Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Turizmas Renginiai Korupcijos prevencija
2019 m. kovo 24 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 7637053
Šiandien apsilankė: 2268
Dabar naršo: 28


Naujienos ir aktualijos
Švenčionių rajono atstovai dalyvavo tarptautiniame Active Citizens programos dalyvių susitikime

L. Tolstojus yra sakęs: „Poreikis mokytis įgimtas visiems žmonėms; žmonės trokšta ir ieško žinių, kaip trokšta ir ieško oro kvėpuoti." Norėdami pasisemti naujų žinių ir „pakvėpuoti" kitu oru, 2018 m. vasario 3 d., 3 lietuviai – Švenčionių rajono savivaldybės mero patarėja Simona Kazlienė, Švenčionių rajono savivaldybės Jaunimo reikalų tarybos pirmininko pavaduotoja Smiltė Jonušaitė ir Jaunųjų Maltiečių atstovas Dovydas Ditkevičius – įlipo į lėktuvą, skrendantį Anglijos link. Tą pačią dieną į lėktuvus įlipo ir kitų 14 šalių atstovai, ketinantys dalyvauti Tarptautiniame Active Citizens programos dalyvių susitikime, kurį remia ir organizuoja Britų Taryba.

Turėdami skirtingus poreikius, norus, būdo savybes ir visa, kas skiria žmones, tądien skridome vedini vieno tikslo - mokytis. Šiltai sutikti oro uoste, keliavome į jaukų viešbutį, kuris tapo mūsų kelionės liudytoju. Susipažinę su kitais programos dalyviais, atvykusiais iš pačių tolimiausių pasaulio vietų, kibome į darbus. Dalinomės jau nuveiktais darbais, parašytais ir vykdomais projektais, sėmėmės naujų žinių ir tobulinome įgūdžius, kurie yra reikalingi dirbant su projektais. Mokydamiesi keliavome, kad išmoktume dar daugiau - kiekvienas buvo paskirtas į tam tikrą grupę, kurios kelias dienas praleido skirtinguose Anglijos miestuose. Bendravę su bendruomenių nariais, projektų vadovais, labdaros centrų įsteigėjais, apsilankę parlamente, diskutavome socialinėmis bei politinėmis temomis. Pokalbių metu atradome daug skirtingų tautų panašumų. Visose šalyse itin didelis dėmesys yra skiriamas savanorystei, nes ji yra geresnio rytojaus pagrindas. Po savaitės grįžome į namus kupini energijos, naujų idėjų bei minčių, turėdami planą ir strategiją, kaip galime prisidėti prie visuomenės gerais darbais.
Mintyse aidėjo vieno iš dalyvių pasakyti žodžiai: „Mes turime palikti žmones su viltimi, jog kažkas pasikeis." Stengsimės pateisinti visų žmonių viltis bei lūkesčius, nes kiekvienas žmogus, prisidedantis prie gėrio kūrimo, yra čempionas. Tokiais ir būkim.
 

Informaciją parengė Smiltė Jonušaitė, Active Citizens programos treinerė, Švenčionių rajono savivaldybės Jaunimo reikalų tarybos pirmininko pavaduotoja

 

  2018-02-19
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Daumantas
Ganvilė
Gabrielius
Donardas
Rytoj:
Normantas
Normantė
Feliksas
Liucija

 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas