Švenčionių rajono savivaldybė

Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
Duomenys kaupiami ir
saugomi Juridinių asmenų
registre, kodas 188766722

Pagrindinė svetainė

Prisijungimas
 • Prisijungimas gyventojams
 • Naujienos ir aktualijos
  Kviečiame į Pabradės miesto šventę
  2018-07-17
  Plačiau
  Kviečiame į stovyklą „Keliauk, pažink ir saugok“
  2018-07-17

  Kviečiame atvykti į Kaltanėnų ugdymo ir turizmo centre organizuojamą stovyklą ir dalyvauti programoje „Keliauk, pažink ir saugok“.
  Stovykla vyks 2018 m. rugpjūčio 20–26 d.
  Programą „Keliauk, pažink ir saugok“ remia Švenčionių rajono savivaldybė.

  Plačiau
  Pabradės seniūnijos kandidatai į seniūnaičius
  2018-07-17
  Paskelbtas kvietimas fiziniams asmenims norintiems modernizuoti gyvenamuosius namus
  2018-07-16

  Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos aplinkos projektų valdymo agentūra (toliau – APVA) paskelbė kvietimą teikti Projektų registracijos formas fiziniams asmenims, norintiems modernizuoti energetiškai neefektyvius gyvenamuosius (vieno ar dviejų butų) namus. Projektų registracijos formas APVA galima teikti nuo 2018 m. liepos 26 d.

  Plačiau
  Paskelbtas kvietimas fiziniams asmenims norintiems įsirengti atsinaujinančių energijos išteklių priemones
  2018-07-16

  Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos aplinkos projektų valdymo agentūra (toliau – APVA) paskelbė kvietimą teikti Projektų registracijos formas fiziniams asmenims, norintiems įsirengti atsinaujinančių energijos išteklių priemones. Projektų registracijos formas APVA galima teikti nuo 2018 m. liepos 19 d.

  Plačiau
  Magūnų seniūnijos kandidatai į seniūnaičius
  2018-07-16
  UAB „Pabradės komunalinis ūkis“ informuoja
  2018-07-12

  Švenčionių rajono savivaldybės tarybos 2018 m. birželio 29 d. sprendimu Nr. T-128 „Dėl UAB „Pabradės komunalinis ūkis“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų nustatymo“ nustatytos 2018 m. birželio 8 d. Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos nutarimu Nr. O3E-194 „Dėl uždarosios akcinės bendrovės „Pabradės komunalinis ūkis“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų derinimo“ suderintos geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei atsiskaitomųjų apskaitos prietaisų priežiūros ir vartotojų aptarnavimo paslaugų kainos.

  Plačiau
  Vanduo maudyklose švarus
  2018-07-11

  Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Mikrobiologinių tyrimų skyriaus duomenimis, 2018 m. liepos 3 d. ištyrus vandens mėginius Bėlio ir Sarių ežeruose bei Žeimenos upėje ties Švenčionėliais ir Pabrade nustatyta, kad rajono maudyklose vandens mikrobiologinės taršos rodikliai atitinka Lietuvos higienos normos HN 92:2018 „Paplūdimiai ir jų maudyklų vandens kokybė“ reikalavimus. Mėginių paėmimo metu maudyklų vandens žydėjimo požymių nepastebėta. Atliekų, nuolaužų ir kitų plūduriuojančių medžiagų nerasta. Vandens temperatūra mėginių ėmimo metu Bėlio ežere buvo +19 °C, Sarių ežere +19 °C, Žeimenos upėje Švenčionėlių m. +19 °C ir Žeimenos upėje Pabradės m. +19 °C

  Plačiau
  Nuskambėjo 2018 m. Lietuvos šimtmečio dainų šventė „Vardan tos...“
  2018-07-10

  2018 m. liepos 1–6 d. Vilniuje vyko Lietuvos šimtmečio dainų šventė „Vardan tos...“. Dainų šventėje Švenčionių rajonui atstovavo 19 kolektyvų, dalyvavo 477 dalyviai.

  Plačiau
  Kviečiame dalyvauti aplinkos tvarkymo konkurse
  2018-07-10

  Švenčionių rajono savivaldybės administracija liepos mėnesį organizuoja ir vykdo aplinkos tvarkymo konkursą. Konkurso metu bus įvertintos ir išrinktos gražiausiai, geriausiai aplinką tvarkančios įmonės, įstaigos, kaimo daugiabučių namų savininkų bendrijos, individualių namų savininkai miestuose ir kaimuose.
  Konkurso tikslas – skatinti miesto ir kaimo gyventojus, įmonių ir įstaigų vadovus puoselėti savo gyvenamąją ir darbo aplinką, ugdyti gamtos tausojimo įgūdžius, skleisti gerąją aplinkos tvarkymo patirtį. Konkurso nugalėtojai rugsėjo mėnesio pabaigoje bus paskelbti kasmetinėje rajono Rudens kermošiaus šventėje.

  Plačiau
  Tautišką giesmę papuošė Nyderlandų karališkojo orkestro instrumentų gaudesys
  2018-07-09

  Šiais jubiliejiniais Lietuvai metais Liepos 6-oji Švenčionyse paminėta itin iškilmingai. Ne tik Valstybės, bet ir vienintelio Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimą pažyminčią dieną simboliškai praturtino karališkas akcentas iš Nyderlandų – karinio orkestro „Johan Willem Friso“ muzika.

  Plačiau
  Savivaldybės mero Rimanto Klipčiaus sveikinimas Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos proga
  2018-07-06
  Plačiau
  Informacija apie pasikeitusius medžių ir krūmų priskyrimo saugotiniems kriterijus
  2018-07-05

  2018 m. liepos 1 d. įsigaliojo pakeisti Kriterijai, pagal kuriuos medžiai ir krūmai, augantys ne miškų ūkio paskirties žemėje, priskiriami saugotiniems.
  Svarbiausi Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2018 m. gegužės 30 d. nutarimo Nr. 521 „Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2008 m. kovo 12 d. nutarimo Nr. 206 „Dėl kriterijų, pagal kuriuos medžiai ir krūmai, augantys ne miškų ūkio paskirties žemėje, priskiriami saugotiniems, sąrašo patvirtinimo ir medžių ir krūmų priskyrimo saugotiniems“ pakeitimo“ pakeitimai:

  Plačiau
  Rugsėjį kūdikiai pradedami nemokamai skiepyti nuo rotavirusinės infekcijos
  2018-07-05

  Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos (NVSC) Vilniaus departamento Švenčionių skyrius informuoja, kad nuo š. m. rugsėjo 1 d. 2 mėn. amžiaus kūdikiai bus pradėti nemokamai skiepyti geriamąja rotavirusinės infekcijos vakcina.
  Rotavirusinė infekcija – tai virusinė žarnyno infekcija, kuri sukelia sunkų ūminį viduriavimą, karščiavimą, vėmimą. Ši infekcija pavojingiausia kūdikiams ir mažiems vaikams, nes jie greitai netenka vandens, todėl sutrinka daugelio organų veikla, gresia bendra organizmo intoksikacija.

  Plačiau
  Magūnų seniūnijos seniūnaičių rinkimai
  2018-07-05
  Švenčionių seniūnijos seniūnaičių rinkimai
  2018-07-05
  Savivaldybės mero Rimanto Klipčiaus padėka padėjusiems organizuoti Švenčionių miesto šventę ir jos rėmėjams
  2018-07-03
  Plačiau
  Nuo liepos svarbūs pokyčiai vaiko teisių apsaugos srityje
  2018-07-03

  Nuo 2018 m. liepos 1 d. startavo nauja vaiko teisių apsaugos sistema. Visi Lietuvos miestų ir rajonų savivaldybėse esantys Vaiko teisių apsaugos skyriai tapo pavaldūs centrinei vaiko teisių apsaugos institucijai – Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybai prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – Tarnyba).

  Plačiau
  Nuvilnijo Lietuvos 100-mečiui paminėti skirta Švenčionių miesto šventė
  2018-07-03

  Paskutinįjį birželio savaitgalį per Švenčionis nuvilnijo išskirtiniais, įdomiais ir spalvingais renginiais apipinta miesto šventė, skirta Lietuvos 100-mečiui paminėti.

  Plačiau
  Pabradės bendruomenės „Domus" ir Lietuvos kariuomenės sukarinta stovykla mokiniams
  2018-07-03

  Pabradės bendruomenė „Domus“ 2016 metais pradėjo visuomeninį projektą „Pabradės sakalai“, kurio tikslas – skatinti miesto ir jo apylinkių gyventojus, ypač jaunimą, domėtis ir gilinti istorines žinias apie savo miesto, apylinkių bei esančio šalia miestelio karinio poligono istoriją. Projekto pavadinimas kilęs iš miesto herbo, kuriame pavaizduoti 2 raudoni sakalai, įprasminantys ir senovės medžioklę, ir vieną iš kario simbolių – Pabradės poligoną, įsikūrusį šalia miestelio jau nuo 1904 metų. Įgyvendinant šį sumanymą 2016 metais buvo organizuota kariuomenės ir visuomenės šventė, o 2017 m. – sukarinta vaikų stovykla.

  Plačiau
  Skelbiamas socialinių paslaugų įstaigų, kurioms suteikti įgaliojimai vykdyti atvejo vadybos funkcijas ir koordinuoti atvejo vadybos procesus Švenčionių rajono savivaldybėje, sąrašas
  2018-07-02
  Laikinas eismo nutraukimas Švenčionėlių g. Švenčionių mieste
  2018-06-29

  Informuojame, kad dėl vandentiekio ir nuotekų tinklų Švenčionėlių g. Švenčionių mieste statybos darbų vykdymo nuo 2018 m. liepos 3 d. iki rugpjūčio 15 d. nutraukiamas eismas Švenčionėlių g. nuo Kunos g. ir Švenčionėlių g. sankryžos iki Turgaus g. ir Švenčionėlių g. sankryžos.
  Transporto eismas Švenčionėlių m. kryptimi nukreipiamas Kunos g.

  Plačiau
  Ką privalu žinoti apie sveikatos draudimą, baigiant mokyklą ar studijas?
  2018-06-28

  Mokyklas ir nuolatines studijas baigiantiems jaunuoliams kiekvieną vasarą tampa ypač aktuali jų draustumo privalomuoju sveikatos draudimu tema. Vilniaus teritorinė ligonių kasa primena, kad valstybės lėšomis jie yra apdrausti iki šių metų rugpjūčio 31 dienos (imtinai).
  Valstybės lėšomis yra draudžiami visi Lietuvos Respublikos bendrojo lavinimo, profesinių ir aukštųjų mokyklų moksleiviai bei studentai, studijuojantys pagal nuolatinės studijų formos studijų programas.

  Plačiau
  Pagalbos linija 116 000. Ką daryti dingus vaikui?
  2018-06-28

  2017 m. paskelbta 2 691 dingusio vaiko paieška, per 100 vaikų ieškota ilgiau nei mėnesį. Dingusiu vaikas laikomas:
  • kai pasimeta ar pasiklysta;
  • yra pagrobiamas;
  • pabėga iš namų, globos įstaigos ar kitos įstaigos.

  Lietuvoje ir ES veikiantis NEMOKAMAS pagalbos telefonas 116 000 skirtas pranešti apie dingusius vaikus. Minėtu telefonu teikiamos konsultacijos vaiko tėvams, globėjams ir artimiesiems dėl galimų veiksmų dingus vaikui, teikiama psichologinė pagalba ir emocinis palaikymas, skelbiama operatyvi vaiko paieška užsienyje. Plačiau
  Joninių šventė Švenčionėliuose
  2018-06-26

  Švenčionėlių miesto kultūros centras birželio 23 d. organizavo tradicinę Joninių šventę Švenčionėliuose, Žeimenos upės III-ame paplūdimyje. Ši graži tradicija gyvuoja nuo 1991 metų ir yra gausiausiai lankoma miesto šventė. Pagal lankytojų skaičių Joninės Švenčionėliuose nusileidžia tik tarptautiniams rajono renginiams ir rajone organizuojamoms miesto šventėms. Graži gamta ir jau ilgamete tapusi Joninių šventės tradicija kasmet pritraukia vis daugiau žiūrovų iš visos Lietuvos.

  Plačiau

  Naujienų archyvas >

   

  Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą
  Informacija apie pritarimą projektiniams pasiūlymams
  2018-07-13
  Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą
  2018-07-10
  Vadovaujantis Statybos techninio reglamento STR1.1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė" VIII skyriaus „Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą ir visuomenės dalyvavimas svarstant statinių projektinius pasiūlymus“ nuostatomis, informuojame, kad yra parengti Valstybinės reikšmės krašto kelio Nr. 110 Švenčionys–Adutiškis nuo 0,02 km iki 1,72 km ruožo, kuriam Švenčionių mieste suteiktas Adutiškio gatvės pavadinimas, rekonstravimo projektas projektiniai pasiūlymai. Plačiau
  INFORMACIJA APIE NEPRITARIMĄ PROJEKTINIAMS PASIŪLYMAMS
  2018-05-18

  Naujienų archyvas >

   

  © 1998-2012 Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.