Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Verslininkams Turizmas Tarptautinis bendradarbiavimas Nuotraukų galerija
2015 m. spalio 10 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Korupcijos prevencija
- Atliekų tvarkymas
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Svečių knyga
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą
- Želdiniai

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 3705187
Šiandien apsilankė: 18
Dabar naršo: 3


Naujienos ir aktualijos
Pradedamas šildymo sezonas
2015-10-09

2015 m. spalio 9 d. Švenčionių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas Nr. A-559 „Dėl 2015/2016 metų šildymo sezono pradžios“.

Plačiau
Jaunimo savivaldos dieną – mokinių valdžia
2015-10-09

Kasmet spalio 10 d. Lietuvos savivaldybėse minima Vietos savivaldos diena. Ta proga spalio 9 d., penktadienį, Švenčionių rajono savivaldybėje apsilankę 23 rajono mokiniai išbandė save savivaldybės politikų ir valstybės tarnautojų pozicijose. Plačiau

Kviečiame š. m. spalio-lapkričio mėn. dalyvauti socialiniame projekte „Įmonių dienos vaikams ir su vaikais"
2015-10-09
Maloniai pranešame ir informuojame, kad š. m. spalio-lapkričio mėn. Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos organizuoja tradicinį „Įmonių dienų vaikams ir su vaikais" renginį-akciją.
Akcijoje kviečiami dalyvauti vaikų globos namus ir įvairiausios įmonės, organizacijos, įstaigos, firmos ir pan., kurie pakviestų vaikus susipažinti su veikla, galimomis profesijomis, darbo galimybėmis, realia darbine kasdiene veikla. Tokiu būdu vaikai supažindinami su įvairių patirčių darbuotojais, sužino darbo subtilybes, įgyja tam tikrų žinių bei galbūt nukreipimų-patarimų ateityje renkantis profesiją. Plačiau
Savivaldybės administracijos direktoriaus Andriaus Šarėjaus sveikinimas Vietos savivaldos dienos proga
2015-10-09

Kiekvienam žmogui duota užtektinai jėgų įvykdyti tai, kuo jis yra įsitikinęs.  J. V. Gėtė

Mieli kolegos,
kasmet spalio 10-ąją minime Vietos savivaldos dieną. Tai – puiki proga pasidžiaugti jau nuveiktais darbais ir apmąstyti, kaip mūsų pastangos gali sustiprinti savivaldą bei padidinti visuomenės pasitikėjimą ja.
Sveikinu Jus Vietos savivaldos dienos proga ir linkiu, kad nuoširdžiai bendraudami ir bendradarbiaudami, efektyviai spręstume rajono problemas.
Būkime draugiški ir paslaugūs tiek rajono žmonėms, tiek kolegoms, tikėkime savo misija – taip pasieksime pačių geriausių rezultatų!


Švenčionių rajono savivaldybės administracijos direktorius Andrius Šarėjus

Plačiau
Savivaldybės mero Rimanto Klipčiaus sveikinimas Vietos savivaldos dienos proga
2015-10-09

Gerbiami Švenčionių rajono savivaldybės tarybos nariai, administracijos darbuotojai, seniūnai, seniūnaičiai, bendruomenių, nevyriausybinių ir verslo organizacijų atstovai, savivaldybės gyventojai!
Nuoširdžiai sveikinu Jus Vietos savivaldos dienos proga.
Asmeniškai dėkoju kiekvienam, kurio indėlis padeda puoselėti viešąjį Švenčionių rajono sektorių ir kurti skaidrią bei kompetentingą vietos savivaldą. Nuo mūsų visų pastangų ir įdėto darbo priklauso Švenčionių krašto gerovė bei ateitis.
Sėkmės darbuose ir laimės asmeniniame gyvenime!


Švenčionių rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius

Plačiau
Švęsime Vietos savivaldos dieną, pagerbsime geriausius socialinius darbuotojus
2015-10-08
Spalio 9 d., penktadienį, minint Vietos savivaldos dieną, Švenčionių rajono savivaldybėje vyks šventiniai renginiai.

Šventinė programa prasidės mokinių susitikimu su savivaldybės meru Rimantu Klipčiumi ir administracijos atstovais. Vietos jaunimas dalyvaus tarybos posėdžio simuliacijoje, o vėliau persikels į administracijos skyrius, kur išbandys savivaldybės tarnautojų darbą. Jaunimo savivaldą vainikuos dienos aptarimas, kuriame dalyvaus Švenčionių rajono savivaldybės Jaunimo reikalų tarybos nariai bei svečiai iš Šalčininkų.

14.00 val. savivaldybės vadovai ir tarnautojai maloniai kviečia visus, neabejingus savivaldai, į Švenčionėlių miesto kultūros centrą, kur kartu švęsime Vietos savivaldos dieną. Šventėje ypač laukiami socialiniai darbuotojai, savo profesinę šventę paminėję rugsėjo 27 d., – drauge pažymėsime mums reikšmingas dienas. Renginio metu meras dėkos nusipelniusiems savivaldybės administracijos tarnautojams, bus pagerbti geriausi socialiniai darbuotojai, vyks šventinis koncertas.

Plačiau
Vyko Švenčionių rajono savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos posėdis
2015-10-08
Š. m. spalio 6 d., antradienį, vyko Švenčionių rajono savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos posėdis.

Posėdžio metu buvo aptartas pasirengimas šildymo sezonui. UAB „Fortum Švenčionių energija", UAB „Švenčionių švara" ir UAB „Pabradės komunalinis ūkis" vadovai informavo komisijos narius apie įmonių pasirengimą šildymo sezonui. Dvi katilinės Pabradėje bei po vieną Švenčionyse ir Švenčionėliuose yra paruoštos šildymo sezonui, visos šiluminės trasos yra pakeistos. Sukauptas reikalingas kuro rezervas, pasirašytos sutartys dėl kuro tiekimo.


Konstatuota, kad UAB „Fortum Švenčionių energija", UAB „Švenčionių švara" ir UAB „Pabradės komunalinis ūkis" yra pasiruošusios šildymo sezonui.
Plačiau
Švenčionių rajone pradėjo veikti Trečiojo amžiaus universitetas
2015-10-08

Spalio 7 d., trečiadienį, Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokykloje įvyko Trečiojo amžiaus universiteto atidarymo iškilmės.
Trečiojo amžiaus universiteto 2015-2016 m. m. veiklos pradžią paskelbęs savivaldybės meras Rimantas Klipčius sveikino būsimus universiteto klausytojus ir linkėjo jiems neprarasti motyvacijos ir noro nuolat tobulėti, o universiteto steigėjams – Švenčionių rajono švietimo pagalbos tarnybai – sėkmės vykdant numatytas veiklas. Plačiau

Švenčionių rajonų ugdymo įstaigų antraklasiai dalyvavo projekto „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje – 2015“ veiklose
2015-10-07

2015 m. spalio 7 d. Ignalinos kultūros ir sporto centro baseine vyko Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro finansuojamo projekto „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje – 2015“ baigiamasis renginys. Projekto dalyviai – Ignalinos ir Švenčionių rajonų ugdymo įstaigų antraklasiai. Projekto veiklose 2015 m. balandžio-spalio mėn. dalyvavo 110 Švenčionių rajonų ugdymo įstaigų mokinių (62 iš Švenčionių pradinės mokyklos ir 48 iš Švenčionėlių progimnazijos). Ignalinos plaukimo klubas, kuris yra šio projekto iniciatorius ir vykdytojas, nuo 2014 m. Švenčionių rajono ugdymo įstaigų pradinių klasių mokinius įtraukia į projektus, kurių tikslas – išmokyti kuo daugiau projekte dalyvaujančių Švenčionių rajono vaikų taisyklingai plaukti ir saugiai elgtis vandenyje ir prie vandens. Plačiau

Spalio 5 d. paminėta Tarptautinė mokytojų diena
2015-10-07

Spalio 5 d. Švenčionėlių miesto kultūros centre paminėta Tarptautinė mokytojų diena. Rajono mokytojus sveikino rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius, rajono savivaldybės mero pavaduotojas Kęstutis Trapikas, Lietuvos Respublikos Seimo narys Petras Čimbaras, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Švenčionių rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus viršininkas Arvydas Grigianecas.
Rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius, sveikindamas rajono mokytojus, dėkojo Jiems už nelengvą, tačiau itin prasmingą darbą, palinkėjo išminties, dvasios stiprybės ir kantrybės darbe ir gyvenimo kelyje.

Plačiau
Švenčioniškiai prisijungė prie „Auksinių Europrotų“ rudens sezono
2015-10-07
Spalio mėnesio antradieniais daugiau nei trisdešimtyje Lietuvos miestų savo galvas suks ir išmintį rodys protmūšių „Auksiniai Europrotai“ dalyviai. Tai bendras didžiausio Lietuvos protmūšio „Europrotai“ ir TV žaidimo „Auksinis protas“ projektas. Plačiau
Švenčionių rajono ligonei vadovauti pradėjo Tomas Saladis
2015-10-06
Nuo 2015 m. spalio 6 d. Švenčionių rajono ligoninės direktoriumi paskirtas 51-erių Tomas Saladis. Tai numatantį potvarkį, atsižvelgęs į VšĮ Švenčionių rajono ligoninė direktoriaus pareigoms užimti konkurso komisijos siūlymą, pirmadienį pasirašė Švenčionių rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius.
Plačiau
Šiųmečiame Grybavimo čempionate – arti 122 kg grybų ir dovanų lietus
2015-10-06
Pirmąjį spalio penktadienį Švenčionėliuose šurmuliavo tradicinė  rajoninė Grybų šventė. Renginio, kurio pagrindinis akcentas – azartiškasis Grybavimo čempionatas, organizatoriai pakluso gamtai ir šventę šiemet surengė pačiame baravykų dygimo įkarštyje.
Plačiau
Švenčionių rajono savivaldybės administracijos patalpose 2015 m. spalio 30 d. įvyks viešas aukcionas, kurio metu bus parduodamas nekilnojamas turtas
2015-10-05

Švenčionių rajono savivaldybės administracijos patalpose  2015 m. spalio 30 d. įvyks viešas aukcionas, kurio metu bus parduodamas nekilnojamas turtas.

Plačiau
Informacija apie numatomą statinių projektavimą ir visuomenės dalyvavimą svarstant statinių projektinius pasiūlymus (Žeimenos g.)
2015-10-05
Statinio projekto pavadinimas: Žeimenos gatvės Švenčionėliuose, Švenčionių raj. sav. kapitalinio remonto projektas
Plačiau
Informacija apie numatomą statinių projektavimą ir visuomenės dalyvavimą svarstant statinių projektinius pasiūlymus (Arnionių g.)
2015-10-05

Statinio projekto pavadinimas: Arnionių gatvės Pabradės m., Švenčionių raj. sav. kapitalinio remonto projektas

Plačiau
Informacija apie numatomą statinių projektavimą ir visuomenės dalyvavimą svarstant statinių projektinius pasiūlymus (Architektų g.)
2015-10-05

Statinio projekto pavadinimas: Architektų gatvės Pabradės m., Švenčionių raj. sav. kapitalinio remonto projektas

Plačiau
Informacija neįgaliųjų socialinės integracijos srityje veikiančioms organizacijoms
2015-10-05
Švenčionių rajone lankėsi J. E. Izraelio ambasadorius Amir Maimon
2015-10-05
Spalio 1-ąją, ketvirtadienį, Švenčionių rajone lankėsi Jo Ekscelencija Izraelio ambasadorius Amir Maimon.
Plačiau
Savivaldybės mero Rimanto Klipčiaus sveikinimas Tarptautinės mokytojų dienos proga
2015-10-05

„Mokytojas, sugebantis įkvėpti mokinius nors vienam geram poelgiui, nors vienam puikiam eilėraščiui, padaro daugiau nei tas, kuris mūsų atmintį užpildo daugybe pagal pavadinimą ir formą suklasifikuotų dalykų“, – J. V. Gėtė.

Gerbiamieji mokytojai, pedagogai,

Nuoširdžiai sveikinu Jus profesinės šventės – Tarptautinės mokytojų dienos – proga. Dėkodamas Jums už nelengvą, tačiau itin prasmingą darbą, palinkėsiu tradiciškai – lai išmintis, dvasios stiprybė ir kantrybė lydi Jus darbe ir gyvenimo kelyje. Tegul nė vienam iš Jūsų nepritrūks energijos, kūrybiškumo ir tikėjimo savo misija. Būkite tie, kurių pavyzdžiu norisi sekti!

Gražios šventės!

Švenčionių rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius

Plačiau
Pasirašyta Baltarusijos Respublikos Gardino srities Astravo rajono ir Švenčionių rajono savivaldybės bendradarbiavimo sutartis
2015-10-02
Rugsėjo 26 d. Švenčionyse pasirašyta Baltarusijos Respublikos Gardino srities Astravo rajono ir Švenčionių rajono savivaldybės bendradarbiavimo sutartis.
Plačiau
Savivaldybės mero Rimanto Klipčiaus sveikinimas Angelų sargų (Policijos) dienos proga
2015-10-02

Gerbiami Švenčionių rajono policijos pareigūnai,
 
Nuoširdžiai sveikinu Jus profesinės šventės – Angelų sargų dienos – proga.
Dėkoju Jums už nuoširdų ir pasiaukojamą rūpestį Švenčionių rajono gyventojų saugumu bei atsidavimą išbandymų kupinam pareigūno darbui. Ačiū už nuolatinę drąsą rizikuoti ir neblėstantį norą padėti.
Linkiu Jums sėkmės, tvirtybės ir neblėstančio atkaklumo kovojant su nusikalstamumu bei laimės ir gerovės asmeniniame gyvenime.


Švenčionių rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius

Plačiau
Rudens kermošiaus „Švenčionys – Lietuvos vaistažolių sostinė“ atgarsiai
2015-10-02
Švenčionių rajonas yra įžymus vaistažolininkystės tradicijų puoselėjimu. Siekdamas išsaugoti šį nematerialų mūsų krašto paveldą, Švenčionių miesto kultūros centras inicijavo projektą „Švenčionys – Lietuvos vaistažolių sostinė“. Projektą sujungus su tradiciniu Rudens kermošiumi, rajono širdyje rugsėjo 25-26 dienomis nuvilnijo Rudens kermošius „Švenčionys – Lietuvos vaistažolių sostinė“.
Plačiau
Tapk pasieniečiu!
2015-10-02
„Apsaugok mane“: rugsėjį vaikų nelaimių kelyje neišvengta
2015-10-02

Prasidėjus naujiems mokslo metams, didžiausia ne gyvybės draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas" kartu su Švenčionių rajono savivaldybe rugsėjį paskelbė akcijos „Apsaugok mane" mėnesiu. Bendrovė apdraudė visus Lietuvos moksleivius visą rugsėjį nuo nelaimingų atsitikimų kelyje ir pakvietė vairuotojus būti atidesniais kelyje. Nors visoje Lietuvoje eismo nelaimių, į kurias patenka vaikai, palaipsniui mažėja, tačiau visiškai šį rugsėjį jų išvengti nepavyko. Bendrovė praneša apie sužalotas dvi mergaites, kurios ėjo per perėją. Plačiau

Naujienų archyvas >

 

SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Gilvydas
Butautė
Danielius
Rytoj:
Rimgaudas
Daugvydė
Zinaida
Zina
 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas