Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Turizmas Renginiai Korupcijos prevencija
2019 m. kovo 24 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 7637142
Šiandien apsilankė: 2357
Dabar naršo: 27


Naujienos ir aktualijos
Mokyklos šimtmečio laukimą lydi atsinaujinimo darbai

Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija, kitų metų sausį minėsianti savo 100-mečio jubiliejų, sukaktį pasitiks kapitaliai atsinaujinusi – Švenčionių rajono savivaldybė modernizacijos darbams iš valstybės investicijų programos (VIP) pritraukė įspūdingą 859 tūkst. Eur sumą. Tai – antra didžiausia vienai mokyklai skirta suma visoje Lietuvoje.

Anot Švenčionių rajono savivaldybės mero Rimanto Klipčiaus, savivaldybė prie mokyklos modernizacijos prisidės 15 proc. dydžio finansiniu indėliu. Už daugiau nei milijoną eurų yra tęsiamas pradinę mokyklą ir gimnaziją jungiančio korpuso vidaus remontas, bus atnaujintas senojo (pradinukų) korpuso fasadas, kapitališkai sutvarkytos visos triaukščio gimnazijos pastato vidaus patalpos.„Pastatus jungiančiame korpuse ir trečiajame gimnazijos aukšte darbai jau vyksta pilna apimtimi. Pradinukų dalyje remontas baigsis poros mėnesių bėgyje, o gimnazistų dalis bus intensyviai tvarkoma visus metus. Čia  bus pakeistos inžinerinės sistemos (elektros tinklai, šildymas, vėdinimas, vandentiekis ir kanalizacija), įrengti nauji kompiuteriniai tinklai, naujos lubų ir grindų konstrukcijos, suremontuotos sienos, pakeistos durys ir santechnikos prietaisai, įrengta nauja sienų, lubų apdaila ir grindų dangos. Mokykla taip pat įsigys reikiamus mokyklinius baldus, lentas. Savo šimtmetį Zigmo Žemaičio gimnazija pasitiks visiškai nauju veidu“, – džiaugiasi meras.

Anot rajono vadovo, solidžią finansinę paramą pavyko pritraukti tik kryptingo dar 2015 metais pradėto darbo dėka.

„Palankių Švietimo ir mokslo ministerijos sprendimų sulaukėme, nes nuo pat kadencijos pradžios išskirtinai didelį dėmesį skyrėme rajono švietimo sistemos tobulinimui: nuosekliai investavome tiek į mokyklų bei darželių vidaus procesus, tiek į jų pastatus. Savo kryptingu darbu pasiekėme gerų rezultatų atnaujinant tiek šią, tiek kitas rajono švietimo įstaigas“, – sako meras.

Primename, kad 2016 m. nugriovus prie Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos priblokuotą techninę patalpą, pastatytas ir įrengtas naujutėlis technologijų korpusas. 2017 m. kapitaliai sutvarkytas dviaukštis senasis mokyklos korpusas, kuriame įsikūrusi Švenčionių pradinė mokykla.

Vidaus patalpų atnaujinimas – ne vienintelis šios mokyklos laukiantis pokytis. Savivaldybė yra parengusi visus reikalingus dokumentus gimnazijos apšiltinimui (kartu su išorės apdaila) pagal respublikinę viešųjų pastatų modernizacijos programą, laukiama programos starto. Pradinukų korpuso išorė, kaip minėta, bus atnaujinta dar 2018 m.

Švenčionių rajono savivaldybė taip pat yra pateikusi paraišką tarptautinei Lietuvos, Latvijos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programai. Pagal šį projektą ketinama atnaujinti gimnazijos aikštyną. Šiuos darbus, kaip ir pastato išorės šiltinimą, planuojama atlikti 2019-2020 m.

 

Švenčionių rajono savialdybės informacija 

  2018-03-02
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Daumantas
Ganvilė
Gabrielius
Donardas
Rytoj:
Normantas
Normantė
Feliksas
Liucija

 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas