Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams VAKCINACIJA NUO COVID-19 Verslininkams Turizmas Projektai
2021 m. spalio 19 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Viešoji tvarka
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Aplinkos monitoringas
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 11677757
Šiandien apsilankė: 6295
Dabar naršo: 43


Naujienos ir aktualijos
Švenčionių rajono savivaldybė įgyvendino projektą „Darbas vasarą? - puiki galimybė!"

Švenčionių rajono savivaldybė, siekdama didinti jaunimo užimtumą vasaros laikotarpiu, ne ugdymo proceso metu, skatinti ir didinti pagalbą jauniems žmonėms įsidarbinti, įgyvendino jaunimo užimtumo vasarą ir integracijos į darbo rinką projektą „Darbas vasarą? – puiki galimybė!“ (toliau – Projektas). Projekto veiklos finansuojamos pagal Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos organizuojamą Jaunimo užimtumo vasarą ir integracijos į darbo rinką projektų finansavimo 2021 metais konkursą (projekto kodas jdsav022630) iš valstybės biudžeto (10 tūkst. Eur) ir iš Švenčionių rajono savivaldybės biudžeto lėšų (4 tūkst. Eur).


Projekte dalyvavo Švenčionių rajono 23 jauni žmonės (14-19 m.), besimokantys Švenčionių rajono savivaldybės teritorijoje esančiose ugdymo įstaigose ir deklaravę savo gyvenamąją vietą Švenčionių rajone, bei 12 darbdavių: MB „Mantvida“, R. Maliavkos firma „Reks“, S. Trapikienės firma „Gieva“, UAB „Aureveta“, UAB „Alexa Lt“, UAB „Alių durpynas“, UAB „Orginesta“, UAB „Labanoro dūda“, UAB „Vytasta“, UAB „Švenčionių vaistažolės“, ūkininkas Aleksandras Pupkevičius, Švenčionių Visų Šventųjų parapija.
Į projekto veiklas tiesiogiai įtraukti 11 mažiau galimybių turintys (kaime gyvenantys) jaunuoliai.
Prieš pradedant jaunuoliams dirbti, siekiant išsiaiškinti jaunų žmonių lūkesčius ir poreikius, buvo organizuojami individualūs susitikimai. Organizuotų pasitarimų su jaunais žmonėmis ir darbdaviais metu aptartas pagalbos pobūdis ir poreikis darbo vietoje, darbuotojo ir darbdavio lūkesčiai ir galimybės. Skatinant jaunų žmonių bendrųjų ir dalykinių kompetencijų ugdymą, liepos–rugsėjo mėn. įvyko 5 grupiniai projekto dalyvių susitikimai, kurių metu jaunuoliai įsivertino įgytas bendrąsias (mokėjimo mokytis, komunikavimo, pažinimo, socialinę, iniciatyvumo ir kūrybiškumo) ir dalykines kompetencijas.
¬Siekiant išsiaiškinti, ar veiklos pateisino projekto dalyvių lūkesčius, ką reiktų tobulinti ir keisti Projekte, buvo parengtos 2 apklausos: 1 apklausa jaunuoliams ir 1 apklausa darbdaviams. Rugsėjo mėn. apklausoje dalyvavę respondentai pasidalijo informacija apie tai, iš kur sužinojo apie galimybę dalyvauti Projekte ir ar planuoja dalyvauti kitais metais, įvardijo sunkumus, su kuriais susidūrė dirbdami ar įdarbinę jaunus žmones, išskyrė Projekto trūkumus ir privalumus.

Projekto veiklos įgyvendintos vadovaujantis Švenčionių rajono savivaldybės jaunimo vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką programa, patvirtinta Švenčionių rajono savivaldybės tarybos 2020 m. birželio 25 d. sprendimu Nr. T-121 „Dėl Švenčionių rajono savivaldybės jaunimo vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką programos patvirtinimo“ ir Jaunimo užimtumo vasarą ir integracijos į darbo rinką projektų finansavimo 2021 metais konkurso nuostatais, patvirtintais Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktoriaus 2021 m. kovo 18 d. įsakymu Nr. 2V-48 (1.4) „Dėl Jaunimo užimtumo vasarą ir integracijos į darbo rinką projektų finansavimo 2021 metais konkurso nuostatų ir šio konkurso komisijos sudėties patvirtinimo“.

Informaciją parengė Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Inga Varnienė

 

  2021-10-13
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
 Video archyvas 
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Geisvilas
Kantrimė
Kleopatra
Laura
Rytoj:
Gedas
Geimina
Adelina
Adelė 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas