Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams VAKCINACIJA NUO COVID-19 Verslininkams Turizmas Projektai
2021 m. rugsėjo 24 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Viešoji tvarka
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Aplinkos monitoringas
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 11543788
Šiandien apsilankė: 383
Dabar naršo: 22


Naujienos ir aktualijos
2021-09-23 JAU DEŠIMTUS METUS STARTUOJANTIS APLINKOSAUGOS PROJEKTAS - „MES RŪŠIUOJAM"

Nacionalinis aplinkosaugos projektas „Mes rūšiuojam" jau dešimtus metus kviečia visus Lietuvos gyventojus prisidėti prie aplinkos saugojimo ir taršos mažinimo. Gaminių atliekas rūšiuoti, rinkti atskirai ir perduoti teisėtiems atliekų tvarkytojams kviečia Gamintojų ir importuotojų asociacija, Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacija kartu su savivaldybėmis, regioniniais atliekų tvarkymo centrais ir kitais partneriais. 

Plačiau
2021-09-23 Kviečiame į rudens kermošių

   

Plačiau
2021-09-22 2021 m. rugsėjo 29 d. šaukiamas Švenčionių rajono savivaldybės tarybos posėdis

2021 m. rugsėjo 29 d. 10.00 val. rajono savivaldybės tarybos posėdžių salėje, Vilniaus g. 19, Švenčionių m. vyks Švenčionių rajono savivaldybės tarybos posėdis.
Švenčionių rajono savivaldybės mero 2021 m. rugsėjo 22 d. potvarkis Nr. V1-80 „Dėl rajono savivaldybės tarybos posėdžio sušaukimo ir posėdžio darbotvarkės sudarymo“.

Plačiau
2021-09-22 Treji „Atliekų kultūros“ metai: persirista ir per projekto, ir per Vilniaus apskrities ribas

Daugeliui vilniečių ir kitų miestų gyventojams žinomas edukacinis projektas „Atliekų kultūra“ švenčia gimtadienį – jau trejus metus skleidžiama žinia apie tai, kaip veikia atliekų tvarkymo sistema, kaip ji keičiasi ir kad gyventojų įsitraukimas yra neatsiejama atliekų kultūros dalis. Rugsėjo 17 d. viename iš Vilniaus verslo centrų surengtoje gimtadienio šventėje pasidžiaugta ne tik pasiektais rezultatais – garbingomis statulėlėmis apdovanoti prie atliekų kultūros ugdymo labiausiai prisidėję žmonės.
Projektą vykdančio Vilniaus apskrities tvarkymo centro (VAATC) direktorius Tomas Vaitkevičius atkreipė dėmesį, jog didžiausia „Atliekų kultūros“ stiprybė – jos nuoseklumas, ilgalaikiškumas.

Plačiau
2021-09-21 Europos paveldo dienomis – po rajono archeologinį ir architektūrinį paveldą

Švenčionių rajonas pasižymi senosios baltų kultūros laikus bylojančių archeologinių objektų ir jų kompleksų gausa. Savivaldybės teritorija tiesiog nusėta akmens amžiaus gyvenvietėmis, stovyklomis, stovyklavietėmis, pilkapiais, pilkapynais ir, be abejo, piliakalniais. Ši stebinanti archeologinių vietų gausa yra išskirtinis rajono savivaldybės baltiškojo paveldo bruožas.

Plačiau
2021-09-20 Informacija dėl Švenčionių rajono savivaldybės Jaunimo reikalų tarybos jaunimo atstovų rinkimo

Vadovaudamiesi Švenčionių rajono savivaldybės Jaunimo reikalų tarybos jaunimo atstovų rinkimų organizavimo tvarkos aprašo, patvirtinto Švenčionių rajono savivaldybės tarybos 2018 m rugpjūčio 30 d. sprendimu Nr. T-160 „Dėl Švenčionių rajono savivaldybės Jaunimo reikalų tarybos jaunimo atstovų rinkimų organizavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, 9 ir 14 punktais, skelbiame Kandidatų į Švenčionių rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos jaunimo atstovus ir
Viešame visuotiniame jaunimo organizacijų ir su jaunimu dirbančių organizacijų, mokinių ir (ar) studentų savivaldų, veikiančių savivaldybės teritorijoje, atstovų susirinkime  dalyvaujančių organizacijų ir savivaldų sąrašus.

Plačiau
2021-09-16 Policija įspėja gyventojus apie sukčius

Atvėsus orams, ir gyventojams suskubus apsirūpinti kuru žiemai, suaktyvėjo ir sukčiai. Pastarosiomis savaitėmis internetiniuose tinklapiuose talpinami skelbimai apie pigesne nei rinkos kaina parduodamus beržo pjuvenų briketus. Vien Švenčionių rajone per savaitę gauti trys pranešimai apie nuo sukčių nukentėjusius asmenis, kurie pervedę pinigus už parduodamus beržo pjuvenų briketus, negavo nei žadėto kuro, nei atgavo pervestus pinigus. 

Plačiau
2021-09-16 Priešgaisrinės apsaugos gelbėjimo departamentas įvertino Švenčionių rajono savivaldybės administracijos indėlį į gyventojų saugumą

Nors Ugniagesių globėjo Šv. Florijono diena buvo minima gegužės 4-ąją, Priešgaisrinės apsaugos gelbėjimo departamentas tądien sveikino ir pagerbė daug valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnų, darbuotojų bei kitų asmenų, prisidėjusių prie gyventojų saugumo, taip pat už nepriekaištingą ir pavyzdingą pareigų atlikimą. Tarp apdovanotųjų ir Švenčionių rajono savivaldybės administracijos direktorė Jovita Rudėnienė bei vyriausiasis specialistas Tadeuš Komaiško, atsakingas už civilinę saugą. Tačiau padėkos raštai atkeliavo tik dabar.

Plačiau
2021-09-16 Prisijunkite prie NACIONALINIO JUDUMO IŠŠŪKIO

Nacionalinis judumo iššūkis – šiandien, rugsėjo 16 d., startuojanti iniciatyva, kuri kviečia įvairias Lietuvos bendruomenes 2 mėnesius automobilius iškeisti į žingsnius ir taip prisidėti prie aplinkai draugiškos Lietuvos kūrimo ir fizinės bei emocinės sveikatos gerinimo.

Nacionalinį judumo iššūkį sudarys 6 iššūkiai, vienas jų – miestų. Todėl norime paprašyti Jūsų pagalbos skleidžiant žinią apie iniciatyvą.

Plačiau
2021-09-16 Švenčionių rajono savivaldybėje vykdomos psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos priemonės

Įgyvendinant 2020-2023 metų Švenčionių rajono savivaldybės narkomanijos prevencijos įgyvendinimo programos 2020 metų priemonių planą, patvirtintą Švenčionių rajono savivaldybės tarybos 2020 m. rugpjūčio 27 d. sprendimu Nr. T-147, Švenčionių rajono savivaldybėje rugsėjo 4 d. vyko mokymai, skatinantys vaikus ir jaunimą pasirinkti sveiką gyvenimo būdą ir motyvuojantys siekti savo tikslų.

Plačiau
2021-09-16 Švenčionių rajono savivaldybės administracijos skelbimas

Švenčionių rajono savivaldybės administracija skelbia pripažinto nereikalingo arba netinkamo (negalimo) naudoti turto (transporto priemonių ir kt.) pardavimo viešąjį prekių aukcioną, kuris įvyks 2021 m. rugsėjo 24 d. 10.00 val., Vilniaus g. 19, Švenčionys. Aukciono vykdymo taisyklės, parduodamo turto sąrašas ir pradinėmis pardavimo kainos skelbiamos Švenčionių rajono savivaldybės tinklalapyje.
Antrasis aukcionas (neįvykus pirmajam aukcionui arba nepardavus turto) vyks 2021 m. spalio 1 d. 10.00 val., trečiasis aukcionas vyks 2021 m. spalio 8 d. 10.00 val. tuo pačiu adresu.
Parduodamo turto apžiūra vyks 2021 m. rugsėjo 21, 22, 23 dienomis nuo 8.00 val. iki 16.30 val.
Už aukcione įsigytą turtą atsiskaitoma mokėjimo pavedimu per 3 darbo dienas.
Dalyvavimas aukcione nemokamas.

Plačiau
2021-09-15 Kviečiame siūlyti rajono mokytojų kandidatūras nominacijai „Metų mokytojas“

Švenčionių rajono savivaldybės mero 2014 m. rugsėjo 10 d. potvarkiu Nr. V1-76 patvirtinti Švenčionių rajono nominacijų „Metų mokytojas“ suteikimo nuostatai.
Nominacijos teikiamos rajono švietimo įstaigų mokytojams už nuopelnus jų praktinėje veikloje, mokinių pasiekimus, reikšmingiausius darbus pedagogikos srityje, indėlį į švietimo reformos įgyvendinimą, bendražmogiškųjų ir pilietinių vertybių ugdymą.

Plačiau
2021-09-14 Užimtumo tarnyba: gyventojai aptarnaujami įprasta tvarka

Šalies gyventojai, kuriems reikalingos Užimtumo tarnybos paslaugos, nuo šiandien, rugsėjo 13 d., aptarnaujami įprasta tvarka. Darbo ieškantiems asmenims, atvykusiems į klientų aptarnavimo skyrius, galimybių pasas nebūtinas. Kontaktinis aptarnavimas išlieka toks pat kaip iki šiol – galės apsilankyti tik iš anksto su savo specialistu susisiekę ir konkretų aptarnavimo laiką sutarę gyventojai.

Plačiau
2021-09-14 Skelbiami „Metų senjoro rinkimai 2021": šiemet bus apdovanoti net 6 nugalėtojai

Veiklūs, inovatyvūs, sveika ir tvaria gyvensena besidomintys senjorai jau antrus metus iš eilės kviečiami dalyvauti konkurse „Metų senjoro rinkimai 2021“. Šiemet bus apdovanoti net 6 dalyviai, o nugalėtojas papuoš žurnalo „60+", skirto senjorams, viršelį.

Plačiau
2021-09-14 Kita stotelė - žalioji ateitis: renkamos geriausios ir inovatyviausios aplinką tausojančios iniciatyvos

Lietuvos įmonės, viešojo sektoriaus, kūrybinės ir visuomeninės organizacijos, pasirinkusios žaliąjį kursą, neliks nepastebėtos. Kuriantieji žalesnes žmonių ir prekių judėjimo ar paslaugų teikimo grandines kviečiami jas pristatyti konkurse „Žaliojo susisiekimo link“, kurio finalas vyks Tarptautiniame transporto inovacijų forume jau spalio mėnesį.

Konkurse didžiausias dėmesys bus skirtas susisiekimo sprendimams. Transportas yra vienas labiausiai prisidedančių prie klimato atšilimo, tad pokyčiai šioje srityje gali atnešti apčiuopiamą rezultatą. Taip pat konkurse bus vertinamos ir kitos aplinką tausojančios iniciatyvos. Plačiau
2021-09-13 NACIONALINIO ATSAKINGO VERSLO APDOVANOJIMO 2021 METŲ KONKURSAS

Informuojame, kad Socialinės apsaugos ir darbo ministerija 2021 m. rugsėjo 9 d. paskelbė Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo (toliau – NAVA) 2021 metų konkursą, kurio metu nacionaliniais atsakingo verslo apdovanojimais bus pagerbtos įmonės, 2021 m. labiausiai prisidėjusios prie socialinės atsakomybės principų taikymo savo veikloje ir / ar už jos ribų.

Plačiau
2021-09-13 Informacija dėl klientų aptarnavimo nuo 2021-09-13

Vyriausybės nutarimu nuo pirmadienio, rugsėjo 13 d., visos kontaktinės paslaugos savivaldybės administracijoje bei seniūnijose bus teikiamos (išskyrus išimtis) tik asmenims, kurie atitinka galimybių paso kriterijus.
Asmenys, neatitinkantys galimybių paso kriterijaus (neturintys galimybių paso), kontaktiniu būdu gali būti aptarnaujami, užtikrinant valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatytas asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi sąlygas, kitus visuomenės sveikatos saugos, higienos reikalavimus ir tik kai teikiamos paslaugos, kurių dėl jų specifikos neįmanoma suteikti nuotoliniu būdu. Kaukių dėvėjimas, atstumų ir kitų saugumo reikalavimų laikymasis neturintiems galimybių paso yra privalomas.

Švenčionių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2021 m. rugsėjo 14 d. įsakymas Nr. A-631 „Dėl asmenų aptarnavimo Švenčionių rajono savivaldybės administracijoje“

Plačiau
2021-09-13 Vaikų vasaros palydos – „Kermošiukas Kaltanėnuose“

Tokia ta vasara – kupina įspūdžių, skubanti ir viliojanti bei greitai prabėganti... Kaltanėnuose visą vasarą skambėjo vaikų juokas, vyko įvairios veiklos dieninių bei stacionarių stovyklų metu. Atėjo metas atsisveikinti su vasara ir žengti į rudenį...

Plačiau
2021-09-10 Kas yra radonas ir kaip nustatoma jo koncentracija patalpų ore?

Radonas yra radioaktyviosios dujos, kurios natūraliai susidaro skylant uranui dirvožemyje, uolienose ar vandenyje. Dujoms iš dirvožemio išgaravus, lauke jos susimaišo su grynu oru, todėl jų koncentracija ore yra maža ir tai nekelia pavojaus žmonių sveikatai. Tačiau, kai radono patenka į patalpas, jis gali kauptis jose, o padidėjęs šių dujų kiekis gali kelti pavojų žmonių sveikatai. Radono į patalpas gali patekti per bet kurią nesandarią vietą, kur statinio konstrukcijos susisiekia su dirvožemiu. Ilgalaikis radono poveikis gali lemti didesnę riziką susirgti plaučių vėžiu. Rizikos lygis priklauso nuo radono aktyvumo koncentracijos ir poveikio trukmės.

Plačiau
2021-09-07 Kviečiame Švenčionių rajono 14-29 m. jaunuolius registruotis į Jaunimo savanoriškos tarnybos programą

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos paskelbė papildomą registraciją į Jaunimo savanoriškos tarnybos (toliau - JST) programos vietas 2021 m. II pusm. Registracija nuo š. m. rugpjūčio 30 d. iki rugsėjo 13 d. 18.00 val. Registracijos nuoroda https://jst.jrd.lt/newCandidate

Registracija skelbiama tik tose savivaldybėse, kuriose skiriamas papildomas finansavimas iš miestų biudžetų programos įgyvendinimui. Švenčionių rajono savivaldybė JST įgyvendinimui skyrė papildomą finansavimą iš savivaldybės biudžeto. Plačiau
2021-09-07 Sustiprinančiąja trečia doze dabar galės būti revakcinuojama dar daugiau žmonių
Nuo šiandien sustiprinančiąja trečia vakcinos doze kviečiama skiepytis dar daugiau visuomenės grupių, tarp jų - sveikatos sistemos, globos įstaigų, socialinės sistemos darbuotojai ir vyresni nei 65 metų amžiaus asmenys.

Primename, kad dar rugpjūčio pradžioje Lietuva viena iš pirmųjų Europos Sąjungos šalių pradėjo sustiprinančiąja trečia vakcinos doze skiepyti asmenis, kuriems atliktos organų arba kraujodaros kamieninių ląstelių transplantacijos, taip pat pacientus, sergančius kraujo ligomis, kuriems taikomas kraujo ligos ar jos komplikacijos gydymas arba toks gydymas baigtas ne seniau kaip prieš 24 mėn. arba aktyviai stebimi dėl kraujo ligos. Trečios dozės sulaukė ir galutinės stadijos lėtine inkstų liga sergantys pacientai, kuriems taikoma nuolatinė pakaitinė inkstų terapija (hemodializė ar peritoninė dializė).
Plačiau
2021-09-07 Europos paveldo dienoms skirti renginiai Švenčionių rajone

Bene didžiausias kasmetinis nekilnojamojo kultūros paveldo populiarinimui skirtas renginys – Europos paveldo dienos, kurios šiemet Lietuvoje vyks rugsėjo 17–26 d., tema „Įtraukiantis paveldas“. Tai dienos, kai įvairiais renginiais galime atkreipti dėmesį į įdomius, su vietos kultūra suaugusius kultūros paveldo objektus.
Kviečiame pažinti savo kraštą, įgyti naujų žinių, patirti naujų įspūdžių.

Plačiau
2021-09-07 Kviečiame užpildyti anoniminę klientų apklausos anketą!

Mes siekiame tobulėti ir gerinti teikiamų paslaugų kokybę, todėl Jūsų nuomonė apie teikiamų paslaugų kokybę ir aptarnavimą mums itin svarbi. Prašome mūsų klientų užpildyti anoniminę   Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Klientų pasitenkinimo suteiktomis paslaugomis nustatymo anketą. Tik su Jūsų pagalba galime sužinoti Jūsų vertinimus bei pageidavimus, ką dar reikia patobulinti.  Anketos pildymas užtruks apie 1 minutę.  Padėkite mums tobulėti!

Plačiau
2021-09-07 Nemokamos treniruotės senjorams ir asmenims, turintiems specialiųjų poreikių

Sporto klubas „Liūto Narvas“ vykdydamas projektą „Išnaudok galimybę judėti“ kviečia senjorus ir asmenis, turinčius specialiųjų poreikių, (amžius neribojamas) į nemokamas treniruotes, kurias ves trenerės-kineziterapeutės. Treniruotės bus pritaikytos pagal asmeninius poreikius, o jų esmė – stiprinti fizinę formą, lavinti kūną ir tinkamai juo rūpintis. Į pratimų eigą įtraukiami įvairūs treniruokliai, skirti raumenų stiprinimui, o sporto salė yra visapusiškai pritaikyta asmenims, turintiems specialiųjų poreikių. Moderni ir šiuolaikiška erdvė laukia, kad būtų naudojama pagal paskirtį, o sporto klubo kolektyvas nekantrauja pamatyti ten daug šypsenų ir naujų veidų.

Plačiau
2021-09-06 VSAT KVIEČIA RINKTIS ĮVADINIO MOKYMO KURSUS - PASIENIEČIU GALIMA TAPTI PER 4 SAVAITES

Nuo rugpjūčio kas mėnesį VSAT Pasieniečių mokykloje organizuojami Specializuoti įvadinio mokymo kursai. Turintys aukštąjį universitetinį arba aukštąjį neuniversitetinį bei aukštesnįjį išsilavinimą ir nepriekaištingos reputacijos asmenys kviečiami rinktis šiuos mokymo kursus ir per 4 savaites tapti pasieniečiais.
Tokie kursai prasidės rugsėjo 27 d., spalio 25 d. ir lapkričio 25 d.

Plačiau
 
Naujienų archyvas >
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
 Video archyvas 
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Gedvinas
Gedvinė
Gerardas
Rytoj:
Vaigintas
Ramvydė
Kleopas
Aurelija 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas