Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Turizmas Renginiai Korupcijos prevencija
2019 m. vasario 21 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 7509395
Šiandien apsilankė: 254
Dabar naršo: 27


Naujienos ir aktualijos
Pasikeitė kai kurių rinkimų apylinkių būstinių adresai, bus vykdomas pavėžėjimas į rinkimų apylinkes
2019-02-20

Švenčionių rajono savivaldybėje rinkimų dieną rinkėjai gali balsuoti 26-iose rinkimų apylinkėse. Didelis dėmesys per rinkimus skiriamas galimybei balsuoti neįgaliesiems. Atsižvelgiant į reikalavimus patalpas pritaikyti neįgaliųjų poreikiams,  keitėsi rinkimų apylinkių būstinių adresai.  Atkreipiame dėmesį, kad šiemet nebeliko Jakelių rinkimų apylinkės. Gyventojai, anksčiau balsavę Jakelių rinkimų apylinkėje, šiemet turės atvykti balsuoti į Adutiškio rinkimų apylinkę, kuri persikėlė į naujas patalpas: nuo šiol Adutiškio rinkimų apylinkės rinkėjai balsuoti turi ateiti į bendruomeninius namus, adresu: Ąžuolo gatvė 7, Adutiškio mstl.

Plačiau
Gripas kol kas nesitraukia
2019-02-19

 Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau – NVSC) Vilniaus departamento Švenčionių skyrius informuoja, kad Švenčionių rajone sergamumas gripu ir ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (toliau – ŪVKTI) vis dar siekia epideminį lygį. Plačiau

Vyriausioji rinkimų komisija paskelbė kandidatus į savivaldybių tarybų narius ir narius – merus
2019-02-18

 Susipažinti galima VRK tinklapyje

 

Švenčionių rajono savivaldybės rinkimų komisijos Nr. 49 informacija

 

Plačiau

Švenčionėliuose tūpia nauja verslo kregždė
2019-02-13

Švenčionėlių plyno lauko investicijų zona sulaukė naujo investuotojo. UAB „Arkoro grupė“ įsigijo vieną iš čia esančių žemės sklypų ir statys naują langų, durų bei fasadų konstrukcijų gamybos cechą.

Plačiau
VSAT Ignalinos pasienio rinktinė ragina rinktis pasieniečio profesiją
2019-02-13

Kiekviena profesija yra kažkuo savita ir patraukli. Kiekvienas žmogus profesiją renkasi pagal pašaukimą. Jeigu esate patikimas ir sąžiningas, geros sveikatos, stiprus ir sportiškas, jaučiate kasdienį gerų darbų troškulį, Jums nesvetimas noras saugoti ir padėti – tai jau žingsnis į pasieniečių gretas. Manote, kad Jūsų pašaukimas yra tapti pasieniečiu, Pasieniečių mokykla kviečia mokytis ir įgyti pasieniečio profesinę kvalifikaciją.

Plačiau
Kviečiame registruotis į mokymus „Struktūrinis dialogas“
2019-02-13

VšĮ Politikos tyrimų ir analizės institutas kartu su „Erasmus+“ programa, Britų Taryba Lietuvoje, Šalčininkų, Švenčionių, Trakų, Vilniaus rajonų ir Visagino miesto savivaldybėmis įgyvendina projektą „Aktyvūs piliečiai: struktūrinis dialogas Pietryčių Lietuvoje“.
Projekto tikslas – įgalinti ir sutelkti daugiatautes Lietuvos rajonų bendruomenes bendriems pozityviems veiksmams.

Plačiau
Prasidėjęs kvietimas teikti paraiškas dėl valstybės pagalbos grynaveisliams ūkiniams gyvūnams įsigyti
2019-02-12

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Vilniaus valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba aktyviai kviečia gyvulių augintojus 2019 m. vasario 1 d. – kovo 4 d. teikti paraiškas dėl valstybės pagalbos grynaveisliams ūkiniams gyvūnams įsigyti.

Plačiau
Sergamumas gripu ir toliau didėja
2019-02-11

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau – NVSC) Vilniaus departamento Švenčionių skyrius, informuoja, kad Švenčionių rajone sergamumas gripu ir ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (toliau – ŪVKTI) ir toliau didėja.
Gripo epidemiją paskelbė daugiau nei pusė (31 iš 60) šalies savivaldybių. Švenčionių rajone gripo epidemija paskelbta nuo š. m. vasario 5 d.

Plačiau
Verslininkus ir verslo atstovus kviečiame į Padėkos verslui vakarą
2019-02-07

Plačiau
Informacija dėl papildomo reiso vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo Adutiškio maršrutu
2019-02-07

Nuo 2019 m. vasario 8 d. (mokslo metais mokinių mokymo metu) vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo maršrutu Švenčionys – Adutiškis – Jakeliai – Adutiškis – Švenčionys autobusai važiuos papildomu reisu Švenčionys – Adutiškis – Švenčionys 11.30 val. penktadieniais.

Mokesčių ir turto skyriaus informacija

Plačiau
Skelbiamas konkursas Nevyriausybinių organizacijų rėmimo programos paraiškoms 2019 metais finansuoti
2019-02-07
Švenčionių rajono savivaldybės administracija skelbia konkursą Nevyriausybinių organizacijų rėmimo programos paraiškoms 2019 metais finansuoti.
Projektų paraiškas gali teikti nevyriausybinės organizacijos (toliau - NVO) - asociacijos, labdaros ir paramos fondai, religinės bendruomenės ir bendrijos, viešosios įstaigos (išskyrus viešąsias įstaigas, kurių savininkė yra tik valstybė arba savivaldybė), taip pat bendruomeninės organizacijos, kaip jas apibrėžia Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymas ir vykdo veiklas, skirtas Švenčionių rajono savivaldybėje gyvenantiems gyventojams.
Plačiau
Bendruomeniniai šeimos namai kviečia į 2019 m. vasario mėnesį vykdomas veiklas
2019-02-07
Kviečiame į Šeimų sociokultūrinės veiklos užsiėmimus, kurie vyks Bendruomeniniuose šeimos namuose, adresu: Strūnaičio g. 3 Švenčionys:
2019-02-08 (16:00 val.) užsiėmimas „Praktiški siuviniai".
2019-02-09 (09:30 val.) organizuojamas šeimų žygis „Į pelkę žiemą".
2019-02-16 (10:00 val.) organizuojama sporto diena „Vasario 16-oji su šeima". Sporto diena vyks Kaltanėnų ugdymo ir turizmo centre. Plačiau
Skelbiamas Jaunimo projektų finansavimo atrankos konkursas
2019-02-07
Švenčionių rajono savivaldybės administracija skelbia Jaunimo projektų finansavimo atrankos konkursą (toliau - Konkursas).
Konkurso tikslas - finansuoti projektus, kurie įvairiais būdais bei metodais kelia jaunų žmonių kompetencijas, gebėjimus, inicijuoja ir skatina pozityvias jaunimo iniciatyvas, visuomenei ir valstybei naudingą jaunimo veiklą, aktyvų jaunimo dalyvavimą visuomeniniame ir pilietiniame gyvenime.
Konkurso būdu finansuojamos veiklos:
Plačiau
Skelbiamas Švenčionių rajono savivaldybės Atvirųjų jaunimo erdvių veiklos programų projektų finansavimo atrankos konkursas
2019-02-07

Švenčionių rajono savivaldybės administracija skelbia Švenčionių rajono savivaldybės Atvirųjų jaunimo erdvių veiklos programų projektų finansavimo atrankos konkursą (toliau - Konkursas).
Konkurso tikslas - finansuoti Atvirųjų jaunimo erdvių veiklos programų projektus, kuriuos įgyvendinant vykdomas atvirasis darbas su jaunimu, siekiama sudaryti galimybes užsiimti prasminga veikla ir saugiai leisti laisvalaikį saviraiškos erdvės nerandantiems jauniems žmonėms bei palengvinti jų integraciją į gyvenamąją aplinką.

Plačiau
Apdovanotos Kalėdų ir Naujųjų metų šventėms kūrybiškiausiai papuoštos gyventojų sodybos
2019-02-06

Šių metų sausio 31 d. rajono savivaldybės tarybos posėdžio metu buvo apdovanoti gražiausiai ir kūrybiškiausiai Kalėdų ir Naujųjų 2019 metų šventėms papuošti rajono gyventojų pastatai ir aplinkos.
2018 m. gruodžio 19 d.  rajono savivaldybės administracija paskelbė tradicinį Kalėdų vitrinų, langų, pastatų fasadų konkursą. Gyventojai teikė siūlymus, o savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. liepos 18 d. įsakymu Nr. A-528 patvirtinta nuolatinė pastatų ir aplinkos tvarkymo konkursams organizuoti ir konkursų laimėtojams nustatyti vertinimo komisija išrinko gražiausiai papuoštas miestų ir kaimų sodybas.

Plačiau
Gegužės mėnesį planuojamas kvietimas senų ir neefektyvių šildymo katilų keitimui
2019-02-05

2019 m. gegužės mėnesį planuojama skelbti kvietimą gauti paramą neefektyvių biomasę naudojančių šildymo katilų keitimui į efektyvius biokuro katilus arba šilumos siurblius.
Sausio 17 d. Energetikos ministerija patvirtino paramos priemonės „Katilų keitimas namų ūkiuose“ projektų finansavimo sąlygų aprašą, kuriame pateikti reikalavimai ir kriterijai šiai paramai gauti. Tiksliau apie reikalavimus fiziniams asmenims galite pasiskaityti, parsisiuntus šį teisės akto priedą.

Plačiau
Skelbiamas Kūno kultūros ir sporto programų projektų finansavimo 2019 m. atrankos konkursas
2019-02-05

Švenčionių rajono savivaldybės administracija skelbia Kūno kultūros ir sporto programų projektų finansavimo 2019 m. atrankos konkursą.
Kūno kultūros ir sporto programų projektų finansavimo atrankos konkursas Švenčionių rajono savivaldybėje organizuojamas nuo 2016 m. 2016-2018 m. kūno kultūros ir sporto programų, finansuojamų iš Švenčionių rajono savivaldybės biudžeto lėšų konkurso būdu, įgyvendinimui buvo skirta 62,2 tūkst. Eur. 2018 m. skirta 20 tūkst. Eur., iš jų 5,5 tūkst. Eur skirta savivaldybės sportininkų parengimui ir dalyvavimui Europos ir pasaulio čempionatuose, pirmenybėse, taurės varžybose, kituose tarptautiniuose ir kompleksiniuose sporto renginiuose, 6,6 tūkst. Eur - vaikų, jaunimo, sporto veteranų kūno kultūros ir sporto veikloms savivaldybėje: čempionatams, žaidynėms, treniruotėms, sveikatingumo ir kitiems masiniams sporto renginiams, 3,0 tūkst. Eur - perspektyvių savivaldybės sportininkų skatinimui siekti aukštų sporto rezultatų, jiems skiriant savivaldybės finansinę paramą, 4,9 tūkst. Eur - programos „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje 2018 m." įgyvendinimui.
Plačiau

Švenčionių rajone skelbiama gripo epidemija
2019-02-05

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau – NVSC) Vilniaus departamento Švenčionių skyrius, informuoja, kad Švenčionių rajone sergamumas gripu ir ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (toliau – ŪVKTI) pasiekė epideminį lygį. Plačiau

Švenčionių rajono biudžeto akcentai: daugiau lėšų švietimui, kultūrai ir darbo užmokesčiui, papildomai atseikėta sveikatos priežiūrai ir įdarbinimui
2019-02-05
Švenčionių rajono savivaldybės taryba sausio 31 d. patvirtino 2019 m. biudžetą, kuris siekia 29,3628 mln. eurų. Palyginus su praėjusių metų sausį patvirtintu biudžetu, šiųmetis didesnis beveik 2,1 mln. eurų, arba 7,2 proc. Plačiau
Kviečiame registruotis į mokymus „Jaunųjų bendruomenės lyderių akademija“
2019-01-31

VšĮ Politikos tyrimų ir analizės institutas kartu su „Erasmus+" programa, Britų Taryba Lietuvoje, Šalčininkų, Švenčionių, Trakų, Vilniaus rajonų ir Visagino miesto savivaldybėmis įgyvendina projektą „Aktyvūs piliečiai: struktūrinis dialogas Pietryčių Lietuvoje".
Projekto tikslas - įgalinti ir sutelkti daugiatautes Lietuvos rajonų bendruomenes bendriems pozityviems veiksmams.
Projekto uždaviniai:
Plačiau

Gripu ir ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis serga vis daugiau Švenčionių rajono gyventojų
2019-01-29

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos (NVSC) Vilniaus departamento Švenčionių skyrius (toliau – Švenčionių skyrius) informuoja, kad gripu ir ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI) serga vis daugiau rajono gyventojų. Plačiau

Akredituotos NVŠ programos 2019 m. vasario - birželio mėnesiams
2019-01-25
Švenčionių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2019 m. sausio 22 d. įsakymu Nr. A-67 „Dėl neformaliojo vaikų švietimo programų atitikties reikalavimams patvirtinimo ir pratęsimo" akredituotos NVŠ programos 2019 m. vasario - birželio mėnesiams.
Kviečiame tėvelius (globėjus, rūpintojus) padėti vaikams ir jaunimui pasirinkti neformaliojo vaikų švietimo programas 2019 m. vasario - birželio mėnesiams. Plačiau
Iki 2019 m. kovo 1 d. galima teikti paraiškas dėl medžiojamųjų gyvūnų daromos žalos miškui prevencinių priemonių vykdymo išlaidų kompensavimo
2019-01-25

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos savivaldybių aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos įstatymo 4 straipsnio 1 dalies 3 punktu, gali būti finansuojamos miško sklypų, kuriuose medžioklė nėra uždrausta, savininkų, valdytojų arba naudotojų įgyvendinamos medžiojamųjų gyvūnų daromos žalos prevencinės priemonės, kuriomis siekiama išvengti medžiojamųjų gyvūnų daromos žalos miškui.

Plačiau
Melioruotos žemės savininkų dėmesiui!
2019-01-24

Švenčionių rajono savivaldybės administracija iš Europos Sąjungos solidarumo fondo lėšų, skirtų pažeistai melioracijos infrastruktūrai atkurti ir prevencinėms priemonėms taikyti, 2019 metais gavo 287 120 Eur. Dotacija skirta valstybei nuosavybės teise priklausančiai pažeistai melioracijos infrastruktūrai atkurti, organizuojant melioracijos sistemų ir statinių remonto ir (ar) rekonstravimo darbus, bei prevencinėms priemonėms taikyti savivaldybėse, kuriose 2017 m. nuo ilgalaikių liūčių žuvo pasėlių plotai. Švenčionių rajono savivaldybės administracija už šias lėšas turi atstatyti 8,46 km griovių, 12 vandens pralaidų ir 8,5 ha drenažo.

Plačiau
Švenčionių rajone sparčiai daugėja sergančiųjų gripu ir ŪVKTI
2019-01-22

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos (NVSC) Vilniaus departamento Švenčionių skyrius (toliau – Švenčionių skyrius) informuoja, kad Švenčionių rajone, kaip ir visoje šalyje, smarkiai padidėjo sergamumas gripu ir ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI).

Plačiau

Naujienų archyvas >

 

Rengiami projektai
Informacija apie sprendimo priėmimą dėl kaimo plėtros projekto rengimo ir pasiūlymų pateikimo
2019-02-07
Informuojame, kad 2019 m. vasario 27 d. numatoma priimti sprendimą pradėti rengti kaimo plėtros žemėtvarkos projektą Pušalotos kaime (kadastro Nr. 8638/0001:51), kurio planavimo tikslas - parinkti ūkininko sodybos vietą ir uždaviniai - suplanuoti žemės ūkio paskirties žemės sklypo (sklypų) teritoriją, nustatant ūkininko sodybos statinių statybos zoną. Plačiau
Informacija apie sprendimo priėmimą dėl kaimo plėtros projekto rengimo ir pasiūlymų pateikimo
2019-02-06
Informuojame, kad 2019 m. vasario 22 d. numatoma priimti sprendimą pradėti rengti kaimo plėtros žemėtvarkos projektą Laužėnų kaime (kadastro Nr. 8664/0003:0492), kurio planavimo tikslas - parinkti ūkininko sodybos vietą ir uždaviniai - suplanuoti žemės ūkio paskirties žemės sklypo (sklypų) teritoriją, nustatant ūkininko sodybos statinių statybos zoną. Plačiau

Naujienų archyvas >

 

Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą
Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą
2019-02-20

Vadovaujantis Statybos techninio reglamento STR1.05.06:2010 „Statinio projektavimas" VIII skyriaus „Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą ir visuomenės dalyvavimas svarstant statinių projektinius pasiūlymus" nuostatomis, informuojame, kad yra parengti:
MOKYKLOS PASTATO (unik. Nr. 8698-7013-4012) SU DAUGIAFUNKCINIO CENTRO PATALPOMIS, ŠVENČIONIŲ R. SAV., KALTANĖNAI, MOKYKLOS G. 17, DALIES PATALPŲ PASKIRTIES KEITIMO Į POILSIO, PROJEKTINIAI PASIŪLYMAI

Statinio statybvietės adresas: Mokyklos g. 17, Kaltanėnai, Švenčionių r., sav.

Plačiau

Naujienų archyvas >

 

SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Kęstutis
Feliksas
Eleonora
Rytoj:
Darvydas
Gintautė
Elvinas
Margarita

 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas