Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Turizmas Renginiai Korupcijos prevencija
2018 m. birželio 22 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 6760856
Šiandien apsilankė: 2059
Dabar naršo: 41


Naujienos ir aktualijos
Švenčionių rajono savivaldybės tarybos Biudžeto, ekonomikos, aplinkos apsaugos ir kaimo reikalų komiteto posėdis
2018-06-21

2018 m. birželio 26 d. 13.00 val. – Biudžeto, ekonomikos, aplinkos apsaugos ir kaimo reikalų komiteto posėdis (darbotvarkė).

Plačiau
Pabradiškiai miesto tvenkinį pasieks atnaujinta gatve
2018-06-21
Pabradės gyventojai miesto tvenkinį jau kitą sezoną pasieks modernia ir patogia gatve, nes dar šiemet bus atlikta Arnionių gatvės antrosios dalies (nuo gatvės posūkio ties „Intersurgical“) rekonstrukcija. Plačiau
2018 m. birželio 29 d. šaukiamas Švenčionių rajono savivaldybės tarybos posėdis
2018-06-21

2018 m. birželio 29 d. 8.00 val. rajono savivaldybės tarybos posėdžių salėje vyks Švenčionių rajono savivaldybės tarybos posėdis. Švenčionių rajono savivaldybės mero 2018 m. birželio 21 d. potvarkis Nr. V1-74 „Dėl rajono savivaldybės tarybos posėdžio sušaukimo ir posėdžio darbotvarkės sudarymo“. Plačiau

Kviečiame į Švenčionių miesto šventę prie Bėlio ežero
2018-06-21
Plačiau
Kviečiame į vaistažolių rinkimo čempionatą!
2018-06-21
Plačiau
Švenčionėlių seniūnijos seniūnaičių rinkimai
2018-06-21
Labanoro seniūnijos seniūnaičių rinkimai
2018-06-21
Skelbiamas konkursas VšĮ Švenčionių rajono pirminės sveikatos priežiūros centras direktoriaus pareigoms
2018-06-21

Įmonės, įstaigos pavadinimas, teisinė forma, buveinė ir kodas:
Viešoji įstaiga Švenčionių rajono pirminės sveikatos priežiūros centras, kodas 290518090, adresas: Strūnaičio g. 3, 18127 Švenčionys.

Darbo pobūdis:
VšĮ Švenčionių rajono pirminės sveikatos priežiūros centras direktoriaus pareigybė reikalinga užtikrinti įstaigos teikiamų paslaugų kokybę ir savalaikį vykdymą bei organizuoti ir užtikrinti įstaigos veiklą. Plačiau
Adutiškis kviečia švęsti Jonines kartu!
2018-06-20
Plačiau
Kviečiame į Joninių šventę Svirkuose
2018-06-20
Plačiau
Labai gausus būrys švenčioniškių dalyvaus 2018 m. Lietuvos šimtmečio dainų šventėje „Vardan tos...“
2018-06-20

2018 m. birželio 30 d. – liepos 6 d. vyks Lietuvos šimtmečio dainų šventė „Vardan tos...“. Jubiliejinė – 20-oji – Dainų šventė skiriama Lietuvos nepriklausomos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti, tad jos idėjų pagrindu tapo „Tautiška giesmė“. Jau susiklostė tradicija, kad į pirmą Dainų šventės renginį pakvies Kaunas – taip pagerbiamas miestas, kuriame 1924 m. pirmą kartą surengta Dainų diena. Čia susirinkę meno kolektyvai iš Lietuvos ir kitų šalių paliudys, kad švenčių gyvybė neblėsta, veikiau – „dega mūsų širdyse“. Šventės rengėjai – Lietuvos nacionalinis kultūros centras – planuoja, kad Dainų šventės Ansamblių vakare dalyvaus apie 5 tūkst., Folkloro dienoje – 6 tūkst. atlikėjų, Šokių dienoje suksis 8 tūkst. šokėjų, o finalinėje Dainų dienoje tikimasi sulaukti net 12 tūkst. dainininkų.

Plačiau
Kviečiame į Joninių šventę Pabradėje
2018-06-20
Plačiau
Kviečiame į Joninių šventę Švenčionėliuose
2018-06-20

Plačiau
Pasieniečių mokykla ragina rinktis Pasieniečio įvadinio mokymo kursus
2018-06-19
Informuojame, kad nuo šių metų rugsėjo 3 dienos Pasieniečių mokykloje bus organizuojami Pasieniečio įvadinio mokymo kursai. Turinčius aukštąjį universitetinį arba aukštąjį neuniversitetinį bei aukštesnįjį išsilavinimą ir nepriekaištingos reputacijos asmenis kviečiame rinktis šiuos mokymo kursus ir per 14 savaičių tapti pasieniečiais. Plačiau
Lietuvos samariečių bendrijos Vilniaus skyrius kviečia dalyvauti ES struktūrinių fondų finansuojamame projekte „PASIRINK TEISINGAI"
2018-06-15

Projekto numeris: 08.3.1-ESFA-K-413-01-0030
Projekto trukmė: 2018.04.03 - 2021.04.03
Projekto tikslas
Padėti socialinę atskirtį patiriantiems asmenims integruotis į darbo rinką.
Projekto metu ketinama grąžinti į darbo rinką ne mažiau kaip 250 dalyvių iš 5 Vilniaus apskrities savivaldybių. Projektas bus įgyvendinamas bendradarbiaujant su savivaldybių administracijomis ir joms pavaldžiomis socialinių paslaugų įstaigomis, profesinio rengimo centrais ir nevyriausybinėmis organizacijomis. Plačiau

Į Adutiškį kelsis dar daugiau statybų technikos
2018-06-14

Adutiškio miestelis šiemet kaip niekad dažnai pasitinka statybininkus. Prie AB „Eurovia“, nuo birželio vidurio pradėsiančios Sodų gatvės remontą, jau netrukus prisijungs ir UAB „Melstat“, kuri imsis projekto „Adutiškio miestelio viešosios erdvės pritaikymas bendruomenei“ įgyvendinimo.

Startą rangos darbams duodanti Švenčionių rajono savivaldybės administracijos ir UAB „Melstat“ sutartis pasirašyta birželio 13 d. Artimiausiu metu į darbus kibsiantys statybininkai įkvėps šiuolaikiškumo Adutiškio centrui.

Plačiau
Savivaldybės mero Rimanto Klipčiaus žodis minint Gedulo ir vilties, Okupacijos ir genocido dienas
2018-06-14

Gerbiami Švenčionių rajono žmonės, tremtiniai, laisvės kovų dalyviai, jų artimieji,
Gedulo ir vilties dieną tradiciškai pagerbiame tremtyje kentėjusius ir žuvusius mūsų tautiečius. Iš atminties, pasakojimų bei tautos savimonės ir vėl iškyla 1941 m. birželio 14-osios paryčiai – tos netikėtos pirmosios skausmo valandos, kai sovietų represinės struktūros pradėjo masiškai tremti Lietuvos gyventojus į atokias šiaurės žemes.
Per keletą dienų sudaužyti tūkstančiai likimų – į gyvulinius vagonus sugrūsta ir iš Tėvynės išvežta apie 18 tūkst. Lietuvos gyventojų. Skaudžiai kentėjo visi Lietuvos gyventojų sluoksniai, tačiau labiausiai – mūsų tautos žiedas: mokytojai, dvasininkai, šviesuoliai ir jų šeimos...
Dar viena tremčių banga smogė po dešimtmečio: buvo vykdomi masiniai partizanų ir jų šeimų, rėmėjų trėmimai. Sovietiniai pakalikai Laisvės kovų dalyvius naikino žiauriai ir beatodairiškai, tačiau tuo pačiu – bailiai: miško brolių atminimas, tautos pagarba galvą padėjusiems partizanams vertė budelius niekinti ar slapstyti didvyrių kūnus. Todėl nesuklysiu sakydamas, kad šiomis dienomis visa lietuvių tauta išdidžiai pasitinka istorinį teisingumą – pagaliau galėsime deramai pagerbti šviesų partizanų vado A. Ramanausko-Vanago, kovojusio už Tėvynę ne tik ginklu, bet ir skvarbiu žodžiu, atminimą. A. Ramanausko-Vanago palaikų atradimas yra kad ir vėlyvas, bet vis tik laisvos Lietuvos triumfas prieš melo imperiją, siekusią sumenkinti ir suklastoti mūsų istoriją. Tai yra teisingumo triumfas, tai yra atminties pergalė prieš prievartos bruktą užmarštį.
Tad šiandien dar kartą prisiminkime skausmu paženklintą Lietuvos istoriją, visus jos didvyrius ir dar kartą įvertinkime mūsų laisvės kainą.
Tegul šie atsiminimai įkvepia mus gyventi taip, kad būtume verti savo Tėvynės!

Švenčionių rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius

Plačiau
Dirbu svetur, gydausi Lietuvoje. Kas už tai moka?
2018-06-14

Atėjus populiariausiam atostogų metui, įprastai daugybė užsienyje dirbančių Lietuvos piliečių Vilniaus teritorinės ligonių kasos teiraujasi, kodėl viešint gimtinėje jiems nėra teikiamos nemokamos medicinos paslaugos. Vis dėlto ne visada už kompensuojamas gydymo paslaugas viešnagės Lietuvoje metu reikia mokėti patiems.

Plačiau
Informacija dėl paramos maisto produktais ir higienos prekėmis iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo
2018-06-13

Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius primena, kad teisę gauti paramą maistu ir higienos prekėmis iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo turi nepasiturintys gyventojai, kurių vidutinės mėnesio pajamos vienam asmeniui neviršija 1,5 valstybės remiamų pajamų (VRP) dydžio (183,00 Eur).

Plačiau
Pasirašyta sutartis dėl Pabradės viešųjų erdvių palei Žeimeną sutvarkymo
2018-06-13

Švenčionių rajono savivaldybės administracija pasirašė rangos darbų sutartį dėl pabradiškių ilgai laukto projekto – dešinėje Žeimenos upės pakrantėje (nuo Vilniaus g. iki Kranto g.) esančios viešosios erdvės sutvarkymo.
Įgyvendinant projektą bus ne tik sutvarkytos viešosios erdvės, bet ir įrengti sporto bei kitos paskirties inžineriniai statiniai.

Plačiau
Liepą pradedami nemokamai skiepyti kūdikiai nuo B tipo meningokokinės infekcijos
2018-06-13

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos (NVSC) Vilniaus departamento Švenčionių skyrius informuoja, kad nuo š. m. liepos 1 d. kūdikiai bus pradėti nemokamai skiepyti nuo B tipo meningokokinės infekcijos. Tikimasi, kad sprendimas įtraukti šią vakciną į vaikų skiepijimų kalendorių padės išvengti skaudžių kūdikių ir mažų vaikų mirčių nuo šios klastingos ligos.

Plačiau
Skelbiama nepriklausomų kandidatų į UAB „Švenčionių švara“ valdybos narius atranka
2018-06-13

UAB „Švenčionių švara“ (toliau – Bendrovė), įmonės kodas 178602767, įregistruota Juridinių asmenų registre adresu: Lauko g. 6, Švenčionys, skelbia 2 (dviejų) kandidatų: vieno, turinčio ūkio šakos, kurioje veikia Bendrovė, žinių ir vieno, turinčio kompetenciją strateginio planavimo ir valdymo srityje, atranką į Bendrovės valdybą.

Plačiau
Vanduo maudyklose švarus
2018-06-12

Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos duomenimis, 2018 m. birželio 11 d. ištyrus vandens mėginius Bėlio ir Sarių ežeruose bei Žeimenos upėje ties Švenčionėliais ir Pabrade nustatyta, kad rajono maudyklose vandens mikrobiologinės taršos rodikliai atitinka Lietuvos higienos normos HN 92:2018 „Paplūdimiai ir jų maudyklų vandens kokybė" reikalavimus. Mėginių paėmimo metu maudyklų vandens žydėjimo požymių nepastebėta. Atliekų, nuolaužų ir kitų plūduruojančių medžiagų nerasta. Vandens temperatūra mėginio ėmimo metu Bėlio ežere buvo +19,0 °C, Sarių ežere +19,0 °C , Žeimenos upėje (Švenčionėlių m.) +19,0 °C ir Žeimenos upėje (Pabradės m.) +19,0 °C Plačiau

Jau šią savaitę kapinių atliekų konteinerių aikšteles pradėjo stebėti modernios vaizdo stebėjimo kameros
2018-06-12

Atėjus vasarai, kuomet gausėja kapinių tvarkymo darbų, atliekų konteinerių aikštelės prie kapinių primena tikrą sąvartyną: dalis atliekų metama tiesiog prie konteinerio, dalis net nepriklauso kapinių atliekoms: atsiranda neatsakingų žmonių, kurie į konteinerius prie kapinių supila buitines ir statybines šiukšles bei automobilių dalių liekanas, padangas, tuo pažeisdami Lietuvos Respublikos atliekų tvarkymo įstatymą bei Švenčionių rajono tarybos patvirtintas Atliekų tvarkymo taisykles. Tai opi problema, kuriai mažinti nuspręsta kapinėse bei kitose atliekų surinkimų aikštelėse įrengti specialias, ypač aukštos kokybės vaizdo stebėjimo kameras, padėsiančias efektyviau užfiksuoti daromus pažeidimus.

Plačiau
Kviečiame susipažinti su projekto „Išmanusis miestas IV“ dalyvių idėjomis Švenčionims
2018-06-12

 Kviečiame visus neabejingus Švenčionių miesto ir rajono gyventojus susipažinti su projekto „Išmanusis miestas IV" dalyvių - Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Architektūros fakulteto Architektūros katedros magistro I kurso studentų - idėjomis Švenčionių miestui.

VGTU studentai, vadovaujami doc. Sigito Kuncevičiaus ir doc. dr. Dariaus Linarto, pristatys architektūrines idėjas bendro naudojimo teritorijos prie Kūno upės pertvarkymui. Pristatymas vyks 2018 m. birželio 13 d. 10 val. Švenčionių rajono savivaldybės Tarybos pasėdžių salėje (Vilniaus g. 19, Švenčionys).

Plačiau

Naujienų archyvas >

 

Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą
INFORMACIJA APIE SPRENDIMO PRIĖMIMĄ DĖL KAIMO PLĖTROS PROJEKTO RENGIMO IR PASIŪLYMŲ PATEIKIMO
2018-06-18
Informuojame, kad 2018 m. liepos 2 d. numatoma priimti sprendimą pradėti rengti kaimo plėtros žemėtvarkos projektą Veikūnų kaime, kurio planavimo tikslas - įveisti mišką ne miško žemėje ir uždaviniai - suformuoti žemės naudmenų plotus, kuriuose galima įveisti mišką.
Plačiau
Informacija apie visuomenei svarbaus statinio projektavimą
2018-06-05
Projekto pavadinimas: Vienbučio gyvenamojo namo, Malūno g. 70, Pabradė, Švenčionių r. sav., statybos projektas.

Statinio statybvietės adresas: Švenčionių r. sav., Pabradė, Malūno g. 70
Plačiau

Naujienų archyvas >

 

SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Kaributas
Laima
Inocentas
Rytoj:
Arvydas
Vaida
Zenonas
Vanda

 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas