Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Turizmas Renginiai Korupcijos prevencija
2019 m. kovo 22 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 7629151
Šiandien apsilankė: 1919
Dabar naršo: 66


Naujienos ir aktualijos
Švenčionių rajono savivaldybės tarybos Kontrolės komiteto posėdis
2019-03-21
2019 m. kovo 26 d. 10.00 val. – Kontrolės komiteto posėdis (darbotvarkė).
Plačiau
2019 m. kovo 28 d. šaukiamas Švenčionių rajono savivaldybės tarybos posėdis
2019-03-21

2019 m. kovo 28 d. 10.00 val. rajono savivaldybės tarybos posėdžių salėje vyks Švenčionių rajono savivaldybės tarybos posėdis. Švenčionių rajono savivaldybės mero 2019 m. kovo 21 d. potvarkis Nr. V1-39 „Dėl rajono savivaldybės tarybos posėdžio sušaukimo ir posėdžio darbotvarkės sudarymo“. Plačiau

PAVASARIO AMATŲ MUGĖ
2019-03-15

Skaisčiai šviečianti rytinė saulė kasdien vis stipriau žadina pavasarį.
Plačiau
Lipti ant ledo pavojinga
2019-03-15

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba prie Aplinkos ministerijos, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2013 m. sausio 4 d. įsakymo Nr. D114 „Dėl mėgėjų žvejybos vidaus vandenyse taisyklių patvirtinimo" 10.8 punktu bei turimais hidrologiniais duomenimis, informuoja, kad ledas vandens telkiniuose yra nesaugus.
Stebimas ledas su properšomis, ledas yra patamsėjęs, iškeltas, tirpsta vietoje, pakrantės atšutusios. Trapus ledas susidaro ir tose vietose, kur įteka upeliai, yra šaltinių, povandeninių srovių, auga krūmai bei nendrynai. Prognozuojami šilti orai pagreitins ledo tirpimą. Lipti ant ledo pavojinga.
Plačiau

Atidarytas atnaujintas ligoninės Geriatrijos ir vidaus ligų skyrius
2019-03-13

Praėjusį ketvirtadienį surengtas atnaujinto Švenčionių rajono ligoninės Geriatrijos ir vidaus ligų skyriaus atidarymas. Atidarymo juostą perkirpo sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, Švenčionių rajono meras Rimantas Klipčius ir Švenčionių ligoninės direktorius Antanas Lašinskas.

Plačiau
Vietinių užimtumo iniciatyvų projektų atranka 2019 metais
2019-03-13

Užimtumo tarnyba skelbia 2019 metų vietinių užimtumo iniciatyvų (VUI)  projektų atranką. Paraiškos subsidijai gauti priimamos iki 2019 m. balandžio 1 d. tikslinės teritorijos Užimtumo tarnybos klientų aptarnavimo departamentų skyriuose, kurių aptarnaujamose teritorijose teikėjas planuoja įgyvendinti VUI projektą.

Plačiau
Bunda erkės. Kaip apsisaugoti nuo erkių platinamų ligų?
2019-03-13

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos (NVSC) Vilniaus departamento Švenčionių skyriaus specialistai primena, kad pavasarį prasideda pirmasis erkių aktyvumo pakilimas. Kiekvienais metais erkių gausa būna skirtinga, tačiau pavasarinio erkių aktyvumo metu didžiausias jų skaičius būna gegužės mėnesį.
Nuo erkinio encefalito apsaugo skiepai. Pernai nuo erkinio encefalito pirma vakcinos doze  pasiskiepijo tik 63 rajono gyventojai.  Primename, kad pats laikas suskubti pasiskiepyti nuo šios sunkios ir klastingos ligos.

Plačiau
Traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų bei jų priekabų 2019 metų techninės apžiūros grafikas
2019-03-12

Traktorių techninės apžiūros atliekamos kas dveji metai, išskyrus naujus traktorius. Naujo traktoriaus techninės apžiūros talonas išduodamas trejų metų laikotarpiui nuo pirmosios registracijos datos. Eksploatuoti traktorius, kuriems neatlikta techninė apžiūra, draudžiama. Traktorius į techninę apžiūrą pateikiamas švarus, be prikabintu mašinų. Traktoriuje turi būti pirmosios medicininės pagalbos vaistinėlė, gesintuvas, avarinio sustojimo ženklas. Atliekant traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų bei jų priekabų, techninę apžiūrą traktoriaus savininkas (valdytojas) privalo pateikti šiuos dokumentus: Plačiau

Savivaldybės mero Rimanto Klipčiaus sveikinimas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga
2019-03-11
Plačiau
2019 m. kovo 8 d. Lietuvos Respublikos vyriausioji rinkimų komisija patvirtino 2019 m. kovo 3 d. savivaldybių tarybų rinkimų galutinius rezultatus.
2019-03-10

 Susipažinti galima VRK tinklapyje

 

Švenčionių rajono savivaldybės rinkimų komisijos Nr. 49 informacija

 

 

Plačiau
Primename rajono gyventojams valstybės vėliavos iškėlimo tvarką
2019-03-08

Artėjant Kovo 11-ajai (Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai), Švenčionių rajono savivaldybės administracijos viešosios tvarkos specialistai primena rajono gyventojams valstybės vėliavos iškėlimo tvarką.
Valstybės vėliava yra oficialus Lietuvos valstybės simbolis. Valstybės vėliavos naudojimą reglamentuoja Lietuvos Respublikos valstybės vėliavos ir kitų vėliavų įstatymas ir Vyriausybės nutarimas „Dėl Lietuvos valstybės vėliavos ir kitų vėliavų kėlimo ir naudojimo“.

Plačiau
Savivaldybės mero Rimanto Klipčiaus sveikinimas Tarptautinės moterų solidarumo dienos proga
2019-03-08
Plačiau
Orai kol kas neleidžia pradėti darbų keliuose
2019-03-08

Sniegą tirpdantis pavasaris atveria ir bene labiausiai vairuotojus erzinančią problemą - gatvių duobes ir išdaužas. Tačiau orai kol kas neleidžia pradėti nei duobių lopymo karštu asfaltu, nei išvažiuoti greideriams.

Plačiau
Informacija paramos gavėjams
2019-03-07

2019 m. vasario–kovo mėn. maisto produktų dalijimo metu gyventojams teikiami pirmieji produktai – kiaulienos konservai (400 g) ir saldūs sausi pusryčiai (500 g).
Tenka apgailestauti, kad dėl tiekėjų pateiktų netinkamų pasiūlymų buvo nutrauktas ir iš naujo pradėtas vykdyti maisto produktų viešasis pirkimas, o tiekėjams apskundus priimtus sprendimus, šio viešojo pirkimo procedūros dėl kai kurių pirkimo dalių tęsiasi iki šiol.

Plačiau
Tymai grįžta: apsaugo tik skiepai
2019-03-06

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau – NVSC) duomenimis, praėjusiais metais šalyje buvo užregistruota 30 tymų atvejų, o šiais metais iki kovo 4 dienos Lietuvoje yra patvirtinti 89 tymų atvejai (iš jų 30 vaikų, 59 suaugę). Daugiausia atvejų registruojama Kauno apskrityje (58).
Žinant, kad tymų virusas yra ypatingai lakus (užsikrėsti užtenka ir 15 min.), o sąlytį turėjusių asmenų (nesirgusių, neskiepytų ar paskiepytų tik viena vakcinos doze) su sergančiuoju imlumas yra iki 95 proc., tymų protrūkiai gali kilti bet kuriuo metu ir bet kurioje Lietuvos teritorijoje.
Švenčionių rajone paskutinis tymų atvejis buvo registruotas 2015 m.

Plačiau
Projekto „Aktyvūs piliečiai: struktūrinis dialogas Pietryčių Lietuvoje“ mokymai „Struktūrinis dialogas“
2019-03-05

Pastarosiomis savaitėmis Daugirdiškių mokymų centras nenutyla – vieni mokymai veja kitus. Vasario 18 d. startavo antri mokymai „Aktyvūs piliečiai: struktūrinis dialogas Pietryčių Lietuvoje“. Projektą įgyvendina VšĮ Politikos tyrimų ir analizės institutas kartu su Erasmus+ programa ir Britų Taryba Lietuvoje. Projektu siekiama suburti ir įgalinti daugiatautes Lietuvos rajonų bendruomenes bendriems pozityviems veiksmams.
Džiugu, jog vieniems mokymams sekant kitus, turime dalyvių, kurie nusprendė mesti sau iššūkį ir dalyvauti abiejuose. Susirinko įvairaus amžiaus žmonių iš penkių tikslinių rajonų savivaldybių – Šalčininkų, Švenčionių, Trakų, Vilniaus ir Visagino.

Plačiau
Projekto „Aktyvūs piliečiai: struktūrinis dialogas Pietryčių Lietuvoje“ mokymai „Jaunųjų bendruomenės lyderių akademija“
2019-03-05

Šių metų vasario 11 d. buvo kitokia nei praėjusių metų. Iš skirtingų Lietuvos kampelių – Šalčininkų, Švenčionių, Trakų, Vilniaus ir Visagino rajonų – žmonės sugūžėjo į Daugirdiškių mokymų centre organizuotą projektą „Aktyvūs piliečiai: struktūrinis dialogas Pietryčių Lietuvoje“. Projektą įgyvendina VšĮ Politikos tyrimų ir analizės institutas kartu su Erasmus+ programa ir Britų Taryba Lietuvoje.
Projektu siekiama įgalinti jaunus žmones penkiuose Lietuvos regionuose (savivaldybėse) dalyvauti priimant sprendimus bendruomenių bei vietos savivaldos lygmeniu.

Plačiau
ŠIUOLAIKIŠKA INTERNETO SVETAINĖ JAUNIMUI WWW.ASKRITISKAS.LT
2019-03-01

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas (toliau – Departamentas) nuolat atlieka psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo ir su juo susijusių pasekmių stebėseną, pasitelkdamas įvairius ir mokslu grįstus įrodymus. Vienas patikimiausių ir nuosekliai atliekamų tyrimų Lietuvoje dėl jaunimo psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo ypatumų yra ESPAD tyrimas, kurio paskutiniai duomenys rodo, kad nuo 1995 m. 15-16 metų amžiaus mokinių narkotikų vartojimo vidurkis išaugo beveik 6 kartus. Tai tik patvirtina, kad psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencija nėra pakankamai efektyvi – jauniems žmonėms sudėtinga priimti atsakingus sprendimus dėl minėtų medžiagų vartojimo. Tai sąlygoja ir nuolat besikeičiantis psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo reiškinio kontekstas: internetu platinama daug jaunimą klaidinančios informacijos apie psichoaktyviąsias medžiagas, atsiranda vis daugiau naujų psichoaktyviųjų medžiagų (2018 m. – 53), naujų sąlygų jų įsigijimui ir atsisiuntimui iš kitų šalių. Plačiau

2019 m. kovo 3 d. savivaldybių tarybų rinkimai
2019-03-01

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Plačiau
Skelbiamas konkursas Sveikatos priežiūros rėmimo programos paraiškoms 2019 metais finansuoti
2019-02-26

Švenčionių rajono savivaldybės administracija skelbia konkursą Sveikatos priežiūros rėmimo programos paraiškoms 2019 metais finansuoti.
Projektų paraiškas gali teikti sveikatos priežiūros įstaigos (toliau – SPĮ), kurių buveinė registruota Švenčionių rajono savivaldybės teritorijoje ir kurios turi galiojančią sutartį su Vilniaus teritorine ligonių kasa dėl asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimo gyventojams Švenčionių rajone.

Plačiau
Paskelbta gripo epidemijos pabaiga
2019-02-26

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos (NVSC) Vilniaus departamento Švenčionių skyrius informuoja, kad sergamumas gripu ir ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI) Švenčionių rajone sumažėjo.
Aštuntąją šių metų savaitę (2019 m. vasario 18–24 d.) palyginus su prieš tai buvusia, bendras Švenčionių rajono gyventojų sergamumo gripu ir ŪVKTI rodiklis sumažėjo nuo 95,76 atv. /10 tūkst. gyventojų iki 67,55 atv. / 10 tūkst. gyventojų.

Plačiau
Rajono poliklinikoms – daugiau nei 215 tūkst. Eur europinės paramos
2019-02-26

Gera žinia rajono pirminės sveikatos priežiūros centrams ir jų pacientams: į poliklinikas atkeliauja 215 tūkst. Eur viršijanti europinė parama. Už šias lėšas bus atnaujinta Švenčionėlių, Švenčionių ir Pabradės poliklinikų odontologijos kabinetų įranga, nupirkti šeimos gydytojams skirti automobiliai.

Plačiau
Skelbiamas Kultūrinės veiklos plėtros ir materialinės bazės stiprinimo Švenčionių rajone programos projektų finansavimo 2019 m. atrankos konkursas
2019-02-25


Švenčionių rajono savivaldybės administracija skelbia Kultūrinės veiklos plėtros ir materialinės bazės stiprinimo Švenčionių rajone programos projektų finansavimo 2019 m. atrankos konkursą.
Vadovaujantis Kultūrinės veiklos plėtros ir materialinės bazės stiprinimo Švenčionių rajone programos projektų finansavimo tvarkos aprašu, patvirtintu Švenčionių rajono savivaldybės tarybos 2018 m. vasario 14 d. spendimu Nr. T-22 „Dėl Kultūrinės veiklos plėtros ir materialinės bazės stiprinimo Švenčionių rajone programos projektų finansavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, skelbiamas Kultūrinės veiklos plėtros ir materialinės bazės stiprinimo Švenčionių rajone programos projektų (toliau – Projektai) finansavimo atrankos konkursas 2019 m.

Plačiau
VSAT Ignalinos pasienio rinktinė ragina rinktis pasieniečio profesiją
2019-02-13

Kiekviena profesija yra kažkuo savita ir patraukli. Kiekvienas žmogus profesiją renkasi pagal pašaukimą. Jeigu esate patikimas ir sąžiningas, geros sveikatos, stiprus ir sportiškas, jaučiate kasdienį gerų darbų troškulį, Jums nesvetimas noras saugoti ir padėti – tai jau žingsnis į pasieniečių gretas. Manote, kad Jūsų pašaukimas yra tapti pasieniečiu, Pasieniečių mokykla kviečia mokytis ir įgyti pasieniečio profesinę kvalifikaciją.

Plačiau

Naujienų archyvas >

 

Rengiami projektai
Informacija apie sprendimo priėmimą dėl kaimo plėtros projektų rengimo ir pasiūlymų pateikimo
2019-03-19

Informuojame, kad 2019 m. balandžio 5 d. numatoma priimti sprendimą pradėti rengti kaimo plėtros žemėtvarkos projektus Užuklonio  kaime (kadastro Nr. 8640/0002:0592, Nr. 8640/0002:0398), kurių planavimo tikslas – įveisti mišką ne miško žemėje ir uždaviniai -  suformuoti žemės naudmenų plotus, kuriuose galima įveisti mišką. Plačiau

Informacija apie sprendimo priėmimą dėl kaimo plėtros projekto rengimo ir pasiūlymų pateikimo
2019-03-13

Informuojame, kad 2019 m. kovo 29 d. numatoma priimti sprendimą pradėti rengti kaimo plėtros žemėtvarkos projektą Kalviškės  kaime (kadastro Nr. 8650/0008:0405), kurio planavimo tikslas – parinkti ūkininko sodybos vietą ir uždaviniai -  suplanuoti žemės ūkio paskirties žemės sklypo (sklypų) teritoriją, nustatant ūkininko sodybos statinių statybos zoną. Plačiau

Informacija apie sprendimo priėmimą dėl kaimo plėtros projekto rengimo ir pasiūlymų pateikimo
2019-02-27

Informuojame, kad 2019 m. kovo 20 d. numatoma priimti sprendimą pradėti rengti kaimo plėtros žemėtvarkos projektą Meškerinės kaime (kadastro Nr. 8638/0004:0019), kurio planavimo tikslas – parinkti ūkininko sodybos vietą, parinkti žemės ūkio veiklai reikalingų statinių statybos vietą ir uždaviniai – nustatyti specialiąsias žemės ir miško naudojimo sąlygas, suplanuoti kelių išdėstymą, suplanuoti žemės ūkio paskirties žemės sklypo (sklypų) teritoriją, nustatant ūkininko sodybos statinių statybos zoną, nustatyti specialiąsias žemės ir miško naudojimo sąlygas suplanuoti žemės ūkio paskirties žemės sklypo (sklypų) teritoriją, nustatant kitos (fermų, ūkio, šiltnamių, kaimo turizmo) paskirties statinių statybos zoną.

Plačiau

Naujienų archyvas >

 

Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą
Informacija apie pritarimą projektiniams pasiūlymams
2019-03-15

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos statybos įstatymu, Statybos techninio reglamento STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė“ VIII sk. 67 p., Švenčionių rajono savivaldybės administracija pritaria Mokyklos pastato (unik.Nr.8698-7013-4012) su daugiafunkcinio centro patalpomis Švenčionių r. sav., Kaltanėnų mstl., Mokyklos g.17, dalies patalpų paskirties keitimo į poilsio projektiniams pasiūlymams.

Plačiau
Informacija apie numatomą projektuoti visuomenei svarbų statinį
2019-03-12

Vandentiekio ir nuotekų šalinimo tinklų Saulės, Vytauto, Šilelio, Pietų, Naujoji, Gėlių, Švenčionių, Bažnyčios, A.Mickevičiaus, Kranto g. Pabradės m., Švenčionių r. sav. statybos projektas

Plačiau
Informacija apie numatomą projektuoti visuomenei svarbų statinį
2019-03-12
Ateities gatvės dalies (2 etapas) Švenčionėlių m., Švenčionių r. Sav. , rekonstravimas Plačiau
Informacija apie numatomus projektuoti visuomenei svarbius statinius
2019-02-27

Naujienų archyvas >

 

SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Gedgaudas
Gedgaudė
Kotryna
Rytoj:
Gatigintas
Vismantė
Alfonsas
Akvilė

 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas