Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams VAKCINACIJA NUO COVID-19 Investuotojams Verslininkams Turizmas Projektai
2021 m. balandžio 13 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Viešoji tvarka
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 10605035
Šiandien apsilankė: 218
Dabar naršo: 21


Naujienos ir aktualijos
Aktualūs kontaktai
2021-04-12

 

Plačiau
Informacija dėl paramos maisto produktais ir higienos prekėmis iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo
2021-04-12

Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius primena, kad teisę gauti paramą maistu ir higienos prekėmis iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo turi nepasiturintys gyventojai, kurių vidutinės mėnesio pajamos vienam asmeniui neviršija 1,5 valstybės remiamų pajamų (VRP) dydžio (192,00 Eur).

 

Plačiau
Ieškomi savanoriai ir koordinatoriai akcijai „Darom 2021“
2021-04-12

VšĮ „Mes Darom“ kviečia prie aplinkosaugos akcijos „Darom 2021“, kuri planuojama 2021 m. gegužės 7-8 dienomis, prisijungti savanorius ir jų koordinatorius. Savanoris–koordinatorius yra tarsi ryšininkas tarp VšĮ „Mes Darom“ komandos ir savivaldybės. Jis atsakingas už:
- Reikalingų priemonių (maišai, marškinėliai, surinkimo vietas žymintys skydeliai) savo savivaldybėje paskirstymą į surinkimo taškus;
- Šiukšlių išvežimo kontrolę savo savivaldybės taškuose;
- Bendrauja su savivaldybės atstovais;
- Koordinuoja savanorių veiklą surinkimo taškuose (akcijos metu), prižiūri, kad būtų vedamas surinktų šiukšlių monitoringas;
- Sprendžia iškilusius nenumatytus klausimus surinkimo taškuose.
Surinkimo taškų savanoriai informuoja akcijos dalyvius, padeda pasiruošti renginiui, valdo dalyvių srautus, veda surinktų atliekų monitoringą.

Plačiau
Institucijos pasirengusios kovoti su žolės degintojais
2021-04-12
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, daugiausia gaisrų atvirosiose teritorijose kyla balandžio mėnesį. Praėjusių metų balandį ugniagesiams juos teko gesinti 815 kartų. Šiais metais žolė Lietuvoje jau liepsnojo 360 kartų. Daugiausia tokių gaisrų šiemet kilo Vilniaus (179), Kauno (43) ir Šiaulių (26) apskrityse. Šiemet išdegė per 100 ha, praėjusiais metais per tą patį laiką ugnis nusiaubė 575 ha (kilo 918 gaisrų). Plačiau
Gydytojo Vytauto Vaitkevičiaus kreipimasis į rajono gyventojus
2021-04-09

Vytautas Vaitkevičius, gydytojas, Švenčionių rajono savivaldybės tarybos narys:  „Kviečiu visus skiepytis nuo koronaviruso ir nebijoti. Mokslas nieko  geresnio už vakcinas dar nesugalvojo“.

Plačiau
Biudžeto, ekonomikos, aplinkos apsaugos ir kaimo reikalų ir Švietimo, kultūros, sveikatos ir socialinės apsaugos komitetų posėdis
2021-04-09

2021 m. balandžio 14 d. 8.30 val. vyks Biudžeto, ekonomikos, aplinkos apsaugos ir kaimo reikalų ir Švietimo, kultūros, sveikatos ir socialinės apsaugos komitetų bendras posėdis (darbotvarkė).

Plačiau
PASIENYJE SU BALTARUSIJA DARBĄ ATNAUJINS TRYS KONTROLĖS PUNKTAI
2021-04-09

Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT) informuoja, kad nuo pirmadienio, balandžio 12 d., pasienyje su Baltarusija darbą atnaujins 3 kontrolės punktai. Jie prasidėjus pandemijai buvo uždaryti pernai kovą.
Dėl šių punktų veiklos atnaujinimo savo posėdyje trečiadienį nusprendė Vyriausybė.
Pirmadienį atnaujinamas Šumsko (Vilniaus r.) – Lošos, Tverečiaus (Ignalinos r.) – Vidžių ir Papelekio (Švenčionių r.) – Lentupio punktų darbas. Per pastarajį (nuotraukoje) galės vykti tik didžiagabaričius ir sunkiasvorius krovinius gabenančios transporto priemonės, o per pirmus du – lengvieji automobiliai. Be to, per Tverečiaus punktą sieną kirsti galės ir tuščios krovininės transporto priemonės.

Plačiau
Švenčionių rajono pirminės sveikatos priežiūros centras atnaujino interneto svetainę
2021-04-09
Vakcinacija nuo COVID-19 „Pfizer“ vakcina gyva eile šį šeštadienį Švenčionyse
2021-04-08

Kviečiame pasiskiepyti:
- 65+ amžiaus gyventojus
- lėtinėmis ligomis sergančiuosius.
Su savimi reikia turėti asmens tapatybės dokumentą!!!
Jei priklausote šioms prioritetinėms vakcinavimo grupėms ir jau gavote kvietimą skiepytis, t.y. paskirti tiksli data ir laikas, prašome atvykti vakcinuotis  paskirtu laiku.

Plačiau
Radiacinis fonas Lietuvoje: kas tai ir kaip matuojama
2021-04-08

Vis dažniau girdime, kad radiacinio fono matavimo duomenis galime stebėti Radiacinės saugos centro (toliau – RSC) svetainėje arba paspaudę nuorodą: https://www.rsc.lt/radis/, tačiau ar žinome, kas yra radiacinis fonas, nuo ko jis padidėja, iš kur ir kaip atsiranda.

Plačiau
Vakcinuotis kviečiamos įmonės, turinčios ne mažiau 100 darbuotojų
2021-04-08

Siekdama plėsti vakcinavimo apimtis, Sveikatos apsaugos ministerija suteikia dar daugiau galios savivaldybėms. Nuo ketvirtadienio didelės įstaigos, įmonės ar organizacijos, kuriose dirba ne mažiau kaip 100 darbuotojų, galės vakcinuotis. Primename, kad vakcinavimas yra nemokamas ir vyksta laisva valia.
Sveikatos apsaugos ministro Arūno Dulkio teigimu, tokio pobūdžio sprendimai priimami stebint ir analizuojant vakcinavimo procesą Lietuvoje.
„Mūsų darbo principas – reaguoti lanksčiai, įvertinant visus aspektus. Tai mažas žingsnis masinės vakcinacijos link. Pirmiausia, rekomenduoju savivaldybėms prioriteto tvarka vakcinuoti tas prašymus pateikusias įstaigas, įmones ar organizacijas, kurių veikloje fiksuojama daugiau susirgimų COVID-19 ir šios ligos židinių“, – pabrėžė ministras.

Plačiau
2021 m. balandžio 14 d. šaukiamas Švenčionių rajono savivaldybės tarybos posėdis
2021-04-07

2021 m. balandžio 14 d. 10.00 val. nuotoliniu būdu vyks Švenčionių rajono savivaldybės tarybos posėdis.
Švenčionių rajono savivaldybės mero 2021 m. balandžio 7 d. potvarkis Nr. V1-28 „Dėl rajono savivaldybės tarybos posėdžio sušaukimo ir posėdžio darbotvarkės sudarymo“. Plačiau

Karantino metu – patogiausias būdas užsisakyti savivaldybės teikiamas paslaugas Elektroninių valdžios vartų portale www.epaslaugos.lt
2021-04-07

Informacinių technologijų naudojimo galimybės viešųjų paslaugų teikimo srityje šiandien išties didelės, todėl vis daugiau viešųjų paslaugų teikiama elektroniniu būdu. Vidaus reikalų ministerijos projekto „Centralizuotas savivaldybių paslaugų perkėlimas į elektroninę erdvę“ metu į elektroninę erdvę perkeltos Lietuvos savivaldybių institucijose teikiamos paslaugos. Savivaldybių gyventojai gali paprastai ir greitai gauti reikiamas paslaugas: paslaugos piliečiams teikiamos greičiau, kokybiškiau, jos tampa lengviau prieinamos, mažėja administracinė našta, sumažėja paslaugos teikimui ir gavimui skiriamas laikas, klaidų tikimybė bei finansinės išlaidos.

Plačiau
Parama asbestinių stogų dangos keitimui 2021 metais
2021-04-07

Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos (toliau – NMA) kviečia teikti paraiškas gauti paramą pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (toliau – KPP) priemonės „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ veiklos srities „Parama investicijoms į visų rūšių mažos apimties infrastruktūrą“ veiklą „Asbestinių stogų dangos keitimas“.
Paramos gali kreiptis kaimo gyventojai, kurie yra ne jaunesni kaip 18 metų.
Paraiškos pagal veiklos srities „Parama asbestinių stogų dangos keitimui“ bus priimamos nuo 2021m. gegužės 3 d. iki 2021m. gegužės 31 d.

Plačiau
Svarbus pranešimas keleiviams !
2021-04-02

Informuojame, kad UAB „Transporto centras“ nuo 2021 m. balandžio 6 d. iki 2021 m. balandžio 19 d. vykdys keleivių vežimą šiais vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo maršrutų reisais.

Plačiau
Svarbiausi dalykai apie persirgusiųjų COVID-19 liga reabilitaciją
2021-04-02

Antrus metus mums gyvenant su COVID-19 infekcija ligonių kasos gauna itin daug su ja susijusių paklausimų. Vienas dažniausių - reabilitacijos galimybės persirgus šia liga. Suprantama - jai būdinga daug nepageidaujamų liekamųjų reiškinių, todėl reabilitacijos gali prireikti ir jos išlaidos gali būti apmokamos iš biudžeto.

Plačiau
Informacija dėl gatvių pavadinimų suteikimo
2021-04-01

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 16 straipsniu 2 dalies 34 punktu ir Pavadinimų gatvėms, pastatams, statiniams ir kitiems objektams suteikimo, keitimo ir įtraukimo į apskaitą tvarkos aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2011 m. sausio 25 d. įsakymu Nr. 1V-57 „Dėl numerių pastatams, patalpoms ir butams suteikimo, keitimo ir apskaitos tvarkos aprašo ir pavadinimų gatvėms, pastatams, statiniams ir kitiems objektams suteikimo, keitimo ir įtraukimo į apskaitą tvarkos aprašo“ 5 punktu,Švenčionių rajono savivaldybės tarybai teikiama:

Plačiau
Švenčionių rajono abiturientų susitikimas su Švenčionių rajono savivaldybės meru Rimantu Klipčiumi
2021-04-01

2021 m. kovo 31 d. vyko Švenčionių rajono abiturientų nuotolinis susitikimas su Švenčionių rajono savivaldybės meru Rimantu Klipčiumi, VŠĮ Švenčionių pirminės sveikatos priežiūros centro direktoriaus pavaduotoja medicinai Audra Daktariūnaite, hip hop grupės G&G Sindikatas įkūrėju ir lyderiu, Lietuvos šaulių sąjungos nariu Gabrieliumi Liaudansku (Svaru) ir Pauliumi Razmiu, buvusiu Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos mokiniu, dabar dirbančiu VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų Covid-19 skyriuje slaugytoju.

Plačiau
Kvietimas: Katilų keitimas namų ūkiuose
2021-03-31

Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra kviečia fizinius asmenis teikti registracijos formas finansavimui (kompensacijoms) gauti pagal „2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 4 prioriteto „Energijos efektyvumo ir atsinaujinančių išteklių energijos gamybos ir naudojimo skatinimas“ 04.3.2-LVPA-V-111 priemonę „Katilų keitimas namų ūkiuose“.

Plačiau
„Vaxzevria“ – naujasis „AstraZeneca“ vakcinos pavadinimas
2021-03-31

Farmacijos kompanija „AstraZeneca“ informavo, kad vakcina nuo koronaviruso (COVID-19), kurią ji sukūrė kartu su Oksfordo universiteto mokslininkais, turi naują pavadinimą – „Vaxzevria“. Nuo šiol jis bus nurodomas vakcinos charakteristikų santraukoje, pakuotės lapelyje, vakcinacijos įrašuose ir kituose dokumentuose.

Plačiau
Artėja „Atliekų kultūros“ egzaminas: šios nuorodos padės pasiruošti
2021-03-30

Progų išmokti geriau elgtis su atliekomis nestinga: patarimų siūlo televizijos laidos, naujienų portalai, socialiniai tinklai, netgi pakuočių etiketės bei užrašai ant konteinerių. Ir kaip sekasi? Galimybė pasitikrinti – jau greitai. Balandžio 29 dieną vyks antrasis „Atliekų kultūros“ egzaminas.

Plačiau
Galimybė nemokamai surinkti smulkią elektroniką ir baterijas Jūsų biure ar įstaigoje
2021-03-30

Kviečiame Jus rūšiuoti ir atskirai rinkti smulkią elektroniką ir baterijas biure ar įstaigoje bei užsisakyti tam skirtas, draugiškas aplinkai ir modernias talpas. Nemokamai gauti talpas ir atliekų surinkimo paslaugą galite pateikdami užsakymui reikiamus duomenis, naudojant šią nuorodą: http://atc.atliekos.lt/pages/elektronikos-ir-bateriju-surinkimas.php.

Plačiau
Turgaus prekiautojams jau skirstomos turgavietės mokesčio kompensacijos
2021-03-26

Turguje ne maisto produktais prekiaujantys gyventojai, kurių ekonominė veikla yra įtraukta į nukentėjusių nuo COVID-19 veiklų sąrašą, patvirtintą Ekonomikos ir inovacijų bei Socialinės apsaugos ir darbo ministerijų, ir kurie atitinka LR Vyriausybės nustatytus kriterijus, gali pateikti paraišką negrąžintinai turgavietės mokesčio kompensacijai gauti.

Plačiau
Karantinas pratęsiamas iki š. m. balandžio 30 d. 24:00 val.
2021-03-26

Kas keičiasi?

• Nuo š. m. kovo 27 d. 00:00 val. iki balandžio 6 d. 24:00 val. Lietuvoje ribojamas asmenų judėjimas tarp savivaldybių.

• Išskyrus neišvengiamai būtinus atvejus ir atvejus, kai vienos šeimos ar vieno namų ūkio nariai vyksta į kitą nei savo gyvenamosios vietos savivaldybę, kurioje jie turi nekilnojamojo turto, nuosavybės teise priklausančio vienam iš šeimos ar namų ūkio narių.

Plačiau
Šiandien AstraZeneca vakcina buvo paskiepyti savivaldybės meras Rimantas Klipčius ir administracijos direktorė Jovita Rudėnienė
2021-03-26

Rimantas Klipčius savo Facebook paskyroje pranešė: „Gyventojus galiu patikinti, mokslo ir agentūrų yra įrodyta, kad AstraZeneca – saugi vakcina, todėl drąsiai skiepijausi šia vakcina pats. Pasitikiu mokslu ir visomis patvirtintomis vakcinomis, todėl kviečiu gyventojus atlikti skiepą ir taip apsaugoti save, savo artimuosius bei aplinkinius“.

Plačiau

Naujienų archyvas >

 

Rengiami projektai
Informacija apie sprendimo priėmimą dėl kaimo plėtros projekto rengimo ir pasiūlymų pateikimo
2021-03-26

Informuojame, kad 2021 m. balandžio 14 d. numatoma priimti sprendimą pradėti rengti kaimo plėtros žemėtvarkos projektą Brižių kaime (kadastro Nr. 8664/0001:347), kurio planavimo tikslas – parinkti ūkininko sodybos vietą, parinkti žemės ūkio veiklai reikalingų statinių statybos vietą ir uždaviniai – suplanuoti žemės ūkio paskirties žemės sklypo (sklypų) teritoriją, nustatant ūkininko sodybos statinių statybos zoną, suplanuoti žemės ūkio paskirties žemės sklypo (sklypų) teritoriją, nustatant kitos (fermų, ūkio, šiltnamių, kaimo turizmo) paskirties statinių statybos zoną.

Plačiau
Informacija apie sprendimo priėmimą dėl kaimo plėtros projekto rengimo ir pasiūlymų pateikimo
2021-03-26

Informuojame, kad 2021 m. balandžio 14 d. numatoma priimti sprendimą pradėti rengti kaimo plėtros žemėtvarkos projektą Brižių kaime (kadastro Nr. 8634/0003:198), kurio planavimo tikslas – parinkti ūkininko sodybos vietą; uždaviniai – suplanuoti žemės ūkio paskirties žemės sklypo (sklypų) teritoriją, nustatant ūkininko sodybos statinių statybos zoną.

Plačiau
Informacija apie sprendimo priėmimą dėl kaimo plėtros projekto rengimo ir pasiūlymų pateikimo
2021-03-17

Informuojame, kad 2021 m. balandžio 7 d. numatoma priimti sprendimą pradėti rengti kaimo plėtros žemėtvarkos projektą Brižių kaime (kadastro Nr. 8663/0002:528), kurio planavimo tikslas – parinkti ūkininko sodybos vietą, parinkti žemės ūkio veiklai reikalingų statinių statybos vietą ir uždaviniai – suplanuoti žemės ūkio paskirties žemės sklypo (sklypų) teritoriją, nustatant ūkininko sodybos statinių statybos zoną, suplanuoti kelių išdėstymą, nustatyti specialiąsias žemės ir miško naudojimo sąlygas, suplanuoti žemės ūkio paskirties žemės sklypo (sklypų) teritoriją, nustatant kitos (fermų, ūkio, šiltnamių, kaimo turizmo) paskirties statinių statybos zoną, suplanuoti kelių išdėstymą, nustatyti specialiąsias žemės ir miško naudojimo sąlygas.

Plačiau

Naujienų archyvas >

 

Pritarimai projektiniams pasiūlymams
Informacija apie pritarimą projektiniams pasiūlymams
2021-04-01
Informacija apie pritarimą projektiniams pasiūlymams
2021-04-01
Informacija apie pritarimą projektiniams pasiūlymams
2021-03-16

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos statybos įstatymu, Statybos techninio reglamento STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė“ VIII sk. 67 p., Švenčionių rajono savivaldybės administracija pritaria sporto paskirties pastato (7.14) Stoties g. 4, Švenčionėlių m., Švenčionių r. sav. statybos projekto projektiniams pasiūlymams.
Prašymo pritarti projektiniams pasiūlymams informacinėje sistemoje „Infostatyba“  registracijos Nr. PSP-100-210312-00756. Pasiūlymams pritarta 2021-03-15.

Plačiau

Naujienų archyvas >

 

SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
 Video archyvas 
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Mingaudas
Atgaudė
Rytoj:
Visvalda
Vaišvydė
Justinas
Valerijonas


 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas