Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams VAKCINACIJA NUO COVID-19 Investuotojams Verslininkams Turizmas Projektai
2021 m. balandžio 13 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Viešoji tvarka
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 10604951
Šiandien apsilankė: 134
Dabar naršo: 24


Naujienos ir aktualijos
2021-04-12 Aktualūs kontaktai

 

Plačiau
2021-04-12 Informacija dėl paramos maisto produktais ir higienos prekėmis iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo

Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius primena, kad teisę gauti paramą maistu ir higienos prekėmis iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo turi nepasiturintys gyventojai, kurių vidutinės mėnesio pajamos vienam asmeniui neviršija 1,5 valstybės remiamų pajamų (VRP) dydžio (192,00 Eur).

 

Plačiau
2021-04-12 Ieškomi savanoriai ir koordinatoriai akcijai „Darom 2021“

VšĮ „Mes Darom“ kviečia prie aplinkosaugos akcijos „Darom 2021“, kuri planuojama 2021 m. gegužės 7-8 dienomis, prisijungti savanorius ir jų koordinatorius. Savanoris–koordinatorius yra tarsi ryšininkas tarp VšĮ „Mes Darom“ komandos ir savivaldybės. Jis atsakingas už:
- Reikalingų priemonių (maišai, marškinėliai, surinkimo vietas žymintys skydeliai) savo savivaldybėje paskirstymą į surinkimo taškus;
- Šiukšlių išvežimo kontrolę savo savivaldybės taškuose;
- Bendrauja su savivaldybės atstovais;
- Koordinuoja savanorių veiklą surinkimo taškuose (akcijos metu), prižiūri, kad būtų vedamas surinktų šiukšlių monitoringas;
- Sprendžia iškilusius nenumatytus klausimus surinkimo taškuose.
Surinkimo taškų savanoriai informuoja akcijos dalyvius, padeda pasiruošti renginiui, valdo dalyvių srautus, veda surinktų atliekų monitoringą.

Plačiau
2021-04-12 Institucijos pasirengusios kovoti su žolės degintojais
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, daugiausia gaisrų atvirosiose teritorijose kyla balandžio mėnesį. Praėjusių metų balandį ugniagesiams juos teko gesinti 815 kartų. Šiais metais žolė Lietuvoje jau liepsnojo 360 kartų. Daugiausia tokių gaisrų šiemet kilo Vilniaus (179), Kauno (43) ir Šiaulių (26) apskrityse. Šiemet išdegė per 100 ha, praėjusiais metais per tą patį laiką ugnis nusiaubė 575 ha (kilo 918 gaisrų). Plačiau
2021-04-09 Gydytojo Vytauto Vaitkevičiaus kreipimasis į rajono gyventojus

Vytautas Vaitkevičius, gydytojas, Švenčionių rajono savivaldybės tarybos narys:  „Kviečiu visus skiepytis nuo koronaviruso ir nebijoti. Mokslas nieko  geresnio už vakcinas dar nesugalvojo“.

Plačiau
2021-04-09 Biudžeto, ekonomikos, aplinkos apsaugos ir kaimo reikalų ir Švietimo, kultūros, sveikatos ir socialinės apsaugos komitetų posėdis

2021 m. balandžio 14 d. 8.30 val. vyks Biudžeto, ekonomikos, aplinkos apsaugos ir kaimo reikalų ir Švietimo, kultūros, sveikatos ir socialinės apsaugos komitetų bendras posėdis (darbotvarkė).

Plačiau
2021-04-09 PASIENYJE SU BALTARUSIJA DARBĄ ATNAUJINS TRYS KONTROLĖS PUNKTAI

Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT) informuoja, kad nuo pirmadienio, balandžio 12 d., pasienyje su Baltarusija darbą atnaujins 3 kontrolės punktai. Jie prasidėjus pandemijai buvo uždaryti pernai kovą.
Dėl šių punktų veiklos atnaujinimo savo posėdyje trečiadienį nusprendė Vyriausybė.
Pirmadienį atnaujinamas Šumsko (Vilniaus r.) – Lošos, Tverečiaus (Ignalinos r.) – Vidžių ir Papelekio (Švenčionių r.) – Lentupio punktų darbas. Per pastarajį (nuotraukoje) galės vykti tik didžiagabaričius ir sunkiasvorius krovinius gabenančios transporto priemonės, o per pirmus du – lengvieji automobiliai. Be to, per Tverečiaus punktą sieną kirsti galės ir tuščios krovininės transporto priemonės.

Plačiau
2021-04-09 Švenčionių rajono pirminės sveikatos priežiūros centras atnaujino interneto svetainę
2021-04-08 Vakcinacija nuo COVID-19 „Pfizer“ vakcina gyva eile šį šeštadienį Švenčionyse

Kviečiame pasiskiepyti:
- 65+ amžiaus gyventojus
- lėtinėmis ligomis sergančiuosius.
Su savimi reikia turėti asmens tapatybės dokumentą!!!
Jei priklausote šioms prioritetinėms vakcinavimo grupėms ir jau gavote kvietimą skiepytis, t.y. paskirti tiksli data ir laikas, prašome atvykti vakcinuotis  paskirtu laiku.

Plačiau
2021-04-08 Radiacinis fonas Lietuvoje: kas tai ir kaip matuojama

Vis dažniau girdime, kad radiacinio fono matavimo duomenis galime stebėti Radiacinės saugos centro (toliau – RSC) svetainėje arba paspaudę nuorodą: https://www.rsc.lt/radis/, tačiau ar žinome, kas yra radiacinis fonas, nuo ko jis padidėja, iš kur ir kaip atsiranda.

Plačiau
2021-04-08 Vakcinuotis kviečiamos įmonės, turinčios ne mažiau 100 darbuotojų

Siekdama plėsti vakcinavimo apimtis, Sveikatos apsaugos ministerija suteikia dar daugiau galios savivaldybėms. Nuo ketvirtadienio didelės įstaigos, įmonės ar organizacijos, kuriose dirba ne mažiau kaip 100 darbuotojų, galės vakcinuotis. Primename, kad vakcinavimas yra nemokamas ir vyksta laisva valia.
Sveikatos apsaugos ministro Arūno Dulkio teigimu, tokio pobūdžio sprendimai priimami stebint ir analizuojant vakcinavimo procesą Lietuvoje.
„Mūsų darbo principas – reaguoti lanksčiai, įvertinant visus aspektus. Tai mažas žingsnis masinės vakcinacijos link. Pirmiausia, rekomenduoju savivaldybėms prioriteto tvarka vakcinuoti tas prašymus pateikusias įstaigas, įmones ar organizacijas, kurių veikloje fiksuojama daugiau susirgimų COVID-19 ir šios ligos židinių“, – pabrėžė ministras.

Plačiau
2021-04-07 2021 m. balandžio 14 d. šaukiamas Švenčionių rajono savivaldybės tarybos posėdis

2021 m. balandžio 14 d. 10.00 val. nuotoliniu būdu vyks Švenčionių rajono savivaldybės tarybos posėdis.
Švenčionių rajono savivaldybės mero 2021 m. balandžio 7 d. potvarkis Nr. V1-28 „Dėl rajono savivaldybės tarybos posėdžio sušaukimo ir posėdžio darbotvarkės sudarymo“. Plačiau

2021-04-07 Karantino metu – patogiausias būdas užsisakyti savivaldybės teikiamas paslaugas Elektroninių valdžios vartų portale www.epaslaugos.lt

Informacinių technologijų naudojimo galimybės viešųjų paslaugų teikimo srityje šiandien išties didelės, todėl vis daugiau viešųjų paslaugų teikiama elektroniniu būdu. Vidaus reikalų ministerijos projekto „Centralizuotas savivaldybių paslaugų perkėlimas į elektroninę erdvę“ metu į elektroninę erdvę perkeltos Lietuvos savivaldybių institucijose teikiamos paslaugos. Savivaldybių gyventojai gali paprastai ir greitai gauti reikiamas paslaugas: paslaugos piliečiams teikiamos greičiau, kokybiškiau, jos tampa lengviau prieinamos, mažėja administracinė našta, sumažėja paslaugos teikimui ir gavimui skiriamas laikas, klaidų tikimybė bei finansinės išlaidos.

Plačiau
2021-04-07 Parama asbestinių stogų dangos keitimui 2021 metais

Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos (toliau – NMA) kviečia teikti paraiškas gauti paramą pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (toliau – KPP) priemonės „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ veiklos srities „Parama investicijoms į visų rūšių mažos apimties infrastruktūrą“ veiklą „Asbestinių stogų dangos keitimas“.
Paramos gali kreiptis kaimo gyventojai, kurie yra ne jaunesni kaip 18 metų.
Paraiškos pagal veiklos srities „Parama asbestinių stogų dangos keitimui“ bus priimamos nuo 2021m. gegužės 3 d. iki 2021m. gegužės 31 d.

Plačiau
2021-04-02 Svarbus pranešimas keleiviams !

Informuojame, kad UAB „Transporto centras“ nuo 2021 m. balandžio 6 d. iki 2021 m. balandžio 19 d. vykdys keleivių vežimą šiais vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo maršrutų reisais.

Plačiau
2021-04-02 Svarbiausi dalykai apie persirgusiųjų COVID-19 liga reabilitaciją

Antrus metus mums gyvenant su COVID-19 infekcija ligonių kasos gauna itin daug su ja susijusių paklausimų. Vienas dažniausių - reabilitacijos galimybės persirgus šia liga. Suprantama - jai būdinga daug nepageidaujamų liekamųjų reiškinių, todėl reabilitacijos gali prireikti ir jos išlaidos gali būti apmokamos iš biudžeto.

Plačiau
2021-04-01 Informacija dėl gatvių pavadinimų suteikimo

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 16 straipsniu 2 dalies 34 punktu ir Pavadinimų gatvėms, pastatams, statiniams ir kitiems objektams suteikimo, keitimo ir įtraukimo į apskaitą tvarkos aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2011 m. sausio 25 d. įsakymu Nr. 1V-57 „Dėl numerių pastatams, patalpoms ir butams suteikimo, keitimo ir apskaitos tvarkos aprašo ir pavadinimų gatvėms, pastatams, statiniams ir kitiems objektams suteikimo, keitimo ir įtraukimo į apskaitą tvarkos aprašo“ 5 punktu,Švenčionių rajono savivaldybės tarybai teikiama:

Plačiau
2021-04-01 Švenčionių rajono abiturientų susitikimas su Švenčionių rajono savivaldybės meru Rimantu Klipčiumi

2021 m. kovo 31 d. vyko Švenčionių rajono abiturientų nuotolinis susitikimas su Švenčionių rajono savivaldybės meru Rimantu Klipčiumi, VŠĮ Švenčionių pirminės sveikatos priežiūros centro direktoriaus pavaduotoja medicinai Audra Daktariūnaite, hip hop grupės G&G Sindikatas įkūrėju ir lyderiu, Lietuvos šaulių sąjungos nariu Gabrieliumi Liaudansku (Svaru) ir Pauliumi Razmiu, buvusiu Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos mokiniu, dabar dirbančiu VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų Covid-19 skyriuje slaugytoju.

Plačiau
2021-03-31 Kvietimas: Katilų keitimas namų ūkiuose

Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra kviečia fizinius asmenis teikti registracijos formas finansavimui (kompensacijoms) gauti pagal „2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 4 prioriteto „Energijos efektyvumo ir atsinaujinančių išteklių energijos gamybos ir naudojimo skatinimas“ 04.3.2-LVPA-V-111 priemonę „Katilų keitimas namų ūkiuose“.

Plačiau
2021-03-31 „Vaxzevria“ – naujasis „AstraZeneca“ vakcinos pavadinimas

Farmacijos kompanija „AstraZeneca“ informavo, kad vakcina nuo koronaviruso (COVID-19), kurią ji sukūrė kartu su Oksfordo universiteto mokslininkais, turi naują pavadinimą – „Vaxzevria“. Nuo šiol jis bus nurodomas vakcinos charakteristikų santraukoje, pakuotės lapelyje, vakcinacijos įrašuose ir kituose dokumentuose.

Plačiau
2021-03-30 Artėja „Atliekų kultūros“ egzaminas: šios nuorodos padės pasiruošti

Progų išmokti geriau elgtis su atliekomis nestinga: patarimų siūlo televizijos laidos, naujienų portalai, socialiniai tinklai, netgi pakuočių etiketės bei užrašai ant konteinerių. Ir kaip sekasi? Galimybė pasitikrinti – jau greitai. Balandžio 29 dieną vyks antrasis „Atliekų kultūros“ egzaminas.

Plačiau
2021-03-30 Galimybė nemokamai surinkti smulkią elektroniką ir baterijas Jūsų biure ar įstaigoje

Kviečiame Jus rūšiuoti ir atskirai rinkti smulkią elektroniką ir baterijas biure ar įstaigoje bei užsisakyti tam skirtas, draugiškas aplinkai ir modernias talpas. Nemokamai gauti talpas ir atliekų surinkimo paslaugą galite pateikdami užsakymui reikiamus duomenis, naudojant šią nuorodą: http://atc.atliekos.lt/pages/elektronikos-ir-bateriju-surinkimas.php.

Plačiau
2021-03-26 Turgaus prekiautojams jau skirstomos turgavietės mokesčio kompensacijos

Turguje ne maisto produktais prekiaujantys gyventojai, kurių ekonominė veikla yra įtraukta į nukentėjusių nuo COVID-19 veiklų sąrašą, patvirtintą Ekonomikos ir inovacijų bei Socialinės apsaugos ir darbo ministerijų, ir kurie atitinka LR Vyriausybės nustatytus kriterijus, gali pateikti paraišką negrąžintinai turgavietės mokesčio kompensacijai gauti.

Plačiau
2021-03-26 Karantinas pratęsiamas iki š. m. balandžio 30 d. 24:00 val.

Kas keičiasi?

• Nuo š. m. kovo 27 d. 00:00 val. iki balandžio 6 d. 24:00 val. Lietuvoje ribojamas asmenų judėjimas tarp savivaldybių.

• Išskyrus neišvengiamai būtinus atvejus ir atvejus, kai vienos šeimos ar vieno namų ūkio nariai vyksta į kitą nei savo gyvenamosios vietos savivaldybę, kurioje jie turi nekilnojamojo turto, nuosavybės teise priklausančio vienam iš šeimos ar namų ūkio narių.

Plačiau
2021-03-26 Šiandien AstraZeneca vakcina buvo paskiepyti savivaldybės meras Rimantas Klipčius ir administracijos direktorė Jovita Rudėnienė

Rimantas Klipčius savo Facebook paskyroje pranešė: „Gyventojus galiu patikinti, mokslo ir agentūrų yra įrodyta, kad AstraZeneca – saugi vakcina, todėl drąsiai skiepijausi šia vakcina pats. Pasitikiu mokslu ir visomis patvirtintomis vakcinomis, todėl kviečiu gyventojus atlikti skiepą ir taip apsaugoti save, savo artimuosius bei aplinkinius“.

Plačiau
 
Naujienų archyvas >
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
 Video archyvas 
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Mingaudas
Atgaudė
Rytoj:
Visvalda
Vaišvydė
Justinas
Valerijonas


 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas