Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Verslininkams Turizmas Renginiai
2019 m. balandžio 26 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 7749856
Šiandien apsilankė: 1485
Dabar naršo: 10


Naujienos ir aktualijos
Švenčionių r. Švenčionėlių lopšelis-darželis „Vyturėlis“ – mokyklų edukacinių erdvių 2018 m. konkurso nugalėtojas

Vilniaus universiteto Botanikos sodo muziejaus konferencijų salėje š. m. spalio 18 d. vyko Tarptautinė konferencija „Edukacinės erdvės ir ugdymo procesas“ ir mokyklų edukacinių erdvių 2018 m. konkurso nugalėtojų apdovanojimas. Šeštąjį kartą Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuojamoje konferencijoje dalyvavo Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro, Vilniaus universiteto Ugdymo mokslų instituto, Vilniaus universiteto Botanikos sodo atstovai ir Nacionalinės vertinimo komisijos išrinktų geriausiai tvarkomų edukacines erdves 23-jų mokyklų atstovai bei svečiai.


Tarptautinės konferencijos ir mokyklinių edukacinių erdvių konkurso tikslas – aktyvinti darnų ir estetišką edukacinių erdvių kūrimą ir kūrybišką jų naudojimą mokinių ugdymo procesui organizuoti, įtraukiant į praktinę veiklą visą mokyklos bendruomenę; skatinti mokyklų bendruomenių kūrybiškumą ir savarankiškumą, kuriant mokyklos vidaus ir lauko ir edukacines erdves; ugdyti vaikų ir jaunimo aplinkosaugos ir bendrąsias vertybes, formuojant mokyklos aplinkos savitumą, kuriant gamtos ir žmogaus sąlyčio aplinkoje zonas; stiprinti ikimokyklinio, bendrojo ugdymo, profesinio mokymo įstaigų, neformaliojo vaikų švietimo mokyklų bendravimo ir bendradarbiavimo ryšius, skleisti gerąją patirtį.
Mokyklinių edukacinių erdvių konkursas vyko dviem etapais – I etapas (iki 2018 m. gegužės 14 d.) – savivaldybių lygmeniu ir II etapas (iki 2018 m. rugpjūčio 31 d.) – nacionaliniu lygmeniu. Savivaldybės komisijos konkursui pristatė 86 mokyklas. Nacionalinė vertinimo komisija vietose apžiūrėjusi II konkurso etapui pateiktas geriausiai tvarkomas mokyklų edukacines erdves, vadovaudamasi Mokyklų edukacinių erdvių konkurso vertinimo kriterijais paskatino ir apdovanojo 23 mokymo įstaigas. Nominuotas buvo ir Švenčionių r. Švenčionėlių lopšelis-darželis „Vyturėlis“, kuriam įteiktas nominanto ženklas ir Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro padėkos raštas už inovatyvų edukacinių erdvių kūrimą ir jų naudojimą ugdymo(si) procese.

Parengė Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Jolanta Beriozovienė, el. p. jolanta.beriozoviene@svencionys.lt

  2018-10-23
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Gailenis
Dargailė
Klaudijus
Rytoj:
Gotautas
Aušra
Anastazas
Zita

 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas