Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Verslininkams Turizmas Renginiai
2019 m. gegužės 21 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 7812495
Šiandien apsilankė: 3921
Dabar naršo: 35


Naujienos ir aktualijos
2019-05-20 Active Citizens diena Švenčionyse

Gegužės 9 dieną Švenčionyse skambėjo jaunatviškas juokas, atnešęs protingus pokalbius ir jaunų žmonių viziją ateičiai. Penkiasdešimt Švenčionių rajono gyventojų atskubėjo į Politikos tyrimų ir analizės instituto kartu su Britų taryba Lietuvoje įgyvendinamos Active Citizens programos dieną. Programa skatina bendruomeniškumą ir pozityvius socialinius pokyčius.
Active Citizens dienos tikslas – suteikti jauniems žmonėms galimybę išanalizuoti savo miesto žemėlapį, pasirenkant vietas, kuriomis galima džiaugtis, o tuo pačiu ir tas, kurias norisi žymėti raudona spalva. Pirmąją dienos pusę jauni žmonės iš Pabradės, Švenčionių ir Švenčionėlių mokyklų praleido Švenčionių miesto kultūros centre atlikdami šią užduotį. Minčių buvo įvairių - jaunuoliai dalinosi asmeniniais nutikimais ligoninėse, parkuose, nežinomuose miško takeliuose, garažų pakampėse ar kapinių pašiurėse. Švenčionių rajono vaizdas jaunimo akimis buvo aiškus – turėjome 4 žemėlapius: Adutiškio, Pabradės, Švenčionėlių ir Švenčionių. Pasakyti tikrai buvo ką, o ir klausimų mokiniams kilo nemažai – kur kreiptis, kai manęs negirdi ar negerbia, kas atsakingas už takus, kuriais einant namo iš mokyklos puola žąsys?

Plačiau
2019-05-17 Biudžeto, ekonomikos, aplinkos apsaugos ir kaimo reikalų komiteto posėdis

2019 m. gegužės 22 d. 13.30 val. – Biudžeto, ekonomikos, aplinkos apsaugos ir kaimo reikalų komiteto posėdis (darbotvarkė).

Plačiau
2019-05-17 Švietimo, kultūros, sveikatos ir socialinės apsaugos komiteto posėdis

2019 m. gegužės 22 d. 10.00 val. – Švietimo, kultūros, sveikatos ir socialinės apsaugos komiteto posėdis (darbotvarkė).

Plačiau
2019-05-17 Socialinė iniciatyva „Važiuoji vienas? Pavežk kaimyną!“
Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerija, siekdama skatinti darnaus judumo kultūrą šalyje, sveikesnį ir mažiau nuo automobilių priklausomą gyvenimo būdą, mažinti transporto spūstis ir oro taršą miestuose, prisideda prie kasmetinės iniciatyvos ir gegužės 24 d. minės Tarptautinę kaimynų dieną inicijuodama socialinę iniciatyvą „Važiuoji vienas? Pavežk kaimyną!“. Plačiau
2019-05-17 Kvietimas dalyvauti susitikime

Žemės ūkio rūmai š. m. gegužės 21 d. 10 val. organizuoja susitikimą-diskusiją su kandidatais į Europos Parlamentą.

Maloniai kviečiame Jus dalyvauti. 
https://www.zur.lt/lt/kvieciame-i-susitikima-diskusija/

Susitikimui-diskusijai moderuos žurnalistas Rimvydas Valatka.
Plačiau

2019-05-16 Džiugas Karklelis pateko į Europos jaunimo olimpinį festivalį

Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos pirmokas Džiugas Karklelis Lietuvos suaugusiųjų čempionate gerino savo asmeninius rekordus, 400 m kompleksiniu plaukimu jis iškovojo ketvirtąją vietą, o perpus trumpesnėje distancijoje liko penktas. Šie aukšto lygio rezultatai lėmė, kad Džiugas patenka į Lietuvos plaukimo rinktinę ir liepos pabaigoje vyks į Azerbaidžano sostinę Baku, kur vyks Europos jaunimo olimpinis festivalis (EJOF).

Plačiau
2019-05-15 Kviečiame siūlyti atstovus į bendruomeninių organizacijų tarybą

Švenčionių rajono savivaldybės administracija organizuoja bendruomeninių organizacijų atstovų atranką į bendruomeninių organizacijų tarybą. Bendruomeninė organizacija – asociacija, kurios steigėjai ir nariai yra gyvenamosios vietovės bendruomenės (jos dalies arba kelių gyvenamųjų vietovių) gyventojai (jų atstovai) ir kurios paskirtis – per iniciatyvas įgyvendinti viešuosius interesus, susijusius su gyvenimu kaimynystėje. Savo atstovus gali siūlyti visos juridinį statusą turinčios bendruomeninės organizacijos (pateikdamos skenuotą siūlymą), pasiūlydamos po vieną atstovą.

Plačiau
2019-05-15 2019 m. gegužės 26 d. Respublikos Prezidento rinkimų pakartotinis balsavimas, rinkimai į Europos parlamentą


2019 m. gegužės 26 d. vyks Respublikos Prezidento rinkimų pakartotinis balsavimas ir rinkimai į Europos parlamentą. Kviečiame dalyvauti.

Kvietimas.

Plačiau
2019-05-14 2019 m. birželio 29 d. tarptautinis dainų ir šokių festivalis „Ežerų sietuva“
Plačiau
2019-05-13 Švenčionių rajono savivaldybei priklausančio nekilnojamojo turto pardavimas elektroninio aukciono būdu

Parduodamas Švenčionių rajono savivaldybės nekilnojamas turtas elektroninio aukciono būdu
(į elektroninius aukcionus registruojama ir jie vykdomi interneto svetainėje http://www.evarzytynes.lt/).

Plačiau
2019-05-09 Dėl asociacijos „Švenčionių miesto vietos veiklos grupė“ vietos plėtros strategijos 2016-2022 m. keitimo

Asociacija „Švenčionių miesto vietos veiklos grupė“ visuotiniame susirinkime 2019 m. gegužės 3 d. (protokolas Nr.VSA-2) svarstė Švenčionių miesto vietos plėtros strategijos 2016-2022 m. keitimo būtinumo klausimą.

Plačiau
2019-05-09 Informacija apie Švenčionių rajono savivaldybės Atvirųjų jaunimo erdvių veiklos programų projektus, kurių įgyvendinimui skirtos Švenčionių rajono savivaldybės biudžeto lėšos

Atvirųjų jaunimo erdvių veiklos programų projektų, kurių įgyvendinimui skirtos Švenčionių rajono savivaldybės biudžeto lėšos.

Plačiau
2019-05-07 Šiemet pajamų deklaracijas pateikė daugiau nei 10 tūkst. Švenčionių r. gyventojų

2019 m. gegužės 6 d., Vilnius. Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Vilniaus AVMI), kad šiais metais iš viso jau pateikta daugiau nei 1,5 mln. pajamų ir daugiau nei 84 tūkst. turto deklaracijų, bei beveik 256 tūkst. prašymų skirti dalį pajamų mokesčio paramai. Švenčionių r. iš viso jau pateikta apie 13 tūkst. pajamų ir apie 1 tūkst. turto deklaracijų, bei apie 1,7 tūkst. prašymų skirti dalį pajamų mokesčio paramai.

Plačiau
2019-05-03 Informacija apie jaunimo projektus, kurių įgyvendinimui skirtos Švenčionių rajono savivaldybės biudžeto lėšos

Informacija apie jaunimo projektus, kurių įgyvendinimui skirtos Švenčionių rajono savivaldybės biudžeto lėšos

Jaunimo projektų, kurių įgyvendinimui skiriamos Švenčionių rajono savivaldybės biudžeto švietimo ir sporto veiklos programos lėšos, sąrašas

Plačiau
2019-05-03 Bus pradėti remontuoti Svirkų kadastro vietovės melioracijos grioviai
Informuojame apie rengiamą projektą „Švenčionių rajono savivaldybės Svirkų k. v. melioracijos projekto Nr. 18 (1985 m.) ir Nr. 19 (1989 m.) griovių ir juose esančių statinių, 2017 m. nukentėjusių nuo liūčių, remonto darbai".
Užsakovas: Švenčionių rajono savivaldybės administracija.
Projekto rengėjas: V. Žulio firma „Kumponas" Kalvarijų g. 98-18, Vilnius, tel. 8 657 81888.
Darbus vykdo UAB „Melstat" Trūdų kaimas, Švenčionėlių seniūnija, Švenčionių r. sav., tel. 8 687 74780.
Bus suremontuota 5,496 km melioracijos griovių, 9 vnt. vandens pralaidų ir kt. Iškastos iš griovių dugno sąnašos bus paskleidžiamos šalia griovio 10 m pločio juostoje ir baigus griovio valymo darbus sulėkščiuojamos. Plačiau
2019-04-30 Švenčionių rajone vyko mokinių apdovanojimai „# geriausi“

2019 m. balandžio 26 d. Švenčionių miesto kultūros centre vyko Švenčionių rajono mokinių apdovanojimų „# geriausi" baigiamasis renginys.
Švenčionių rajono mokinių apdovanojimų rinkimuose dalyvavo Švenčionių r. Pabradės „Žeimenos", Švenčionių r. Švenčionėlių Mindaugo, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijų, Švenčionių profesinio rengimo centro, Švenčionių r. Adutiškio pagrindinės mokyklos mokiniai ir mokytojai. Švenčionių rajono ugdymo įstaigų 9-12 klasių mokiniai varžėsi dėl šių nominacijų: „Metų raumenukas", „Metų auksinis protas", „Metų šmaikščiausias", „Metų aktyviausias", „Metų balsingiausias", „Metų stilingiausias", „Metų išdykėlis", „Metų porelė", „Metų klasė". Mokiniai taip pat išrinko Metų mokytoją.
Plačiau

2019-04-30 Akcijos „Darom-2019“ akimirkos

Balandžio 26 d., penktadienį, Švenčionių rajono miestų, miestelių, kaimų ir gyvenviečių viešosiose erdvėse, pamiškėse, pakelėse ir vandens telkinių pakrantėse darbavosi jau dvyliktą kartą vykstančios aplinkos tvarkymo akcijos „Darom-2019“ dalyviai. Šiemet prie akcijos prisijungė 682 rajono gyventojai ir svečiai. Balandžio mėnesį viešąsias erdves taip pat tvarkė ir rajono mokymo įstaigų moksleiviai. Aplinkos švarinimo talkose dalyvavo 380 moksleivių. Iš viso akcijos metu buvo sutvarkytos 76 užterštos teritorijos.

Plačiau
2019-04-29 Informacija dėl paramos maisto produktais ir higienos prekėmis iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo
Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius primena, kad teisę gauti paramą maistu ir higienos prekėmis iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo turi nepasiturintys gyventojai, kurių vidutinės mėnesio pajamos vienam asmeniui neviršija 1,5 valstybės remiamų pajamų (VRP) dydžio (183,00 Eur). Plačiau
2019-04-26 Švenčionėliškis atstovavo Lietuvai tarptautiniame Active Citizens susitikime
Lietuviai, keliaujantys po pasaulį, neleis paneigti fakto, jog tarptautiniame kontekste lietuvių tauta pasižymi kuklumu. Šią nuostatą išsklaidė Švenčionių rajono gyventojas Česlavas Paškevičius, kuris kartu su keliais kitais lietuviais visai neseniai dalyvavo Ukrainoje vykusiame programos Active Citizens tarptautiniame susitikime. „Grįžau namo žinodamas, kad mano namai - tai visas pasaulis", - šiandien sako Česlavas. Plačiau
2019-04-25 Adutiškietė Dainė Stanislava Rumbutytė – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų konkurso „Tramtatulis“ nacionalinio rato diplomantė

Subūręs vaikus, kuriems nuo mažens ugdoma meilė savo krašto tradicijoms, tarmei, dainoms, muzikai, Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkursas „Tramtatulis“ jau aštuntą kartą keliavo po šalies miestus, miestelius ir kaimus. Lietuvos nacionalinis kultūros centras, bendradarbiaudamas su savivaldybių kultūros, švietimo skyriais bei kultūros centrais, surengė tris atrankų ratus. Atrankose dalyvavo per tūkstantį gabių Lietuvos vaikų.

Plačiau
2019-04-24 Kultūros diena Švenčionyse paminėta kitaip

Balandžio 15-oji – Pasaulinė kultūros diena. Lietuvos Respublikos Seimas 2006 m. šią datą įteisino kaip atmintiną. Kultūros diena šalyje minima jau 13-tą kartą, o šia proga 11-tą kartą keliama Taikos vėliava. Jos simbolis „Taika per kultūrą“ – rubino spalvos žiedas, juosiantis tris skritulius baltame fone.

Plačiau
2019-04-24 Lietuvoje vykdoma pavasarinė laukinių gyvūnų vakcinacija nuo pasiutligės

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau – NVSC) Vilniaus departamento Švenčionių skyrius informuoja, kad Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (toliau – VMVT) nuo š. m. balandžio 11 d. pradėjo vykdyti pavasarinę laukinių gyvūnų vakcinaciją nuo pasiutligės.

Plačiau
 
Naujienų archyvas >
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Vaidevutis
Vydmina
Valentas
Rytoj:
Eimantas
Aldona
Julija
Rita
Elena

 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas