Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Verslininkams Turizmas Renginiai
2019 m. liepos 17 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Viešoji tvarka
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 7977491
Šiandien apsilankė: 178
Dabar naršo: 14


Naujienos ir aktualijos
Rajone lankėsi JAV ambasados atstovai

Tarybos nario Dariaus Veličkos iniciatyva rajone lankėsi JAV ambasados atstovai: JAV diplomatas ambasadorės patarėjas kultūrai, švietimui ir žiniasklaidai Jonathan M. Berger, patarėjo padėjėja Jurgita Jonutienė ir JAV ambasados ekonomikos skyriaus specialistas Jonas Vasilevičius.

Delegacija vizitą rajone pradėjo nuo apsilankymo rajono savivaldybėje, kur svečius pasitiko rajono meras Vytautas Vigelis. Susitikime dalyvavo mero pavaduotoja Raja Krupenina, administracijos direktorės pavaduotojas Andrius Šarėjus, administracijos specialistai ir tarybos narys bei verslininkų atstovas Vytautas Bulka.
Svečiai pristatė vizito tikslus ir apskritai ambasados veiklą, siekius. Diplomatas Jonathan M. Berger pasakojo, kad ambasada palaiko glaudžius ryšius su žiniasklaida, kultūra ir švietimu, tad ir lankydamiesi rajone jie norintys tiesiogiai pabendrauti su mūsų jaunimu, aptarti galimybes galbūt net 11-12 klasę baigti ne savo mokykloje, o JAV. Tuo tikslu svečiai lankėsi Švenčionėlių Mindaugo ir Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijose.
Ambasados ekonomikos skyrius renka ir analizuoja verslo informaciją, padeda ambasadorei susidaryti vaizdą apie verslo situaciją šalyje, ieško galimybių padėti abiejų šalių verslininkams užmegzti bendradarbiavimo ryšius. Ambasados ekonomikos skyrius bendradarbiauja su JAV komercijos departamentu. Pastangos suartinti šalių verslininkus, padėti susirasti partnerių įprasminamos darbais. Pernai buvo organizuota Verslo misija - į Lietuvą buvo atvykusi 20 amerikiečių verslininkų grupė, kurie susitiko su Lietuvos verslininkais. Šiais metais numatoma atsakomoji Lietuvos verslininkų atstovų Verslo misija į JAV, kurią organizuojant prisidės ambasada. Kad užsimegztų santykiai, reikia laiko ir pastangų.
Svečiai rajone taip pat domėjosi verslo klimatu. J.Vasilevičius pabrėžė, kad šiuo aspektu mažas rajonas - ne kliūtis bendrai veiklai, svarbiausia - kad būtų įdomus pasiūlymas, o jis gali prigyti bet kur. Įdėmiai buvo išklausytas verslininkų atstovas Vytautas Bulka, papasakoję ne tik apie savo įmonę, bet ir apie verslo situaciją rajone ir šalyje. Vėliau svečiai lankėsi Švenčionių vaistažolių fabrike.

  2012-05-08
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Darius
Girėnas
Vaiga
Aleksas
Rytoj:
Tautvilas
Eimantė
Kamilis
Ervinas 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas