Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Turizmas Renginiai Korupcijos prevencija
2018 m. Styczeń 22 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 6279629
Šiandien apsilankė: 2807
Dabar naršo: 27


Naujienos ir aktualijos
Kviečiame teikti kandidatūras nominacijoms už nuopelnus Švenčionių rajonui
2018-01-22

Kviečiame teikti kandidatūras asmenų, ženkliai prisidėjusių prie Švenčionių rajono savivaldybės kultūrinės, socialinės ir ekonominės plėtros. Nominacijos teikiamos kiekvienais metais Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga. Plačiau

Švenčionių rajono savivaldybės tarybos Biudžeto, ekonomikos, aplinkos apsaugos ir kaimo reikalų komiteto posėdis
2018-01-18

2018 m. sausio 23 d. 13.00 val. – Biudžeto, ekonomikos, aplinkos apsaugos ir kaimo reikalų komiteto posėdis (darbotvarkė).

Plačiau
Švenčionių rajono savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros, sveikatos ir socialinės apsaugos komiteto posėdis
2018-01-18

2018 m. sausio 23 d. 8.30 val. – Švietimo, kultūros, sveikatos ir socialinės apsaugos komiteto posėdis (darbotvarkė). 

Plačiau
Savivaldybės mero Rimanto Klipčiaus sveikinimas minint Krašto apsaugos savanorių pajėgų įkūrimo metines
2018-01-17
Gerbiamieji kariai savanoriai,

nuoširdžiai sveikinu Jus Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų 27-ųjų įkūrimo metinių proga.
Ginti Tėvynės nuo sovietų agresijos daugiau nei prieš ketvirtį amžiaus pakilo tūkstančiai žmonių – iš įvairiausių Lietuvos vietų, skirtingų profesijų, patirties ir amžiaus. Ir nors tik dalis pirmųjų savanorių buvo įgiję kariškos patirties, visi jie buvo pasirengę kovoti už Lietuvos laisvę. Priesaikos broliai turėjo vieną tikslą: neleisti priešo desantininkams, tankams ir šarvuočiams sunaikinti mūsų Nepriklausomybę/ Nė vienas nežinojo, ar sugrįš į namus. Toks pasiaukojimas yra įkvepiantis pavyzdys, be kurio sunku įsivaizduoti ir šiandieninę kariuomenę.
Šiandien Krašto apsaugos savanorių pajėgos ne tik vienija Lietuvos kariuomenę ir mūsų šalies visuomenę, bet ir sėkmingai dalyvauja tarptautinėse operacijose, o taip pat padeda gyventojams ir daug nuveikia telkiant naujuosius šauktinius.
Linkiu Lietuvos savanoriams visada išlikti pavyzdžiu, kuriuo norėtų sekti mūsų šalies žmonės.
Švenčionių rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius

Plačiau

Dėl 2018 metų nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai paraiškų priėmimo
2018-01-17

Skelbiamas kvietimas teikti paramos paraiškas pagal 2018 metų nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai teikimo taisykles, patvirtintas žemės ūkio ministro 2018 m. sausio 15 d. įsakymu Nr. 3D-20 „Dėl 2018 metų nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai teikimo taisyklių patvirtinimo“.

Plačiau
Netikėtų architektūrinių formų atradimas miesto erdvėse formuoja naują gyvenimo būdą
2018-01-17

Žurnalas „Structum“ jau ketvirti metai pačius kūrybingiausius talentus suburia kurti, projektuoti ir formuoti Lietuvos miestų ir rajonų įvaizdį vadovaujantis konkurso „Išmanusis miestas“ principais. Tapdami integruoto projekto dalimi, visi „Išmaniojo miesto IV“ dalyviai – viešasis ir privatus sektoriai, aukštųjų mokyklų atstovai – turi bendrą idėją ir siekia įgyvendinti savivaldybių planus atnaujinti miestų gyvenamąją aplinką.

Šių metų projektas ypatingas tuo, kad didžiausias dėmesys skiriamas ne tik tradicijos, urbanizacijos ir technologijos darnai, bet ir konkurse dalyvaujančių komandų novatoriškumui, originaliam požiūriui į miestą, kaip į gyvą organizmą. Dalyviai šiais metais – tikri inovatoriai, suvokiantys, kad rajonų ateitis – jauni ir veržlūs jų gyventojai, puikiausiai suvokiantys, kaip pagerinti savo gyvenamąją teritoriją. Tai kryptis, kuria juda pažangūs miestai.

Projekte „Išmanusis miestas IV“ dalyvauja net aštuonių aukštųjų mokyklų (KTU, VGTU, VDA, VTDK, ASU, KU, KVK, VDU) studentai, dėstytojai, Klaipėdos r. mokinių komanda. Beje, šiemet projekte gausu naujų veidų, naujų idėjų. Prisijungė Kėdainių, Lazdijų, Plungės, Tauragės, Kelmės, Radviliškio, Švenčionių savivaldybės

Plačiau
Pasirūpink savo vaiku „S.M.A.R.T.tėvystė“
2018-01-16

„S.M.A.R.T. tėvystė“ platforma – ankstyvosios intervencijos ir prevencijos modelis, suteikia galimybę tėvams, specialistams dirbantiems vaiko gerovės srityje įvertinti vaikui ir šeimai kylančias rizikas ir padėti  reguoti anksčiau nei atsiranda problema.
Šeimos, auginančios vaikus, gali  patogiai ir objektyviai  įvertinti  galimas problemas ir spręsti savarankiškai arba kreiptis į specialistus.

Plačiau
Kiekvienam 2018-ųjų naujagimiui dovanų - po trispalves kojinaites
2018-01-12

Artėjant šalies tūkstantmečio minėjimui Lietuva iš Suomijos gavo prasmingą ir įkvepiančią dovaną – 100 porų trispalvių kojinaičių, skirtų 2018 metų naujagimiams. Suomija pernai šventė savo šalies tūkstantmetį ir net 55000 porų megztų kojinių buvo išdalinta šalies naujagimiams. Projekto sumanytojai siūlo tokią akciją paskelbti ir Lietuvoje. Plačiau

Savivaldybės mero Rimanto Klipčiaus žodis minint Laisvės gynėjų dieną
2018-01-12

Brangūs kraštiečiai,

bėgant metams keičiasi veidai, žmonės, ištisos kartos. Tačiau vienas dalykas, pasiliekantis su mumis visada, yra prisiminimai. Tebegyvi lemtingosios Sausio 13-osios nakties prisiminimai visų mūsų širdyse pažadina dvejopus jausmus: ir pagarbų liūdesį, ir pergalės džiaugsmą. Juk dideliame mūsų tautos skausme anuomet tilpo ir tebetelpa stiprybė, orumas bei pasididžiavimas. Pasididžiavimas iškovota laisve, kuri yra pirmoji ir tikroji žmogaus bei visos tautos laimės ir gerovės sąlyga.

Minint Laisvės gynėjų dieną Jums, mieli Švenčionių rajono žmonės, noriu palinkėti prasmingų ir gėrį kuriančių darbų, vertų tautos herojų iškovotos laisvės. Atraskime jėgų būti vieningi šiandien, rytoj ir visados.

 

Švenčionių rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius

Plačiau
Kviečiame teikti paraiškas grynaveisliams ūkiniams gyvūnams įsigyti
2018-01-12

Valstybinė gyvulių veislininkystės priežiūros tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro 2015 m. balandžio 24 d. įsakymu Nr. 3D-332 „Dėl pagalbos grynaveisliams ūkiniams gyvūnams įsigyti įgyvendinimo taisyklių patvirtinimo“ skelbia kvietimą teikti paraiškas gauti valstybės pagalbą grynaveisliams ūkiniams gyvūnams įsigyti.

Plačiau
Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas informuoja
2018-01-10

2018 m. sausio 1 d. įsigaliojo Lietuvos Respublikos Seimo priimti Alkoholio kontrolės įstatymo (toliau – Įstatymas) pakeitimai, kuriais siekiama mažinti alkoholinių gėrimų prieinamumą ir vartojimą:

Plačiau
Skelbiamas Kūno kultūros ir sporto programų projektų finansavimo atrankos konkursas
2018-01-10

Vadovaujantis Kūno kultūros ir sporto programų finansavimo ir finansinės paramos teikimo tvarkos aprašu, patvirtintu Švenčionių rajono savivaldybės tarybos 2015 m. lapkričio 26 d. sprendimu Nr. T-211 „Dėl Kūno kultūros ir sporto programų finansavimo ir finansinės paramos teikimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, skelbiamas Kūno kultūros ir sporto programų projektų (toliau – Projektų) finansavimo atrankos konkursas 2018 m. Plačiau

Gyventojai deklaravę gyvenamąją vietą „prie savivaldybės“ per 3 mėnesius turi kreiptis į savo seniūniją
2018-01-09

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija primena, kad socialinio draudimo, šalpos ir valstybines pensijų (pirmojo ir antrojo laipsnio, nukentėjusiųjų, mokslininkų), slaugos ir priežiūros (pagalbos) išlaidų tikslinių kompensacijų gavėjai, kurie anksčiau buvo deklaravę gyvenamąją vietą „prie savivaldybės“, norėdami, kad ir toliau nepertraukiamai gautų šias išmokas, per pirmuosius tris šių metų mėnesius, t. y. iki kovo mėn. pabaigos, privalo deklaruoti savo gyvenamąją vietą arba kreiptis į seniūniją dėl įtraukimo į gyvenamosios vietos nedeklaravusių asmenų apskaitą.

Plačiau
Kviečiame visus prisijungti prie pilietinės akcijos "Atmintis gyva, nes liudija" bei susipažinti su Švenčionių rajono renginiais, skirtais Laisvės gynėjų dienai
2018-01-08
2018 m. Švenčionių rajono renginiai, skirti Laisvės gynėjų dienai

Švenčionių rajono savivaldybėje
Sausio 12 d. 8.00 val. pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija"

Švenčionių kultūros centre ir skyriuose
Sausio 12 d. 8.00 val. pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija"
Sausio 12 d. 16.00 val. Laisvės gynėjų dienos minėjimas Švenčionių Visų Šventųjų bažnyčioje Plačiau

Pateikti prašymą dėl vaiko išmokų SPIS galima ir vėliau
2018-01-08

Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija informuoja, kad nuo 2018 m. sausio 1 d. atsiradus galimybei gauti vaiko išmoką daug didesniam žmonių skaičiui nei anksčiau, padidėjo prašymų teikimas www.spis.lt svetainėje. Dėl to laikinai sutriko socialinių paslaugų informacinės sistemos (SPIS) darbas.
Kaip informavo UAB „Nevda“ specialistai, dedamos visos įmanomos pastangos, kad kuo greičiau būtų normalizuota sistemos veikla ir pašalinti visi trikdžiai. Plačiau

VSAT kviečia per 14 savaičių tapti pasieniečiais
2018-01-08

Nuo kovo 26 d. VSAT Pasieniečių mokykloje bus organizuojami įvadinio mokymo kursai. VSAT kviečia turinčius aukštąjį universitetinį arba aukštąjį neuniversitetinį bei aukštesnįjį išsilavinimą ir nepriekaištingos reputacijos asmenis rinktis šiuos kursus ir per 14 savaičių tapti pasieniečiais.

Plačiau
Kviečiame teikti neformaliojo vaikų švietimo programas (NVŠ) 2018 metams
2018-01-04

2018 metais NVŠ programos bus finansuojamos iš ES struktūrinių fondų lėšų. NVŠ programų įgyvendinimas prasidės 2018 m. vasario 1 d. (Programos įgyvendinamos nuo 2018 m. vasario 1 d. iki 2018 m. birželio 30 d. ir nuo 2018 m. rugsėjo 1 d. iki 2018 m. gruodžio 31 d.).

Plačiau
Informacija dėl adresų keitimo
2018-01-03
Vadovaujantis „Numerių pastatams, patalpoms, butams ir žemės sklypams, kuriuose pagal jų naudojimo paskirtį (būdą) ar teritorijų planavimo dokumentus leidžiama pastatų statyba, suteikimo, keitimo ir apskaitos tvarkos aprašo“, patvirtinto Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2011 m. sausio 25 d. įsakymu Nr. 1V-57, 18.7 punktu, bus keičiami adresai, esantys Ežerinčiškės k., Cirkliškio sen .,Švenčionių r. sav. Plačiau
Bendruomeniniai šeimos namai kviečia į 2018 m. sausio mėnesį vykdomas veiklas
2018-01-03

Pozityvios tėvystės mokymai. Grupiniai užsiėmimai, kurie vyks Švenčionių rajono švietimo pagalbos tarnyboje (adresu: Sodų g. 30, Švenčionys):

2018-01-11, 17.00 val. Tema „Konkurencija tarp brolių ir seserų". Užsiėmimo metu bus kalbama apie priežastis, kodėl vaikai pykstasi ir pešasi tarpusavyje, diskutuojama, kaip tokiose situacijose elgtis tėvams. Plačiau
Informacija apie Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų finansavimą 2018 metais
2018-01-02

Informuojame, kad paskirstytas Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų finansavimas 2018 metams.
Švenčionių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2017 m. gruodžio 21 d. įsakymas Nr. A-958 „Dėl 2018 metams Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektams finansuoti lėšų paskirstymo projekto patvirtinimo". Plačiau

Nuo 2018 m. sausio 1 d. keičiasi išmokos vaikui skyrimo tvarka
2017-12-29

Nuo 2018 m. sausio 1 d. kiekvienam vaikui nuo gimimo iki 18 metų ir vyresniems, jeigu mokosi pagal bendrojo ugdymo programą, įskaitant ir profesinio mokymo įstaigose besimokančius pagal bendrojo ugdymo programą ir pagal bendrojo ugdymo programą kartu su profesinio mokymo programa, bet ne ilgiau, iki jiems sukaks 21 metai, skiriama ir mokama 30,02 Eur išmoka per mėnesį. Plačiau

Vilniaus apskrities gyventojų (vietos bendruomenių) apklausos klausimynas
2017-12-29

Apklausos tikslas: pagerinti Jūsų gyvenamosios aplinkos saugumą. Jūsų nuomonė ir pastebėjimai padės nustatyti svarbiausias saugumo problemas Jūsų gyvenamojoje vietoje, suprasti Jūsų lūkesčius ir poreikius. Kurkime Jūsų bendruomenės saugumą kartu! Apklausa yra anoniminė. Apklausos organizatorius: Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Švenčionių rajono policijos komisariatas. Plačiau

UAB „Fortum Švenčionių energija“ pranešimas dėl šilumos ir karšto vandens kainų
2017-12-28

UAB „Fortum Švenčionių energija“ centralizuotai tiekiamos šilumos ir karšto vandens kainos nuo 2018-01-01

Plačiau
Informacija apie 2018 metų Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų finansavimą
2017-12-28

Švenčionių rajono savivaldybės Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų vertinimo ir atrankos komisija įvertino gautas 2018 metų Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų paraiškas.
Švenčionių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2017 m. gruodžio 20 d. įsakymu A-953 patvirtintas 2018 metams Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektams finansuoti lėšų paskirstymas: Plačiau

Informacija dėl vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo maršruto Švenčionys–Pabradė–Vilnius–Pabradė–Švenčionys
2017-11-13

Nuo 2018 m. vasario 12 d. nutraukiami vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo maršrute Švenčionys–Pabradė–Vilnius–Pabradė–Švenčionys šie reisai:
1. Švenčionys–Pabradė–Vilnius 7.30 val. darbo dienomis ir šeštadieniais;
2. Švenčionys–Pabradė–Vilnius 13.15 val. šeštadieniais ir sekmadieniais;
3. Vilnius–Pabradė–Švenčionys 10.00 val. darbo dienomis ir šeštadieniais;
4. Vilnius–Pabradė–Švenčionys 16.50 val. šeštadieniais ir sekmadieniais;
5. Pabradė–Nemenčinė–Vilnius 7.25 val. darbo dienomis;
6. Pabradė–Nemenčinė–Vilnius 12.20 val. kiekvieną dieną;
7. Vilnius–Nemenčinė–Pabradė 8.50 val. darbo dienomis;
8. Vilnius–Nemenčinė–Pabradė 13.50 val. kiekvieną dieną.

Plačiau

Naujienų archyvas >

 

Rengiami projektai
Informacija apie numatomą projektuoti sporto aikštyną
2018-01-18
1. Statinio pavadinimas:
SPORTO AIKŠTYNO MOKYKLOS G.24., ŠVENČIONĖLIŲ M. , ŠVENČIONIŲ R.SAV. REKONSTRAVIMO PROJEKTINIAI PASIŪLYMAI. Plačiau

Naujienų archyvas >

 

Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą
Informacija apie numatomą projektuoti sporto aikštyną
2018-01-18
1. Statinio pavadinimas:
SPORTO AIKŠTYNO MOKYKLOS G.24., ŠVENČIONĖLIŲ M. , ŠVENČIONIŲ R.SAV. REKONSTRAVIMO PROJEKTINIAI PASIŪLYMAI. Plačiau
Informacija apie numatomą projektuoti statinį
2018-01-15

Sandėliavimo paskirties pastato (unikalus Nr. 8696-8012-7016) rekonstravimas ir paskirties keitimas į prekybos paskirties pastatą, Švenčionių r. sav., Pabradės m., Pienių g. 4. Plačiau

Naujienų archyvas >

 

SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Aušrius
Skaistė
Anastazas
Vincentas
Rytoj:
Gailigedas
Gunda
Raimundas 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas