Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Turizmas Renginiai Korupcijos prevencija
2018 m. vasario 18 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 6364429
Šiandien apsilankė: 667
Dabar naršo: 25


Naujienos ir aktualijos
Savivaldybės mero Rimanto Klipčiaus sveikinimas Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos proga
2018-02-15

Brangūs Švenčionių rajono žmonės,

išdidžiai pasitinkame istorinį momentą – modernios Lietuvos valstybės šimtmetį. Šiandien drąsiai galime teigti, kad Lietuvos valstybės atkūrimas 1918 m. – milžiniškas mūsų šalies laimėjimas, o  Vasario 16-oji – pati reikšmingiausia Lietuvos istorijos data.

Moderni Lietuvos valstybė buvo kuriama remiantis visų piliečių lygybės, laisvės ir gerovės principais, tad pirmą kartą Lietuvos istorijoje visi šalies gyventojai, apsisprendę būti laisvi, tapo savo valstybės kūrėjais, o okupacijos metais – jos tradicijos saugotojais.

Atkurtos Lietuvos šimtmečio herojai – tūkstančiai įvairių tautybių, konfesijų ir socialinių grupių atstovų, kūrusių ir saugojusių Lietuvos valstybingumo tradiciją. Tai – savanoriai, ūkininkai, mokytojai, architektai ir inžinieriai, sportininkai, aviatoriai, dvasininkai, Pasaulio tautų teisuoliai, partizanai, prie sovietmečio neprisitaikę asmenys, žmonės, kūrę Sąjūdį, ir valstybingumo idėją išsaugoję bei lietuviškas tradicijas puoselėję užsienio lietuviai. Švenčiame ne vieną datą, o šimto metų sėkmės istoriją, kurią kūrėme visi.
 Šiandienos herojus yra kiekvienas Lietuvos pilietis – aktyvus savo valstybės kūrėjas, suvokiantis, kad nuo jo kasdienių pastangų priklauso ne tik dabartis, bet ir būsimi Lietuvos valstybės ir tautos istorijos įvykiai. Todėl švęsdami šimtmetį, išlikime susitelkę ir patriotiški, stiprinkime mūsų išdidų nepriklausomybės jausmą ir, be abejo, švęskime laisvę. Su švente, mielieji! Plačiau
Lietuvos valstybės vėliavos iškėlimo tvarka
2018-02-13

Artėja Lietuvai svarbi ir iškili data – Vasario 16-oji (Lietuvos valstybės atkūrimo diena). Artėjant šiai datai, svarbu nepamiršti, kad privaloma iškelti Lietuvos Respublikos vėliavą. Valstybės vėliava – oficialus Lietuvos valstybės simbolis, kurį privalo gerbti visi piliečiai.
Lietuvos Respublikos valstybės vėliavos ir kitų vėliavų įstatymas bei 2004 m. gruodžio 24 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimas Nr. 1649 „Dėl Lietuvos Respublikos valstybės vėliavos ir kitų vėliavų kėlimo ir naudojimo“ reglamentuoja Lietuvos valstybės vėliavą, kitas vėliavas, jų aprašymus, oficialaus naudojimo principus ir tvarką, atsakomybę už vėliavų iškėlimo tvarkos pažeidimus ar vėliavų išniekinimą, vėliavų gamybą ir priežiūrą.

Plačiau
Švenčionių rajone išmokos vaikams nevėluoja
2018-02-13

Daliai Lietuvos savivaldybių skelbiant apie vėluojančias išmokas vaikams informuojame, kad Švenčionių rajone šios išmokos yra mokamos laiku.

Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus specialistai sausio mėnesį išnagrinėjo visus prašymus, kurie iki 2018 m. vasario 1 d. buvo pateikti tiek elektroniniu būdu, tiek įprastu būdu seniūnijose, ir paskyrė universalias bei papildomas išmokas.  Plačiau

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį švęskime kartu!
2018-02-13

Mūsų gimtinės kloniais sklendžia Laisvės Paukštė. Ji kaip gaivus oro gūsis atlapoja kiekvienų namų duris. Jaunutė mūsų šalis, o ir dydžiu – gintaro gabalėlis delne, bet ji stipri savo žmonėmis, kalba, papročiais, tradicijomis, kultūra.
Kviečiame Lietuvos valstybės šimtmetį švęsti kartu ir susitikti šiai progai skirtuose
renginiuose. Plačiau

Švenčionių rajono savivaldybėje lankėsi Vokietijos Federacinės Respublikos ambasadorė Lietuvai Angelika Viets
2018-02-09

2018 m. vasario 7 d. Švenčionių rajono savivaldybėje lankėsi Vokietijos Federacinės Respublikos ambasadorė Lietuvai Angelika Viets. Vizito metu ambasadorė susitiko su rajono savivaldybės meru Rimantu Klipčiumi, mero pavaduotoja Violeta Čepukova, Švenčionių rajono savivaldybės tarybos nariu Dariumi Velička, administracijos direktoriumi Andriumi Šarėjumi, tarybos sekretore Miranda Kaneckaja-Steckevičiene, Reškutėnų bendruomenės pirmininke Jane Petkūniene ir Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos direktore Rima Razmiene.

Plačiau
Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijoje lankėsi Izraelio ambasadorius Amir Maimon
2018-02-08

Žiemiškai baltą ir saulėtą vasario 7-osios rytą Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija pradėjo svarbiu ir įdomiu dalykiniu susitikimu su Izraelio valstybės nepaprastuoju ir įgaliotuoju ambasadoriumi Lietuvai Amir  Maimon ir jo padėjėja Liana Jagniatinsky. Susitikime dalyvavo ir kiti garbingi svečiai: Švenčionių rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius, mero patarėja Justė Rimšelienė, Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vedėja Teresa Sansevičienė bei rajono savivaldybės tarybos narys Darius Velička.

Plačiau
Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos informacija
2018-02-08

Informuojame, jog Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos svetainėje www.lsta.lt patalpinta VKEKK publikuota informacija apie šilumos paskirstymą daugiabučiuose gyvenamuosiuose namuose, tiesioginė nuoroda: http://www.lsta.lt/lt/articles/view/718

Plačiau
Renginiai, skirti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti Pabradės mieste
2018-02-08
Plačiau
Renginiai, skirti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti Švenčionėlių mieste
2018-02-08

Plačiau
Kviečiame į Valstybės atkūrimo dienos renginius
2018-02-08
Plačiau
Švenčionių rajono gyventojų sergamumas gripu ir ŪVKTI išlieka aukštas
2018-02-08

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau – NVSC) Vilniaus departamento Švenčionių skyriaus duomenimis, sergamumas gripu ir ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (toliau – ŪVKTI) 5-ąją šių metų savaitę Švenčionių rajone išlieka didelis. Plačiau

Naujai renkama būsimų globėjų (rūpintojų) ir įtėvių grupė
2018-02-06

Švenčionėlių socialinių paslaugų centras kviečia į naujai renkamą būsimų globėjų (rūpintojų) ir įtėvių grupę.
Mokymus planuojame pradėti 2018-02-09, 14 val. Plačiau

Paaiškėjo Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė 2018“ trečiojo etapo dalyviai
2018-02-06

2018 m. sausio 10 d. Utenos meno mokykloje vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė 2018“  antrasis etapas, kuriame dalyvavo Utenos, Molėtų, Ignalinos, Zarasų ir Švenčionių rajonų jaunieji atlikėjai. Švenčionių rajonui antrajame etape atstovavo Švenčionėlių lopšelio darželio „Vyturėlis“ solistė Karolina Lamauskaitė (vadovė Tatjana Šapokienė, akompaniatorė Stela Maruškina), Švenčionėlių meno mokyklos duetas Amelija Maldžiūtė ir Viktorija Lamauskaitė (vadovė Tatjana Šapokienė, akompaniatorė Stela Maruškina), Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokyklos solistė Brigita Morozaitė (vadovė Ilona Vinikaitė, akompaniatorė Lilija Girulskienė).

Plačiau
Informacija dėl vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo maršrutų reisų
2018-02-06

Mokinių žiemos atostogų metu nuo 2018 m. vasario 19 d. iki 2018 m. vasario 23 d. (imtinai), autobusai važiuos šiais vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo maršrutų reisais:

1. maršrutu Švenčionys–Liubiškė–Trūdai–Švenčionėliai–Švenčionys:
1.1. reisais Švenčionys-Švenčionėliai 6.40 val. darbo dienomis, 12.30 val. darbo dienomis, 15.10 val. darbo dienomis, 16.10 val. penktadienį, 17.10 val. pirmadienį, antradienį, trečiadienį, ketvirtadienį. Plačiau

Informacija dėl vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo maršruto
2018-02-05

Nuo 2018 m. vasario 12 d. nutraukiami vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo maršrute Švenčionys–Pabradė–Vilnius–Pabradė–Švenčionys šie reisai:

1. Švenčionys–Pabradė–Vilnius 7.30 val. darbo dienomis ir šeštadieniais;
2. Švenčionys–Pabradė–Vilnius 13.15 val. šeštadieniais ir sekmadieniais;

Plačiau
Kiekvienam 2018-ųjų naujagimiui dovanų - po trispalves kojinaites
2018-02-03

Artėjant šalies tūkstantmečio minėjimui Lietuva iš Suomijos gavo prasmingą ir įkvepiančią dovaną – 100 porų trispalvių kojinaičių, skirtų 2018 metų naujagimiams. Suomija pernai šventė savo šalies tūkstantmetį ir net 55000 porų megztų kojinių buvo išdalinta šalies naujagimiams. Projekto sumanytojai siūlo tokią akciją paskelbti ir Lietuvoje. Plačiau

Skelbimas dėl savivaldybės socialinio būsto pirkimo
2018-02-02
Perkančioji organizacija: Švenčionių rajono savivaldybės administracija, įstaigos kodas – 188766722,
buveinė – Vilniaus g.19, Švenčionys,
interneto svetainės adresas – www.svencionys.lt,
tel. – (8 387) 66377, faks. – (8 387) 66365,
el. paštas: ekonomika@svencionys.lt
Pirkimo būdas: skelbiamos derybos.
Plačiau
Turizmo parodoje „Adventur 2018“ Švenčionių rajonas kvietė aplankyti šimtametę Aukštaitišką pirkią
2018-02-02

Paskutinį sausio savaitgalį tūkstančiai žmonių aplankė Lietuvos parodų ir kongresų rūmus „Litexpo“, kur įvyko šeštoji tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda „Adventur 2018“. Parodos metu šimtai dalyvių iš Lietuvos ir užsienio pristatė savo geriausius siūlomus turizmo produktus: keliones, lankytinas vietas, unikalų paveldą, maršrutus, skanėstus, turistinį inventorių. Parodos lankytojams buvo pristatytas ir Švenčionių rajonas, kurio stendo akcentu tapo tradiciniai amatai.

Plačiau
Siekiant gyventi patogiai ir oriai, išnaudojamos visos atsiveriančios naujos galimybės
2018-02-02

Gražios ir švarios gamtos kraštas Švenčionių rajonas projekto „Išmanusis miestas IV“ dalyvius pasitiko su didžiuliu potencialu keistis ir plėtotis. „Structum“ komanda, studentai, partneriai atvyko sužinoti, kokių ambicijų turi savivaldybė, išgirsti lūkesčius, nes kuo daugiau žinai, tuo daugiau gali pasiūlyti“, – sako Ignė Dutova, žurnalo „Structum“ direktorė. Juk į bendradarbiavimą, poreikių ir tikslų suvokimą visos suinteresuotos šalys turi įdėti daugiausia pastangų.

Švenčionių meras Rimantas Klipčius didžiuojasi, kad bendradarbiavimas su „Išmaniuoju miestu IV“ yra puiki galimybė sukurti naujo tipo viešąsias erdves, kurios prisideda prie bendruomenių telkimo ir problemų sprendimo. Vienas pagrindinių šio projekto tikslų yra tai, kad gabus Lietuvos jaunimas kurtų Lietuvai, o ne emigruotų į užsienį, nes ateities miestai priklauso ateities kartoms, kurios geriausiai žino, kokioje aplinkoje nori gyventi ir dirbti.

Plačiau
Pratęsiamas Kūno kultūros ir sporto programų projektų finansavimo atrankos konkursui teikiamų paraiškų priėmimo terminas
2018-02-02

Informuojame, kad iki 2018 m. kovo 1 d. pratęsiamas Kūno kultūros ir sporto programų projektų finansavimo atrankos konkursui teikiamų paraiškų priėmimo terminas.
Kūno kultūros ir sporto programų projektų (toliau – Projektų) finansavimo atrankos konkursas skelbiamas vadovaujantis Kūno kultūros ir sporto programų finansavimo ir finansinės paramos teikimo tvarkos aprašu, patvirtintu Švenčionių rajono savivaldybės tarybos 2015 m. lapkričio 26 d. sprendimu Nr. T-211 „Dėl Kūno kultūros ir sporto programų finansavimo ir finansinės paramos teikimo tvarkos aprašo patvirtinimo". Plačiau

Bendruomeniniai šeimos namai kviečia į 2018m. vasario mėnesį vykdomas veiklas
2018-02-02

Šeimų sociokultūrinės veiklos užsiėmimai, kurie vyks Bendruomeniniuose šeimos namuose, adresu: Strūnaičio g. 3, Švenčionys:

2018-02-02 (17:00 val.) „Gaminame Užgavėnių kaukę kartu!" (I dalis) Plačiau

Juozapui Jakštui siūloma suteikti Švenčionių rajono Garbės piliečio vardą
2018-02-02

Visuomenininkui, tautodailininkui skulptoriui Juozapui Jakštui siūloma suteikti Švenčionių rajono Garbės piliečio vardą. Tokį siūlymą savivaldybės tarybai pateikė meras Rimantas Klipčius.

„Prasidėjus Atgimimui J. Jakštas su bendražygiais Švenčionių rajone įkūrė iniciatyvinę Sąjūdžio grupę, buvo išrinktas jos pirmininku. Rajono Sąjūdžio veikla buvo labai aktyvi, tad būtų derama ir simboliška minint Sąjūdžio metus, Sąjūdžio 30-metį, pagerbti vieną iškiliausių mūsų rajono sąjūdininkų“, – sako meras.

J. Jakštas pasižymėjo ne tik visuomenine veikla, jis – unikalus tautodailininkas. J. Jakštas vienas pirmųjų Lietuvoje pradėjo atstatinėti koplytstulpius, kryžius, jis sukūrė pirmąjį Atgimimo paminklą Švenčionyse – ąžuolinį antkapinį kryžių NKVD nužudytiems Lietuvos kariams.

Plačiau
Apdovanoti Kalėdoms gražiausiai pasipuošę gyventojai ir įmonė
2018-02-01

Sausio 31 d. tarybos posėdžio metu meras Rimantas Klipčius kartu su vicemere Violeta Čepukova apdovanojo Pastatų ir aplinkos tvarkymo konkurso nugalėtojus. Gyventojams bei įmonei, Kalėdų ir Naujųjų metų proga gražiausiai ir kūrybiškiausiai papuošusiems savo namus bei aplinką, įteikti prizai ir padėkos.

Plačiau
Kviečiame keisti asbestinius stogus
2018-01-31

Vasario 1 d. Nacionalinėje mokėjimo agentūroje (NMA) pradedamos rinkti paraiškos asbestiniams stogams pasikeisti. Kaimo gyventojai, norintys atnaujinti savo namų stogus ir taip pagerinti gyvenimo kokybę, paraiškas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ veiklos sritį „Parama asbestinių stogų dangos keitimui“ galės teikti iki vasario 28 d.

Plačiau
Kviečiame teikti kandidatūras Švenčionių rajono verslo apdovanojimams
2018-01-31

Švenčionių rajono savivaldybė kviečia aktyviai siūlyti pretendentus 2017 m. Švenčionių rajono verslo apdovanojimams.
Šiais apdovanojimais siekiama pagerbti verslininkus už sėkmingas iniciatyvas, veiklos rezultatus ir indėlį į rajono ir Lietuvos ekonomiką. Plačiau

Naujienų archyvas >

 

Rengiami projektai
Informacija apie sprendimo priėmimą dėl kaimo plėtros projekto rengimo ir pasiūlymų pateikimo
2018-02-08

Informuojame, kad 2018 m. vasario 28 d. numatoma priimti sprendimą pradėti rengti kaimo plėtros žemėtvarkos projektą Kalviškės kaime, kurio planavimo tikslas - parinkti žemės ūkio veiklai reikalingų statinių statybos vietą, parinkti ūkininko sodybos vietą ir uždaviniai - suplanuoti žemės ūkio paskirties žemės sklypo teritoriją, nustatant ūkininko sodybos statinių statybos zoną.
Plačiau

Naujienų archyvas >

 

Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą
Informacija apie sprendimo priėmimą dėl kaimo plėtros projekto rengimo ir pasiūlymų pateikimo
2018-02-13

Informuojame, kad 2018 m. vasario 28 d. numatoma priimti sprendimą pradėti rengti kaimo plėtros žemėtvarkos projektą Kalviškės kaime, kurio planavimo tikslas - parinkti žemės ūkio veiklai reikalingų statinių statybos vietą, parinkti ūkininko sodybos vietą ir uždaviniai -suplanuoti žemės ūkio paskirties žemės sklypo teritoriją, nustatant ūkininko sodybos statinių statybos zoną. Plačiau

Naujienų archyvas >

 

SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Lengvenis
Gendrė
Simeonas
Bernadeta
Rytoj:
Šarūnas
Nida
Konradas
Zuzana
 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas