Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams VAKCINACIJA NUO COVID-19 Verslininkams Turizmas Projektai
2021 m. spalio 19 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Viešoji tvarka
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Aplinkos monitoringas
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 11677757
Šiandien apsilankė: 6295
Dabar naršo: 43


Naujienos ir aktualijos
Seminaras, skirtas organizacijoms, galinčioms priimti jaunimo savanorius

Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyrius, siekdamas stiprinti jaunimo savanorius priimančias organizacijas, 2021 m. spalio 6 d. organizavo seminarą, skirtą organizacijoms, galinčioms priimti jaunimo savanorius. Seminaro metu Švenčionių rajono organizacijoms buvo pristatytas Jaunimo savanoriškos tarnybos modelio įgyvendinimas, buvo suteikta informacija apie tai, kaip tapti priimančiąja organizacija, pristatytas akreditacijos procesas.


Švenčionių rajono savivaldybėje yra 6 akredituotos organizacijos, kuriose jaunuoliai gali atlikti Jaunimo savanorišką tarnybą: Pabradės miesto kultūros centras, Sirvėtos regioninio parko direkcija, Švenčionėlių miesto kultūros centras, Švenčionių miesto kultūros centras, Švenčionių r. Kaltanėnų ugdymo ir turizmo centras, Švenčionių rajono savivaldybės Viešoji biblioteka.
Akredituotos įstaigos Švenčionių rajono jaunuoliams siūlo savanoriauti šiose veiklos srityse: ekologija, jaunimo politika, menas ir kultūra, narkotikų, nusikalstamumo, kita prevencija, socialinė, švietimo, žiniasklaida ir komunikacija.
Švenčionių rajono savivaldybėje 2021 m. jaunimo savanorišką tarnybą atliko 13 jaunuolių ir dar 9 jaunuoliai pasirašė sutartis ir pradeda savanoriauti.
Jaunimo savanoriška tarnyba – tai intensyvi jauniems žmonėms nuo 14 iki 29 m. 6 mėn. trukmės savanorystės programa, kurios metu jaunuoliai 40 val. / mėnesį savanoriauja pasirinktoje akredituotoje priimančioje organizacijoje (statusą galite pasitikrinti priimančių organizacijų duomenų bazėje), kartą per mėnesį susitinka su savanorišką veiklą organizuojančios organizacijos paskirtu mentoriumi, mokosi įveikti sunkumus, mokosi apmąstyti patirtį bei įvardyti išmokimus, suformuluoti tobulėjimo kryptis. Jaunimo savanoriškos tarnybos programa – tai galimybė ne tik atrasti patinkančią veiklos kryptį, bet ir geriau pažinti save, ugdyti bendrąsias kompetencijas ir stiprinti pasitikėjimą savimi. Savanoriai gaus jaunimo pažymėjimą, patvirtinantį tarnybos metu įgytus ar sustiprintus įgūdžius, o po 6 mėn. (ne mažiau nei 40 val. / mėn.) nenutrūkstamos tarnybos jiems suteiks 0,25 stojamojo balo pripažinimą, stojant į pirmosios pakopos studijas.


Informaciją parengė Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Inga Varnienė

  2021-10-07
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
 Video archyvas 
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Geisvilas
Kantrimė
Kleopatra
Laura
Rytoj:
Gedas
Geimina
Adelina
Adelė 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas