Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams VAKCINACIJA NUO COVID-19 Verslininkams Turizmas Projektai
2022 m. sausio 26 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Viešoji tvarka
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Aplinkos monitoringas
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 12253899
Šiandien apsilankė: 4792
Dabar naršo: 32


Naujienos ir aktualijos
Informuojame apie Švenčionių rajono savivaldybės vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros specialiojo plano keitimo parengtų sprendinių viešinimą

Informuojame, kad pradedamas Švenčionių rajono savivaldybės vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros specialiojo plano keitimo (toliau – SP keitimas) parengtų sprendinių viešinimo procesas. SP keitimo pagrindas – Švenčionių rajono savivaldybės tarybos 2020 m. balandžio 30 d. sprendimas Nr. T-60 „Dėl Švenčionių rajono savivaldybės vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros specialiojo plano keitimo pradžios ir planavimo tikslų“ ir Švenčionių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. gegužės 26 d. įsakymu Nr.A-312 „Dėl Švenčionių rajono savivaldybės vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros specialiojo plano keitimo planavimo darbų programos patvirtinimo ir planuojamos teritorijos nustatymo“ patvirtinta Planavimo darbų programa. Susipažinti su SP keitimo Planavimo darbų programa, uždaviniais, planavimo sąlygomis ir parengta SP keitimo dokumentacija galima LR teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje (toliau – TPDRIS) (https://www.tpdris.lt/lt_LT/web/guest/sarasas): TPD numeris – S-RJ-86-20-282.Planuojama teritorija: Švenčionių rajono savivaldybės teritorija.

Teritorijų planavimo lygmuo:
savivaldybės.

Teritorijų planavimo dokumento rūšis:
specialiojo teritorijų planavimo dokumentas.

Planavimo tikslai:
1. Nustatyti aglomeracijas ir viešojo geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo teritorijas;
2. Nustatyti geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros kryptis;
3. Nustatyti geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros įgyvendinimo etapus (eigą, eiliškumą) ir finansavimą.

Planavimo organizatorius: Švenčionių rajono savivaldybės administracijos direktorius, adresas: Vilniaus g. 19, LT-18116 Švenčionys, tel.: (8 387) 66 388, el. p. direktorius@svencionys.lt, interneto svetainės adresas: http://www.svencionys.lt. Informaciją apie specialųjį planą teikia Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Teritorijų planavimo ir architektūros skyriaus vedėja – Laimutė Kuksienė, tel. (8 387) 66 376, el. p. architektura@svencionys.lt, Teritorijų planavimo ir architektūros skyriaus vedėjo pavaduotoja (savivaldybės vyriausioji architektė) – Natalja Ivanova, tel. (8 387) 66 376, el. p. architektura@svencionys.lt ir Vietinio ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas – Grigorijus Avinas, tel. (8 387) 66 368, el. p. grigorijus.avinas@svencionys.lt.

SP keitimo rengėjas: UAB „Gaučė ir Ko“, adresas: Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius, interneto svetainės adresas: http://www.gauce.lt/. Direktorė – Kristina Gaučė. Plano vadovė – Rūta Skripkienė, tel.: +370 610 62098, el. paštas: ruta@gauce.lt.

Specialiojo plano keitimo viešinimo procedūrų tvarka: supaprastinta.

Susipažinimas su parengtais SP keitimo sprendiniais: susipažinti su parengtais sprendiniais bus galima nuo 2022 m. sausio 20 d. iki 2022 m. vasario 3 d. (supažindinimo su SP keitimo sprendiniais laikotarpio pabaiga) Planavimo organizatoriaus internetinėje svetainėje http://www.svencionys.lt ir Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje (https://www.tpdris.lt/lt_LT/web/guest/sarasas): teritorijų planavimo dokumento numeris sistemoje – S-RJ-86-20-282 bei Planavimo organizatoriaus buveinėje ekspozicijoje (eksponuojant pagrindinį SP keitimo sprendinių brėžinį), adresu: Vilniaus g. 19, LT-18116 Švenčionys.

Pasiūlymų teikimas. Pasiūlymai dėl SP keitimo Planavimo organizatoriui teikiami raštu (aukščiau pateiktais kontaktais) ir (ar) TPDRIS ((https://www.tpdris.lt/lt_LT/web/guest/sarasas): TPD numeris – S-RJ-86-20-282) iki susipažinti su SP keitimo dokumentu skirto laiko (viešo supažindinimo su SP keitimo sprendiniais) pabaigos. Per susipažinti su SP keitimo dokumentu skirtą laiką Planavimo organizatorius registruos gaunamus pasiūlymus dėl SP keitimo sprendinių, kartu su SP keitimo Rengėju juos išnagrinės ir raštu atsakys pasiūlymus teikusiems asmenims per 5 darbo dienas nuo viešo supažindinimo su SP keitimo sprendiniais laikotarpio pabaigos, nurodydamas, ar atsižvelgta į pasiūlymus ar neatsižvelgta, taip pat kodėl neatsižvelgta. Po viešo supažindinimo su SP keitimo sprendiniais laikotarpio pabaigos pasiūlymai nebebus priimami.

Švenčionių rajono savivaldybės vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros specialiojo plano keitimas sprendiniai, brėžiniai

 

  2022-01-11
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Rimantas
Eigilė
Justas
Paulė
Rytoj:
Jogundas
Jogundė
Ilona
 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas