Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Turizmas Renginiai Korupcijos prevencija
2017 m. birželio 26 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą
- Želdiniai

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 5677579
Šiandien apsilankė: 1520
Dabar naršo: 37


Naujienos ir aktualijos
Švenčionių rajono savivaldybės tarybos komitetų posėdžiai
2017-06-23

2017 m. birželio 28 d. 10.00 val. – Švietimo, kultūros, sporto, jaunimo ir teisėtvarkos komiteto posėdis (darbotvarkė).
2017 m. birželio 28 d. 13.00 val. – Verslo plėtros ir kaimo reikalų komiteto posėdis (darbotvarkė).
2017 m. birželio 28 d. 15.00 val. – Kontrolės komiteto posėdis (darbotvarkė).
2017 m. birželio 29 d. 10.00 val. – Sveikatos apsaugos, socialinės rūpybos ir aplinkosaugos komiteto posėdis (darbotvarkė).

Plačiau
Birželio 30 d. šaukiamas Švenčionių rajono savivaldybės tarybos posėdis
2017-06-23

2017 m. birželio 30 d. 8.00 val. rajono savivaldybės tarybos posėdžių salėje vyks Švenčionių rajono savivaldybės tarybos posėdis. Švenčionių rajono savivaldybės mero 2017 m. birželio 23 d. potvarkis Nr. V1-60 „Dėl rajono savivaldybės tarybos posėdžio sušaukimo ir posėdžio darbotvarkės sudarymo“. Plačiau

Švenčionių rajono gyventojai kviečiami savo miestui laimėti riedlenčių parką
2017-06-22

Šią vasarą Švenčionių rajono gyventojai kviečiami dalyvauti didžiausiame Baltijos šalyse dviračių renginyje „Velomaratonas“ ir laimėti savo miesto bendruomenei specialų prizą – riedlenčių parką. Daugiausiai narių subūrusiai dviratininkų komandai šios idėjos iniciatorė – įmonė „Amway“ – suteiks 5 000 JAV dolerių paramą riedlenčių parkui įrengti.

Plačiau
VDI rengs apklausas dėl dirbančiųjų įmonėje pirmus metus saugos įgūdžių
2017-06-21

Valstybinė darbo inspekcija (VDI) informuoja, kad bus pildomos darbuotojų, įmonėje dirbančių pirmus metus, apklausos anketos. Anketos padės įvertinti, ar įmonėje tinkamai organizuojamas šių darbuotojų mokymas, instruktavimas, ar jie pasirengę saugiai vykdyti darbus. Anketos bus pildomos tiriant įvykius darbe, kurių metu darbuotojas buvo sunkiai sužalotas ar žuvo. Tai viena iš VDI prevencinių priemonių, vykdomų prieš nelaimingus atsitikimus darbe, įvykstančius darbuotojams, dirbantiems įmonėje pirmus metus.

Plačiau
Informacija apie žemės sklypų, suformuotų Švenčionių r. sav. teritorijoje, pardavimo aukcionus
2017-06-21

Informuojame, kad planuojami kitos paskirties (naudojimo būdas – vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų pastatų teritorijos) žemės sklypų pardavimo aukcionai (atviru būdu):

Plačiau
Baigiasi 2017 m. brandos egzaminų pagrindinė sesija
2017-06-21

2017 m. birželio 21 d. baigiasi brandos egzaminų pagrindinė sesija. Jau paskelbti mokyklinių menų, technologijų, lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzaminų rezultatai, kurių suvestinės skelbiamos ir rajono savivaldybės interneto svetainėje. Nacionalinis egzaminų centras atkreipė dėmesį, kad prasidėjus egzaminų rezultatų skelbimui, daugiausia klausimų kyla dėl apeliacijų teikimo, kur sužinoti egzaminų rezultatus, kada ir kur vyks pakartotinė brandos egzaminų sesija.

Plačiau
Mero pavaduotoja V. Čepukova: pradedu darbą, kuriame netrūksta nei strateginių, nei kasdienių iššūkių
2017-06-21

Švenčionių rajono savivaldybės tarybai š. m. birželio 8-ąją atleidus iki šiol mero pavaduotojo pareigas ėjusį Kęstutį Trapiką, slaptu balsavimu buvo pritarta mero Rimanto Klipčiaus teikimui į pavaduotojo pareigas skirti Violetą Čepukovą. Kiek daugiau nei savaitę savivaldybėje dirbanti naujoji vicemerė intensyviai gilinasi į jai patikėtas veiklos sritis ir džiaugiasi tapusi darbinio entuziazmo nestokojančios mero politinės komandos dalimi.

Plačiau
Švenčionyse nuvilnijo dainų ir šokių ansamblių šventė „Tau, Lietuva“
2017-06-20

Birželio 17-ąją švenčioniškių pamėgtame dainų slėnyje prie Bėlio ežero nuvilnijo Lietuvos šimtmečiui dedikuota dainų ir šokių ansamblių šventė „Tau, Lietuva“.

Šiltą šeštadienio vakarą vykusiame renginyje švenčioniškiai žiūrovai tapo vienais pirmųjų, išvydusių įspūdingą kitais metais vyksiančios Respublikinės dainų šventės Ansamblių vakaro programą. Patyrusios režisierės, Ansamblių vakaro meno vadovės ir vyriausiosios baletmeisterės Leokadijos Dabužinskaitės režisuota programa atskleidė tradicinių dainų, muzikos ir šokių grožį, įvairovę bei savitumą. Plačiau

Informacija apie adresų keitimą
2017-06-20

Atsižvelgiant į parengtą Švenčionių rajono savivaldybės teritorijos gyvenamųjų vietovių ribų planą, kurio pagrindu buvo pakeistos (panaikintos) esamos gyvenamųjų vietovių ribos nekilnojamojo turto registre, panaikinta Kochanovkos III k., gyvenamoji vietovė, o jos teritorija priskirta Kochanovkos kaimo teritorijai, todėl bus keičiami adresai Kochanovkos k., Švenčionių sen., Švenčionių r. sav. Plačiau

Vaistažolių rinkimo čempionatas 2017
2017-06-20

Plačiau
Keičiasi darbuotojų saugos ir sveikatos mokymo ir žinių tikrinimo tvarka
2017-06-20

Įsigaliojus Lietuvos Respublikos darbuotojų saugos ir sveikatos įstatymo pataisoms, kurios teikiamos kartu su naujuoju Darbo kodeksu: darbdavių, jų įgaliotų asmenų bei darbuotojų saugos ir sveikatos specialistų žinios iš darbuotojų saugos ir sveikatos srities nuo 2017 m. liepos 1 d. bus tikrinamos Valstybinėje darbo inspekcijoje (VDI).

Plačiau
Vyko Švenčionių rajono savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos posėdis
2017-06-16

2017 m. birželio 15 d. vyko Švenčionių rajono savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos posėdis.
Posėdžio metu buvo organizuotos stalo pratybos su Krašto apsaugos savanorių pajėgų Didžiosios Kovos apygardos 8-osios rinktinės (toliau – KASP DKA 8 R) atstovais. Pratybų tikslas – pasirengti bendriems veiksmams ekstremalios situacijos metu bei tęsti bendradarbiavimą tarp Švenčionių rajono savivaldybės ir KASP DKA 8 R.

Plačiau
Savivaldybės mero R. Klipčiaus žodis minint Gedulo ir vilties bei Okupacijos ir genocido dienas
2017-06-15

Mieli Švenčionių rajono žmonės,
kasmet birželio viduryje prisimindami tūkstančių lietuvių tremtį, minime Gedulo ir vilties dieną. Dieną, žyminčią praradimo skausmą, tačiau drauge ir atradimo viltį.
1940 m. birželio 15-ąją sovietų armija okupavo Lietuvą. Nuo tos dienos prasidėjo lietuvių tautos genocidas, trukęs beveik pusę amžiaus, o 1941 m. birželio 14-osios naktį pradėti pirmieji masiniai Lietuvos gyventojų trėmimai į Sibirą. Ši pirmoji masinio trėmimo diena mūsų tautos ir valstybės istorijoje išliks kaip juodžiausios tragedijos diena. Dėmesys buvo telkiamas ne į atskirų žmonių, o į šeimų naikinimą – jas sunaikinus, turėjo išnykti ir dešimtmečiais kaupta patirtis, visuomeninė, kultūrinė įtaka.
Memorialinė lenta Švenčionėlių geležinkelio stoties perone liudija masinę gyventojų tremtį mūsų rajone – iš Švenčionėlių geležinkelio stoties ne tik 1941-ųjų birželio 14-ąją, bet ir dar ne vienerius metus perpildyti ešelonai vienas po kito riedėjo į Rytus, išveždami iškiliausius, gabiausius, darbščiausius.
Prisimindami skausmu paženklintą Lietuvos istoriją, dar kartą įvertinkime mūsų laisvės kainą. Branginkime ir puoselėkime savo nepriklausomybę!

Švenčionių rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius

Plačiau
Ką svarbu žinoti apie sveikatos draudimą šiemet mokyklas ir studijas baigiantiems jaunuoliams
2017-06-15

Įpusėjus brandos egzaminams mokyklose ir atsiskaitymų sesijoms universitetuose bei kolegijose, Vilniaus teritorinė ligonių kasa atkreipia šiemet mokyklas ir nuolatines studijas baigiančių jaunuolių dėmesį į privalomąjį sveikatos draudimą. Jie valstybės lėšomis apdrausti iki šių metų rugpjūčio 31 dienos (imtinai).

Plačiau
Švenčionių savivaldybėje – susitikimas su Valstybinės darbo inspekcijos atstovais
2017-06-15

Birželio 13 d. Lietuvos Respublikos vyriausiasis valstybinis darbo inspektorius Jonas Gricius, jo pavaduotojas Dalius Čeponas bei Valstybinės darbo inspekcijos (VDI) Vilniaus skyriaus vedėjo pavaduotoja Diana Leitaitė Švenčionių rajono savivaldybėje dalyvavo apskrito stalo diskusijoje nelegalaus darbo, darbuotojų saugos ir sveikatos bei kitais, su VDI kompetencija susijusiais klausimais. Su VDI atstovais susitiko Švenčionių rajono savivaldybės mero pavaduotoja Violeta Čepukova, savivaldybės administracijos direktorius Andrius Šarėjus, administracijos vyriausiasis specialistas Tadeuš Komaiško bei Švenčionių rajono vietos veiklos grupės „Švenčionių partnerystė“ atstovė Sigita Zambžickienė.

Plačiau
Kaltanėnų vaikų vasaros poilsio sezonas jau prasidėjo – organizuota pirmoji projekto TAPK 2 stovykla „Sveikatos gurkšnis“
2017-06-15

Prasidėjusi taip ilgai visų laukta vasara vaikų krykštavimu nuskambėjo ir Kaltanėnų ugdymo ir turizmo centre: čia birželio 1-10 d. organizuota pirmoji vaikų vasaros poilsio stovyklos programos „Sveikatos gurkšnis“ pamaina. Švietimo ir mokslo ministerijos pavedimu Švietimo mainų paramos fondo vykdomo neformalaus ugdymo projekto TAPK 2 (Tobulėk. Auk. Pažink. Kurk.) metu, finansavus Europos socialiniam fondui bei parėmus Švenčionių rajono savivaldybei, minėtos stovyklos programoje pirmą kartą nemokamai galėjo dalyvauti 35 Švenčionių rajono vaikai, nes 70 proc. kelialapio sumos finansavo Švenčionių rajono savivaldybė.

Plačiau
Vanduo Švenčionių rajono maudyklose švarus
2017-06-14

Prasidėjus maudymosi sezonui Švenčionių rajono savivaldybės administracija kartu su Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Mikrobiologinių tyrimų skyriumi vykdo rajono maudyklų (Bėlio ežero, Švenčionių sen., Žeimenos upės Pabradės m., Žeimenos upės Švenčionėlių m. ir Sarių ežero, Sarių sen.) vandens kokybės stebėsenos programą.

Plačiau
Informacija dėl elektroninės muzikos festivalio „Revolution festival 2017“
2017-06-14

Švenčionių rajono savivaldybės komisijos nagrinėti prašymus dėl viešųjų renginių organizavimo posėdyje (2017-06-13 protokolas Nr.(3.1)0-93) nepritarta VšĮ „Jahnatonlt“ planuojamam elektroninės muzikos festivaliui „Revolution festival 2017“ liepos 6–9 dienomis Pakretuonės miške, stovyklavietėje prie Pakretuonės vandens malūno. Leidimas festivalio organizavimui neišduotas.

Plačiau
Projekto „Europe goes local“ II etapas – dar vienas žingsnis, kuriant jaunimui patrauklią aplinką Švenčionių rajone
2017-06-14

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra (JTBA), Europos Sąjungos programos „Erasmus+" jaunimo srities nacionalinė agentūra Lietuvoje, kartu su partnerėmis iš dar 19 ES šalių įgyvendina projektą „Europe goes local", skirtą darbo su jaunimu kokybės gerinimui vietos lygmeniu.
Lietuvoje projekto „Europe goes local" dalimi tapo Anykščių, Pakruojo, Kupiškio, Šilalės ir Švenčionių rajonų savivaldybės.

Plačiau
Informacija dėl paramos maisto produktais iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo
2017-06-12

Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius primena, kad teisę gauti paramą maistu iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo turi nepasiturintys gyventojai, kurių vidutinės mėnesio pajamos vienam asmeniui neviršija 1,5 valstybės remiamų pajamų (VRP) dydžio (153,00 Eur).

Plačiau
Informacija apie eismo ribojimą
2017-06-09

Informuojame, kad vykdant kelio Nr. 4416 Magūnai–Balingradas ruožo nuo 1,46 iki 5,36 km rekonstravimos darbus, nuo š. m. birželio 12 d. bus ribojamas eismas šia kelio atkarpa. Atkarpa tarp Magūnų ir Punžionių gyvenvečių bus sunkiai pravažiuojama.

Plačiau
Visos vaikų žaidimų aikštelės turės būti saugios
2017-06-08

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Vilniaus departamento Švenčionių skyrius vaikų ugdymo įstaigų vadovams primena, kad vaikų žaidimų aikštelių įrengimas ir priežiūra turi atitikti Lietuvos higienos normos HN 131:2015 „Vaikų žaidimų aikštelės ir patalpos. Bendrieji sveikatos saugos reikalavimai“, patvirtintos Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2015 m. spalio 30 d. įsakymu Nr. V-1208 (toliau – Higienos norma) reikalavimus. Higienos norma įsigaliojo 2016 m. lapkričio 1 d., tačiau kontrolės ir priežiūros reikalavimai pradės galioti nuo šių metų liepos 1 d.

Plačiau
Pasidalinta jaunimo politikos įgyvendinimo Švenčionių rajono savivaldybėje gerąja patirtimi
2017-06-07

2017 m. birželio 6 d. Švenčionių rajono jaunimo ir su jaunimu dirbančiose įstaigose bei organizacijose lankėsi Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vyr. specialistė Asta Tiškutė, Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo skyriaus vedėjas Romualdas Kraulišas, Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo skyriaus jaunimo reikalų koordinatorė Justė Rudokienė ir Utenos rajono savivaldybės institucijų, jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų atstovai. Delegacija domėjosi Švenčionių rajono savivaldybės patirtimi vykdant mobilų, atvirą darbą su jaunimu, tarptautinio bendradarbiavimo jaunimo srityje ilgalaikiais projektais, patirtimi priimant savanorius iš užsienio.

Plačiau
Bendraminčius sušildė išskirtinis vakaras patrioto, mūsų krašto tautodailininko Juozapo Jakšto garbei
2017-06-05

Gegužės 26-osios, penktadienio, vakarą Švenčionių J. Siniaus meno mokykloje tvyrojo ypatinga aura. Čia bendraminčiai ir gausus būrys garbių svečių susirinko pagerbti mūsų krašto šviesuolio, tautodailininko, ąžuolų prakalbintojo Juozapo Jakšto. Plačiau

Pagerės galimybės išsitirti dėl krūtų ligų
2017-06-02

Vilniaus teritorinė ligonių kasa, bendradarbiaudama su Nacionaliniu vėžio institutu, Antakalnio, Centro ir Šeškinės poliklinikomis, siekia gerinti krūtų ligų diagnostikos paslaugų prieinamumą. Įvertinusios savo galimybes gydymo įstaigos įsipareigojo imtis priemonių, kurios, tikimasi, padės mažinti laukiančiųjų eiles dėl krūtų ligų išaiškinimo. Plačiau

Naujienų archyvas >

 

Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą
Informacija apie planuojamą rekonstruoti daugiabutį pastatą
2017-06-07

Projekto pavadinimas: Daugiabučio gyvenamojo namo (6.3.) rekonstravimo, apjungiant butus Nr 3 (Unikal. nr. 8694- 0042-0010:0002) ir Nr 4 (Unikal. nr. 8694- 0042-0010:0003) į vieną butą, Gaspariškių g. 31, Pabradės m., Švenčionių r. projektas
Statinių statybvietės adresas: Gaspariškių g. 31, Pabradės m., Švenčionių r., žemės sklypo unikalus Nr. 8644/0003:138.
Statinių numatoma pagrindinė naudojimo paskirtis: gyvenamosios paskirties (trijų ir daugiau butų (daugiabučiai) pastatai – skirti gyventi trims šeimoms ir daugiau.

Plačiau
Informacija apie planuojamą statyti sandėliavimo paskirties pastatą
2017-06-07

Projekto pavadinimas: Sandėliavimo pastato statybos Strūnaičio g. 43, Švenčionių m., Švenčionių r. sav., projektas
Statinių statybvietės adresas: Strūnaičio g. 43, Švenčionių m., Švenčionių r. žemės sklypo unikalus Nr. 8680/0008:83.
Statinių numatoma pagrindinė naudojimo paskirtis: Sandėliavimo paskirties pastatas.

Plačiau

Naujienų archyvas >

 

SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Jaunutis
Jaunius
Viltautė
Virgilijus
Rytoj:
Gediminas
Norgailė
Vladislovas
Ema

 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas