Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Turizmas Renginiai Korupcijos prevencija
2018 m. rugsėjo 25 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 7038487
Šiandien apsilankė: 1021
Dabar naršo: 57


Naujienos ir aktualijos
Prasidėjo jaunimo verslumo dirbtuvės! Prisijunk ir Tu!

2017 m. spalio 21 d. prasidėjo jaunimo verslumo dirbtuvės. Dvi dienas Švenčionių rajono savivaldybės ugdymo įstaigų mokiniai dalyvavo Švenčionių rajono savivaldybės organizuojamuose Jaunimo verslumo dirbtuvių I etape, kuris vyko Sirvėtos regioninio parko direkcijos „Gamtos mokykloje“.

Įvadinės dienos temos ir pranešimai buvo skirti susipažinimui, išsiaiškinimui, kokiomis savybėmis pasižymi verslininkas, kas bendro tarp lyderystės ir verslumo, kodėl sėkmingai įmonei taip svarbi gera komanda, ar pelnas yra svarbiausia. Kartu su lektore Lina Strauke aptarė šiuolaikinį požiūrį ir vertybes.
Antrosios dienos metu lektorė Ieva Kudabaitė supažindino jaunuolius su Lietuvoje egzistuojančiomis verslo formomis, verslo mokestine bei teisine aplinka, verslo planu. Aktyvūs jaunuoliai ne tik visą savaitgalį mokėsi, bet ir dalyvavo Sirvėtos regioninio parko direkcijos organizuotame naktiniame žygyje mitologiniu pėsčiųjų taku. Jame yra 17 akmeninių skulptūrų, kuriose žinomi Lietuvos skulptoriai įkūnijo senąsias baltų dievybes bei mitines būtybes.
Jaunimo verslumo dirbtuvių II etapas vyks lapkričio 10-12 d. Dirbtuvių dalyviai susitiks su verslo atstovais, susipažins su verslo Lietuvoje sėkmės istorijomis, diskutuos, kuo skiriasi verslo teorija ir praktika Lietuvoje, pristatys Jaunimo verslumo dirbtuvių I etapo namų darbus, koreguos verslo planus, rengs verslo planų pristatymus.
Jaunimo verslumo dirbtuvių finalas - verslo idėjų pristatymas ir šaunūs apdovanojimai visiems dalyviams, o pagrindinių jaunimo verslumo dirbtuvių nugalėtojų laukia 3 planšetės ir verslo atstovų įsteigti prizai.
Kviečiame į jaunimo verslumo mokymus, kurių dalyviai galės dalyvauti jaunimo verslumo dirbtuvių II etape. Jaunimo verslumo mokymai vyks lapkričio 2-3 d. Sirvėtos regioninio parko direkcijoje. Lektorius Darius Karaša, VšĮ „Verslo iniciatyva" direktorius, jaunuolius supažindins su verslo kūrimo pagrindais, finansų svarba įmonės veiklos pradžioje, patars, kaip pasirinkti tinkamiausią verslo formą. Jaunimo verslumo mokymų dalyviai dalyvaus įmonės vystymo ir valdymo simuliaciniame auditoriniame žaidime EcoSimMaynard. Vakarinė mokymų dalis jaunuolius įtrauks į verslo stalo žaidimus, protmūšius ir debatus.
Registracija į jaunimo verslumo mokymus vyksta iki spalio 26 d. el. paštu inga.varniene@svencionys.lt.
Jaunimo verslumo mokymų programa 


Informaciją parengė Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Inga Varnienė, tel. (8 387) 66 367

 

  2017-10-23
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Vaigintas
Ramvydė
Kleopas
Aurelija
Rytoj:
Vydenis
Gražina
Kipras
Justina
Justė

 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas