Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Turizmas Renginiai Korupcijos prevencija
2018 m. spalio 20 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 7113670
Šiandien apsilankė: 204
Dabar naršo: 11


Naujienos ir aktualijos
Švenčionių rajono savivaldybėje vyko šeimų, auginančių vaikus su negalia, susitikimas su NVO vaikams konfederacijos atstovais

2017 m. gruodžio 5 d., įgyvendinant NVO vaikams konfederacijos bendrą nevyriausybinių organizacijų institucinio stiprinimo projektą, Švenčionių ir Pabradės miestuose vyko NVO vaikams konfederacijos ir Švenčionių rajono savivaldybės atstovų susitikimai su tėvais, auginančiais vaikus su negalia.


Susitikimo metu buvo siekiama išsiaiškinti, su kokiomis problemomis susiduria šeimos, auginančios vaikus su negalia. NVO konfederacijos atstovė Genovaitė Paliušienė akcentavo, kad kiekviena išsakyta problema yra labai svarbi ir padės įgyvendinti projekto tikslą - įvertinti Švenčionių rajono savivaldybės padėtį, poreikius paslaugoms ir padėti savivaldybei sistemiškai ir kompleksiškai spręsti vaiko šeimos problemas bendruomenėje.
Švenčionių rajono savivaldybės mero pavaduotoja Violeta Čepukova drąsino susirinkusius tėvus pasakoti savo problemas, leisti padėti jas spręsti, nebijoti, nes rajono bendruomenė taps stipria tik tuomet, kai kiekvienas gyventojas jausis svarbus ir saugus.
Susitikimo dalyviai dalinosi buities, būsto pritaikymo vaikams su negalia, informacijos apie teikiamas paslaugas trūkumo, laisvalaikio organizavimo ir daugybe kitų problemų, kurios auginant vaiką su negalia tampa kasdienybe. Visi susirinkę tėvai sutarė, kad vienas iš problemų sprendimo būdų - steigti vaikams su negalia dienos centrą, kuriame būtų teikiamos vaiko priežiūros, psichologo konsultacijų, kineziterapijos užsiėmimų paslaugos.
NVO konfederacijos atstovė G. Paliušienė vizito metu taip pat susitiko su Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Cirkliškio, Sarių, Strūnaičio ir Švenčionių seniūnijų seniūnais, sudarė susitikimų su aktyvių nevyriausybinių organizacijų ir vaikų dienos centrų atstovais šiose seniūnijose grafiką. Gruodžio mėnesį planuojamų susitikimų metu bus siekiama išsiaiškinti, kokias paslaugas vaikams teikia ir su kokiais iššūkiais susiduria rajono NVO organizacijos ir dienos centrai.

Informaciją parengė Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Inga Varnienė

 

  2017-12-06
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Gedas
Geimina
Adelina
Adelė
Rytoj:
Raitvilas
Gilanda
Hiliaras
Uršulė

 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas