Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Spausdinti
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Turizmas Tarptautinis bendradarbiavimas Nuotraukų galerija
2017 m. sausio 20 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Korupcijos prevencija
- Atliekų tvarkymas
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą
- Želdiniai

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 5061384
Šiandien apsilankė: 869
Dabar naršo: 28


Naujienos ir aktualijos
„Socifaction" programoje dalyvaus Švenčionių r. VVG „Švenčionių partnerystė"
2017-01-19

Pagreitį įgavo antrus metus Lietuvoje įgyvendinama socialinį verslumą skatinanti programa „Socifaction". Programos iniciatoriai ir partneriai šiemet savo dėmesį sutelkė į 15 skirtingų Lietuvos vietovių. Jau sausio pradžioje šių vietovių bendruomenės kartu su socialinio verslo ekspertais pradės vystyti socialinio verslo iniciatyvas, kurios  vietos bendruomenėse gali paskatinti reikšmingus pokyčius.

Plačiau
Informacija dėl adresų keitimo
2017-01-19

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2011 m. sausio 25 d. įsakymo Nr. IV-57 (Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2014 m. kovo 13 d. įsakymo Nr. patvirtinto V-178 redakcija) „Dėl numerių pastatams, patalpoms, butams ir žemės sklypams, kuriuose pagal jų naudojimo paskirtį (būdą) ar teritorijų planavimo dokumentus leidžiama pastatų statyba, suteikimo, keitimo ir apskaitos tvarkos aprašo“ 4 ir 7 punkto reikalavimais, adresai Švenčionys, Strūnaičio g. 2B, Švenčionys Strūnaičio g. 2G, Švenčionys, Strūnaičio 2P, Švenčionys, Strūnaičio g. 2V, Švenčionys, Strūnaičio 43A, Švenčionys, Strūnaičio g. 43B, Švenčionys, Strūnaičio g. 43C, Švenčionys, Strūnaičio g. 94 nėra nurodytose gatvėse, adresai Pabradė, A. Mickevičiaus g. 21, Pabradė, A. Mickevičiaus g. 23, Pabradė, A. Mickevičiaus g. 63, Pabradė, A. Mickevičiaus g. 42, Švenčionys, Stoties g.14 pažeidžia numerių eilės didėjimo tvarką gatvėje, todėl minėti adresai bus keičiami.

Plačiau
Švenčionių rajono vyrų krepšinio pirmenybės
2017-01-18
2017 m. sausio 15 d. Švenčionyse vyko Švenčionių rajono vyrų krepšinio pirmenybės.
Varžybų rezultatai:
„ADUTIŠKIS" – „RIDA“ – 52:150
„35+" – „KK-SAVI“ – 109:84
„ČIANČIA-INTERCARGO“ – 75:62
Rezultatyviausias žaidėjas A. Guiga, pelnęs 29 taškus („35+“) Plačiau
Švenčionių verslo ir turizmo informacijos centras dalyvaus 5-ojoje tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „Adventur 2017“
2017-01-18

2017 m. sausio 20-22 dienomis Švenčionių verslo ir turizmo informacijos centro kolektyvas dalyvaus Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO organizuojamoje 5-ojoje tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „Adventur 2017“, kurioje atstovaus savo kraštui ir jį pristatys.

Plačiau
Lietuvos rajonų lengvosios atletikos jaunių ir jaunimo pirmenybės
2017-01-18

2017 m. sausio 13-14 d. Panevėžyje vyko  Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo pirmenybės. Švenčionių rajonas komandinėje jaunimo įskaitoje užėmė 2-ąją vietą.

Plačiau
Savivaldybės mero Rimanto Klipčiaus sveikinimas minint Krašto apsaugos savanorių pajėgų įkūrimo metines
2017-01-17

Gerbiamieji kariai savanoriai, tik sąmoninga visuomenė gali būti pilietiška. O vienas iš kilniausių savos valstybės piliečio apsisprendimų yra laisva valia pasirinkti tarnystę Tėvynei.

Šiandien Krašto apsaugos savanorių pajėgos yra aktyvi kariuomenės rezervo dalis, pasirengusi vykdyti pačias įvairiausias užduotis. Didžiausios pagarbos bei palaikymo vertas Jūsų atsidavimas, rengiantis valstybės sausumos teritorijos karinei apsaugai ir gynybai, dalyvavimui tarptautinėse misijose, Jūsų indėlis įvairiuose bendruomeniniuose ir socialiniuose projektuose. Kasdieniame gyvenime Jūs taip pat vykdote svarbią misiją – esate pavyzdys Lietuvos žmonėms, ypač jaunimui – savo mintimis, siekiais ir darbais.

Kariai savanoriai, kiekvienas iš Jūsų, tardamas kario priesaiką, pasižadėjote – negailėdamas jėgų ir gyvybės, ištikimai ginti Lietuvos valstybę, jos laisvę ir nepriklausomybę. Tikime Jumis, Jūsų drąsa, ryžtu ir atsakomybe. Tikime, kad Jūsų dėka kuriame stipresnę, saugesnę ir pilietiškesnę visuomenę.

Sveikinu Jus su gražia ir prasminga švente!

Švenčionių rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius

Plačiau
Sergamumas gripu Švenčionių rajone sparčiai didėja
2017-01-17
Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau – NVSC) Vilniaus departamento Švenčionių skyrius informuoja, kad rajone kas savaitę sparčiai daugėja sergančiųjų gripu ir ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (toliau – ŪVKTI).
Plačiau
Informacija apie žemės sklypų, suformuotų Švenčionių r. sav. teritorijoje, pardavimo aukcionus
2017-01-17

Informuojame, kad planuojami kitos paskirties (naudojimo būdas - susisiekimo ir inžinerinių komunikacijų aptarnavimo objektų teritorijos (garažų statybai)) žemės sklypų pardavimo aukcionai (atviru būdu):

Plačiau
Švenčionių rajono savivaldybė ir Vilniaus teritorinės darbo biržos Švenčionių skyrius skelbia darbdavių, pageidaujančių dalyvauti Viešųjų darbų programoje 2017 metais, atranką
2017-01-16
Atrankoje gali dalyvauti visos Švenčionių rajono savivaldybės teritorijoje veikiančios įmonės, įstaigos ir organizacijos (toliau darbdaviai). Teikiami viešųjų darbų pasiūlymai turi atitikti Švenčionių rajono savivaldybės viešųjų darbų sąrašą 2017 metams: Plačiau
Vietinių užimtumo iniciatyvų projektų atranka 2017 metams
2017-01-16

Informuojame, kak Lietuvos darbo birža paskelbė vietinių užimtumo iniciatyvų (toliau VUI) projektų atranką naujoms darbo vietoms steigti 2017 metais. Su skelbimu galima susipažinti:
http://www.ldb.lt/Informacija/PaslaugosDarbdaviams/Puslapiai/vui_paraisku_atranka.aspx

Plačiau
Švenčionėlių ledo ritulio entuziastai vėl atnaujino ledo ritulio aikštelę
2017-01-16

Labai džiugu, kad Švenčionėliuose jau šešerius metus yra entuziastų, mėgstančių ledo ritulį. Ledo ritulininkai savo jėgomis paruošė aikštelę varžyboms bei treniruotėms. Ir kaip niekad džiaugiasi lietuvišku šaltuku.
„Ant ledo mes išsikrauname ir pasikrauname geromis emocijomis“, – vienas per kitą kalba ledo ritulio entuziastai, žaidžiantys pačių įkurtoje komandoje „Švenčionėlių - Švenčionėliai“. Ir nors dar prieš kelerius metus juos, neturinčius jokio vardo, būtų tekę kalbinti prie užšalusių Švenčionių rajono ežerų, dabar galime pasidžiaugti, kad jau antrus metus turi aikštelę. „Džiaugiamės, kad Švenčionių rajono savivaldybės mero Rimanto Klipčiaus dėka ledo ritulio aikštelė buvo apšviesta, tad galime treniruotis ne tik savaitgaliais, bet ir po darbo valandų, “ – sako sportininkai.

Plačiau
Didinamos išmokos šeimoms, globojančios (rūpinančioms) nesusietus giminystės ryšiais vaikus
2017-01-16
Šeima užima svarbiausią vietą vaiko socializacijos procese. Tai pagrindinė institucija, kurioje rengiamas žmogus pilnaverčiam gyvenimui visuomenėje, formuojamos jo dorinės nuostatos ir vertybės. Šeima yra vaiko gyvenimo pradžia.
Tačiau ne kiekvienam vaikui suteikta galimybė augti šeimoje, jausti tėvų meilę ir rūpestį, tobulėti, tapti pilnavertę asmenybę.
Plačiau
Informacija apie kompleksinį Švenčionių m. daugiabučių gyvenamųjų namų kvartalo, esančio tarp Taikos ir Švenčionėlių gatvių, sutvarkymo projektą
2017-01-16
Informacija apie statinio rekonstravimo projektą
2017-01-16

Vadovaujantis STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė“ VIII skyriaus 4 priedo, 8.1. punktu informuojame apie rengiamą susisiekimo komunikacijų – valstybinės reikšmės kelių per gyvenvietes rekonstravimo projektą.
Projekto pavadinimas: „Kelio nr. 4407 Švenčionys–Reškutėnai–Rėkučiai ruožo nuo 8,15 iki 8,55 km rekonstrukcija“;

Plačiau
Savivaldybės mero Rimanto Klipčiaus žodis minint Laisvės gynėjų dieną
2017-01-13

Sakau, kokie mes stiprūs, kai mano ranka tavo rankoje, o tavo ranka – jo rankoje. Šitoje visą Lietuvą apkabinusioje rankų grandinėje amžinai jausime ir jų, žuvusiųjų, rankas, jie stovės kartu su mumis kaip tą sausio 13-osios naktį prieš tankus ir automatus, prieš tamsą ir smurtą, prieš begėdišką melą ir šmeižtą. Mielieji,

anuomet šiais jautriais ir prasmingais žodžiais poetas Justinas Marcinkevičius atsisveikino su tragiškųjų sausio įvykių aukomis. Šaltą 1991-ųjų žiemos dieną dar labiau stingdė suvokimas apie Tėvynei paaukotą žmogiškąją auką, dešimtimis skaičiuojamus prarastus likimus, šimtus kūno ir sielos žaizdų, kurias paliko okupantų agresija.

Ir visgi šiame dideliame mūsų tautos skausme tiek prieš 26-erius metus, tiek šiandien tilpo ir tebetelpa stiprybė, orumas bei pasididžiavimas. Lietuvos žmonės Nepriklausomybės aušroje buvo didūs savo patriotiškumu, principingumu ir laisvės idealais. Neabejoju, kad ši dvasios didybė per lietuvių sąmonę iš kartos į kartą keliauja kaip brangiausia relikvija, kad puoselėjame ir auginame šį jausmą tikėdami, jog jis pražys gražiausiais mūsų poelgiais ir darbais.

Būkime verti savo Tėvynės, Laisvės ir jos gynėjų. Prasmingos Sausio 13-osios!

 

Švenčionių rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius

Plačiau
Švenčionių rajone sparčiai daugėja sergančiųjų gripu
2017-01-12
Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau – NVSC) Vilniaus departamento Švenčionių skyrius informuoja, kad I-ąją 2017 metų savaitę (sausio 2 – 8 d.) Švenčionių rajone pagausėjo sergančiųjų gripu ir ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (toliau – ŪVKTI).
Plačiau
Valstybinės žemės bei miško sklypų pardavimo ir nuomos aukcionų vykdymas internete
2017-01-10

Valstybės įmonė Valstybės žemės fondas vykdo elektroninius valstybinės žemės bei miško sklypų pardavimo ir nuomos aukcionus interneto svetainėje  http://aukcionai.vzf.lt. Plačiau

Socialinės paramos vaikams naujovės nuo 2017 metų
2017-01-04

Nuo 2017 m. sausio 1 d. plečiasi ratas šeimų, galinčių gauti vaiko išmokas. Ne vien turintys tris ir daugiau vaikų, bet ir auginantys (globojantys) vieną ar du nuo 7 iki 18 metų amžiaus vaikus gaus periodinę vaiko išmoką (vadinamuosius „vaiko pinigus“), kuri šiuo metu yra 15,20 Eur. Iki 2017 m. buvęs pajamų vertinimas išliks, tad ši išmoka bus skiriama, jeigu vidutinės bendrai gyvenančių žmonių pajamos vienam žmogui per mėnesį yra mažesnės negu 1,5 valstybės remiamų pajamų dydžio (153 Eur). Plačiau

Informacija dėl adresų keitimo Punžionių kaime
2017-01-04
Vadovaujantis Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2011 m. sausio 25 d. įsakymo Nr. 1V-57 (Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2014 m. kovo 13 d. įsakymo Nr.1V-178 redakcija) „Dėl numerių pastatams, patalpoms, butams ir žemės sklypams, kuriuose pagal jų naudojimo paskirtį (būdą) ar teritorijų planavimo dokumentus leidžiama pastatų statyba, suteikimo, keitimo ir apskaitos tvarkos aprašo",18.7 punktu, adresai esantys Punžionių k., Magūnų sen., Švenčionių r, bus keičiami. Plačiau
Kviečiame teikti neformaliojo vaikų švietimo programas Švenčionių rajono savivaldybėje 2017 m.
2017-01-04

Planuojama, kad 2017 m. bus tęsiamas finansavimas iš valstybės biudžeto neformaliajam vaikų švietimui (NVŠ). Šias lėšas galės gauti savivaldybės biudžetinės įstaigos, nevyriausybinės organizacijos, viešosios įstaigos, laisvieji mokytojai, kiti teikėjai, atitinkantys Švietimo ir mokslo ministerijos bei savivaldybių nustatytus reikalavimus. Plačiau

Informacija apie žemės sklypų, suformuotų Švenčionių r. sav. teritorijoje, pardavimo aukcionus
2017-01-03

Informuojame, kad planuojami kitos paskirties (naudojimo būdas - vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų pastatų teritorijos) žemės sklypų pardavimo aukcionai (atviru būdu): Plačiau

Rajono gyventojai su muzika ir fejerverkais sutiko Naujuosius metus
2017-01-02
Švenčionių, Švenčionėlių ir Pabradės miestų gyventojai bei rajono svečiai gruodžio 31 d.  buvo kviečiami sutikti 2017-uosius metus prie pagrindinių Kalėdų eglių. Plačiau
Švenčionių rajono savivaldybės mero R. Klipčiaus sveikinimas šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga
2016-12-30
Plačiau
Aktuali informacija gyventojams, gaunantiems būsto šildymo kompensacijas ir dalyvaujantiems daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programoje
2016-12-30
Dalyvaujant daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programoje, nepasiturintiems gyventojams, turintiems teisę į kompensacijas už šildymą (pagal Lietuvos Respublikos piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymą), valstybė padengia visas projekto parengimo, statybos techninės priežiūros išlaidas, kredito draudimo įmokas, taip pat patį kreditą ir palūkanas 100 procentų. Butų savininkai, kurie turi teisę į šildymo išlaidų kompensaciją, norėdami, kad teisė į šildymo išlaidų kompensaciją išliktų, privalo dalyvauti ir balsuoti už namo atnaujinimą (modernizavimą). Plačiau
Cirkliškio vaikų dienos centras - vaikams ir jaunimui
2016-12-30
Nuo 2015 m. Švenčionių profesinio rengimo centre Mokinių bendrija „Viltis" vykdo Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamą projektą „Cirkliškio vaikų dienos centras". Projekto tikslas - teikti dienos socialinės priežiūros ir ugdymo paslaugas vaikui ir jo šeimos nariams, ginti vaiko teises, padėti vaikui adaptuotis šeimoje ir visuomenėje. Plačiau

Naujienų archyvas >

 

SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Daugvydas
Nomeda
Fabijonas
Rytoj:
Galiginas
Garsė
Agnietė

 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas