Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams koronavirusas Investuotojams Verslininkams Turizmas
2020 m. liepos 13 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Viešoji tvarka
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 9182215
Šiandien apsilankė: 2146
Dabar naršo: 57


Naujienos ir aktualijos
2020-07-10 Iki liepos 15 d. VSAT dar laukia būsimųjų pasieniečių dokumentų

VSAT kviečia Lietuvos piliečius nuo 18 iki 60 metų amžiaus tapti pasieniečiais. Šią profesiją asmenys per metus gali įgyti VSAT Pasieniečių mokykloje. Pretendentai, pageidaujantys gauti siuntimą dalyvauti atrankoje į Pasieniečių mokyklą, dokumentus dar gali pateikti iki 2020 m. liepos 15 d.
Daugiau informacijos, kodėl verta rinktis šią profesiją ir kaip vyks priėmimas į Pasieniečių mokyklą, galima rasti čia – http://www.pasienis.lt/lit/Informacija-siemet-ketinantiems-stoti-i-pasienieciu-mokykla.

Plačiau
2020-07-10 Švenčionių rajono savivaldybės administracija skelbia vaikų vasaros stovyklų ir kitų neformaliojo vaikų švietimo programų projektų finansavimo konkursą vasaros metu


Prioritetai teikiami programoms:
1. Numatančioms veiklas vasaros atostogų metu.
2. Aktyvia veikla užimančioms daugiau vaikų.
3. Numatančioms užimti socialiai remtinų šeimų vaikus.
4. Numatančioms užimti turinčius didelių ir labai didelių specialiųjų ugdymosi poreikių vaikus.
5. Turinčioms kitų finansavimo šaltinių.
6. Numatančioms ilgesnės trukmės veiklą.
Paraiškos (pagal aprašo reikalavimus) priimamos iki 2020 m. liepos 17 d.
Informacija teikiama tel. (8 387) 66 367

Plačiau
2020-07-10 Kviečiame užpildyti anoniminę klientų apklausos anketą!

Mes siekiame tobulėti ir gerinti teikiamų paslaugų kokybę, todėl Jūsų nuomonė apie teikiamų paslaugų kokybę ir aptarnavimą mums itin svarbi. Prašome mūsų klientų užpildyti anoniminę   Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Klientų pasitenkinimo suteiktomis paslaugomis nustatymo anketą. Tik su Jūsų pagalba galime sužinoti Jūsų vertinimus bei pageidavimus, ką dar reikia patobulinti.  Anketos pildymas užtruks apie 1 minutę.  Padėkite mums tobulėti!

Plačiau
2020-07-10 Kviečiame dalyvauti aplinkos tvarkymo konkurse

Kaip ir kasmet, Švenčionių rajono savivaldybės administracija liepos mėnesį organizuoja aplinkos tvarkymo konkursą ir kviečia daugiabučių gyvenamųjų namų bendrijas, įstaigas, įmones ir privačių valdų savininkus dalyvauti gražiausios aplinkos tvarkymo konkurse.
Konkurso tikslas – skatinti miesto ir kaimo gyventojus, įmonių ir įstaigų vadovus puoselėti savo gyvenamąją ir darbo aplinką, ugdyti gamtos tausojimo įgūdžius, gyventojų kūrybiškumą, grožio suvokimą, skleisti gerąją aplinkos tvarkymo patirtį.
Komisija laukia pasiūlymų el. paštu zemes.ukis@svencionys.lt, rasa.cibiriene@svencionys.lt arba tel. (8 387) 66366.
Konkurso nugalėtojai rugsėjo mėnesio pabaigoje bus paskelbti ir apdovanoti kasmetinėje rajono Rudens kermošiaus šventėje.

Plačiau
2020-07-10 Stotelės DĖK’UI jau atvėrė duris atsinaujinusios

Po netrumpos, karantino laikotarpiu trukusios pertraukos, dalijimosi daiktais stotelės Dėk’ui atvėrė savo duris. Visose stotelėse ir vėl priimami dalijimuisi tinkami daiktai, o visi norintys kviečiami juos rinktis bei rezervuoti svetainėje www.stoteledekui.lt. Jau birželio 4 d. visos stotelės Dėk’ui lauks atvykstančių tuos daiktus pasiimti.
Dėl koronaviruso epidemijos pavojaus paskelbimo šalyje, beveik tris mėnesius stotelių Dėk’ui veikla buvo laikinai sustabdyta – siekiant maksimaliai sumažinti žmonių susibūrimus bei užkirsti kelią viruso plitimo galimybei, daiktai į stoteles nebuvo priimami bei išduodami. Per visą savo gyvavimo laikotarpį, stotelės Dėk’ui sulaukė ne tik gyventojų simpatijų, bet ir pripažinimo, todėl dėl jų veiklos atnaujinimo buvo teiraujamasi bene kiekvieną dieną.

Plačiau
2020-07-09 Apdovanojimai „Už reikšmingą indėlį Lietuvos žmonių sveikatai“

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, siekdama padėkoti ir pagerbti asmens ar visuomenės sveikatos priežiūros bei kitose srityse dirbančius specialistus, reikšmingai prisidėjusius prie koronaviruso infekcijos (COVID-19 ligos) epidemijos Lietuvoje 2020 metais valdymo, įsteigė apdovanojimą „Už reikšmingą indėlį Lietuvos žmonių sveikatai“.

Plačiau
2020-07-08 Aplinkosauginis projektas „Mes rūšiuojam. Vasara“ kviečia mažinti atliekas bendruomeniškai

Kartu su vasara nuo birželio 1 d. startuoja aplinkosauginis projektas „Mes rūšiuojam. Vasara“, kuris aktyviai kvies Lietuvos bendruomenes rūšiuoti atliekas, rinkti taškus ir laimėti projekto rėmėjų prizus. Jo organizatoriai tikisi, kad projektas, kurio metu bus renkamos buitinės elektronikos, nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių atliekos, stiprins bendruomeniškumo jausmą kartu mažinti aplinkos taršą.

Plačiau
2020-07-07 RAJONO GYVENTOJAMS PRADEDAMA DALINTI KALIO JODIDO TABLETES

Jau Švenčionių rajono savivaldybės gyventojai gali kreiptis į savo seniūnijas ir gauti kalio jodido tabletes. Stabiliojo jodo tabletės skirtos apsaugoti gyventojus nuo radioaktyviojo jodo žalingo poveikio skydliaukei branduolinės ar radiologinės avarijos atveju. Kalio jodidas išduodamas iš karto visai šeimai (jei visi registruoti vienu adresu) jų asmeniniam saugojimui, pasirašytinai suaugusiam šeimos nariui. Gyventojams su negalia, vyresnio amžiaus arba nevaikštantiems gyventojams seniūnijos darbuotojai, seniūnaičiai ar socialiniai darbuotojai kalio jodidą pristatys į namus.
Kartu bus dalinami informaciniai lapai 4 kalbomis (lietuvių, lenkų, rusų ir anglų) su nurodymais, kada ir kaip vartoti šį preparatą nelaimės atveju bei rekomendacijos, kaip elgtis, jei įvyktų branduolinis ar radiologinis incidentas.

Plačiau
2020-07-07 Leidimus pavėžėtojams ir taksistams išduos LTSA

Informuojame, kad nuo šių metų liepos 1 d. pavėžėtojams ir taksi paslaugas teikiantiems asmenims leidimą už atlygį lengvaisiais automobiliais vežti keleivius išduoda Lietuvos transporto saugos administracija (LTSA). Leidimai, kuriuos vežėjams iki liepos 1 dienos išdavė savivaldybė, galios ir toliau.

Plačiau
2020-07-06 Savivaldybės mero Rimanto Klipčiaus sveikinimas Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos proga

Plačiau
2020-07-03 Liepos 6 d. iškelkime valstybės vėliavą!

Primename, kad kad liepos 6-ąją - Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną-privalo būti iškelta Lietuvos valstybinė vėliava prie visų įstaigų, įmonių, organizacijų ir gyvenamųjų namų.
Vėliavomis ant daugiabučių namų turi pasirūpinti namo administratorius. Vėliava turi būti iškeliama 7 valandą ir nuleidžiama 22 valandą.
Vėliavos neiškėlimas gyvenamųjų namų savininkams, daugiabučių namų administratoriams arba juridinių įstaigų vadovams užtraukia įspėjimą arba nuo 10 iki 12 eurų baudą. Plačiau

2020-07-03 DĖL BUTO NUOMOS APSAUGOTO BŪSTO PASLAUGAI TEIKTI

Lietuvos sutrikusios psichikos žmonių bendrija (toliau – Bendrija) nuo 2018 m. dalyvauja institucinės globos pertvarkos procesuose teikdama apsaugoto būsto paslaugas asmenims turintiems psichikos negalią. Apsaugoto būsto paslauga teikiama asmenims turintiems psichikos ar intelekto sutrikimų ir išreiškusiems norą savarankiškai gyventi bendruomenėje su minimalia specialisto (atvejo vadybininko) pagalba, kurios metu asmeniui ne tik suteikiamas būstas, bet ir individualiai ugdomi savarankiško gyvenimo įgūdžiai: padedama susirasti darbą, tvarkyti finansus, planuoti laiką ir pan.

Plačiau
2020-07-03 Švęskime Globėjų dieną

Šeima užima svarbiausią vietą vaiko socializacijos procese. Tai pagrindinė institucija, kurioje rengiamas žmogus pilnaverčiam gyvenimui visuomenėje, formuojamos jo dorinės nuostatos ir vertybės. Šeima yra vaiko gyvenimo pradžia. Šeimoje vaikui formuojamos gyvenimo vertybės, nuostatos, jo moralinės savybės. Plačiau

2020-07-02 Vienkartinė išmoka bus išmokėta visiems vaikams

Vienkartinė išmoka vaikui, skirta COVID-19 (koronaviruso infekcijos) pandemijos padariniams mažinti, iki šių metų liepos 31 dienos bus išmokėta visiems vaikams, kurie gauna vaiko pinigus.

Vienkartinės išmokos dydis priklausys nuo to, kokio dydžio vaiko pinigai gaunami: jeigu yra mokama universali išmoka (60,06 Eur), vienkartinė išmoka - 120 eurų, o jeigu vaiko pinigai iš viso 100,23 eurų (mokama universali ir papildoma išmoka vaikui), vienkartinė išmoka - 200 eurų. Didesnius vaiko pinigus gauna vaikai su negalia, taip pat vaikai iš gausių ar nepasiturinčių šeimų. Plačiau

2020-07-02 Role Models diena Švenčionyse

2020 m. liepos 1 d. Švenčionių miesto kultūros centre vyko Role Models diena. Europos komisijos iniciatyvą jaunimui pavadinimu Role Models Lietuvoje įgyvendina Švietimo mainų paramos fondas. Role Models iniciatyva skatina jaunų žmonių lyderystę bendruomenėje, jų įsitraukimą į visuomenines veiklas, veiklų organizavimą bei inicijavimą. Role Models siekia įgalinti jaunuolius patikėti savimi, suprasti, kodėl svarbu būti sektinu pavyzdžiu savo bendruomenėje. Plačiau

2020-07-02 Globoja, nes girdi širdimi

Švenčionių rajono socialinių paslaugų centro Globos centras, vykdantis projektą
„VAIKŲ GEROVĖS IR SAUGUMO DIDINIMAS, PASLAUGŲ ŠEIMAI, GLOBĖJAMS (RŪPINTOJAMS)
KOKYBĖS DIDINIMAS BEI PRIEINAMUMO PLĖTRA" NR. 08.4.1-ESFA-V-405-02-0001,
2020 m. birželio 24, 29 d. - 2020 m. liepos 5 d. organizuoja savaitės trukmės globos (rūpybos) viešinimui renginius, skirtus Globėjo dienai paminėti, atkreipti visuomenės dėmesį į vaikų globą (rūpybą) ir keisti neigiamas nuostatas bei džiuginti tuos, kurie prisiėmė atsakomybę užauginti kitos šeimos vaiką ar vaikus! Plačiau

2020-07-01 Švenčionių krašto kultūros ir tradicijų puoselėjimas

Švenčionių miesto kultūros centras, siekdamas užtikrinti vaikų ir jaunimo užimtumą ir stovyklų tradicijų tęstinumą, 2020 m. įgyvendina vietos projektą „Švenčionių krašto kultūros ir tradicijų puoselėjimas vaikų ir jaunimo tarpe“. 2020 m. birželio 15–18 d. Kaltanėnų ugdymo ir turizmo centre vyko kūrybinė vasaros stovykla vaikams ir jaunimui (12–18 metų amžiaus), gyvenantiems Švenčionių rajono savivaldybės kaimiškose teritorijose.
Stovyklautojai aktyviai dalyvavo įvairiose veiklose, atskleisdami savo kūrybiškumą, sumanumą, komunikabilumą, ištvermę. Stovyklos vadovai visiems stovyklautojus siūlė veiklas, kurias atlikdami galėtų išmokti kažko naujo, sugebėtų laisvai reikšti savo nuomonę. Plačiau

2020-06-30 Skelbiamas Nekilnojamojo kultūros paveldo pažinimo, sklaidos ir atgaivinimo projektų finansavimo Švenčionių rajono savivaldybėje 2020 m. atrankos konkursas

Vadovaujantis Nekilnojamojo kultūros paveldo pažinimo, sklaidos ir atgaivinimo projektų rėmimo Švenčionių rajono savivaldybės biudžeto lėšomis tvarkos aprašu, patvirtintu Švenčionių rajono savivaldybės tarybos 2018 m. gruodžio 21 d. sprendimu Nr. T-244 „Dėl Nekilnojamojo kultūros paveldo pažinimo, sklaidos ir atgaivinimo projektų rėmimo Švenčionių rajono savivaldybės biudžeto lėšomis tvarkos aprašo patvirtinimo“, skelbiamas Nekilnojamojo kultūros paveldo pažinimo, sklaidos ir atgaivinimo projektų (toliau – Projektai) finansavimo atrankos konkursas 2020 m.

Plačiau
2020-06-30 Skelbiamas Kultūrinės veiklos plėtros ir materialinės bazės stiprinimo Švenčionių rajone programos projektų finansavimo 2020 m. atrankos konkursas

Vadovaujantis Kultūrinės veiklos plėtros ir materialinės bazės stiprinimo Švenčionių rajone programos projektų finansavimo tvarkos aprašu, patvirtintu Švenčionių rajono savivaldybės tarybos 2020 m. vasario 27 d. spendimu Nr. T-31 „Dėl Kultūrinės veiklos plėtros ir materialinės bazės stiprinimo Švenčionių rajone programos projektų finansavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, skelbiamas Kultūrinės veiklos plėtros ir materialinės bazės stiprinimo Švenčionių rajone programos projektų (toliau – Projektai) finansavimo atrankos konkursas 2020 m.

Plačiau
2020-06-29 Skelbiami stambiagabaričių atliekų išvežimo grafikai Švenčionyse ir Švenčionėliuose

UAB „Švenčionių švara" organizuoja nemokamą stambiagabaričių atliekų išvežimą apvažiavimo būdu 2020 m. liepos ir rugpjūčio mėnesiais Švenčionių ir Švenčionėlių daugiabučių namų kvartaluose.

Atliekas prašoma palikti šalia įėjimų į laiptines, iki grafike numatyto laiko. Taip pat prašoma gyventojų patraukti savo automobilius ir užtikrinti specialaus transporto privažiavimo galimybę prie namų laiptinių. Plačiau

2020-06-29 Savivaldybės mero Rimanto Klipčiaus sveikinimas Pasieniečių dienos proga
Plačiau
2020-06-26 Kviečiame Švenčionių rajono jaunus žmones dalyvauti Švenčionių rajono savivaldybės jaunimo vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką programoje!

Švenčionių rajono savivaldybė, siekdama didinti jaunimo užimtumą vasaros laikotarpiu, ne ugdymo proceso metu, skatinti ir didinti pagalbą jauniems žmonėms įsidarbinti, kviečia Švenčionių rajono jaunus žmones dalyvauti Švenčionių rajono savivaldybės jaunimo vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką programoje (toliau – Programoje).
Programa skirta Švenčionių rajono savivaldybės jaunimui nuo 14 iki 18 m., besimokančiam savivaldybės teritorijoje esančiose ugdymo įstaigose ir deklaravusiam savo gyvenamąją vietą Švenčionių rajono savivaldybėje.

Plačiau
2020-06-26 Buvo tikrinami rajono paplūdimiai

Lietuvą užliejus vasariškai šilumos bangai, rajono gyventojai patraukė į paplūdimius pasilepinti saulės voniomis ir atsigaivinti nuo kaitros, su savimi pasiimdami savo keturkojus draugus. Dar kartą primename, kad gyvūnus vedžioti ir maudyti paplūdimiuose ir maudyklose draudžiama. Apie tai informuoja paplūdimiuose įrengti draudžiamieji ženklai (apvalus 25 cm skersmens skritulys, kurio fone pavaizduotas baltas šuns siluetas, su įstriža raudona linija iš kairės ženklo viršutinės dalies žemyn).Už ženklo nepaisymą ir gyvūnų vedžiojimą ir maudymą paplūdimiuose yra numatyta administracinė atsakomybė ANK 346 str. 1 d., kuri užtraukia įspėjimą arba baudą nuo 30 iki 120 eurų.

Plačiau
2020-06-26 Tautiška Giesmė aplink pasaulį 2020 kviečia: KURTI VIENYBĖS TILTUS visame pasaulyje!

Šiais metais „Tautiškos giesmės“ giedojimas yra kitoks. Globalaus COVID-19 iššūkio akivaizdoje pasaulio žmonės pademonstravo, kad geba būti stiprūs, vieningi ir nesavanaudiškai užjausti net ir tolimą kitą, tiesdami simbolinius vienybės tiltus per privalomą atstumą tiesiogine ir perkeltine prasme. Pandemija uždarė pasaulį, tačiau išlaisvino žmogiškumą ir parodė, jog visų pirma mes esame Žmogus, vienos Žmonijos dalis.

Plačiau
2020-06-26 Vanduo maudyklose švarus

Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Mikrobiologinių tyrimų skyriaus duomenimis, 2020 m. birželio 22 d. ištyrus vandens mėginius Bėlio ir Sarių ežeruose bei Žeimenos upėje ties Švenčionėliais ir Pabrade nustatyta, kad rajono maudyklose vandens mikrobiologinės taršos rodikliai atitinka Lietuvos higienos normos HN 92:2018 „Paplūdimiai ir jų maudyklų vandens kokybė“ reikalavimus. Mėginių paėmimo metu maudyklų vandens žydėjimo požymių nepastebėta. Atliekų, nuolaužų ir kitų plūduruojančių medžiagų nerasta. Vandens temperatūra mėginio ėmimo metu Bėlio ežere buvo +18,0 °C, Sarių ežere +19,0 °C , Žeimenos upėje Švenčionėlių m. +19,0 °C ir Žeimenos upėje Pabradės m. +18,0 °C
Kitas mėginių paėmimas bus vykdomas 2020 m. liepos 7 d.

Maudyklų vandens kokybės stebėjimų rezultatai

Plačiau
 
Naujienų archyvas >
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
 Video archyvas 
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Arvilas
Arvilė
Eugenijus
Rytoj:
Vydas
Eigilė
Libertas


 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas