Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams VAKCINACIJA NUO COVID-19 Verslininkams Turizmas Projektai
2021 m. spalio 19 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Viešoji tvarka
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Aplinkos monitoringas
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 11677097
Šiandien apsilankė: 5635
Dabar naršo: 40


Naujienos ir aktualijos
Švenčionių rajono savivaldybėje vykdomos psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos priemonės

Įgyvendinant 2020-2023 metų Švenčionių rajono savivaldybės narkomanijos prevencijos įgyvendinimo programos 2020 metų priemonių planą, patvirtintą Švenčionių rajono savivaldybės tarybos 2020 m. rugpjūčio 27 d. sprendimu Nr. T-147 „Dėl 2020-2023 metų Švenčionių rajono savivaldybės narkomanijos prevencijos įgyvendinimo programos 2021 metų priemonių plano patvirtinimo", Švenčionių rajono savivaldybėje 2021 m. spalio 8-10 d. vyko jaunimo stovykla, skatinanti jaunuolius pasirinkti sveiką gyvenimo būdą ir motyvuojanti jaunus žmones siekti savo tikslų.


Stovykloje Švenčionių rajono jaunuoliai, naudodami japonų būdą „Ikigai", mokėsi atrasti savo stipriąsias puses, formuoti komandą, atliko įvairias užduotis, susipažino su Švenčionių rajono savivaldybės jaunimo vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką programa, mokėsi organizuoti teminį vakarą, skatinantį sveiką gyvenimo būdą, diskutavo, teikė pasiūlymus, kaip atsisakyti žalingų įpročių ir kitus jaunuolius įtraukti į aktyvias veiklas.
Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos mokinės Karina Adamovičiūtė, Aušrinė Labogaidė, Justė Saveljevaitė ir Silvija Sinytė su savo bendraamžiais pasidalijo patirtimi apie Jaunimo savanorišką tarnybą Švenčionių miesto kultūros centre.
Jaunimo Europos komandos narys Linas Dervinis pristatė Jaunimo Europos komandos veiklą, organizavo stovyklos dalyvių diskusiją apie Europos ateitį, veiklas, skatinančias pasirinkti sveiką gyvenimo būdą.
Po užsiėmimų su lektoriais stovyklos dalyvius į būrį sutelkė teminio vakaro organizavimas, Agnės Paulavičiūtės atliekamos dainos ir diskusija prie laužo, stalo žaidimai ir gongų terapija.
„Neįkainojama, naudinga patirtis. Stovykloje vykusios veiklos stiprino komandą, padėjo atrasti savo stipriąsias savybes", - dalijosi mintimis Švenčionių rajono jaunuoliai stovyklos aptarimo metu.
Švenčionių rajono savivaldybės narkomanijos prevencijos įgyvendinimo programos 2021 metų priemonių plano priemonių įgyvendinimas finansuojamas iš Švenčionių rajono savivaldybės biudžeto.


Informaciją parengė Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Inga Varnienė

 

  2021-10-12
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
 Video archyvas 
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Geisvilas
Kantrimė
Kleopatra
Laura
Rytoj:
Gedas
Geimina
Adelina
Adelė 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas