Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Verslininkams Turizmas Renginiai
2019 m. birželio 20 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Viešoji tvarka
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 7890759
Šiandien apsilankė: 2534
Dabar naršo: 12


Naujienos ir aktualijos
Kviečiame teikti neformaliojo vaikų švietimo programas (NVŠ) 2019 metams

2019 metais NVŠ programos bus finansuojamos iš ES struktūrinių fondų lėšų. NVŠ programų įgyvendinimas prasidės 2019 m. vasario 1 d. (Programos įgyvendinamos nuo š. m. vasario 1 d. iki birželio 30 d. ir nuo rugsėjo 1 d. iki gruodžio 31 d.).
Galiojantį Švenčionių rajono savivaldybės neformaliojo vaikų švietimo lėšų skyrimo ir panaudojimo tvarkos aprašą rasite čia.


Pasirengimo darbai NVŠ teikėjams, planuojantiems 2019 m. vykdyti NVŠ programas
1 žingsnis. Užregistruoti NVŠ teikėją Švietimo ir mokslo institucijų registre (toliau – ŠMIR). Registruojasi tik nauji NVŠ teikėjai.
• Visi teikėjai (laisvieji mokytojai ar juridiniai asmenys) turi būti registruoti ŠMIR http://www.smir.smm.lt/. Konsultacijas teikia ir registraciją vykdo rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Petras Slabada, tel. (8 387) 66 367, 303 kab.

2 žingsnis. Užregistruoti Kvalifikacijos tobulinimo programų ir renginių registre (toliau – KTPRR) teikiamą(as) NVŠ programą(as) www.ktprr.smm.lt elektronine forma.
• Registruojant programą reikia užpildyti NVŠ teikėjo prašymą tapti KTPRR vartotoju ir pasižadėjimą saugoti asmens duomenų paslaptį.
• Šiuos užpildytus, pasirašytus skenuotus dokumentus siųsti Švietimo informacinių technologijų centrui el. paštu mazvydas.jablonskis@itc.smm.lt (tel. (8 5) 235 6145), originalus siųsti ŠITC (Suvalkų g. 1, 03106 Vilnius).
Teikėjas el. paštu gaus KTPRR prisijungimo kodus, su kuriais galės prisijungti KTPRR. Jame (http://www.ktprr.smm.lt/) reikia užpildyti NVŠ programos „kortelę“ (galima nepildyti tik dalies, kur reikia įrašyti anglų kalba) ir pateikti įregistravimui. Tik atsiradus žymai programa „įregistruota“, atsiranda programos kodas, kurį reikia įrašyti į programos paraišką. Jeigu gavote informaciją, kad yra klaidų, tuomet jas reikia ištaisyti ir vėl pateikti įregistravimui. Po to KTPRR jau galima „teikti programą akreditavimui“.
Teikėjai, jau turintys užregistravę programas KTPRR, šias programas gali tik pakoreguoti ir vėl pateikti registravimui ir akreditacijos pratęsimui. Būtina iki 2018 m. sausio 18 d. savivaldybės administracijos direktoriui pateikti prašymą dėl programos akreditacijos pratęsimo (Prašyme būtinai nurodykite programos kodą).

3 žingsnis. Iki 2018 m. sausio 18 d. savivaldybės administracijos direktoriui pateikti užpildytą NVŠ programos paraiškos (Tvarkos aprašo 1 priedas) skenuotą variantą. NVŠ teikėjas turi pateikti NVŠ programų paraiškas, skirtas tik Švenčionių rajono savivaldybės teritorijoje vykdomoms programoms.

4 žingsnis. Akreditavus programą, reikės:
1. Pasirašyti sutartį su savivaldybe.
2. Viešinti savo programą ir kviesti mokinius dalyvauti programoje.
3. Sudaryti sutartis su mokinių tėvais ir skenuotus variantus įkelti Mokinių registrą (sutarties pavyzdį galite rasti Apraše).
4. Užsiėmimų grafiką/us užpildyti KTPRR.
5. Sudaryti sutartį dėl patalpų nuomos (jei savo neturite).
6. Pristatyti verslo liudijimą arba individualios veiklos pažymą (laisviesiems mokytojams).
7. Pateikti iš Mokinių registro vaikų sąrašų išrašus 2019 m. vasario 1 d. data.

Informaciją parengė ir konsultacijas teikia rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Petras Slabada, tel. (8 387) 66367, 303 kab.

  2019-01-09
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Žadvainas
Žintautė
Silverijus
Rytoj:
Galminas
Vasarė
Aloyzas
Alicija 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas