Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams koronavirusas Investuotojams Verslininkams Turizmas
2020 m. gegužės 31 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Viešoji tvarka
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 9038861
Šiandien apsilankė: 2727
Dabar naršo: 20


Naujienos ir aktualijos
Rajono kultūros įstaigos kviečia dalyvauti virtualiose veiklose

 Kviečiame dalyvauti KONKURSE „Kaip leidžiate laisvalaikį su vaikais karantino metu namuose?“ ir kelti nuotraukas arba trumpas video medžiagas Facebook paskyroje https://bit.ly/2wFOtQR į komentarus iki balandžio 9 d. Daugiausia surinkę „patiktukų“ gaus kvietimą visai šeimai į animacinį filmą (pasibaigus karantinui).


• Gal jau pavargote skaityti pasakas mažiesiems? Švenčionių miesto kultūros centras kviečia kiekvieną vakarą 20.00 val. tiesioginės transliacijos metu pasiklausyti skaitomų VAIKIŠKŲ PASAKŲ. Pasibaigus pasakai, kūrybinė užduotis vaikams.
Informaciją rasite
https://bit.ly/2wFNmRb

Švenčionių miesto kultūros centras ir Kristina Sizonova skelbia konkursą-iššūkį „#svencionyssoka"! Laukiame aktyvaus ir kūrybingo Jūsų dalyvavimo!
 

 Artėjant Šv. Velykoms Pabradės miesto kultūros centras skelbia originaliausių MARGUČIŲ NUOTRAUKŲ KONKURSĄ! Visi kviečiami kelti savo margučių nuotraukas į komentarus Facebook paskyroje. Nuotrauka, daugiausia surinkusi „Patinka“ paspaudimų, laimės žurnalo vaikams „NAMINUKAS“ pusės metų prenumeratą!
Konkurso nugalėtojai bus skelbiami 2020 m. balandžio 15 d.
Informacija rasite
https://bit.ly/33O25Wp

• Pabradės miesto kultūros centro Dainos studijos vadovė Katažyna Paršuta karantino metu dalijasi FILMUKAIS, kurių dėka galite išmokti nesudėtingų vokalinių pratimų. Kvėpavimo pratimai yra įveikiami ir vaikams, ir jų tėveliams.
Informaciją rasite
https://bit.ly/2UHTFLQ

 Dėmesio, mažieji knygų mylėtojai!
Dėl susiklosčiusios situacijos negalime susitikti. Žinome, kad labai mėgstate piešti, todėl kviečiame dalyvauti PIEŠINIŲ KONKURSE! Spustelkite nuorodą ir sužinokite daugiau!
https://bit.ly/2UDSZap  

• Visiems, dideliems ir mažiems, siūlome į pasakų pasaulį nukeliauti kitaip: pasiklausyti nuostabių GARSO PASAKŲ!
Smagaus klausymo visiems
https://www.vaikams.lt/pasakos/audio-pasakos/  

• Tęsiame RAŠINIO KONKURSĄ „Graži gimtinė mano nuo šimtmečių senų“.
Informaciją rasite https://bit.ly/2wIBJZD  

• Šaunioji Pepė Ilgakojinė kviečia dalyvauti AKCIJOJE #LiekuNamuose #SkaitauNamuose ir siųsti užfiksuotas akimirkas su knyga. 


• Prienų kaimo biblioteka-filialas FB paskyroje skelbia FOTO NUOTRAUKŲ KONKURSĄ „Seniausia nuotrauka jūsų albume“. Kviečiame dalyvauti!
Informaciją rasite
https://bit.ly/3alYW2o

Maloniai kviečiame visus, norinčius kitų rankdarbius pamatyti bei savo darbelius parodyti, dalyvauti virtualioje rankdarbių parodoje-mugėje „PAJUSKIME VELYKŲ DVASIĄ“. Paroda veikia 2020 m. balandžio 1-30 d. Įkeldami savo rankdarbius parašykite, ar jie parduodami ar ne. Įkainotų rankdarbių nuotraukas kelkite į komentarus arba siųskite į mesendžerį. Nuotraukos bus talpinamos į parodos albumą. Parodos dalyviai bus įvertinti padėkomis.

https://www.facebook.com/pabrades.biblioteka/photos/a.101358284849933/104284434557318/?type=3&theater  

Pabradės miesto filialas kviečia į virtualią skaitymo skatinimo parodą „MĖGSTAMIAUSIA VAIKYSTĖS KNYGA“. Kiekvienas mes vaikystėje turėjome pačią mėgstamiausią, pačią gražiausią knygelę. Todėl visus, mažus ir didelius, mylinčius knygutes ir mėgstančius skaityti, kviečiame Pabradės miesto bibliotekos Facebook paskyros komentaruose pasidalinti pačiomis mėgstamiausiomis vaikystės knygomis, paskatinti ir kitus dalintis bei džiaugtis skaitymo malonumu. Su gera knyga laikas neprailgsta!

https://www.facebook.com/pabrades.biblioteka/photos/a.101358284849933/113268190325609/?type=3&theater  

LINKSMI IEŠKOJIMAI. Kasmet, balandžio 2-ąją, visame pasaulyje minima Tarptautinė vaikiškos knygos diena. Ji sutampa su žymaus pasakų kūrėjo H. K. Anderseno gimtadieniu. Kviečiame surasti knygelių pavadinimuose pasislėpusius žodelius. Tai puiki proga prisiminti lietuvių autorių knygeles vaikams. Kad jums būtų lengviau surasti pasislėpusį žodelį, pateikiame šios knygos ištrauką. Kasdien pateiksime po tris knygeles, kurių pavadinimuose yra pasislėpę žodeliai. Komentaruose parašykite, kokius žodelius suradote. 

 https://www.facebook.com/svencioniuvb.lt/?ref=br_tf&epa=SEARCH_BOX  

Kviečiame stebėti Vaikų literatūros skyriaus etnoklubo „Šaudyklėlė“ nuotolinius EDUKACINIUS UŽSIĖMIMUS. Internetinė nuoroda https://www.facebook.com/svencioniuvb.lt/?ref=br_tf&epa=SEARCH_BOX  

 

NALŠIOS MUZIEJAUS muziejininkė, istorikė Nadežda Spiridonovienė pradeda savo VIRTUALIŲ EDUKACIJŲ CIKLĄ, kviesdama susipažinti su Japonijos konsulu Lietuvoje Čiune Sugihara (Chiune Sugihara). LR Seimo nutarimu  2020 m. paskelbti Čiunės Sugiharos metais. Plačiau apie tai sužinosite virtualios edukacijos metu.
https://www.youtube.com/watch?v=Y9qSK4f3VyI

Kviečiame aplankyti VIRTUALIAS PARODAS:
parodą, skirtą Knygnešio dienai paminėti,
parodą apie Kovo 11-osios akto signataro Česlovo Kudabos gyvenimo ir veiklos akimirkas.
Kviečiame pasižvalgyti po muziejuje saugomas knygas bei leidinius.
Visas parodas rasite
http://nalsia.blogspot.com/

Kviečiame apsilankyti virtualiame Nalšios muziejaus ture. VIRTUALUS 3D TURAS pasiekiamas bet kuriuo paros metu iš bet kurio pasaulio taško. Apžiūrėsite patalpas ar objektą iš bet kurio įrenginio patogiu metu. Tai puikus būdas susipažinti su muziejaus eksponatais. Šio turo dėka praplėsite savo akiratį, patirsite įvairių emocijų, įgysite naujų žinių, patyrinėsite  istoriją neišeidami iš namų.
http://baltic360.lt/objektai/nalsios_muziejus/

 

Karpiniai – Lietuvoje gilias tradicijas turintis užsiėmimas. Tiek miesto, tiek kaimo žmonės karpiniais gražindavo žibalinių lempų gaubtus, lentynas, paveikslų, veidrodžių rėmus. Sudėtingesnio ornamento
karpiniais–užuolaidėlėmis puošdavo namų langus, indaujas.
Šiandien karpiniai priartėjo prie vaizduojamojo meno – kuriami paveikslai, ornamentinės kompozicijos, ieškoma naujų meninės išraiškos priemonių, technikos galimybių.
Kurkime šiuos savitus meno kūrinius išsaugodami ir puoselėdami karpymo iš popieriaus tradicijas...

Švenčionių r. Kaltanėnų ugdymo ir turizmo centras
2020 m. kovo 20 d. – balandžio 22 d.
Rytų Aukštaitijos regiono bendrojo ugdymo mokyklų ir dienos centrų
vaikus bei jaunimą
kviečia dalyvauti Tautodailės metams skirtame karpinių konkurse
„Pavasaris karpinių raštuose“


Konkurso tikslas – skatinti vaikus ir jaunimą kurti savitus meno kūrinius – karpinius, išsaugojant ir puoselėjant karpymo iš popieriaus tradicijas, liaudies meno simboliką.
Konkursas vyksta nuo 2020 m. kovo 20 d. iki 2020 m. balandžio 22 d.
Skiriamos dvi dalyvių amžiaus grupės:
I grupė – 11–14 metų (5–8 kl.);
II grupė – 15–19 metų (9–12 kl.).
Pateikiamų konkursinių darbų dydis – A3 (30×40 cm) formatas.
Organizatorius – Švenčionių r. Kaltanėnų ugdymo ir turizmo centras.
Darbai konkursui siunčiami paštu Švenčionių r. Kaltanėnų ugdymo ir turizmo centrui (Mokyklos g. 17, Kaltanėnų mstl., 18239 Švenčionių r.) iki 2020 m. balandžio 22 d.

Su karpinių konkurso nuostatais galima susipažinti Švenčionių r. Kaltanėnų ugdymo ir turizmo centro internetinėje svetainėje http://www.kaltanenai.eu/.

 

Švenčionėlių miesto kultūros centras kviečia dalyvauti konkurse „Žalias langelis“

#likitenamuose
Ruošiatės sodinimo sezonui?
O mes skelbiame konkursą „Žalias langelis“.


Savo sodinukų ant palangių nuotraukas dėkite į komentarus iki balandžio 20 d. Net 5 dalyviams, surinkusiems daugiausia „patinka“, Švenčionėlių kultūros centro Sarių skyriaus gaspadinė Aldona (Dona Mi) paruošė dovanų – jurginų šakniagumbių, nes balandžio 23 d. nuo seno buvo švenčiama gyvulių globėjo Ganiklio ir žalumos dievo Jorio garbinimo šventė. Į Lietuvą atėjus krikščionybei, ši šventė sutapatinta su Jurginėmis, šv. Jurgio vardo diena. Ši šventė yra pavasario sutikimo šventė.
P.S. Prieš įkeldami nuotraukas į komentarus konkursui, turite paspausti mūsų puslapiui „Švenčionėlių kultūros centras" „patinka“. Tokiu būdu lengviau seksite naujienas ir kitus skelbiamus konkursus, kurių dar tikrai skelbsime ne vieną. 

https://www.facebook.com/263116927157860/photos/a.418050771664474/1847935835342620/?type=3&theater   


Mieli vaikučiai, kad artėja viena iš gražiausių pavasario švenčių Šv. Velykos, mums priminė apsilankiusi Velykų Bobutė su savo padėjėjų kiškučių būreliu. Svečiavosi ne be reikalo, paliko jums, vaikučiai, užduotį – nupiešti Velykų bobutę ir jos draugus kiškučius. Piešinių nuotraukas kelkite į komentarus. Už kiekvieną darbą galės balsuoti tinklalapio svečiai. Daugiausia „patinka“ surinkusių laukia dovanėlės.
Dovanėles saugiai įdėsime vaikučiams į pašto dėžutes tik Švenčionėliuose. Kitų gyvenviečių laimėtojai dėl dovanėlių atsiėmimo turės susisiekti ir susitarti dėl prizo atsiėmimo su organizatoriais.

https://www.facebook.com/263116927157860/photos/a.418050771664474/1845298348939702/?type=3&theater

 

  2020-03-30
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
 Video archyvas 
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Gintautas
Rimvilė
Angelė
Petronėlė
Rytoj:
Jogaila
Galindė
Konradas
Juvencijus


 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas