Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams VAKCINACIJA NUO COVID-19 Verslininkams Turizmas Projektai
2021 m. spalio 19 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Viešoji tvarka
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Aplinkos monitoringas
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 11677757
Šiandien apsilankė: 6295
Dabar naršo: 43


Naujienos ir aktualijos
Svečių iš Lenkijos Centrum Ksztalcenia Zawodowego vizitas Švenčionių profesinio rengimo centre
2021-10-19

Saulėtą rudens šeštadienį, spalio 16 d., sulaukėme svečių iš Lenkijos – 11 asmenų delegacijos iš Lenkijos profesinio mokymo įstaigos Centrum Ksztalcenia Zawodowego w Pszczelej Woli. Visi delegacijos nariai atstovavo vienai mokyklai, kurios pagrindinė specializacija — bitininkystės specialistų rengimas Lenkijai ir kitoms kaimyninėms šalims, taip pat yra žirgininkų, gastronomų mokymo programos.

Plačiau
Skiepytis sustiprinančiąja doze kviečiami visi pilnamečiai gyventojai
2021-10-19
Nuo antradienio 18 metų ir vyresni gyventojai, kurie buvo paskiepyti nuo COVID-19 ligos anksčiau nei prieš 180 dienų, kviečiami sustiprinti imunitetą dar viena vakcinos doze.
Toks sprendimas priimtas atsižvelgus į vakcinų suformuoto imuniteto trukmės tyrimus, Europos vaistų agentūros ir Lietuvos ekspertų rekomendacijas. Skiepijimo tvarkos pakeitimai įtvirtinti sveikatos apsaugos ministro įsakymu, kurį rasite ČIA.
Plačiau
ĮGYVENDINAMAS PROJEKTAS „ŠVENČIONIŲ RAJONO GYVENTOJŲ BENDRUOMENĖS FIZINIO AKTYVUMO SKATINIMAS"
2021-10-18
Švenčionių rajono savivaldybės administracija kartu su Švenčionių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuru įpusėjo įgyvendinti projektą „Švenčionių rajono gyventojų bendruomenės fizinio aktyvumo skatinimas" (Nr. SRF-FAV-2020-1-0160), kuris bendrai finansuojamas sporto rėmimo fondo ir Švenčionių rajono savivaldybės biudžeto lėšomis. Veiklomis siekiama įgyvendinti pagrindinį projekto tikslą - Švenčionių rajono gyventojų bendruomenės fizinio aktyvumo skatinimą, gerinant jų sveikos gyvensenos įgūdžius. Plačiau
Švietimo, kultūros, sveikatos ir socialinės apsaugos komiteto posėdis
2021-10-14

2021 m. spalio 19 d. 10.00 val. vyks Švietimo, kultūros, sveikatos ir socialinės apsaugos komiteto posėdis (darbotvarkė).

Plačiau
Švenčionių rajono savivaldybės tarybos Kontrolės komiteto posėdis
2021-10-14
2021 m. spalio 19 d. 13.00 val. vyks Kontrolės komiteto posėdis (darbotvarkė). Plačiau
Biudžeto, ekonomikos, aplinkos apsaugos ir kaimo reikalų komiteto posėdis
2021-10-14

2021 m. spalio 19 d. 14.00 val. vyks Biudžeto, ekonomikos, aplinkos apsaugos ir kaimo reikalų komiteto posėdis (darbotvarkė).

Plačiau
VSAT kviečia rinktis įvadinio mokymo kursus – pasieniečiu galima tapti per 4 savaites
2021-10-14
Vilniaus rajone esančioje VSAT Pasieniečių mokykloje kiekvieną mėnesį organizuojami Specializuoti įvadinio mokymo kursai. Turinčius aukštąjį universitetinį arba aukštąjį neuniversitetinį bei aukštesnįjį išsilavinimą ir nepriekaištingos reputacijos asmenis kviečiame rinktis šiuos mokymo kursus ir per 4 savaites tapti pasieniečiais.Tokie kursai prasidės spalio 25 d. ir lapkričio 25 d. Plačiau
Švenčionių rajono jaunuoliai kviečia į Verslumo laboratoriją!
2021-10-14
Plačiau
Dauguma naujų covid-19 atvejų – tarp nepasiskiepijusiųjų
2021-10-13

Rugsėjo viduryje Lietuvos statistikos departamentas skelbė vakcinų efektyvumo analizę. Tačiau vakcinų efektyvumas matyti ir iš „žalių“, tyrimui neparuoštų duomenų.

Plačiau
Švenčionių rajono savivaldybė įgyvendino projektą „Darbas vasarą? - puiki galimybė!"
2021-10-13

Švenčionių rajono savivaldybė, siekdama didinti jaunimo užimtumą vasaros laikotarpiu, ne ugdymo proceso metu, skatinti ir didinti pagalbą jauniems žmonėms įsidarbinti, įgyvendino jaunimo užimtumo vasarą ir integracijos į darbo rinką projektą „Darbas vasarą? – puiki galimybė!“ (toliau – Projektas). Projekto veiklos finansuojamos pagal Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos organizuojamą Jaunimo užimtumo vasarą ir integracijos į darbo rinką projektų finansavimo 2021 metais konkursą (projekto kodas jdsav022630) iš valstybės biudžeto (10 tūkst. Eur) ir iš Švenčionių rajono savivaldybės biudžeto lėšų (4 tūkst. Eur).

Plačiau
Paminėta Vietos savivaldos diena
2021-10-12

2021 m. spalio 8 d. buvo paminėta Vietos savivaldos diena. Vietos savivaldos dienos proga buvo pagerbti darbuotojai, atidavę šiam atsakingam ir nelengvam darbui savivaldoje dešimt, penkiolika ir dvidešimt savo gyvenimo metų. Susirinkusius nuoširdžiai sveikino ir dėkojo už profesionalų darbą rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius, mero pavaduotoja Violeta Čepukova, administracijos direktorė Jovita Rudėnienė, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Švenčionių rajono policijos komisariato viršininkė Daiva Britovienė, Valstybės sienos apsaugos tarnybos Vilniaus rinktinės vadas Darius Škarnulis, Adutiškio pasienio užkardos vadas Vygantas Stunžėnas, Pavoverės pasienio užkardos vadas Sergej Golosujev ir Švenčionių pasienio užkardos vadas Raimondas Bučelis.

Plačiau
Kviečiame jaunus žmones kreiptis į jaunimo informavimo ir konsultavimo taškus!
2021-10-12

Pagrindinis jaunimo informavimo ir konsultavimo (JIK) tikslas yra padėti jauniems žmonėms orientuotis visuose jų gyvenimo aspektuose ir skatinti savarankišką sprendimų priėmimą. Neįmanoma priimti tvirto sprendimo nežinant visų esančių galimybių ir alternatyvų. Skirtingų galimybių žinojimas yra tik pirmas žingsnis, kad po to galėtų būti skirtingų variantų įvertinimas, palyginimas platesniame kontekste ir suderinimas su jauno žmogaus galimybėmis, įgūdžiais ir siekiais. Visiems šie žingsniai yra sudėtingi, o ypač jie sudėtingi jauniems žmonėms, kurie dar formuojasi kaip asmenybės ir susiduria pirmą kartą.

Plačiau
Švenčionių rajono savivaldybėje vykdomos psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos priemonės
2021-10-12

Įgyvendinant 2020-2023 metų Švenčionių rajono savivaldybės narkomanijos prevencijos įgyvendinimo programos 2020 metų priemonių planą, patvirtintą Švenčionių rajono savivaldybės tarybos 2020 m. rugpjūčio 27 d. sprendimu Nr. T-147 „Dėl 2020-2023 metų Švenčionių rajono savivaldybės narkomanijos prevencijos įgyvendinimo programos 2021 metų priemonių plano patvirtinimo", Švenčionių rajono savivaldybėje 2021 m. spalio 8-10 d. vyko jaunimo stovykla, skatinanti jaunuolius pasirinkti sveiką gyvenimo būdą ir motyvuojanti jaunus žmones siekti savo tikslų.

Plačiau
Pradedamas šildymo sezonas
2021-10-11

2021 m. spalio 11 d. Švenčionių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas Nr. A-694 „Dėl Švenčionių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2021 m. rugsėjo 24 d. įsakymo Nr. A-663 „Dėl 2021/2022 metų šildymo sezono pradžios“ pakeitimo“.

Plačiau
Kviečiame užpildyti anoniminę klientų apklausos anketą!
2021-10-08

Mes siekiame tobulėti ir gerinti teikiamų paslaugų kokybę, todėl Jūsų nuomonė apie teikiamų paslaugų kokybę ir aptarnavimą mums itin svarbi. Prašome mūsų klientų užpildyti anoniminę   Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Klientų pasitenkinimo suteiktomis paslaugomis nustatymo anketą. Tik su Jūsų pagalba galime sužinoti Jūsų vertinimus bei pageidavimus, ką dar reikia patobulinti.  Anketos pildymas užtruks apie 1 minutę.  Padėkite mums tobulėti!

Plačiau
2021 m. spalio 12-24 d. Lietuvos kariuomenės generolo Silvestro Žukausko Pabradės poligone bei civilinėse teritorijose vyks karinės pratybos „Geležinis vilkas 2021-II“
2021-10-08

Plačiau
Švenčionių Švč. Trejybės cerkvės tvarkybos darbai tęsiami
2021-10-08

XX amžiaus I pusės cerkvės nuotrauka. (Aut. A. Bielecki)1898 m. Švenčionių miestą papuošė stačiatikių Švč. Trejybės cerkvė. Tai viena iš Lietuvoje esančių cerkvių masyviais kupolais. Cerkvės projekto autorius – įžymus to meto architektas Michailas Prozorovas. Pagal tą patį tipinį projektą, panaudojant kitus fasadų ir interjerų puošybos elementus, buvo pastatyta ir Dievo Motinos ženklo cerkvė Vilniuje.
Cerkvės pastatas pasižymi įdomia rusų bizantinio stiliaus architektūra. Virš centrinės pastato dalies iškyla didysis kupolas, vaizduojantis dangiškąją sferą, žemiau jį supa 4 mažesni puskupoliai, dar žemiau išsidėstę puskupoliai virš kampinių erdvių, prie centrinės cerkvės dalies prisišlieja varpinė su kupolu, šiek tie mažesniu už centrinį kupolą.
Cerkvės pastatas yra svarbus Švenčionių miesto architektūrinis akcentas, kartu liudijantis apie nuo seno gyvuojančią stačiatikių bendruomenę.

Plačiau
Vyksta registracija tikslinėms verslo konsultacijoms gauti už 1 400 000 Eur
2021-10-07
Verslumo ir eksporto plėtros agentūra „Versli Lietuva" kviečia labai mažo, mažo ir vidutinio verslo atstovus nemokamai gauti tikslines verslo konsultacijas teisės, finansų, verslo strategijos, pardavimų ir rinkodaros temomis. Verslams konsultacijas teiks išoriniai verslus konsultuojantys profesionalai. Bendra konsultacijoms numatyta suma siekia net 1 400 000 eurų ir planuojama, jog iki šių metų pabaigos konsultacijomis pasinaudos bei savo verslo kompetencijas sustiprins daugiau nei 350 verslo atstovų. Plačiau
Seminaras, skirtas organizacijoms, galinčioms priimti jaunimo savanorius
2021-10-07

Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyrius, siekdamas stiprinti jaunimo savanorius priimančias organizacijas, 2021 m. spalio 6 d. organizavo seminarą, skirtą organizacijoms, galinčioms priimti jaunimo savanorius. Seminaro metu Švenčionių rajono organizacijoms buvo pristatytas Jaunimo savanoriškos tarnybos modelio įgyvendinimas, buvo suteikta informacija apie tai, kaip tapti priimančiąja organizacija, pristatytas akreditacijos procesas.

Plačiau
Informacija dėl gatvės pavadinimo suteikimo
2021-10-07
Didelės rizikos sąlytį turėję vakcinuoti ar COVID-19 persirgę asmenys gali išsitirti nemokamai
2021-10-07

Nors pagal pilną vakcinacijos schemą pasiskiepijusių ir COVID-19 liga persirgusiųjų asmenų tikimybė užsikrėsti šia liga yra gerokai mažesnė, tačiau ji išlieka. Todėl turėjus didelės rizikos sąlytį, svarbu imtis papildomų atsargumo priemonių: rekomenduojama ne tik vengti susibūrimų, bet ir objektyviai įvertinus turėtą riziką ne anksčiau kaip 3 dieną po turėto kontakto atlikti testą. PGR tyrimas arba greitasis antigeno testas tokiems asmenims mobiliuose punktuose atliekami nemokamai, valstybės lėšomis.

Plačiau
Informacija gyventojams apie asbesto turinčių atliekų šalinimą
2021-10-07

Gyventojai izoliacines medžiagas, kuriose yra asbesto, ir statybines medžiagų, kuriose yra asbesto, taip pat – ir asbestinio šiferio dangą, gali pristatyti į dvi Švenčionių rajone veikiančias didelių gabaritų atliekų surinkimo aikšteles:

Plačiau
Švenčionių rajono savivaldybės administracijos skelbimas
2021-10-06

Švenčionių rajono savivaldybės administracija skelbia pripažinto nereikalingo arba netinkamo (negalimo) naudoti turto (transporto priemonių ir kt.) pardavimo antrąjį trečiąjį prekių aukcioną, kuris įvyks 2021 m. spalio 8 d. 10.00 val., Vilniaus g. 19, Švenčionys. Aukciono vykdymo taisyklės, parduodamo turto sąrašas ir pradinėmis pardavimo kainos skelbiamos Švenčionių rajono savivaldybės tinklalapyje.
Už aukcione įsigytą turtą atsiskaitoma mokėjimo pavedimu per 3 darbo dienas.
Dalyvavimas aukcione nemokamas.

Plačiau
Trečiąjį gimtadienį paminėjęs projektas „Atliekų kultūra“ pristato savo himną
2021-10-06

Išskirtinėms progoms kuriami muzikiniai kūriniai tampa reikšmingu priminimu apie tai, kas buvo nuveikta ir įkvėpimu dirbti toliau. Ne paslaptis, kad svarbiems įvykiams įamžinti skiriami himnai tampa pasiektų darbų įvertinimu bei kartu įrašo į istoriją tai, kas jau yra pasiekta. Tokios išskirtinės dovanos trečiojo gimtadienio proga sulaukė ir Vilniaus apskrities atliekų tvarkymo centro (VAATC) projektas „Atliekų kultūra“.

Plačiau
Projekto „Švaros ambasadoriai“ organizatoriai: telkimės, švaros ambasadoriais gali tapti visi
2021-10-06

Perdirbimu grįstas atliekų tvarkymas ir atsakingas požiūris į aplinkos saugojimą priklauso nuo kiekvieno žmogaus įsitraukimo ir bendruomeniškumo. Tačiau nors daliai gyventojų atliekų rūšiavimas jau seniai tapo savaime suprantamu elgesio standartu, kiti vis dar netiki šios temos svarba. Nuo rugsėjo 27 d. į gatves sugrįžo projektas „Švaros ambasadoriai“, kurio komanda su gyventojais bendraus atliekų tvarkymo tema, atsakys į rūpimus klausimus, sieks išsiaiškinti, kaip rūšiavimą padaryti kasdieniu įpročiu, bei kvies kartu skleisti gerąją atliekų kultūros žinią.

Plačiau

Naujienų archyvas >

 

Rengiami projektai
Informuojame, kad rengiamas pramonės kvartalo Vilniaus g., Pabradės m. detaliojo plano keitimas
2021-10-01

Dėl Švenčionių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2016 m. sausio 18 d. įsakymu Nr. A-30 „Dėl detaliojo plano patvirtinimo ir pagrindinės žemės naudojimo paskirties, būdo nustatymo“ patvirtinto detaliojo plano keitimo, finansavimo, planavimo tikslų ir darbų programos patvirtinimo.

Plačiau
Informacija apie sprendimo priėmimą dėl kaimo plėtros projekto rengimo ir pasiūlymų pateikimo
2021-09-20

Informuojame, kad 2021 m. spalio 6 d. numatoma priimti sprendimą pradėti rengti kaimo plėtros žemėtvarkos projektą Brižių kaime (kadastro Nr. 8634/0002:529), kurio planavimo tikslas – parinkti ūkininko sodybos vietą; uždaviniai – suplanuoti žemės ūkio paskirties žemės sklypo (sklypų) teritoriją, nustatant ūkininko sodybos statinių statybos zoną.

Plačiau

Naujienų archyvas >

 

Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą
VISUOMENĖS INFORMAVIMAS APIE NUMATOMĄ STATINIŲ PROJEKTAVIMĄ
2021-10-19
Informacija apie pagalbinio ūkio paskirties pastato - dirbtuvių , Švenčionių r.sav. Labanoro sen. Parudinės k.2 statybos projektą.
Projekto pavadinimas: agalbinio ūkio paskirties pastato - dirbtuvių Švenčionių r.sav. Labanoro sen. Parudinės k.2 statybos projektas.
Plačiau
Visuomenės informavimas apie numatomą prekybos paskirties pastato Vidžių g. 8, Švenčionyse rekonstravimo projektavimą
2021-10-14

Statinio pavadinimas: Prekybos paskirties pastato (7.3) Vidžių g. 8, Švenčionyse rekonstravimo projektas
Statybvietės adresas: Vidžių g. 8, Švenčionys.
Statytojas: UAB „Rivona“, Savanorių pr. 176, Vilnius.
Statinio naudojimo paskirtis: Prekybos.

Plačiau
Informacija apie numatomą projektuoti visuomenei svarbų statinį
2021-10-12

VANDENTIEKIO TINKLŲ IR NUOTEKŲ ŠALINIMO TINKLŲ ARNIONIŲ G. 60, PABRADĖJE STATYBOS PROJEKTAS

STATYBVIETĖS ADRESAS
Arnionių g. 60, Pabradė;

Plačiau
VISUOMENĖS INFORMAVIMAS APIE NUMATOMĄ STATINIŲ PROJEKTAVIMĄ
2021-10-12

Vienbučio gyvenamojo namo, Pušaitės 5-oji g. 6, Pabradės m., Švenčionių r. sav., statybos projektas

Statybvietės adresas: Pušaitės 5-oji g. 6, Pabradės m., Švenčionių r. sav., žemės sklypo kadastrinis numeris - 8644/0001:24.

Žemės sklypo pagrindinė naudojimo paskirtis - žemės ūkio, žemės sklypo naudojimo būdas - mėgėjų sodo žemės sklypai.

Plačiau
VISUOMENĖS INFORMAVIMAS APIE NUMATOMĄ STATINIŲ PROJEKTAVIMĄ
2021-10-05

Informacija apie VASARNAMIO (7.13), ŠVENČIONIŲ R. SAV., SARIŲ SEN., ŠAKALIŲ K. 1G, STATYBOS PROJEKTĄ.

Projekto pavadinimas:
VASARNAMIO (7.13), ŠVENČIONIŲ R. SAV., SARIŲ SEN., ŠAKALIŲ K. 1G, STATYBOS PROJEKTAS.

Statinių statybvietės adresas ir žemės sklypo kadastrinis numeris:
Švenčionių r. sav., Sarių sen., Šakalių k. 1G, Sklypo kad. Nr.: 8664/0004:102 Sarių k.v.

Plačiau
Visuomenės informavimas apie numatomo administracinio pastato (unik.Nr. 8696-0018-0010) dalies patalpų Švenčionių r. sav., Švenčionių m., Gedimino g. 6 paskirties keitimo, atliekant paprastojo remonto darbus, projektinius pasiūlymus.
2021-09-28
Statinio adresas: Švenčionių sav., Švenčionių m., Gedimino g.6.Statinio paskirtis: administracinė (nekeičiama).Dalies patalpų esama ir (ar) numatoma pagrindinė naudojimo paskirtis - esama - administracinė, numatoma - paslaugų. Plačiau
Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą
2021-09-27
Visuomenės informavimas apie Prekybos paskirties pastato Švenčionių r. sav.,Pabradė, Vilniaus g. 108E, rekonstravimo projektą
2021-09-22

Naujienų archyvas >

 

Pritarimai projektiniams pasiūlymams
Dėl pritarimo projektiniams pasiūlymams
2021-10-14

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos statybos įstatymu, Statybos techninio reglamento STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė“ VIII sk. 67 p., Švenčionių rajono savivaldybės administracija IS „Infostatyba“ pritaria „Sandėliavimo paskirties pastato Švenčionių r. sav., Pabradė, Šaulių g. 1, naujos statybos projektas.“ projektiniams pasiūlymams (prašymo pritarti IS „Infostatyba“ Nr. PSP-100-211012-03819).

Plačiau
Dėl pritarimo projektiniams pasiūlymams
2021-10-12

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos statybos įstatymu, Statybos techninio reglamento STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė“ VIII sk. 67 p., Švenčionių rajono savivaldybės administracija pritaria „Gamybos, pramonės (7.8) paskirties pastato Liepų al. 2E, Cirkliškio k., Cirkliškio sen., Švenčionių r. sav. statybos projektas.“ projektiniams pasiūlymams (prašymo pritarti IS „Infostatyba“ Nr. PSP-100-211006-03723).

Plačiau
Dėl pritarimo projektiniams pasiūlymams
2021-10-06

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos statybos įstatymu, Statybos techninio reglamento STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė“ VIII sk. 67 p., Švenčionių rajono savivaldybės administracija IS „Infostatyba“ pritaria „Sandėliavimo paskirties pastato Bažnyčios g. 1, Pabradėje statybos projektas“ projektiniams pasiūlymams (prašymo pritarti IS „Infostatyba“ Nr. PSP-100-211005-03690).

Plačiau
Dėl pritarimo projektiniams pasiūlymams
2021-10-04

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos statybos įstatymu, Statybos techninio reglamento STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė“ VIII sk. 67 p., Švenčionių rajono savivaldybės administracija IS „Infostatyba“ pritaria „Poilsio paskirties pastato (vasarnamio) Švenčionių r. sav., Sarių sav., Petruškų k., Ajerų g. 13. Statybos projektas“ projektiniams pasiūlymams (prašymo pritarti IS „Infostatyba“ Nr. PSP-100-211001-03630).

Plačiau
Pritarimas projektiniams pasiūlymams
2021-09-22

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos statybos įstatymu, Statybos techninio reglamento STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė“ VIII sk. 67 p., Švenčionių rajono savivaldybės administracija IS „Infostatyba“ pritaria „Gyvenamosios paskirties (įvairių socialinių grupių asmenims) namas, Miško g. 62 Švenčionys, naujos statybos projektas“ projektiniams pasiūlymams (prašymo pritarti IS „Infostatyba“ Nr. PSP-100-210920-03441).

Plačiau

Naujienų archyvas >

 

SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
 Video archyvas 
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Geisvilas
Kantrimė
Kleopatra
Laura
Rytoj:
Gedas
Geimina
Adelina
Adelė 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas