Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams koronavirusas Investuotojams Verslininkams Turizmas
2020 m. liepos 11 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Viešoji tvarka
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 9176459
Šiandien apsilankė: 2513
Dabar naršo: 24


Naujienos ir aktualijos
Svarbiausia – būti kartu

Karantino metu pajaustas akių kontakto, apkabinimo, šypsenos, bendravimo, kuris leidžia mums visiems pasijusti reikalingiems ir svarbiems, stygius, leido suprasti, kas svarbiausia vaikams, turintiems negalią, ir suteikė noro susitelkus pamėginti praskaidrinti jų kasdienybę.


Norėdama prisidėti prie vaikų gerovės, Švenčionių pradinės mokyklos lavinamosios klasės mokytojos Inos Petrovskienės suburta komanda inicijavo socialinį bendruomenės projektą „Svarbiausia – būti kartu“, skirtą Švenčionių pradinės mokyklos lavinamosios klasės ir kitų Švenčionių rajono savivaldybės ugdymo įstaigų mokiniams, turintiems specialiųjų ugdymo poreikių. Projekto veiklų įgyvendinimas finansuojamas iš Britų tarybos programos „Active Citizens“, kurią Lietuvoje įgyvendina Politikos tyrimų ir analizės institutas.
2020 m. gegužės–birželio mėnesiais 25 projekto dalyvių laukė staigmena – „Gyvų žaislų“ personažų vaizdo skambučiai. Pokalbiai su mylimiausiu herojumi ir jo parinktos individualios užduotys leido vaikams pasijusti, kad jie yra svarbūs, ypatingi ir reikalingi.
Projekto veiklos Švenčionių pradinės mokyklos lavinamosios klasės mokinius pradžiugino ir Mokslo metų baigimo proga. Šventės metu kartu su mokiniais žaidė, šoko, dalyvavo ilgiausio burbulo varžybose, lankstė balionus Supermenė, o renginio pabaigoje vaizdo skambučiu visų laukė neįprastas pasakų herojaus sveikinimas.
Pasak Švenčionių pradinės mokyklos lavinamosios klasės auklėtojos Lenos Plotnikovos, „tai buvo gražus gestas, kurio nesukrausi į dėžutę ir nepadėsi ant lentynos, bet kuris palietė vaikų širdis ir sielas šiuo nelengvu laikotarpiu, kai visi buvome įkalinti savo mažuose pasaulėliuose. Projekto dėka buvo praskaidrinta vaikų nuotaika, pagerinta savijauta“.
Nuotaikingos projekto veiklos ne tik praskaidrino vaikams ir jų tėvams nuotaiką, sukūrė teigiamų emocijų, bendrystės bei jaukumo jausmą, bet ir suartino bendroms veikloms, norui veikti skirtingo amžiaus, skirtingų sričių, skirtingų požiūrių žmones. Priminė mums visiems, kad daugybė dalykų galime keisti ir kurti mes patys, nes svarbiausia – būti kartu.


Informaciją parengė Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė, projekto įgyvendinimo komandos narė Inga Varnienė

 

  2020-06-16
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
 Video archyvas 
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Vilmantas
Pijus
Kiprijonas
Kipras
Rytoj:
Margiris
Vyliaudė
Izabelė


 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas