštąjį universitetinį arba aukštąjį neuniversitetinį bei aukštesnįjį išsilavinimą ir nepriekaištingos reputacijos asmenys kviečiami rinktis šiuos mokymo kursus ir per 15 savaičių tapti pasieniečiais.

  Plačiau
  Rengiantis Baltarusijos atominės elektrinės veiklos pradžiai Radiacinės saugos centras organizuoja susitikimus su gyventojais
  2019-07-26

  Viešai Baltarusijos Respublikos skelbiamoje informacijoje nurodoma, kad pirmasis Baltarusijos atominės elektrinės (toliau – Baltarusijos AE) reaktorius pradės veikti šį rudenį. Suprantama, kad gyventojams didelį susirūpinimą kelia arti Lietuvos sienos pradėsianti veikti atominė elektrinė bei jos keliamas pavojus branduolinės avarijos atveju.
  Siekdami supažindinti Lietuvos gyventojus, gyvenančius arti Baltarusijos AE, su galimomis grėsmėmis, jeigu joje įvyktų branduolinė avarija, ir juos informuoti apie tokių avarijų metu taikomas apsaugos priemones š. m. liepos 24 d. Radiacinės saugos centras kartu su Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento ir Švenčionių rajono savivaldybės administracijos atstovais organizavo susitikimą su Magūnų seniūnijos gyventojais.

  Plačiau
  „Švenčionių miesto vietos veiklos grupė“ paskelbė kvietimą Nr.2
  2019-07-26

  2019 m. liepos 22 dieną asociacija „Švenčionių miesto vietos veiklos grupė“ paskelbė kvietimą Nr. 2 teikti projektinius pasiūlymus dėl projektų, skirtų įgyvendinti „Švenčionių miesto vietos plėtros strategijos 2016-2022 m.“ veiksmus.
  Projektinius pasiūlymus pagal strategijos 1-ąjį tikslą „Skatinti verslo plėtrą ir didinti gyventojų įsidarbinimo galimybes Švenčionių mieste“ galima teikti iki rugsėjo 30 d. 15 val.. Pagal 2-ąjį tikslą – „Didinti asmenų, patiriančių socialinę atskirtį, integraciją išplečiant socialinių ir kitų paslaugų spektrą Švenčionių mieste“ iki spalio 30 d. 15 val.
  Projektiniai pasiūlymai (pasirašyti popieriniai dokumentai) turi būti atsiųsti VVG registruotu laišku, per kurjerį ar įteikti VVG asmeniškai kvietime nurodytu adresu: Stoties g. 4 Švenčionys.

  Daugiau informacijos rasite: http://www.svencioniumiestovvg.lt/Strategija-2016-2022-m/

  Plačiau
  Kvietimas dalyvauti seminare
  2019-07-25

  Kviečiame į seminarą gyventojus, juos atstovaujančias ir vienijančias organizacijas daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) tema
  Seminaro vieta: Vilniaus g. 19, Švenčionys (Švenčionių rajono savivaldybės tarybos salė, 2 aukštas)
  Seminaro laikas: 2019 m. rugpjūčio 27 d. 15.00 val.
  Seminare bus aptariama naujausia informacija daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) klausimais, susijusiais su statybiniu-energetiniu, ekonominiu ir teisiniu požiūriu.

  Plačiau
  Kvietimas į Švenčionėlių sodininkų bendrijos „Ąžuolas“ susirinkimą
  2019-07-24
  Informacija dėl šeimos kortelių
  2019-07-23

  Nuo 2019 m. liepos 1 d. įsigaliojo Šeimos kortelės įstatymas, kuris numato, kad gausios ir neįgalius vaikus auginančios šeimos galės pretenduoti į Šeimos korteles.
  Gausi šeima – tėvai, globėjai (rūpintojai), kurie augina ir (ar) globoja (rūpina) tris ar daugiau vaikų iki 18 metų, taip pat susituokęs asmuo, su kuriuo teismo sprendimu dėl sutuoktinių gyvenimo skyrium yra likę gyventi jų trys vaikai iki 18 metų, arba vienas iš tėvų ir jų trys ar daugiau vaikų iki 18 metų, taip pat jų nedirbantys ir savarankiškos veiklos nevykdantys nesusituokę ir savo vaikų neturintys pilnamečiai vaikai iki 24 metų, kurie mokosi pagal bendrojo ugdymo programą ar formaliojo profesinio mokymo programą pirmajai kvalifikacijai įsigyti arba studijuoja aukštojoje mokykloje pagal nuolatinės studijų formos programą, arba bendrojo ugdymo mokyklas baigę šių šeimų vaikai laikotarpiu nuo bendrojo ugdymo programos baigimo dienos iki tų pačių metų 1 dienos.

  Plačiau
  Informacija dėl vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo maršrutų reisų
  2019-07-19

  Nuo 2019 m. rugpjūčio 1 d. keičiasi autobusų važiavimas vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo maršrutais:

  1. Keičiamas autobusų važiavimas mokinių (rudens, žiemos, pavasario, vasaros) atostogų metu maršrute Pabradė–Prienai–Pabradė reisu Pabradė–Prienai–Pabradė, vietoje 15.05 val. darbo dienomis, autobusai važiuos 13.30 val. darbo dienomis.

  Plačiau

  Naujienų archyvas >

   

  Rengiami projektai
  INFORMACIJA APIE SPRENDIMO PRIĖMIMĄ DĖL KAIMO PLĖTROS PROJEKTO RENGIMO IR PASIŪLYMŲ PATEIKIMO
  2019-08-07

  Informuojame, kad 2019 m. rugpjūčio 23 d. numatoma priimti sprendimą pradėti rengti kaimo plėtros žemėtvarkos projektą Mielagėnų Kelio kaime (kadastro Nr. 8687/0002:507), kurio planavimo tikslas - parinkti ūkininko sodybos vietą ir uždaviniai - nustatyti melioracijos statinių ir inžinerinių tinklų išdėstymą, suplanuoti žemės ūkio paskirties žemės sklypo (sklypų) teritoriją, nustatant ūkininko sodybos statinių statybos zoną. Plačiau

  Bus pradėti remontuoti Adutiškio ir Jakelių kadastro vietovių melioracijos grioviai
  2019-08-02

  Informuojame apie rengiamą projektą „Švenčionių rajono savivaldybės Adutiškio k. v. melioracijos projektų Nr. 4 (1961 m.) ir Nr. 5-6 (1965 m.) griovių ir juose esančių statinių 2017 m. nukentėjusių nuo liūčių, remonto darbai“ ir „Švenčionių rajono savivaldybės Jakelių k. v. melioracijos projektų Nr. 13 (1979 m.) ir Nr. 1 (1965 m.) griovių ir juose esančių statinių, 2017 m. nukentėjusių nuo liūčių, remontas“.

  Plačiau
  Informacija apie sprendimo priėmimą dėl kaimo plėtros projektų rengimo ir pasiūlymų pateikimo
  2019-07-23

  Informuojame, kad 2019 m. rugpjūčio 8 d. numatoma priimti sprendimą pradėti rengti kaimo plėtros žemėtvarkos projektą Čepukėnų kaime (kadastro r. 8657/0002:7), kurio planavimo tikslas – parinkti ūkininko sodybos vietą ir uždaviniai – suplanuoti žemės ūkio paskirties žemės sklypo (sklypų) teritoriją, nustatant ūkininko sodybos statinių statybos zoną.

  Plačiau
  Informacija apie sprendimo priėmimą dėl kaimo plėtros projektų rengimo ir pasiūlymų pateikimo
  2019-07-23

  Informuojame, kad 2019 m. rugpjūčio 8 d. numatoma priimti sprendimą pradėti rengti kaimo plėtros žemėtvarkos projektus Padubingės kaime (kadastro Nr. 8647/0001:102, Nr. 8647/0001:103), kurių planavimo tikslas – įveisti mišką ne miško žemėje ir uždaviniai – suformuoti žemės naudmenų plotus, kuriuose galima įveisti mišką.

  Plačiau

  Naujienų archyvas >

   

  Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą
  INFORMACIJA APIE NUMATOMĄ PROJEKTUOTI VISUOMENEI SVARBŲ STATINĮ SANDĖLIAVIMO PASKIRTIES PASTATO ARNIONIŲ G. 45, PABRADĖJE STATYBOS PROJEKTAS
  2019-08-12
  INFORMACIJA APIE VISUOMENEI SVARBAUS STATINIO PROJEKTAVIMĄ
  2019-08-08

  Projekto pavadinimas: Švenčionių rajono savivaldybės Magūnų k.v. melioracijos projekto Nr. 6 (1974 m.) griovio ir jame esančių statinių 2017 m. nukentėjusių nuo liūčių, rekonstrukcijos darbai.

  Statinių statybvietės adresas ir žemės sklypo kadastrinis numeris: Algirdėnų k., Magūnų sen., Švenčionių r. sav.

  Esamų rekonstruojamų statinių naudojimo paskirtis - hidrotechnikos statiniai.

  Projektinius pasiūlymus parengusio projektuotojo, galinčio informuoti apie projektinius pasiūlymus, vardas, pavardė, elektroninio pašto adresas ir telefono numeris: UAB „Projeksta" projekto vadovas Agnius Baltmiškis, S-442-PmAMT, el. paštas: projeksta@gmail.com, mob.tel. 8-8616-59462

  Statytojas: Švenčionių rajono savivaldybės administracija, Vilniaus g. 19, LT-18116, Švenčionys, tel. (8 387) 66372. Plačiau
  INFORMACIJA APIE PRITARIMĄ PROJEKTINIAMS PASIŪLYMAMS
  2019-08-08

  Vadovaujantis Lietuvos Respublikos statybos įstatymu, Statybos techninio reglamento STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė" VIII sk. 67 p., Švenčionių rajono savivaldybės administracija pritaria sandėlio, Švenčionių r. sav., Pabradės sen., Pavoverės k., Gaspariškių g. 8, rekonstravimo ir džiovyklos įrenginių statybos projekto projektiniams pasiūlymams.

  Plačiau
  INFORMACIJA APIE VISUOMENEI SVARBAUS STATINIO PROJEKTAVIMĄ
  2019-08-08
  Projekto pavadinimas - AUŠROS G., ŠVENČIONIŲ M., ŠVENČIONIŲ R. SAV., REKONSTRAVIMAS
  Projektuojamo statinio adresas - Aušros g., Švenčionių m., Švenčionių r. sav.
  Projekte numatoma:
  - Rekonstruoti Aušros gatvės asfalto dangą;
  - Įrengti iš vienos pusės šaligatvį;
  - Įrengti apšvietimo tinklus (su LED šviestuvais);
  - Įrengti lietaus nuotekų tinklus.
  Plačiau
  Skelbimas apie parengtus projektinius sprendinius
  2019-07-24

  Vadovaudamiesi STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė“, informuojame, kad UAB „Atamis“ parengė „Statybininkų g. dalies Švenčionių m., Švenčionių rajono sav., rekonstravimo projektas“ projektinius pasiūlymus.
  Projektuojamo statinio adresas – Statybininkų g. Švenčionių m., Švenčionių rajono sav.

  Plačiau
  Informacija, apie planuojamas statybas, Beržų gatvės, Švenčionių mieste rekonstravimo projektą
  2019-07-24

  Projekto pavadinimas: Beržų gatvės, Švenčionių mieste rekonstravimo projektas
  Projektuotojas: AB „Panevėžio statybos trestas“. Įmonės kodas 147732969; P. Puzino g. 1, 35173, projekto vadovas Mindaugas Gaigalas, el. p.: mgaigalas@pst.lt, tel.+370 618 38 182.

  Plačiau
  Skelbimas apie parengtus projektinius sprendinius
  2019-07-24

  Vadovaudamiesi STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė“, informuojame, kad UAB „Atamis“ parengė „Lauko g. dalies Švenčionių m., Švenčionių rajono sav., rekonstravimo projektas“ projektinius pasiūlymus.
  Projektuojamo statinio adresas – Lauko g. Švenčionių m., Švenčionių rajono sav.

  Plačiau
  Skelbimas apie parengtus projektinius sprendinius
  2019-07-24

  Vadovaudamiesi STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė“, informuojame, kad UAB „Atamis“ parengė „Saulėtekio g. dalies Švenčionių m., Švenčionių rajono sav., rekonstravimo projektas“ projektinius pasiūlymus.
  Projektuojamo statinio adresas – Saulėtekio g. Švenčionių m., Švenčionių rajono sav.

  Plačiau

  Naujienų archyvas >

   

  © 1998-2012 Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.