Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams koronavirusas Investuotojams Verslininkams Turizmas Projektai
2020 m. gruodžio 3 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Viešoji tvarka
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 9902895
Šiandien apsilankė: 4056
Dabar naršo: 40


Informacija dėl naujojo koronaviruso
Naujienos ir aktualijos
Pabradėje pradėjo veikti mobilusis Covid patikros punktas

Švenčionių rajone auga užsikrėtusiųjų COVID-19 infekcija ir asmenų, esančių izoliacijoje, skaičius. Prieš kelias savaites nuspręsta riboti mokymąsi kontaktiniu būdu – pereita į nuotolinį mokymąsi beveik visose rajono ugdymo įstaigose. Neformalusis švietimas, dienos centrai ir kiti užsiėmimai – taip pat ribojami.
Atvejų daugėja kasdien, taip pat didėja ir saviizoliacijoje esančių asmenų skaičius. Šį savaitgalį rajone fiksuota 19 susirgusių koronovirusu. Švenčionių rajono savivaldybė vėl priskirta prie didelės rizikos savivaldybių.


Susiduriama su problema, kad daug asmenų negali nuvykti į mobilius punktus, esančius kituose miestuose, todėl nuspręsta jį įrengti Pabradėje, nes šiame mieste susirgimo atvejų ir saviizoliacijoje esančių asmenų yra daugiausia. Greičiau testuojant bus žinoma reali situacija, sparčiau bus priimami sprendimai dėl ligos plitimo ir apribojimų.
Pabradėje, aikštelėje šalia Intersurgical gamyklos, pradėjo veikti mobilus punktas, kuriame galima išsitirti dėl COVID-19 ligos. Mobilus punktas dirba darbo dienomis, 5 dienas per savaitę, 4 val. per dieną nuo 8.00 iki 12.00 val. Prireikus, mobilaus punkto darbo laikas bus ilginamas. Planuojama, kad punktas veiks 2-3 savaites, bet tai priklausys nuo atvejų skaičiaus ir situacijos rajone.
Pateikiame informaciją, kaip užsiregistruoti į mobilų patikrinimo punktą ir kokia tvarka jame tikrinamas asmuo. Pacientas ar jo atstovas registruojamas tiksliniams ar profilaktiniams tyrimams paskambinus į Karštąją liniją trumpuoju telefono numeriu 1808 dėl tepinėlio paėmimo ir pateikiamas registravimosi kodas „Švenčionys“, būtinas registracijai patvirtinti. Karštosios linijos konsultantas, įvertinęs paciento pateiktus duomenis, priima sprendimą, ar skambinantį pacientą tikslinga ištirti dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos). Įvertinęs paciento pateiktą pirminę informaciją, Karštosios linijos konsultantas surenka šią informaciją: paciento vardą, pavardę, savivaldybę, iš kurios skambina pacientas, asmens kodą, mobiliojo telefono numerį, ar pacientas gali asmenine transporto priemone atvykti pats ar būti atvežtas kito asmens į mobilų punktą. Po ėminio paėmimo asmeniui reikia grįžti į namus ir laukti tyrimo atsakymo. Koordinatorius perspėja tiriamus pacientus, kad savo tyrimų rezultatus jie galės sužinoti e-sveikata programoje. Koordinatorius, gavęs teigiamus tyrimo rezultatus, nedelsiant juos turi perduoti šeimos gydytojui, informuoti NVSC ir pacientą.

 

Švenčionių rajono savivaldybės administracijos informacija

 

  2020-10-21
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
 Video archyvas 
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Gailintas
Audinga
Ksaveras
Rytoj:
Vainotas
Liugailė
Barbora
 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas