Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Turizmas Renginiai Korupcijos prevencija
2018 m. spalio 22 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 7119713
Šiandien apsilankė: 1181
Dabar naršo: 46


Naujienos ir aktualijos
Švenčionyse sužibo puošni eglutė ir Kalėdų parkas

Gruodžio 8-osios (penktadienio) vakaras buvo ypatingas švenčioniškiams ir miesto svečiams. Tądien vykusio iškilmingo koncerto metu Švenčionių parke įžiebta pagrindinė rajono Kalėdų eglė, suspindo kiti parko papuošimai.


Šventinės pramogos prasidėjo dar vidudienį: rėmėjų padovanotas kalėdinis traukinukas jau tradiciškai nemokamai vėžino mažylius, o praeivius skanėstais viliojo mugės prekeiviai. Šventinis šurmulys miesto centre tvyrojo visą dieną, tačiau didžiausiu būriu švenčioniškiai parką užplūdo prasidėjus šventiniam koncertui.

Teatralizuotą kalėdinę pasaką žiūrovams pasekė katytę įkūnijusi Renata Grigianecienė ir jos bičiulis Deividas Dubinovas, o dainomis ir šokiais spektaklį praturtino Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokyklos auklėtiniai. Jaunieji artistai nuoširdžiai koncertavo savo draugams, tėveliams, broliukams, sesutėms bei visiems susirinkusiems. Ypatingai džiugiai mažieji žiūrovai pasitiko Kalėdų Senelį, kuris į šventę vėl atvyko netradiciškai: lydimą kiškių palydos, jį keturračiais atvežė Švenčionių pasienio užkardos pareigūnai. Netrukus į sceną pakilo rajono šeimininkas meras Rimantas Klipčius, kuris pasveikinęs bendruomenę, atliko pagrindinę misiją – įžiebė įstabaus grožio eglę.

Be elegantiškos eglės, padabintos mėlynos, ledo ir aukso spalvų dekoracijomis, parką papuošė šeši Švenčionių bendruomenės Active Citizens sukurti elniai. Jau ne pirmus metus parko medžiai suspindo tūkstančiais lempučių, o šių metų naujovė – žėrintys vartai į Kalėdų parką kvieste kvietė užeiti pasigrožėti, kaip kalbėjo patys švenčioniškiai, jų miesto Kalėdų pasaka.

Eglės įžiebimas – šventės kulminacija, tačiau net ir pasibaigus koncertui Kalėdų parke netrūko pramogų ir įdomybių. Trobelėje įsitaisęs Kalėdų Senelis priiminėjo vaikučių laiškus, veiksmas virė ir Nykštukų dirbtuvėlėse: čia vaikai galėjo patys pasigaminti kalėdinių žaisliukų, išsikepti meduolių ar šventiškai išsipaišyti veidukus. Kol Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazistės Gabija Vitkauskaitė ir Rūta Vilkoicaitė gražino mažuosius, dirbtuvėlėse šeimininkavusios bibliotekos darbuotojos tėvelius dosniai vaišino karšta arbata ir sausainėliais.

Kaip įprasta kalėdinių renginių metu, netrūko labdaros iniciatyvų. Maltos ordinas kvietė vaišintis A. Indriūno baro išvirta sriuba ir paragauti įspūdingo dydžio torto, kurį padovanojo UAB „Maxima LT“. Maltiečiai akcijos metu surinktus pinigus perdavė nepasiturinčioms šeimoms. Dar vieną labdaros iniciatyvą įgyvendino MB „Erega“, kuri kvietė įsigyti savo pagamintų medinių aksesuarų – žvakidžių, arbatos padėkliukų ir t.t. Surinktus pinigus „Erega“ paskyrė beglobiams gyvūnams.

Už šią šiltą šventę jos organizatoriai dėkingi rėmėjams: Švenčionėlių miškų urėdijos Švenčionių girininkijai, surinkusiai net 1250 šakų gražuolei eglei papuošti, ir šventinį grimą padovanojusiam parduotuvių tinklui „Švenčių miestas“. Už koncerto sceną ir pagalbą ją montuojant esame dėkingi Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko direkcijai. Už saldžias dovanėles koncerto dalyviams dėkojame Ignalinos kredito unijai, o šventę vainikavusį fejerverką – Švenčionijos labdaros ir paramos fondui.

Už atsidavimą kuriant Kalėdų parką nuoširdžiai dėkojame Švenčionių bendruomenės Active Citizens nariams, Švenčionių seniūnijai ir UAB ,,Švenčionių švara“. Už šventinę programą – Švenčionių kultūros centro bei bibliotekos darbuotojams ir J. Siniaus meno mokyklos mokytojams bei mokiniams. Dėkojame Švenčionių policijos komisariato pareigūnams ir policijos rėmėjams, sergėjusiems viešąją tvarką tiek šventės metu, tiek po jos.


Švenčionių rajono savivaldybės informacija

  2017-12-12
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Viltaras
Mingedė
Severinas
Aliodija
Rytoj:
Sanginas
Ramvydė
Odilija

 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas