Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Spausdinti
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Verslininkams Turizmas Tarptautinis bendradarbiavimas Nuotraukų galerija
2016 m. spalio 1 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Korupcijos prevencija
- Atliekų tvarkymas
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą
- Želdiniai

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 4560302
Šiandien apsilankė: 2241
Dabar naršo: 18


Naujienos ir aktualijos
Švenčionių rajono ligoninėje viešėjo krašto apsaugos ministras, pavaduojantis sveikatos apsaugos ministrą Juozas Olekas
2016-09-30
Rugsėjo 30 d., penktadienį, Švenčionių rajono ligoninėje sulaukta garbių svečių: krašto apsaugos ministro, pavaduojančio sveikatos apsaugos ministrą Juozo Oleko ir jį lydinčių sveikatos apsaugos viceministro Valentin Gavrilov, ministro patarėjos Dalios Guobužienės bei ministerijos Asmens sveikatos priežiūros departamento direktoriaus Zdislavo Skvarciany.
Plačiau
Kviečiame į Trečiojo amžiaus universiteto 2016-2017 mokslo metų pradžios šventę
2016-09-30
Mieli Trečiojo amžiaus universiteto klausytojai, kviečiame Jus į 2016-2017 m. m. pradžios šventę, kuri vyks 2016 m. spalio 12 d. 16.00 val. Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokykloje (Lentupio g. 3, Švenčionys), o 18.00 val. į Lietuvos ansamblio koncertą Švenčionių kultūros centre (Vilniaus g. 1, Švenčionys).
2016 m. spalio 12 d. autobusas išvyks iš Pabradės 15.15 val., iš Švenčionėlių - 15.30 val.
Dėl pavėžėjimo registruotis tel. 8 (387) 51 085 iki spalio 10 d. Plačiau
Švenčionių rajono savivaldybė ir Generolo Adolfo Ramanausko kovinio rengimo centras sutarė dėl glaudesnio bendradarbiavimo
2016-09-30
Rugsėjo 30 d., penktadienį, Švenčionių rajono savivaldybėje lankėsi Generolo Adolfo Ramanausko kovinio rengimo centro viršininkas plk. ltn. Algimantas Misiūnas ir vyr. srž. Gintaras Masiulis. Susitikimo metu buvo aptartos glaudesnės Švenčionių rajono savivaldybės ir Generolo Adolfo Ramanausko kovinio rengimo centro bendradarbiavimo galimybės.
Plačiau
Kviečiame visus Švenčionių rajono verslininkus dalyvauti renginyje, skirtame Verslo dienai
2016-09-30

Kviečiame visus Švenčionių rajono verslininkus 2016 m. spalio 4 d. 15 val. į Švenčionių rajono savivaldybės organizuojamą renginį, skirtą Verslo dienai paminėti. Renginys vyks Švenčionių rajono savivaldybės Tarybos posėdžių salėje (2 aukštas, 210 kab., Vilniaus g. 19, Švenčionys). Plačiau

Informacija dėl vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo maršruto
2016-09-30
Nuo 2016 m. spalio 28 d. panaikinamas vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo maršrutas Pabradė–Purviniškės–Pabradė. Plačiau
Švenčionių rajono savivaldybės mero R. Klipčiaus sveikinimas Angelų sargų dienos proga
2016-09-30

Gerbiami Švenčionių rajono policijos pareigūnai,

nuoširdžiai sveikinu Jus artėjančios profesinės šventės – Angelų sargų dienos – proga.
Visos Švenčionių rajono bendruomenės vardu džiaugiuosi, kad turime drąsių, atkaklių ir iniciatyvių policijos darbuotojų, kurie savo darbais stiprina mūsų krašto žmonių saugumą. Dėkoju Jums už nuoširdų ir pasiaukojamą darbą bei atsidavimą išbandymų kupinai pareigūno profesijai.

Linkiu Jums neblėstančio ryžto, valios ir atkaklumo kovojant su gyvenime pasitaikančiomis negerovėmis. Telydi Jus visuomenės pagarba, dėkingumas ir pasitikėjimas!


Švenčionių rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius

Plačiau
Jaunimo iniciatyva – kandidatų į Lietuvos Respublikos Seimą debatai
2016-09-30

2016 m. rugsėjo 27-ąją Nalšios vienmandatėje apygardoje vyko jaunimo iniciatyvos „Žinau, ką renku“ projektas, kuris į Švenčionėlių miesto kultūros centrą dalyvauti debatuose sukvietė 5 iš 10 kandidatų Nalšios apygardoje į Lietuvos Respublikos Seimą. Plačiau

Valstybės garantuojama teisinė pagalba – senjorams
2016-09-30

Pagalba prisiteisiant išlaikymą iš užsienyje gyvenančių artimųjų, įvairiausių dokumentų, susijusių su turto atidalinimu ir įteisinimu tvarkymas, dokumentų sutvarkymo senaties terminų atnaujinimo problemų sprendimas, pensijų perskaičiavimas – tai tik keletas atvejų, dėl kurių senjorai dažniausiai kreipiasi pagalbos į Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnybą ir prašo advokato paslaugų.

Plačiau
2016 m. spalio 6 d. 11.00 val. Švenčionių miesto kultūros centre vyks renginys, skirtas Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Švenčionių rajono filialo veiklos 50-čiui paminėti
2016-09-29
Rajone žymiai padaugėjo sergančiųjų ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis
2016-09-28

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau - NVSC) Vilniaus departamento Švenčionių skyrius, remdamasis Švenčionių rajono asmens sveikatos priežiūros įstaigų duomenimis, informuoja, kad šių metų 37 - 38 sav. rajone ženkliai padaugėjo sergančiųjų gripu ir ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (toliau - ŪVKTI). Plačiau

Tradicinis „Rudens kermošius“ persipynė su sutartinių garsais
2016-09-28

Šeštadienį, rugsėjo 24-ąją, Švenčionių miesto parke nuo ankstyvo ryto šurmuliavo tradicinis „Rudens kermošius“. Sezono darbų pabaigtuves simbolizuojanti šventė į Švenčionių miesto širdį ir vėl sukvietė mūsų kraštiečius bei svečius, praskaidrino nuotaiką ir suteikė progą šiltai pabendrauti. Plačiau

Renginiai Pasaulinės turizmo dienos proga
2016-09-27

Kasmet rugsėjo 27-ąją minima Pasaulinė turizmo diena. Ši data patvirtinta Pasaulinės turizmo organizacijos. Tęsiame ilgametę ir populiarią tradiciją Turizmo dienos proga visus kviesdami į nemokamus renginius, kurie vyks penktadienį (rugsėjo 30 d.) ir šeštadienį (spalio 1 d.). Plačiau

Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų finansavimo 2017 metais konkursas
2016-09-27
Švenčionių rajono savivaldybės administracija skelbia Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų finansavimo iš valstybės ir savivaldybės biudžetų lėšų 2017 metais konkursą.
Projektų finansavimo tikslas - skatinti savivaldybėse vykdyti projektus, kuriuose numatyta organizuoti neįgaliųjų kūno kultūros ir sporto veiklą, kaip neįgaliųjų socialinės integracijos priemonę. Plačiau
Savivaldybės mero R. Klipčiaus sveikinimas Lietuvos socialinių darbuotojų dienos proga
2016-09-27
Gerbiami socialiniai darbuotojai,

Padėdami kiekvienam žmogui, kuriam reikia Jūsų paramos ir atjautos, įdedate dalelę savęs. Kiekvieną žmogų priimate tokį, koks jis yra, ir sugebate surasti jame, kas gražu ir gera, kas teisinga ir kilnu, kas teikia džiaugsmą ir viltį. Tai ir yra Jūsų profesijos esmė: ištiesti pagalbos ranką visiems, kam jos reikia, suteikti viltį ir skleisti džiaugsmą.

Sveikinu Jus su profesine švente ir linkiu, kad visi ir kiekvienas iš mūsų suprastume, jog pakanka lašo gėrio, kad pasaulis pradėtų keistis; pasitikėjimo ir drąsos įgalinti žmones, kuriems esame paskutinė viltis; stiprybės ir suvokimo, kad būdami kartu galime padėti ne tik kitiems, bet ir sau, savo profesijai.


Švenčionių rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius
Plačiau
2016 m. spalio 2 d. kviečiame paminėti Lietuvos žydų genocido aukų atminimo dieną
2016-09-27

11.00 val. Švenčionių geto aukų pagerbimas Švenčionių miesto parke
12.00 val. 1941 metais žuvusiųjų atminimo pagerbimas Švenčionių apskrities žydų žudynių vietoje (Platumų k., Švenčionėlių seniūnija)

Plačiau
Minint Pasaulinę širdies dieną – priminimas, kaip išvengti širdies ligų
2016-09-26

Rugsėjo 25 d. yra minima kaip Pasaulinė širdies diena. Ja siekiama atkreipti dėmesį į rizikos veiksnius, sukeliančius širdies ir kraujagyslių ligas, paskatinti sveiką gyvenseną. Šiemet Pasaulinė širdies federacija visuomenę ragina susimąstyti apie šias problemas – netinkamą gyvenimo būdą, aukštą kraujo spaudimą, aukštą gliukozės kiekį kraujyje, antsvorį ir kt.

Plačiau
Skelbiamas konkursas Švenčionių rajono sporto centro direktoriaus pareigoms užimti
2016-09-26
Europos judrioji savaitė paminėta Sariuose
2016-09-26

Sarių seniūnijoje vyko renginiai Europos judriajai savaitei paminėti. Rugsėjo 16 d. seniūnijoje buvo paskelbta „diena be automobilio“, kuomet seniūnijos gyventojai buvo raginami vykti į darbą, darbo reikalais ir iš darbo pėsčiomis, dviračiais arba viešuoju transportu. Šios akcijos metu buvo siekiama bent vienai dienai „ištraukti“ žmones iš savo lengvojo automobilio arba skatinti kuo mažiau juo naudotis, o tiems, kurie be jo negali išsiversti, siūloma buvo juo naudotis racionaliai – pavėžėti į mokyklą kaimynų vaikus, į darbą – šeimos narius, bendradarbius ir pan.

Plačiau
Baltų vienybės dieną Nalšios žemėje liepsnojo laužai
2016-09-26
Rugsėjo 22-ąją, ketvirtadienį, pažymint Baltų vienybės dieną ir rudens lygiadienį, trys archajiškos Švenčionių krašto vietovės – Reškutėnai, Perkūno kalnas ir Kačėniškės piliakalnis – nušvito laužų ugnimi, prabilo pasakojimais, suskambo sutartinių skambesiu.
Plačiau
Bendriems lietuvių, latvių ir baltarusių projektams – 74 mln. eurų
2016-09-26

2016 m. rugsėjo 21 d. Švenčionių rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius, Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Vaida Babrauskienė ir Švenčionių verslo ir turizmo informacijos centro direktorė Tatjana Kuznecova dalyvavo oficialiame 2014–2020 m. Europos kaimynystės priemonės Latvijos, Lietuvos, Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programos atidarymo renginyje, kuris vyko XIX amžiaus Pakruojo dvare. Renginyje dalyvavo daugiau nei 250 atstovų iš Lietuvos, Latvijos ir Baltarusijos. Susitikimo metu visų šalių delegacijų nariai turėjo galimybę susirasti partnerius bendriems projektams ir pradėti sėkmingą partnerystę.

Plačiau
Dviračių žygis Labanoro girioje
2016-09-26

2016 m. rugsėjo 21 d. Kaltanėnų ugdymo ir turizmo centras pakvietė rajono gyventojus paminėti judriąją savaitę keliaujant dviračiais Labanoro girios takais ir takeliais maršrutu Stirniai-Lakaja-Algirdiškė-Liūlinė.
Dėkojame žygio organizatoriams ir dalyviams.

Plačiau
Patvirtinta Visuomenės dalyvavimo kraštovaizdžio formavime programa kraštovaizdžio tvarkymo projektui Švenčionėlių mieste parengti
2016-09-26

Švenčionių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2016 m. rugsėjo 23 d. įsakymu Nr. A-625  patvirtinta Visuomenės dalyvavimo kraštovaizdžio formavime programa kraštovaizdžio tvarkymo projektui Švenčionėlių mieste parengti (programa pridedama).

Plačiau
Magūnų seniūnijos Čerėnų kaimo bendruomenės šventė
2016-09-23

2016 m. rugsėjo 22 d. Magūnų seniūnijos Čerėnų kaimo bendruomenė susirinko pažymėti svarbaus įvykio. Buvo aptartas ir įvertintas jau baigtas įgyvendinti VVG projektas „Čia mūsų pakrantė“. Šių metų pradžioje Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos paskelbtam bendruomeninės veiklos stiprinimo projektų konkursui Čerėnų kaimo bendruomenė pateikė paraišką, o gegužės 16 d. buvo pasirašyta valstybės biudžeto lėšų naudojimo sutartis, pagal kurią bendruomenei buvo skirta 11 300 Eur parama.
Plačiau

Švenčionių rajono savivaldybės mero R. Klipčiaus žodis minint Lietuvos žydų genocido dieną
2016-09-23

Rugsėjo 23-iąją, Lietuvos žydų genocido dieną, kasmet minime su rimtimi ir pagarba. Būtent tądien prieš 75-erius metus sostinės gete mirčiai buvo pasmerkti dešimtys tūkstančių žydų tautybės mūsų šalies piliečių.
Praėjus vos porai savaičių, tragedijos neišvengta ir Švenčionių apylinkėse –  iš 22 aplinkinių miestelių į Švenčionėlius, o tiksliau – už Žeimenos plytintį Platumų kaimo pušyną, kraupiai egzekucijai suvaryti net 8 tūkstančiai mūsų krašto žydų.

Žvelgdami ir praeitį bei vertindami mus ištikusios tragedijos mastą, neretai pritrūkstame žodžių. Skaudu suprasti, kad mūsų kraštas, kuriame daugybę metų sugyveno skirtingos tautos, anuomet neteko svarbiausio – dirbančių, kuriančių žmonių, jų sukaupto potencialo.

Šiandien pagarbiai prisiminkime tądien žuvusias mūsų krašto šeimas, pasidalinkime istorija su savo atžalomis. Tikiu, kad aktyvi mūsų rajono žydų bendruomenės veikla, svarus pedagogų indėlis bei šilti santykiai su Švenčionių kraštą ir jo žmones pamilusiu J.E. Izraelio ambasadoriumi Amir Maimon svariai prisidės prie istorinės atminties puoselėjimo. Juk tik savosios istorijos žinojimas ir jos įsisąmoninimas užtikrins, kad panašios nelaimės amžiams aplenks mūsų valstybę.


Švenčionių rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius

Plačiau
Vartus atvėrė Pabradės sporto aikštynas
2016-09-23
Rugsėjo 22 d., ketvirtadienį, skambant iškilmingai pučiamųjų orkestro muzikai Pabradės miesto bendruomenė ir mokiniai rinkosi į naujo sporto aikštyno, esančio šalia Pabradės „Žeimenos“ ir „Ryto“ gimnazijų, atidarymo šventę.
Plačiau

Naujienų archyvas >

 

SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Mantas
Mintė
Remigijus
Benigna
Rytoj:
Eidvilas
Getautė
Modestas

 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas