Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Turizmas Renginiai Korupcijos prevencija
2018 m. vasario 24 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 6387569
Šiandien apsilankė: 1698
Dabar naršo: 10


Naujienos ir aktualijos
2018-02-23 Nacionalinio diktanto organizatoriai ir projekto partneriai lietuvių kalbos mylėtojus kviečia rašyti Nacionalinį diktantą
VšĮ Pilietinės minties instituto organizuojamas Nacionalinis diktantas vyks kovo 2 dieną (penktadienį) 11 valandą. Diktantas bus transliuojamas per LRT radiją.
Švenčionių rajono savivaldybėje diktantą rašysime Švenčionių rajono savivaldybės Viešosios bibliotekos skaityklos salėje (Vilniaus g. 2/1, Švenčionys).
Plačiau
2018-02-22 Skelbiamas negyvenamųjų patalpų viešas nuomos konkursas

Švenčionių rajono Nuolatinė savivaldybės nekilnojamojo turto viešo nuomos konkurso komisija skelbia 80,0 kv. m bendrojo ploto negyvenamųjų patalpų viešą nuomos konkursą.
Nuomojamo turto adresas: Švenčionių r. sav., Švenčionėlių m., Vilniaus g. 130.
Turto naudojimo paskirtis: viešajai paslaugai vykdyti (skalbimo paslaugos).

Plačiau
2018-02-22 Įsigaliojus naujajam Darbo kodeksui, išaugo prašymų skaičius darbo ginčų komisijoms

Valstybinė darbo inspekcija (VDI) informuoja, kad VDI teritoriniuose skyriuose veikiančios darbo ginčų komisijos praėjusiais metais gavo 6,7 tūkst. prašymų. Tai yra beveik penktadaliu daugiau nei 2016 m.
Kaip ir anksčiau, absoliuti dauguma prašymuose keliamų reikalavimų yra dėl darbo užmokesčio ir su juo susijusių sumų išieškojimo. Palyginti su 2016 m., pernai beveik penktadaliu daugiau gauta reikalavimų dėl žalos atlyginimo (materialinės atsakomybės).

Plačiau
2018-02-21 Pasirašyta sutartis dėl požeminių komunalinių atliekų konteinerių aikštelių įrengimo

2018 m. vasario 21 d. Švenčionių rajono savivaldybės administracija pasirašė sutartį dėl požeminių komunalinių atliekų konteinerių aikštelių projektavimo, požeminių konteinerių įsigijimo ir aikštelių įrengimo darbų atlikimo.
Rangovas jungtinės veiklos grupė uždaroji akcinė bendrovė „HENRIVITA“ ir UAB „RB Baltic“ per 14 mėnesių Švenčionių, Švenčionėlių ir Pabradės miestuose suprojektuos ir pastatys 28 aikšteles, kuriose bus įrengti požeminiai konteineriai, skirti mišrioms komunalinėms atliekoms (29 vnt.) ir atliekų rūšiavimui: popieriui ir kartonui, plastikui ir metalui, stiklui (84 vnt.).

Plačiau
2018-02-21 Paskelbta gripo epidemijos pabaiga

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau – NVSC) Vilniaus departamento Švenčionių skyriaus specialistai, atsižvelgdami į žymiai pagerėjusią sergamumo ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (toliau – ŪVKTI) ir gripu epidemiologinę situaciją, siūlo skelbti gripo epidemijos Švenčionių rajono savivaldybėje pabaigą.
Sergamumas gripu ŪVKTI rajone pastarąją savaitę žymiai sumažėjo, NVSC Vilniaus departamento Švenčionių skyriaus duomenimis – nuo 129,22 atv. /10 tūkst. gyventojų iki 84,93 atv. / 10 tūkst. gyventojų. Gripas sudarė 28,2 proc. nuo visų registruotų gripo ir ŪVKTI atvejų. 48,8 proc. visų sirgusiųjų – vaikai iki 17 metų amžiaus.

Plačiau
2018-02-20 Kviečiame į Padėkos verslui vakarą
  Gerbiamieji verslininkai,maloniai kviečiame Jus į Padėkos verslui vakarą, kuris vyks 2018 m. kovo 1 d. 18.00 val.  sodyboje „Prie Žeimenos“ (Švenčionėlių g. 24, Kaltanėnai, Švenčionių r.).

Švenčionių rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius Plačiau
2018-02-19 Kviečiame į jaunimo konferenciją ,,Jauno žmogaus gyvenimo šablonas: kaip nepasiklysti pašaukimo kelyje?“

Pirmą kartą Švenčionių rajone vyks jaunimo konferencija „Jauno žmogaus gyvenimo šablonas: kaip nepasiklysti pašaukimo kelyje?"
Renginys vyks 2018 m. kovo 10 d. (šeštadienį) Švenčionių miesto kultūros centre (Vilniaus g. 1, Švenčionys).
Jaunimo konferencijos tikslas - padėti jaunam žmogui sėkmingai atrasti savąjį pašaukimą, kuriame jis rastų visus atsakymus į rūpimus klausimus, o gautos žinios būtų naudingos ir padėtų įgyvendinti svajones. Plačiau

2018-02-19 Švenčionių rajono atstovai dalyvavo tarptautiniame Active Citizens programos dalyvių susitikime

L. Tolstojus yra sakęs: „Poreikis mokytis įgimtas visiems žmonėms; žmonės trokšta ir ieško žinių, kaip trokšta ir ieško oro kvėpuoti." Norėdami pasisemti naujų žinių ir „pakvėpuoti" kitu oru, 2018 m. vasario 3 d., 3 lietuviai – Švenčionių rajono savivaldybės mero patarėja Simona Kazlienė, Švenčionių rajono savivaldybės Jaunimo reikalų tarybos pirmininko pavaduotoja Smiltė Jonušaitė ir Jaunųjų Maltiečių atstovas Dovydas Ditkevičius – įlipo į lėktuvą, skrendantį Anglijos link. Tą pačią dieną į lėktuvus įlipo ir kitų 14 šalių atstovai, ketinantys dalyvauti Tarptautiniame Active Citizens programos dalyvių susitikime, kurį remia ir organizuoja Britų Taryba. Plačiau

2018-02-15 Savivaldybės mero Rimanto Klipčiaus sveikinimas Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos proga

Brangūs Švenčionių rajono žmonės,

išdidžiai pasitinkame istorinį momentą – modernios Lietuvos valstybės šimtmetį. Šiandien drąsiai galime teigti, kad Lietuvos valstybės atkūrimas 1918 m. – milžiniškas mūsų šalies laimėjimas, o  Vasario 16-oji – pati reikšmingiausia Lietuvos istorijos data.

Moderni Lietuvos valstybė buvo kuriama remiantis visų piliečių lygybės, laisvės ir gerovės principais, tad pirmą kartą Lietuvos istorijoje visi šalies gyventojai, apsisprendę būti laisvi, tapo savo valstybės kūrėjais, o okupacijos metais – jos tradicijos saugotojais.

Atkurtos Lietuvos šimtmečio herojai – tūkstančiai įvairių tautybių, konfesijų ir socialinių grupių atstovų, kūrusių ir saugojusių Lietuvos valstybingumo tradiciją. Tai – savanoriai, ūkininkai, mokytojai, architektai ir inžinieriai, sportininkai, aviatoriai, dvasininkai, Pasaulio tautų teisuoliai, partizanai, prie sovietmečio neprisitaikę asmenys, žmonės, kūrę Sąjūdį, ir valstybingumo idėją išsaugoję bei lietuviškas tradicijas puoselėję užsienio lietuviai. Švenčiame ne vieną datą, o šimto metų sėkmės istoriją, kurią kūrėme visi.
 Šiandienos herojus yra kiekvienas Lietuvos pilietis – aktyvus savo valstybės kūrėjas, suvokiantis, kad nuo jo kasdienių pastangų priklauso ne tik dabartis, bet ir būsimi Lietuvos valstybės ir tautos istorijos įvykiai. Todėl švęsdami šimtmetį, išlikime susitelkę ir patriotiški, stiprinkime mūsų išdidų nepriklausomybės jausmą ir, be abejo, švęskime laisvę. Su švente, mielieji! Plačiau
2018-02-13 Lietuvos valstybės vėliavos iškėlimo tvarka

Artėja Lietuvai svarbi ir iškili data – Vasario 16-oji (Lietuvos valstybės atkūrimo diena). Artėjant šiai datai, svarbu nepamiršti, kad privaloma iškelti Lietuvos Respublikos vėliavą. Valstybės vėliava – oficialus Lietuvos valstybės simbolis, kurį privalo gerbti visi piliečiai.
Lietuvos Respublikos valstybės vėliavos ir kitų vėliavų įstatymas bei 2004 m. gruodžio 24 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimas Nr. 1649 „Dėl Lietuvos Respublikos valstybės vėliavos ir kitų vėliavų kėlimo ir naudojimo“ reglamentuoja Lietuvos valstybės vėliavą, kitas vėliavas, jų aprašymus, oficialaus naudojimo principus ir tvarką, atsakomybę už vėliavų iškėlimo tvarkos pažeidimus ar vėliavų išniekinimą, vėliavų gamybą ir priežiūrą.

Plačiau
2018-02-13 Švenčionių rajone išmokos vaikams nevėluoja

Daliai Lietuvos savivaldybių skelbiant apie vėluojančias išmokas vaikams informuojame, kad Švenčionių rajone šios išmokos yra mokamos laiku.

Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus specialistai sausio mėnesį išnagrinėjo visus prašymus, kurie iki 2018 m. vasario 1 d. buvo pateikti tiek elektroniniu būdu, tiek įprastu būdu seniūnijose, ir paskyrė universalias bei papildomas išmokas.  Plačiau

2018-02-09 Švenčionių rajono savivaldybėje lankėsi Vokietijos Federacinės Respublikos ambasadorė Lietuvai Angelika Viets

2018 m. vasario 7 d. Švenčionių rajono savivaldybėje lankėsi Vokietijos Federacinės Respublikos ambasadorė Lietuvai Angelika Viets. Vizito metu ambasadorė susitiko su rajono savivaldybės meru Rimantu Klipčiumi, mero pavaduotoja Violeta Čepukova, Švenčionių rajono savivaldybės tarybos nariu Dariumi Velička, administracijos direktoriumi Andriumi Šarėjumi, tarybos sekretore Miranda Kaneckaja-Steckevičiene, Reškutėnų bendruomenės pirmininke Jane Petkūniene ir Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos direktore Rima Razmiene.

Plačiau
2018-02-08 Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijoje lankėsi Izraelio ambasadorius Amir Maimon

Žiemiškai baltą ir saulėtą vasario 7-osios rytą Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija pradėjo svarbiu ir įdomiu dalykiniu susitikimu su Izraelio valstybės nepaprastuoju ir įgaliotuoju ambasadoriumi Lietuvai Amir  Maimon ir jo padėjėja Liana Jagniatinsky. Susitikime dalyvavo ir kiti garbingi svečiai: Švenčionių rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius, mero patarėja Justė Rimšelienė, Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vedėja Teresa Sansevičienė bei rajono savivaldybės tarybos narys Darius Velička.

Plačiau
2018-02-08 Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos informacija

Informuojame, jog Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos svetainėje www.lsta.lt patalpinta VKEKK publikuota informacija apie šilumos paskirstymą daugiabučiuose gyvenamuosiuose namuose, tiesioginė nuoroda: http://www.lsta.lt/lt/articles/view/718

Plačiau
2018-02-08 Švenčionių rajono gyventojų sergamumas gripu ir ŪVKTI išlieka aukštas

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau – NVSC) Vilniaus departamento Švenčionių skyriaus duomenimis, sergamumas gripu ir ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (toliau – ŪVKTI) 5-ąją šių metų savaitę Švenčionių rajone išlieka didelis. Plačiau

2018-02-06 Naujai renkama būsimų globėjų (rūpintojų) ir įtėvių grupė

Švenčionėlių socialinių paslaugų centras kviečia į naujai renkamą būsimų globėjų (rūpintojų) ir įtėvių grupę.
Mokymus planuojame pradėti 2018-02-09, 14 val. Plačiau

2018-02-06 Paaiškėjo Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė 2018“ trečiojo etapo dalyviai

2018 m. sausio 10 d. Utenos meno mokykloje vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė 2018“  antrasis etapas, kuriame dalyvavo Utenos, Molėtų, Ignalinos, Zarasų ir Švenčionių rajonų jaunieji atlikėjai. Švenčionių rajonui antrajame etape atstovavo Švenčionėlių lopšelio darželio „Vyturėlis“ solistė Karolina Lamauskaitė (vadovė Tatjana Šapokienė, akompaniatorė Stela Maruškina), Švenčionėlių meno mokyklos duetas Amelija Maldžiūtė ir Viktorija Lamauskaitė (vadovė Tatjana Šapokienė, akompaniatorė Stela Maruškina), Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokyklos solistė Brigita Morozaitė (vadovė Ilona Vinikaitė, akompaniatorė Lilija Girulskienė).

Plačiau
2018-02-06 Informacija dėl vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo maršrutų reisų

Mokinių žiemos atostogų metu nuo 2018 m. vasario 19 d. iki 2018 m. vasario 23 d. (imtinai), autobusai važiuos šiais vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo maršrutų reisais:

1. maršrutu Švenčionys–Liubiškė–Trūdai–Švenčionėliai–Švenčionys:
1.1. reisais Švenčionys-Švenčionėliai 6.40 val. darbo dienomis, 12.30 val. darbo dienomis, 15.10 val. darbo dienomis, 16.10 val. penktadienį, 17.10 val. pirmadienį, antradienį, trečiadienį, ketvirtadienį. Plačiau

2018-02-05 Informacija dėl vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo maršruto

Nuo 2018 m. vasario 12 d. nutraukiami vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo maršrute Švenčionys–Pabradė–Vilnius–Pabradė–Švenčionys šie reisai:

1. Švenčionys–Pabradė–Vilnius 7.30 val. darbo dienomis ir šeštadieniais;
2. Švenčionys–Pabradė–Vilnius 13.15 val. šeštadieniais ir sekmadieniais;

Plačiau
2018-02-03 Kiekvienam 2018-ųjų naujagimiui dovanų - po trispalves kojinaites

Artėjant šalies tūkstantmečio minėjimui Lietuva iš Suomijos gavo prasmingą ir įkvepiančią dovaną – 100 porų trispalvių kojinaičių, skirtų 2018 metų naujagimiams. Suomija pernai šventė savo šalies tūkstantmetį ir net 55000 porų megztų kojinių buvo išdalinta šalies naujagimiams. Projekto sumanytojai siūlo tokią akciją paskelbti ir Lietuvoje. Plačiau

2018-02-02 Skelbimas dėl savivaldybės socialinio būsto pirkimo
Perkančioji organizacija: Švenčionių rajono savivaldybės administracija, įstaigos kodas – 188766722,
buveinė – Vilniaus g.19, Švenčionys,
interneto svetainės adresas – www.svencionys.lt,
tel. – (8 387) 66377, faks. – (8 387) 66365,
el. paštas: ekonomika@svencionys.lt
Pirkimo būdas: skelbiamos derybos.
Plačiau
2018-02-02 Turizmo parodoje „Adventur 2018“ Švenčionių rajonas kvietė aplankyti šimtametę Aukštaitišką pirkią

Paskutinį sausio savaitgalį tūkstančiai žmonių aplankė Lietuvos parodų ir kongresų rūmus „Litexpo“, kur įvyko šeštoji tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda „Adventur 2018“. Parodos metu šimtai dalyvių iš Lietuvos ir užsienio pristatė savo geriausius siūlomus turizmo produktus: keliones, lankytinas vietas, unikalų paveldą, maršrutus, skanėstus, turistinį inventorių. Parodos lankytojams buvo pristatytas ir Švenčionių rajonas, kurio stendo akcentu tapo tradiciniai amatai.

Plačiau
2018-02-02 Siekiant gyventi patogiai ir oriai, išnaudojamos visos atsiveriančios naujos galimybės

Gražios ir švarios gamtos kraštas Švenčionių rajonas projekto „Išmanusis miestas IV“ dalyvius pasitiko su didžiuliu potencialu keistis ir plėtotis. „Structum“ komanda, studentai, partneriai atvyko sužinoti, kokių ambicijų turi savivaldybė, išgirsti lūkesčius, nes kuo daugiau žinai, tuo daugiau gali pasiūlyti“, – sako Ignė Dutova, žurnalo „Structum“ direktorė. Juk į bendradarbiavimą, poreikių ir tikslų suvokimą visos suinteresuotos šalys turi įdėti daugiausia pastangų.

Švenčionių meras Rimantas Klipčius didžiuojasi, kad bendradarbiavimas su „Išmaniuoju miestu IV“ yra puiki galimybė sukurti naujo tipo viešąsias erdves, kurios prisideda prie bendruomenių telkimo ir problemų sprendimo. Vienas pagrindinių šio projekto tikslų yra tai, kad gabus Lietuvos jaunimas kurtų Lietuvai, o ne emigruotų į užsienį, nes ateities miestai priklauso ateities kartoms, kurios geriausiai žino, kokioje aplinkoje nori gyventi ir dirbti.

Plačiau
2018-02-02 Pratęsiamas Kūno kultūros ir sporto programų projektų finansavimo atrankos konkursui teikiamų paraiškų priėmimo terminas

Informuojame, kad iki 2018 m. kovo 1 d. pratęsiamas Kūno kultūros ir sporto programų projektų finansavimo atrankos konkursui teikiamų paraiškų priėmimo terminas.
Kūno kultūros ir sporto programų projektų (toliau – Projektų) finansavimo atrankos konkursas skelbiamas vadovaujantis Kūno kultūros ir sporto programų finansavimo ir finansinės paramos teikimo tvarkos aprašu, patvirtintu Švenčionių rajono savivaldybės tarybos 2015 m. lapkričio 26 d. sprendimu Nr. T-211 „Dėl Kūno kultūros ir sporto programų finansavimo ir finansinės paramos teikimo tvarkos aprašo patvirtinimo". Plačiau

2018-02-02 Bendruomeniniai šeimos namai kviečia į 2018m. vasario mėnesį vykdomas veiklas

Šeimų sociokultūrinės veiklos užsiėmimai, kurie vyks Bendruomeniniuose šeimos namuose, adresu: Strūnaičio g. 3, Švenčionys:

2018-02-02 (17:00 val.) „Gaminame Užgavėnių kaukę kartu!" (I dalis) Plačiau

 
Naujienų archyvas >
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Gedmantas
Goda
Motiejus
Matas
Rytoj:
Margiris
Rasa
Viktoras
Regimantas
 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas