Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Verslininkams Turizmas Renginiai
2020 m. sausio 22 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Viešoji tvarka
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 8562768
Šiandien apsilankė: 823
Dabar naršo: 36


Naujienos ir aktualijos
Švenčionių rajono atstovas dalyvavo Active Citizens tarptautiniame susitikime Londone

2019 m. rugpjūčio 15-20 d. Švenčionių rajono aktyvistė, jaunoji žurnalistė Ramunė Vilkoitytė dalyvavo tarptautiniame Active Citizens programos susitikime Londone. Susitikime taip pat dalyvavo fasilitatoriai iš Anglijos, Bangladešo, Brazilijos, Indonezijos, Latvijos, Lebanono, Lenkijos, Meksikos, Pakistano, Pietų Sudano, Ukrainos bei Vietnamo. Į Anglijos sostinę – Londoną susibūrę šie aktyvūs bei entuziastingi žmonės turėjo galimybę ne tik dalintis gerosiomis patirtimis, sužinoti daugiau apie kultūrų skirtumus, bet ir dirbti kartu su profesionalais.

Penkias dienas vyko intensyvūs mokymai, kurių pagrindinis tikslas buvo tobulinti fasilitatorių žinias bei įgūdžius. Dalyviai gavo tiek teorinių, tiek praktinių žinių, kadangi kiekvienas paskutinę mokymų dieną turėjo pravesti bandomuosius seminarus kitiems renginio dalyviams. Tad naudingai praleidusi laiką Londone, Ramunė Vilkoitytė į Lietuvą atvyko su tarptautiniu mokymų baigimo pažymėjimu, kuris patvirtina gebėjimą vesti Active Citizens mokymų kursą anglų kalba.
„Išties, džiaugiuosi, jog gyvenimas siunčia tiek daug nuostabių galimybių tobulėti bei patirti save vis kitoje srityje. Būtent ši kelionė man leido pasijausti tvirta pasaulio piliete. Pirmą dieną buvo kiek nekomfortiška vienai atsidurti tarp 60 visiškai nepažįstamų žmonių svetimoje šalyje. Renginio dalyviai vyko iš pačių tolimiausių pasaulio kampučių – Bangladešo, Lebanono, Sudano ir dar daugiau nei dešimt skirtingų valstybių. Visi buvo savaip unikalūs, skirtingi, tačiau visi lygūs, susirinkę dėl bendro tikslo – tobulėti. Supratau, kad visi pasaulio žmonės visgi šypsosi viena bendra kalba. Tad renginio dalyviai po susipažinimo tapo artimiausiais žmonėmis toje erdvėje. Pusryčiaudama galėjau klausyti pasakojimų apie įprastus pusryčius Vietname, o pietaudama išgyventi Pietų Sudano kasdienybę. Visa tai leidžia išeiti iš jaukios komforto zonos bei tobulėti ne tik protiškai, bet ir dvasiškai. Tad to sau ir linkiu: „Kasdien tapti geresniu žmogumi už vakar.“ Gyvenime reikia prisiimti aktyvią poziciją ir pasiimti tai, ką jis gali suteikti geriausio. O būtent tokios galimybės ir atveria daugiausiai durų. Jaučiu didelį dėkingumą sau, pasauliui ir visiems, kurie drįsta eiti savęs tobulinimo keliu. Juk kuo labiau tobulėsime patys, tuo labiau tobulinsime aplinkinius. Kuo laimingesni tapsime, tuo laimingesni bus ir mus supantys žmonės. Tad visiems linkiu prisiimti atsakomybę būtent už save, nes viskas prasideda tik nuo mūsų vidinio pokyčio,“ – sako jaunoji žurnalistė Ramunė Vilkoitytė.

Informaciją parengė Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Inga Varnienė

 

  2019-09-09
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Aušrius
Skaistė
Anastazas
Vincentas
Rytoj:
Gailigedas
Gunda
Raimundas 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas