Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Spausdinti
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Verslininkams Turizmas Tarptautinis bendradarbiavimas Nuotraukų galerija
2016 m. rugsėjo 29 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Korupcijos prevencija
- Atliekų tvarkymas
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą
- Želdiniai

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 4554854
Šiandien apsilankė: 4212
Dabar naršo: 9


Naujienos ir aktualijos
2016 m. spalio 6 d. 11.00 val. Švenčionių miesto kultūros centre vyks renginys, skirtas Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Švenčionių rajono filialo veiklos 50-čiui paminėti
2016-09-29
Rajone žymiai padaugėjo sergančiųjų ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis
2016-09-28

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau - NVSC) Vilniaus departamento Švenčionių skyrius, remdamasis Švenčionių rajono asmens sveikatos priežiūros įstaigų duomenimis, informuoja, kad šių metų 37 - 38 sav. rajone ženkliai padaugėjo sergančiųjų gripu ir ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (toliau - ŪVKTI). Plačiau

Tradicinis „Rudens kermošius“ persipynė su sutartinių garsais
2016-09-28

Šeštadienį, rugsėjo 24-ąją, Švenčionių miesto parke nuo ankstyvo ryto šurmuliavo tradicinis „Rudens kermošius“. Sezono darbų pabaigtuves simbolizuojanti šventė į Švenčionių miesto širdį ir vėl sukvietė mūsų kraštiečius bei svečius, praskaidrino nuotaiką ir suteikė progą šiltai pabendrauti. Plačiau

Renginiai Pasaulinės turizmo dienos proga
2016-09-27

Kasmet rugsėjo 27-ąją minima Pasaulinė turizmo diena. Ši data patvirtinta Pasaulinės turizmo organizacijos. Tęsiame ilgametę ir populiarią tradiciją Turizmo dienos proga visus kviesdami į nemokamus renginius, kurie vyks penktadienį (rugsėjo 30 d.) ir šeštadienį (spalio 1 d.). Plačiau

Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų finansavimo 2017 metais konkursas
2016-09-27
Švenčionių rajono savivaldybės administracija skelbia Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų finansavimo iš valstybės ir savivaldybės biudžetų lėšų 2017 metais konkursą.
Projektų finansavimo tikslas - skatinti savivaldybėse vykdyti projektus, kuriuose numatyta organizuoti neįgaliųjų kūno kultūros ir sporto veiklą, kaip neįgaliųjų socialinės integracijos priemonę. Plačiau
Savivaldybės mero R. Klipčiaus sveikinimas Lietuvos socialinių darbuotojų dienos proga
2016-09-27
Gerbiami socialiniai darbuotojai,

Padėdami kiekvienam žmogui, kuriam reikia Jūsų paramos ir atjautos, įdedate dalelę savęs. Kiekvieną žmogų priimate tokį, koks jis yra, ir sugebate surasti jame, kas gražu ir gera, kas teisinga ir kilnu, kas teikia džiaugsmą ir viltį. Tai ir yra Jūsų profesijos esmė: ištiesti pagalbos ranką visiems, kam jos reikia, suteikti viltį ir skleisti džiaugsmą.

Sveikinu Jus su profesine švente ir linkiu, kad visi ir kiekvienas iš mūsų suprastume, jog pakanka lašo gėrio, kad pasaulis pradėtų keistis; pasitikėjimo ir drąsos įgalinti žmones, kuriems esame paskutinė viltis; stiprybės ir suvokimo, kad būdami kartu galime padėti ne tik kitiems, bet ir sau, savo profesijai.


Švenčionių rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius
Plačiau
2016 m. spalio 2 d. kviečiame paminėti Lietuvos žydų genocido aukų atminimo dieną
2016-09-27

11.00 val. Švenčionių geto aukų pagerbimas Švenčionių miesto parke
12.00 val. 1941 metais žuvusiųjų atminimo pagerbimas Švenčionių apskrities žydų žudynių vietoje (Platumų k., Švenčionėlių seniūnija)

Plačiau
Minint Pasaulinę širdies dieną – priminimas, kaip išvengti širdies ligų
2016-09-26

Rugsėjo 25 d. yra minima kaip Pasaulinė širdies diena. Ja siekiama atkreipti dėmesį į rizikos veiksnius, sukeliančius širdies ir kraujagyslių ligas, paskatinti sveiką gyvenseną. Šiemet Pasaulinė širdies federacija visuomenę ragina susimąstyti apie šias problemas – netinkamą gyvenimo būdą, aukštą kraujo spaudimą, aukštą gliukozės kiekį kraujyje, antsvorį ir kt.

Plačiau
Skelbiamas konkursas Švenčionių rajono sporto centro direktoriaus pareigoms užimti
2016-09-26
Europos judrioji savaitė paminėta Sariuose
2016-09-26

Sarių seniūnijoje vyko renginiai Europos judriajai savaitei paminėti. Rugsėjo 16 d. seniūnijoje buvo paskelbta „diena be automobilio“, kuomet seniūnijos gyventojai buvo raginami vykti į darbą, darbo reikalais ir iš darbo pėsčiomis, dviračiais arba viešuoju transportu. Šios akcijos metu buvo siekiama bent vienai dienai „ištraukti“ žmones iš savo lengvojo automobilio arba skatinti kuo mažiau juo naudotis, o tiems, kurie be jo negali išsiversti, siūloma buvo juo naudotis racionaliai – pavėžėti į mokyklą kaimynų vaikus, į darbą – šeimos narius, bendradarbius ir pan.

Plačiau
Baltų vienybės dieną Nalšios žemėje liepsnojo laužai
2016-09-26
Rugsėjo 22-ąją, ketvirtadienį, pažymint Baltų vienybės dieną ir rudens lygiadienį, trys archajiškos Švenčionių krašto vietovės – Reškutėnai, Perkūno kalnas ir Kačėniškės piliakalnis – nušvito laužų ugnimi, prabilo pasakojimais, suskambo sutartinių skambesiu.
Plačiau
Bendriems lietuvių, latvių ir baltarusių projektams – 74 mln. eurų
2016-09-26

2016 m. rugsėjo 21 d. Švenčionių rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius, Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Vaida Babrauskienė ir Švenčionių verslo ir turizmo informacijos centro direktorė Tatjana Kuznecova dalyvavo oficialiame 2014–2020 m. Europos kaimynystės priemonės Latvijos, Lietuvos, Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programos atidarymo renginyje, kuris vyko XIX amžiaus Pakruojo dvare. Renginyje dalyvavo daugiau nei 250 atstovų iš Lietuvos, Latvijos ir Baltarusijos. Susitikimo metu visų šalių delegacijų nariai turėjo galimybę susirasti partnerius bendriems projektams ir pradėti sėkmingą partnerystę.

Plačiau
Dviračių žygis Labanoro girioje
2016-09-26

2016 m. rugsėjo 21 d. Kaltanėnų ugdymo ir turizmo centras pakvietė rajono gyventojus paminėti judriąją savaitę keliaujant dviračiais Labanoro girios takais ir takeliais maršrutu Stirniai-Lakaja-Algirdiškė-Liūlinė.
Dėkojame žygio organizatoriams ir dalyviams.

Plačiau
Patvirtinta Visuomenės dalyvavimo kraštovaizdžio formavime programa kraštovaizdžio tvarkymo projektui Švenčionėlių mieste parengti
2016-09-26

Švenčionių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2016 m. rugsėjo 23 d. įsakymu Nr. A-625  patvirtinta Visuomenės dalyvavimo kraštovaizdžio formavime programa kraštovaizdžio tvarkymo projektui Švenčionėlių mieste parengti (programa pridedama).

Plačiau
Magūnų seniūnijos Čerėnų kaimo bendruomenės šventė
2016-09-23

2016 m. rugsėjo 22 d. Magūnų seniūnijos Čerėnų kaimo bendruomenė susirinko pažymėti svarbaus įvykio. Buvo aptartas ir įvertintas jau baigtas įgyvendinti VVG projektas „Čia mūsų pakrantė“. Šių metų pradžioje Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos paskelbtam bendruomeninės veiklos stiprinimo projektų konkursui Čerėnų kaimo bendruomenė pateikė paraišką, o gegužės 16 d. buvo pasirašyta valstybės biudžeto lėšų naudojimo sutartis, pagal kurią bendruomenei buvo skirta 11 300 Eur parama.
Plačiau

Švenčionių rajono savivaldybės mero R. Klipčiaus žodis minint Lietuvos žydų genocido dieną
2016-09-23

Rugsėjo 23-iąją, Lietuvos žydų genocido dieną, kasmet minime su rimtimi ir pagarba. Būtent tądien prieš 75-erius metus sostinės gete mirčiai buvo pasmerkti dešimtys tūkstančių žydų tautybės mūsų šalies piliečių.
Praėjus vos porai savaičių, tragedijos neišvengta ir Švenčionių apylinkėse –  iš 22 aplinkinių miestelių į Švenčionėlius, o tiksliau – už Žeimenos plytintį Platumų kaimo pušyną, kraupiai egzekucijai suvaryti net 8 tūkstančiai mūsų krašto žydų.

Žvelgdami ir praeitį bei vertindami mus ištikusios tragedijos mastą, neretai pritrūkstame žodžių. Skaudu suprasti, kad mūsų kraštas, kuriame daugybę metų sugyveno skirtingos tautos, anuomet neteko svarbiausio – dirbančių, kuriančių žmonių, jų sukaupto potencialo.

Šiandien pagarbiai prisiminkime tądien žuvusias mūsų krašto šeimas, pasidalinkime istorija su savo atžalomis. Tikiu, kad aktyvi mūsų rajono žydų bendruomenės veikla, svarus pedagogų indėlis bei šilti santykiai su Švenčionių kraštą ir jo žmones pamilusiu J.E. Izraelio ambasadoriumi Amir Maimon svariai prisidės prie istorinės atminties puoselėjimo. Juk tik savosios istorijos žinojimas ir jos įsisąmoninimas užtikrins, kad panašios nelaimės amžiams aplenks mūsų valstybę.


Švenčionių rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius

Plačiau
Vartus atvėrė Pabradės sporto aikštynas
2016-09-23
Rugsėjo 22 d., ketvirtadienį, skambant iškilmingai pučiamųjų orkestro muzikai Pabradės miesto bendruomenė ir mokiniai rinkosi į naujo sporto aikštyno, esančio šalia Pabradės „Žeimenos“ ir „Ryto“ gimnazijų, atidarymo šventę.
Plačiau
Pabradėje iškilmingai atidarytos naujos lopšelio-darželio „Varpelis“ grupės
2016-09-23

Rugsėjo 22 d., ketvirtadienį, Švenčionių r. Pabradės vaikų lopšelyje-darželyje „Varpelis“  buvo iškilmingai atidarytos dvi naujos jaukios grupės. Tai tikra dovana mažiesiems Pabradės gyventojams ir jų tėveliams. Į grupės atidarymo šventę susirinko didelis būrys svečių: ne tik darželio darbuotojos, vaikai, jų tėveliai, bet ir Švenčionių rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius, savivaldybės administracijos direktorius Andrius Šarėjus, kiti Švenčionių rajono savivaldybės atstovai. Meras džiaugėsi jam tekusia garbinga misija atidaryti dvi naujas grupes.

Plačiau
Rajono bendrojo ugdymo mokyklos dalyvavo netradicinio ugdymo pamokose Paliesiaus dvare
2016-09-23

Rugsėjo 19-21 d. 279 vyresniųjų klasių mokiniai turėjo unikalią galimybę Paliesiaus dvare (Dvaro g. 7, Paliesiaus k., Mielagėnų sen., Ignalinos r. sav.) dalyvauti netradicinio ugdymo pamokose, kurias vedė smuikininkas Gediminas Dalinkevičius ir džiazo pianistas Povilas Jaraminas. Mokinius pakerėjo amžių patikrinta muzika – skambėjo žymiausių XIX a. Europos ir amerikiečių kompozitorių kūriniai.

Plačiau
Kviečiame visus pasinaudoti galimybe aplankyti mūsų kraštiečio prof. Giedriaus Kazimierėno tapybos darbų parodą Nalšios muziejuje. Paroda dar veiks iki š. m. spalio 1 d.
2016-09-23

Grįždami iš netradicinio ugdymo pamokų Paliesiaus dvare Pabradės „Ryto" gimnazijos mokiniai užsuko ir į Nalšios muziejų Švenčionyse, kur jų laukė muziejininkė Nadežda Spiridonovienė, pasiruošusi supažindinti mokinius su vieno žymiausių dabartinės lietuvių intelektuliosios tapybos meistrų, kilusio iš Švenčionių krašto, išgarsėjusių istorinių temų darbais, Vilniaus dailės akademijos prof. Giedriaus Kazimierėno darbais. Plačiau

Rugsėjo 29 d. šaukiamas Švenčionių rajono savivaldybės tarybos posėdis
2016-09-22

2016 m. rugsėjo 29 d. 10.00 val. rajono savivaldybės tarybos posėdžių salėje vyks Švenčionių rajono savivaldybės tarybos posėdis. Švenčionių rajono savivaldybės mero 2016 m. rugsėjo 22 d. potvarkis Nr. V1-119 „Dėl rajono savivaldybės tarybos posėdžio sušaukimo ir posėdžio darbotvarkės sudarymo“. Plačiau

„Būk judrus ir saugus“ – renginys Europos judriajai savaitei paminėti
2016-09-22

2016 m. rugsėjo 21 d., nepaisant rudeninio lietaus, įvyko vienas iš renginių, skirtų Europos judriajai savaitei paminėti – „Būk judrus ir saugus“.

Plačiau
UAB „Fortum Švenčionių energija“ pranešimas dėl šilumos ir karšto vandens kainų
2016-09-22

UAB „Fortum Švenčionių energija“ centralizuotai tiekiamos šilumos ir karšto vandens kainos nuo 2016-10-01 Plačiau

Rugsėjo 20 d. Švenčionių rajone lankėsi delegacija iš Izraelio
2016-09-21

Artėjant Lietuvos žydų genocido aukų atminimo dienai, Švenčionių rajone lankėsi 30 svečių delegacija iš Izraelio, vadovaujama Vilniaus ir Vilniaus regiono žydų asociacijos Izraelyje „Beit Vilna“ pirmininko pavaduotojos Mickey Kantor. Kai kurių atvykusiųjų giminaičiai žuvę per Holokaustą 1941 m. Švenčionių rajone.

Plačiau
Švenčionių rajono švietimo pagalbos tarnyba skelbia naujų klausytojų priėmimą į Trečiojo amžiaus universitetą (TAU)
2016-09-21

TAU – tai sparčiai populiarėjanti mokymosi forma, sudaranti sąlygas mokytis visą gyvenimą visiems to norintiems vyresnio amžiaus asmenims. 2016-2017 mokslo metais veiks Sveikos gyvensenos, Psichologijos, Politologijos ir krašto istorijos, Informacinių technologijų ir Menų fakultetai.
Į Trečiojo amžiaus universitetą priimami visi norintieji įgyti žinių, bendrauti, keliauti, dainuoti, šokti, pasijusti reikalingais, naudingais, įdomiais žmonėmis. Studijų trukmė – vieneri mokslo metai.

Plačiau

Naujienų archyvas >

 

SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Kęsgailas
Kęsgailė
Mykolas
Michalina
Rytoj:
Žymantas
Gytautė
Jeronimas
Sofija

 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas