Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Turizmas Renginiai Korupcijos prevencija
2018 m. gruodžio 10 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 7285071
Šiandien apsilankė: 825
Dabar naršo: 42


Naujienos ir aktualijos
Skelbiamas Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų finansavimo 2019 metais konkursas

Švenčionių rajono savivaldybės administracija skelbia Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų finansavimo iš valstybės ir savivaldybės biudžetų lėšų 2019 metais konkursą.
Konkurso tikslas - atrinkti ir finansuoti nevyriausybinių organizacijų projektus, skirtus neįgaliųjų kūno kultūros ir sporto veiklai, kaip neįgaliųjų socialinės integracijos priemonei, organizuoti.


Projekto paraišką gali teikti įregistruotas juridinis asmuo, teikiantis paslaugas Švenčionių rajono savivaldybės teritorijoje gyvenantiems neįgaliesiems ir atitinkantis visus šiuos reikalavimus:
1. Pagal veiklos pobūdį ir teisinę formą yra:
1.1. neįgaliųjų sporto mėgėjų organizacija (klubas), išskyrus švietimo ir mokslo įstaigų padalinius, vienijančius kurios nors vienos arba kelių sporto šakų sportininkus;
1.2. neįgaliųjų socialinės integracijos srityje veikianti organizacija - asociacija (išskyrus sporto federacijas, komitetus ir asociacijas, atstovaujančias neįgaliesiems, gyvenantiems ne mažiau kaip pusėje savivaldybių arba ne mažiau kaip pusėje apskričių), labdaros ir paramos fondas, religinė bendruomenė ar bendrija, viešoji įstaiga (išskyrus viešąsias įstaigas, kurių savininkė arba dalininkė yra valstybė arba savivaldybė) ir vykdanti sporto veiklas neįgaliesiems.
2. Steigimo dokumentuose nurodyta, kad pareiškėjas vykdo arba organizuoja neįgaliųjų kūno kultūros ir sporto veiklą.
3. Į projekte numatytas nuolatinio pobūdžio veiklas projekto vykdymo laikotarpiu planuoja įtraukti ne mažiau kaip 10 neįgaliųjų.
4. Projekte numatytoms veikloms vykdyti turi pakankamai:
4.1. žmogiškųjų išteklių:
4.1.1. kūno kultūros ir sporto užsiėmimus neįgaliesiems organizuos ir ves sporto pedagogo, kineziterapeuto, trenerio, taikomosios fizinės veiklos specialisto kvalifikaciją arba kitą su sportu susijusią specialybę turintis darbuotojas(-ai);
4.1.2. tinkamų administracinių gebėjimų (projekto finansininkas turi buhalterio arba auditoriaus, arba apskaitininko, arba ekonomisto (turinčio ne mažiau nei vienų metų darbo apskaitos ir (ar) finansų srityje patirtį arba baigusio buhalterinės apskaitos kursus) kvalifikaciją arba buhalterinę apskaitą tvarko buhalterines paslaugas teikianti įmonė (įstaiga) arba buhalterinės apskaitos paslaugas savarankiškai teikiantis asmuo);
4.2. materialinių išteklių - nuosavybės ir (ar) panaudos, ir (ar) nuomos pagrindais projektui vykdyti patalpas, pritaikytas specialiesiems neįgaliųjų poreikiams, projekto veikloms vykdyti reikalingą inventorių ar įrangą (pvz., treniruoklių, svarmenų, lankų, kamuolių, šachmatų ir kt.).

Projektų paraiškos rengiamos ir teikiamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų finansavimo 2018-2019 metais konkurso nuostatais, patvirtintais Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2018 m. spalio 1 d. įsakymu Nr. A1-533 „Dėl Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų finansavimo 2018-2019 metais konkurso nuostatų patvirtinimo".
Projektų paraiškų priėmimo pradžia 2018 m. spalio 5 d., projektų paraiškų priėmimo pabaiga - 2018 m. lapkričio 5 d.
Projektų paraiškos ir detalios projektų įgyvendinimo sąmatos savivaldybės administracijai pateikiamos tiesiogiai arba paštu registruotu laišku, per pašto kurjerį ar kitaip. Ant voko su paraiška turi būti nurodyta:
Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų finansavimo 2019 metais konkursui
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Vilniaus g. 19, 18116 Švenčionys

Informacija teikiama telefonu (8 387) 66367 darbo dienomis arba atvykus į Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyrių (kontaktinis asmuo Inga Varnienė, Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė, kontaktinį asmenį pavaduojantis asmuo Gražina Svarauskienė, Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė) nuo 14 val. iki 16 val.

Projekto paraiškos forma.
Projektų išlaidų sąmatos forma.
Deklaracijos forma.

Projektams įgyvendinti planuojama skirti 3543 Eur.
Finansavimas projektams skiriamas iš Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšų (2834 Eur) ir Švenčionių rajono savivaldybės biudžeto lėšų (709 Eur).


Informaciją parengė Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Inga Varnienė

 

  2018-10-05
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Eidimtas
Ilma
Eularija
Loreta
Rytoj:
Aistis
Tauvaldė
Dovydas

 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas