Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Verslininkams Turizmas Renginiai
2020 m. sausio 22 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Viešoji tvarka
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 8562859
Šiandien apsilankė: 914
Dabar naršo: 28


Naujienos ir aktualijos
Baltijos kelio diena

2019 m. rugpjūčio 23 d. per visą Lietuvą nuvilnijo renginiai, skirti „Baltijos kelio 30-mečiui“ paminėti. Nalšios muziejus šią dieną pakvietė švenčioniškius filmo „Švenčionys Baltijos kelyje“ peržiūrai. Salė buvo pilna žiūrovų. Atvyko ir Švenčionių rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius, mero pavaduotoja Violeta Čepukova, Švenčionių rajono savivaldybės administracijos direktorė Jovita Rudėnienė ir direktoriaus pavaduotojas Andrius Šarėjus. Visus susirinkusius Švenčionių rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius pasveikino su pirmuoju žingsniu Laisvės link, padarytu prieš 30 metų, ir palinkėjo gerų įspūdžių dalyvaujant renginiuose, skirtuose šios datos paminėjimui.


Peržiūrėjus filmą, renginio dalyvius užplūdo prisiminimai, kuriais nepasididžiavo ir pasidalijo su renginio svečiais, tarp kurių buvo ir rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius. Visų norinčių vykti į akciją „Baltijos kelio sąšauka“ laukė autobusas. Palydėti Švenčionių rajono savivaldybės mero ir administracijos vadovų, išvykome prie savo Baltijos kelio atminties ženklo magistralėje Vilnius–Panevėžys (A2) – 61 km. Nuvykus mus pasitiko su duona Ukmergės rajono šeimininkai. Pasilabinę visi sustojome į gyvąją grandinę, kaip prieš 30 metų, tik kupini didingų, gerų emocijų ir su begaliniu pasididžiavimu širdyse. Giedant tautiškai giesmei, prie Juozapo Jakšto kryžiaus „Lietuva – kaip Pieta“ Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos nariai dalijosi amžinos atminties ugnimi.
Uždegę savo žvakeles padėjome gėlių ir sugiedoję giesmę „Marija, Marija...“ išvykome į Baltijos kelio dienos paminėjimo šventę Mūšios miško (A. Svarinsko) parke Didžiosios kovos apygardos partizanams atminti. Ten gražų koncertą dovanojo atstovai iš rajonų, esančių arti Baltijos kelio. Švenčionių rajonui atstovavo R. Ankėno vadovaujama kapela „Kaimynai“ ir ansamblis „Verdenė“. Puikių įspūdžių padovanojo malūnsparnio ekipažas, sukūręs gėlių lietų, ir trijų respublikų vėliavomis pasidabinę bei gėlių žiedlapius žarstę parasparniai. Būdami geros nuotaikos, išvykome namo. Kad kelias neprailgtų dainavome dainas ir dalinomės įspūdžiais.
Už galimybę dalyvauti šioje įsimintinoje akcijoje dėkojame Švenčionių rajono savivaldybės merui Rimantui Klipčiui, savivaldybės administracijos vadovams bei gražiausias akimirkas išsaugojusiam fotografui Rimantui Nalivaikai.


Nadežda Spiridonovienė Nalšios muziejaus muziejininkė-istorikė  2019-08-27
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Aušrius
Skaistė
Anastazas
Vincentas
Rytoj:
Gailigedas
Gunda
Raimundas 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas