Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Verslininkams Turizmas Renginiai
2020 m. vasario 17 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Viešoji tvarka
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 8652481
Šiandien apsilankė: 2805
Dabar naršo: 20


Naujienos ir aktualijos
Jaunimo verslumo dirbtuvių nugalėtojos – Švenčionių rajono Pabradės „Ryto“ gimnazijos mokinės

2018 m. spalio 26-28 d. Švenčionių rajone vyko jaunimo verslumo dirbtuvės. Švenčionių rajono ugdymo įstaigų mokiniai aiškinosi, kokiomis savybėmis pasižymi verslininkas, kas bendro tarp lyderystės ir verslumo, kodėl sėkmingai įmonei taip svarbi gera komanda, ar pelnas yra svarbiausia, susipažino su Lietuvoje egzistuojančiomis verslo formomis, verslo mokestine bei teisine aplinka, verslo planu.

UAB „Komunikaciniai projektai" vadovas Tomas Juknevičius jaunimo verslumo dirbtuvių dalyvius įtraukė į verslo idėjų parengimą ir suteikė jiems žinių apie marketingą, rinkodarą, socialų marketingą, viešųjų ryšių svarbą. UAB „Firidas" vadovas Janas Komaiška papasakojo apie sėkmingą verslą ir iššūkius, su kuriais susidūrė kurdamas verslą.
Verslo idėjų pristatymus paruošė septynios komandos „Smart", „Delta", „Verslininkės", „Omagad", „Happking", „Jėga" ir „Žemės laivai". Jaunimo verslumo dirbtuvių idėjų vertinimo komisijos nariai įvertinę verslo idėjos ir pristatymo originalumą, idėjos įgyvendinimo Švenčionių rajone galimybes, komandos pajėgumus įgyvendinti savo idėją ir verslo idėjos įgyvendinimo plano nuoseklumą išrinko jaunimo verslumo dirbtuvių nugalėtojus. 1 vietą užėmė Švenčionių rajono Pabradės „Ryto" gimnazijos mokinės Evelina Lisovskaja ir Anastasija Mitrofan (verslo idėja - išmanioji mokinio laisvalaikio planavimo programėlė), 2 vietą - Švenčionių rajono Pabradės „Ryto" gimnazijos mokinė Vanesa Klavzo ir Modestas Rolskis (verslo idėja - statiniai, pagaminti iš antrinių žaliavų ), 3 vietą - Švenčionių r. Pabradės „Žeimenos" gimnazijos mokinės Anastasija Bagdziunaitė, Julija Chromova, Viktorija Goršanova, Marija Polito (verslo idėja - vitaminai, parenkami pagal asmens kraujo tyrimus).
Nugalėtojų komandos nariams buvo įteiktas Švenčionių rajono savivaldybės prizas - išmanieji laikrodžiai. Komisijos narys, MB „Erega" vadovas Edgaras Strakšys už iniciatyvą ir aktyvų dalyvavimą apdovanojimą skyrė Modestui Rolskiui.
„Dėkojame organizatoriams, tikrai puikios verslo dirbtuvės!", - džiaugėsi nugalėtojos.
„Dėkoju už tikrai nuostabų laiką, kurį praleidome naudingai, prasmingai ir įdomiai", - įspūdžiais dalijosi Švenčionių profesinio rengimo centro merginos Aurelija Astikaitė ir Viktorija Jacyna.
Didžiausias įvertinimas ir postūmis organizuoti daugiau tokių renginių, mokymų ir užsiėmimų - tai ne tik nugalėtojų, bet ir visų dalyvių geri atsiliepimai.
Jaunimo verslumo dirbtuvių organizatoriai - Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyrius ir Švenčionių turizmo ir verslo informacijos centras.
Jaunimo verslumo dirbtuvės finansuojamos iš Švenčionių rajono savivaldybės biudžeto lėšų.Informaciją parengė Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Inga Varnienė, tel. (8 387) 66 367

 

  2018-10-31
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Vaišvilas
Viltė
Donatas
Donata
Rytoj:
Lengvenis
Gendrė
Simeonas
Bernadeta
 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas