Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Turizmas Renginiai Korupcijos prevencija
2019 m. kovo 24 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 7636924
Šiandien apsilankė: 2139
Dabar naršo: 23


Naujienos ir aktualijos
Lietuvos moksleiviai vyksta į Izraelį

Š.m. kovo 5 dieną per 40 moksleivių iš penkių Lietuvos savivaldybių vyksta į pirmąją beveik savaitės trukmės kelionę po Izraelį. Vizitą inicijavo ir organizavo Izraelio ambasada Vilniuje bendradarbiaujant su Kėdainių, Švenčionių, Kupiškio, Anykščių ir Elektrėnų savivaldybėmis.

Kelionės į Izraelį metu moksleiviai susitiks su savo bendraamžiais iš „Atidim“ mokyklos Holono mieste, kartu dalyvaus kultūrinėse ir edukacinėse programose, susipažins su Tel Avivu, Jeruzale, lankysis prie Negyvosios jūros, Masados, Galilėjos jūros, kibuce. Moksleiviai aplankys Jad Vašem Holokausto muziejų ir dalyvaus Izraelio užsienio reikalų ministerijoje vyksiančiame susitikime. Visi jie Izraelyje lankysis pirmą kartą.
„Šiuo projektu norime nutiesti tikrą tiltą tarp mūsų jaunų žmonių, suteikiant jiems galimybę pabendrauti tiesiogiai, Lietuvos moksleiviams - pažinti Izraelį pasitelkiant visus penkis pojūčius, patiems patirti įspūdžius ir susidaryti savo nuomonę, ir tai, mano manymu, yra svarbiausia. Labai simboliška, kad šis vizitas sutampa su Lietuvos šimtmečiu ir Izraelio valstybės 70-mečiu, ir esame labai laimingi, kad abi progas galime taip išskirtinai ir prasmingai paminėti. Mes visi, organizatoriai ir kelionės dalyviai, labai džiaugiamės šiuo projektu, įgyvendinamu pirmą kartą, bet ateityje, tikėtina, tapsiančiu pasikartojančiu ir dar labiau suartinsiančiu mūsų vaikus ir šalis“, - sakė Izraelio ambasadorius Amir Maimon.
Ši iniciatyva nebūtų įmanoma be bendradarbiavimo su Lietuvoje įsikūrusia Izraelio kompanija „Wix“, Vilniaus prekybos paramos fondu „Dabar“ ir europietiškų vertybių analitiniu centru „Šimtmečio institutas“. Už pagalbą organizuojant kelionę Izraelio ambasada dėkoja asociacijai Lietuvos - Izraelio prekybos rūmai, “Ukraine International Airlines” (UIA) ir kelionių agentūrai „West Express“.
Nuo pat Izraelio ambasados atidarymo Lietuvoje prieš trejus metus, ambasada nuolatos įgyvendina projektus, kuriais siekiama tiesti tiltus tarp Lietuvos ir Izraelio. Didžiausias ambasados dėmesys, visų pirma, skiriamas projektams, nukreiptiems į vaikus ir jaunimą.
Izraelio ambasados Lietuvoje informacija ir nuotrauka 

  2018-03-02
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Daumantas
Ganvilė
Gabrielius
Donardas
Rytoj:
Normantas
Normantė
Feliksas
Liucija

 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas