Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams koronavirusas Investuotojams Verslininkams Turizmas
2020 m. gegužės 31 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Viešoji tvarka
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 9038861
Šiandien apsilankė: 2727
Dabar naršo: 20


Informacija dėl naujojo koronaviruso
Naujienos ir aktualijos
Užsienio kariai, kuriems nustatytas koronavirusas, gydomi specialioje stovykloje, Pabradės poligone - tarp jų lietuvių karių nėra

Dar praeitą savaitę žiniasklaidoje buvo pranešta apie užsienio karių, kuriems patvirtintas COVID-19 virusas, perkėlimą iš kareivinių Rukloje į Pabradę. Dalis visuomenės sunerimo, ypatingai pabradiškiai, jog šie kariai, kuriems nustatytas koronavirusas, galbūt gali netrukdomai vaikščioti ar kitaip judėti pačiame mieste, Pabradėje.
Skubame visus nuraminti, jog visų sergančių užsienio šalių karių gydymas ir karantinas yra vykdomas griežtai specialioje stovykloje, Pabradės generolo Silvestro Žukausko poligone, todėl kontaktų tiek su nuolatinę privalomąją karo tarnybą atliekančiais, tiek su kovinį rengimą poligone vykdančiais kariais, juolab su pačiais gyventojais, jie neturi. Tai patvirtino Lietuvos kariuomenės Gynybos štabo Viešųjų ryšių vyr. karininkas kpt. A. Dilda.
Realią situaciją įvertino ir Švenčionių rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius šią savaitę apsilankęs Pabradės poligone Lietuvos kariuomenės ARKRC Generolo Silvestro Žukausko Poligono viršininko majoro Irmanto Braziulio kvietimu: „Tokios griežtos tvarkos, kokia yra taikoma poligone, dar galima daug kam pasimokyti - atskirta poligono teritorija, griežtai kontroliuojami atvykstantieji ir išvykstantieji, kuriems matuojama kūno temperatūra, o sergantys užsienio kariai, kurie yra gydomi užsienio medikų ir specialistų, yra specialioje stovykloje, atskirame pastate. Pabradės ir rajono gyventojai dėl užsienio karių izoliacijos gali būti visiškai ramūs."
Balandžio 2-osios dienos duomenimis, Lietuvos kariuomenėje koronavirusu (COVID-19) serga 28 sąjungininkų kariai bei 2 civiliai darbuotojai. 21 iš jų gydomas Lietuvoje, 7 evakuoti į savo šalis.
Šiuo metu nė vienam Lietuvos kariui virusas dar nėra nustatytas.
Dar kovo 29 d. į NATO priešakinių pajėgų batalioną atvyko 9 karo medikai iš Vokietijos ir Kroatijos, kartu su savimi atsigabeno papildomą medicininę įrangą. Jie padeda užtikrinti tarptautinio bataliono karių sveikatos priežiūrą specialioje stovykloje, atskirame pastate, Pabradės generolo Silvestro Žukausko poligone.
Lietuvos kariuomenė ir užsienio šalių kariai, esantys Lietuvoje, toliau laikosi įmanomų rekomenduojamų atsargumo ir prevencijos priemonių, siekiant maksimaliai apsaugoti karių sveikatą, tačiau taip pat privalo vykdyti paskirtas užduotis, susijusias su šalies gynyba.


Švenčionių rajono savivaldybės informacija
Nuotrauka mjr. Irmanto Braziulio

 

  2020-04-03
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
 Video archyvas 
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Gintautas
Rimvilė
Angelė
Petronėlė
Rytoj:
Jogaila
Galindė
Konradas
Juvencijus


 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas