Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams koronavirusas Investuotojams Verslininkams Turizmas
2020 m. rugpjūčio 7 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Viešoji tvarka
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 9294405
Šiandien apsilankė: 3664
Dabar naršo: 29


Klausimai-atsakymai
Klausimai
 
Turiu kaime namą, norime įsirengti nuotekų valymo įrenginį. Ar mūsų savivaldybėje yra kokia programa, pagal kurią kompensuojama dalis sąnaudų. Kelmės sav. vykdo tokią programą.
 
Kur galima kreiptis del daigiabucio kieme palikto neeksplotuojamo automobilio, kuris paliktas be prieziuros jau kelerius metus, o auto savininkas net nebegyvena tame daugiabutyje?
 
Sveiki, Švenčionių r paskelpta grippo epidemija, o renginys kovo 15d vyks patalpoi, su svečiais iš Latvijos ir Baltarusijos, kur yra sergančių koronavirusu. Kaip jūs žiūrite i tai? Tai kokia čia tada epidemija, kam ją skelbet, kai jokiu saugumo priemonių nesiimat?
 
Laba diena,
Norėčiau pasiteirauti, ar Švenčionių rajone yra tekstilės konteineris? Kur galima būtų išmesti nereikalingus, sudėvėtus drabužius?
Ačiū už atsakymą.
 
Laba diena,
kur galima priduoti seną stogo dangą - bituminius beasbestinius banguotus lakštus? Gyvename Švencionėliuose, buvome nuvežę į netoliese esantį stambiagabaritinių atliekų suriinkimo aikštelę - nepriėmė. Skambinome į Utenos sąvartyna, sakė, nepriims iš kito rajono. Tai kur mums vežti? Dėkoju iš anksto...
 
Laba diena. Noriu paklausti, kada Švenčionėliuose bus išasfaltuotos Geležinkelio g., Kranto g., Sodų g. ir Paupio gatvės? Šios gatvės ypatingai duobėtos, kadangi eismo intensyvumas didelis, ypač šiltuoju metų laiku. Taip pat labai duobėta valstybinės reikšmės kelio Nr.4406 atkarpa Slėnio gatvėje.
 
Laba diena! Su tokiu klausimu,tėvai turi nuosavą namą, prie namo auga aukštį medžiai, kuriuos reikia nupjauti, gali bet kada nuvirto ant stogo, pas ką reikia kreiptis dėl to kad nupjauti medžius? Ir kiek tai kainuotų? Ačiū jums už atsakymą, gražios dienos
 
Sveiki, ar galima deginti šiukšles prie kapinių? Gyvename šalia kapinių.Seniūnija nereaguoja i skundus,išeities neieško, prižiūrėtojai liepta stebėti vėjo kryptį, kad nepustų mūsų pusėn,bet juk vėjas keičiasi, negalime būti lauke su vaiku,dienos metu palikti pravirų langų,nes nežinia kada degins. Esam zmonės norim tyro oro. Vasaros metu degina per savaite du ,tris kartus. Tai mūsų pusėj vieną dieną,kitą dieną kitoj kapiniu pusėj. Degėsio kvapas vistiek jaučiasi.
 
Ar bus kada nors nuimtas Pabrades "Paminklas" (kelio ženklas) esantis Vilniaus gatvėje priešais kultūrinami? jau stovi virš 4 metu, ir niekam nekyla klausimų. Gerb Meras kiekviena diena važiuoja ir nemato... Kaip matau Švenčionių raj. geriausias kelių problemos sprendimo būdas pastatyti ženklą? Tam turim pvz. 1. Vilniaus gatves "Paminklas" (aprašyta aukščiau); 2. Malūno g. - Duobės; 3. Švenčionių g. priešais kavine Astra vidurį kelio. 4. Mokyklos g. Duobės. Prašyčiau atsakyti į užklausą kitu atveju bus kreiptasi į žiniasklaidą dėl Švenčionių rajono neūkiškumo, gal tada bus sureaguotą.
 
Keitėme stogą kaime. Kur galėčiau kuo pigiau, ar visai nemokamai atiduoti seną šiferį, neturime transporto priemonės. Esame pensininkai.

 1 2 3 ... 5 ... 10 ... 20 ... 39 ... 76 >> 

Užduokite savo klausimą:

Jūsų vardas: 

El. pašto adresas: 

Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
 Video archyvas 
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Drąsutis
Jogilė
Kajetonas
Klaudija
Rytoj:
Tulgirdas
Daina
Elidijus
Gustavas


 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas