Švenčionių rajono savivaldybė

Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
Duomenys kaupiami ir
saugomi Juridinių asmenų
registre, kodas 188766722

Pagrindinė svetainė

Prisijungimas
 • Prisijungimas gyventojams
 • Naujienos ir aktualijos
  Paminėta Vietos savivaldos diena
  2019-10-11

  2019 m. spalio 10  d. Švenčionių miesto kultūros centre paminėta  Vietos savivaldos diena. Šventės metu buvo pagerbti darbuotojai, atidavę šiam atsakingam ir nelengvam darbui savivaldoje dešimt, penkiolika, dvidešimt, dvidešimt penkerius ir net trisdešimt savo gyvenimo metų.
  Susirinkusius nuoširdžiai sveikino, dėkojo už profesionalų ir atsakingą darbą bei gražios šventės linkėjo rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius, administracijos direktorė Jovita Rudėnienė, Švenčionių rajono policijos komisariato bei Valstybės sienos apsaugos tarnybos atstovai.

  Plačiau
  Švenčionių rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius kviečia Švenčionėlių seniūnijos gyventojus į susitikimą
  2019-10-11

  Švenčionių rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius kviečia Švenčionėlių seniūnijos gyventojus į susitikimą, kurio metu supažindins su savivaldybės veiklos ataskaita, pristatys atliktus ir vykdomus darbus, artimiausius planus bei atsakys į gyventojams rūpimus klausimus.

  Susitikimas vyks: 2019 m. spalio 15 d., 17.15 val. Švenčionėlių meno mokyklos salėje (Švenčionėliai, Kaltanėnų g. 7)

  Kviečiame aktyviai dalyvauti! Plačiau

  Švenčionių rajono savivaldybės mero Rimanto Klipčiaus sveikinimas Vietos savivaldos dienos proga
  2019-10-10

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Plačiau
  Informacija dėl gatvės pavadinimo suteikimo
  2019-10-08
  Pradedamas šildymo sezonas
  2019-10-07

  2019 m. spalio 4 d. Švenčionių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas Nr. A-661 „Dėl 2019/2020 metų šildymo sezono pradžios“.

  Plačiau
  Kviečiame į jaunimo konferenciją „Visi skirtingi – visi lygūs“
  2019-10-07

  2019 m. spalio 18 d. 9 val. Švenčionių miesto kultūros centre vyks jaunimo konferencija „Visi skirtingi – visi lygūs“.
  Konferencijos tikslas – skatinti tarpusavio supratimą, toleranciją ir pagarbą vienas kitam.
  Konferencijos pranešėjai:
  Vilgailė Striužaitė – aktyvi įvairių socialinių projektų dalyvė, kilusi iš Švenčionėlių, 6 metus gyvenusi ne Lietuvoje, Indijoje suradusi savo antrąją pusę, su kuria sugrįžę į Lietuvą sėkmingai įsikūrė;
  Eskedar Maštavičienė – viena iš pirmųjų Etiopijos pabėgėlių, kurie persikėlė gyventi į Lietuvą, ir viena iš tų keleto, kurie pasiliko čia kurti savo ateitį. Tai verslininkė, kuri pati sukūrė jungtį tarp naujųjų namų Lietuvoje ir gimtosios Etiopijos;

  Plačiau
  Spalio 4 d. paminėta Tarptautinė mokytojų diena
  2019-10-07

  Spalio 4 d. Švenčionių miesto kultūros centre paminėta Tarptautinė mokytojų diena. Mokytojus sveikino rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius ir rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vedėja Teresa Sansevičienė.

  Plačiau
  Švenčionių rajono savivaldybės mero Rimanto Klipčiaus sveikinimas Tarptautinės mokytojų dienos proga
  2019-10-04

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Plačiau
  Skelbiami pakartotiniai Sarių seniūnijos seniūnaičių rinkimai
  2019-10-04
  Informuojame Sarių seniūnijos gyventojus, kad 2019 m. spalio 31 d. vyks pakartotiniai Sarių seniūnijos seniūnaičių rinkimai: Plačiau
  Ką verta žinoti apie gripą ir ūmias viršutinių kvėpavimo takų infekcijas prasidėjus jų sezonui?
  2019-10-03

  Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau – NVSC) Vilniaus departamento Švenčionių skyriaus specialistai primena apie prasidėjusį 2019-2020 m. gripo sezoną. Sergamumo gripu ir ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (toliau – ŪVKTI) rodikliai pradeda didėti jau spalio mėnesį, o didžiausias sergamumas šiomis infekcijomis yra stebimas gruodžio-sausio mėnesiais.

  Plačiau
  Latvijos valstybinė akcinė bendrovė „Valsts nekustamie īpašumi“ (liet. „Valstybės nekilnojamas turtas“) skelbia tarptautinį pirkimą, skirtą perstatyti Naująjį Rygos teatrą
  2019-10-03

  Latvijos valstybinė akcinė bendrovė (toliau VAB) „Valsts nekustamie īpašumi“ (liet. „Valstybės nekilnojamas turtas“) (toliau VNT) skelbia tarptautinį pirkimą, skirtą perstatyti Naująjį Rygos teatrą, kuris numato statybos realizaciją pagal architektų biuro „Zaigas Gailes birojs un partneri“ (liet. „Zaigos Gailės biuras ir partneriai“) architektės Zaigos Gailės (Zaiga Gaile) parengtą projektą ir Naujojo Rygos teatro poreikius.

  Plačiau
  Skelbiamas Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų finansavimo 2020 metais konkursas
  2019-10-03

  Švenčionių rajono savivaldybės administracija skelbia Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektams finansuoti iš valstybės ir savivaldybės biudžetų lėšų 2020 metais konkursą.
  Konkurso tikslas - gerinti neįgaliųjų socialinę integraciją į visuomenę, įtraukiant į organizacinius projektų atrankos, finansavimo ir administravimo procesus savivaldybių administracijas bei skatinant neįgaliųjų socialinės integracijos srityje veikiančias nevyriausybines organizacijas teikti neįgaliesiems reikalingas socialinės reabilitacijos paslaugas, kurios padėtų atkurti ar palaikyti neįgaliųjų socialinius, savarankiško gyvenimo įgūdžius, didinti jų užimtumą bei galimybes gyventi bendruomenėje savarankiškai. Plačiau

  Struktūrinio dialogo konferencija, subūrusi daugiau nei 100 jaunuolių
  2019-10-03

  Active Citizens programos vardas jau ne kartą šmėžavo po penkių Lietuvos rajonų vietinę spaudą ir interneto platybes. Britų tarybos programą jau trečius metus Lietuvoje įgyvendina Politikos tyrimų ir analizės institutas. Bendruomeniškas veiklas ir socialines iniciatyvas skatinanti programa, rugsėjo 26 dieną subūrė daugiau nei 100 jaunų žmonių iš Švenčionių, Visagino, Šalčininkų, Trakų ir Vilniaus rajonų į Erasmus+ projekto „Aktyvūs piliečiai: struktūrinis dialogas Pietryčių Lietuvoje" konferenciją (projekto kodas 2018-3-LT02-KA347-006049). Renginį globojo Šalčininkų meras Zdzislav Palevič.

  Plačiau
  Bendruomeniniai šeimos namai kviečia į 2019 m. spalio mėnesį vykdomas veiklas
  2019-10-02

  Kviečiame į Šeimų sociokultūrinės veiklos užsiėmimus, kurie vyks Bendruomeniniuose šeimos namuose, adresu Strūnaičio g. 3, Švenčionys:
  2019-10-03 (17:00 - 21:00 val.) užsiėmimas „Bendrystė grupėje".
  2019-10-16 (18:00 - 20:00 val.) organizuojamas Šeimų forumas tema „Kaip tinkamai užimti vaikus per artėjančias atostogas (rudens, žiemos)?".

  2019-10-08 (12:00 - 20:00 val.) organizuojamas žygis „Kartu drąsiau" (Keliausime po Švenčionėlių apylinkes).
  Į žygį renkamės prie Švenčionėlių socialinių paslaugų centro, Vilniaus g. 130, Švenčionėliai. Plačiau

  Kviečiame Švenčionių rajono gyventojus į nemokamas psichologo konsultacijas
  2019-10-01

  Plačiau
  Skelbiami pakartotiniai Pabradės seniūnijos seniūnaičių rinkimai
  2019-10-01
  Susitikimas su energetikos ekspertais
  2019-10-01

  Kviečiame atvykti į susitikimą su energetikos ekspertais ir sužinoti daugiau apie saulės energijos teikiamą naudą bei dujinius katilus ir jų efektyvumą.

  Plačiau
  Skelbiamas Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų finansavimo 2020 metais konkursas
  2019-10-01

  Švenčionių rajono savivaldybės administracija skelbia Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų finansavimo iš valstybės ir savivaldybės biudžetų lėšų 2020 metais konkursą.
  Konkurso tikslas – atrinkti ir finansuoti nevyriausybinių organizacijų projektus, skirtus neįgaliųjų kūno kultūros ir sporto veiklai, kaip neįgaliųjų socialinės integracijos priemonei, organizuoti.

  Plačiau
  Atvėsus orams didėja rizika užsikrėsti virusinėmis žarnyno infekcijomis
  2019-09-30
  Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau – NVSC) Vilniaus departamento Švenčionių skyrius primena, kad atvėsus orams susidaro puikios sąlygos plisti ne tik peršalimo ligoms, bet ir virusinėms žarnyno infekcijoms. Dažniausiai yra sergama Roto, Noro, Adeno virusų sukeltomis žarnyno infekcijomis. Plačiau
  Kviečiame į nemokamas laikysenos koregavimo ir kraujotakos gerinimo mankštas Pabradėje
  2019-09-30

  Švenčionių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras vykdydamas  Europinio projekto „Sveikos gyvensenos skatinimas Švenčionių rajone“ veiklas, kviečia į nemokamas laikysenos koregavimo ir kraujotakos gerinimo mankštas Pabradėje.

  Plačiau
  Dėl viešųjų konsultacijų vykdymo
  2019-09-27

  Lietuvos Respublikos teisingumo ministerija (toliau – Teisingumo ministerija) vykdo viešąsias konsultacijas valstybės garantuojamos teisinės pagalbos srityje, kurių tikslas išsiaiškinti valstybės garantuojamos teisinės pagalbos gavėjų nuomonę dėl valstybės garantuojamos teisinės pagalbos sistemos patogesnio prieinamumo ir teikiamų paslaugų kokybės. Nuo 2019 m. rugsėjo 25 d. iki spalio 25 d. vyks asmenų elektroninė apklausa (anketa) e-pilietis portale. Tikimės, kad jos metu gauti duomenys leis įgyvendinti geriausius sprendimus valstybės garantuojamos teisinės pagalbos srityje.

  http://epilietis.lrv.lt/lt/konsultacijos/viesoji-konsultacija-del-valstybes-garantuojamos-teisines-pagalbos

  Teisingumo ministerijos informacija

  Plačiau
  Savivaldybės mero Rimanto Klipčiaus sveikinimas Lietuvos socialinių darbuotojų dienos proga
  2019-09-27
    Plačiau
  Kaltanėnų seniūnijos kandidatų į seniūnaičius sąrašas
  2019-09-26
  Erkės vis dar aktyvios. Apie laimo ligą ir erkinį encefalitą trumpai
  2019-09-25

  Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau – NVSC) Vilniaus departamento Švenčionių skyriaus specialistai primena, kad Lietuvoje erkės būna aktyvios iki vėlyvo rudens, todėl ragina būti budriems ir saugotis erkių įkandimo. Pasitaiko atvejų, kai erkės į namus parsinešamos net šaltuoju sezonu.
  Šias metais per 8-is mėnesius, kaip ir pernai tuo pačiu laikotarpiu, registruota 30 susirgimų Laimo liga, tačiau šiemet registruoti net 5 erkinio encefalito atvejai, kai tuo tarpu pernai buvo registruotas tik 1 erkinio encefalito atvejis.
  Erkiniu encefalitu susirgę asmenys nurodė šias užsikrėtimo vietas: Pabradės miesto, Karkažiškių sen. teritorijos, Ožkinių kaimo miškas, Močiškės kaimas (Adutiškio sen.), Labanoro giria. Laimo ligos atvejai registruojami beveik visose rajono seniūnijose, tačiau dažniausiai – Pabradės ir Švenčionėlių miestų sen. teritorijose.

  Plačiau
  Pranešimas telefone – svarbi perspėjimo priemonė ekstremalios situacijos atveju
  2019-09-24

  „Žinojimas saugo“ – tokiu pavadinimu šiandien Vidaus reikalų ministerija (VRM) kartu su Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentu prie VRM pradeda gyventojų saugumui užtikrinti ir didesniam informuotumui, kaip elgtis ekstremalių situacijų atveju, skatinti skirtą informacinę kampaniją.
  Artėjant spalio 1-4 dienomis Lietuvoje vyksiančioms valstybinio lygio civilinės saugos funkcinėms pratyboms, kurių metu bus vertinama, kaip šalies institucijos yra pasirengusios reaguoti ir vykdyti joms pernai atnaujintame Valstybiniame gyventojų apsaugos plane numatytas funkcijas siekiant užtikrinti gyventojų apsaugą, jei įvyktų branduolinis ar radiologinis incidentas Baltarusijos Astravo atominėje elektrinėje.

  Plačiau

  Naujienų archyvas >

   

  Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą
  Informacija apie visuomenei svarbaus statinio projektavimą
  2019-10-11

  Vadovaujantis Statybos techninio reglamento STR1.1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė" VIII skyriaus „Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą ir visuomenės dalyvavimas svarstant statinių projektinius pasiūlymus" nuostatomis, informuojame, kad yra parengti Kitos paskirties inžinerinių statinių Arnionių g., Pabradės m. statybos projekto projektiniai pasiūlymai. Plačiau

  INFORMACIJA APIE PRITARIMĄ PROJEKTINIAMS PASIŪLYMAMS
  2019-09-23

  Vadovaujantis Lietuvos Respublikos statybos įstatymu, Statybos techninio reglamento STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė" VIII sk. 67 p., Švenčionių rajono savivaldybės administracija IS „Infostatyba" pritaria Švenčionių rajono Magūnų kadastrinės vietovės melioracijos projekto Nr. 6 (1974 m) melioracijos statinių, 2017 m nukentėjusių nuo liūčių, rekonstrukcijos projekto projektiniams pasiūlymams.

  Plačiau
  INFORMACIJA APIE PRITARIMĄ PROJEKTINIAMS PASIŪLYMAMS
  2019-09-23
  Vadovaujantis Lietuvos Respublikos statybos įstatymu, Statybos techninio reglamento STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė" VIII sk. 67 p., Švenčionių rajono savivaldybės administracija IS „Infostatyba" pritaria Gyvenamosios paskirties (daugiabučio) pastato (6.3) Švenčionių r. sav., Pabradės m., Architektų g. 12 (sklypo kad.nr.8644/0010:8), statybos projekto projektiniams pasiūlymams. Plačiau

  Naujienų archyvas >

   

  © 1998-2012 Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.