Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams VAKCINACIJA NUO COVID-19 Verslininkams Turizmas Projektai Švenčionys 535
2021 m. birželio 15 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Viešoji tvarka
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 10975793
Šiandien apsilankė: 959
Dabar naršo: 25


Naujienos ir aktualijos
Aktualūs kontaktai Covid-19 pandemijos metu Švenčionių rajone
2021-06-14


 

Plačiau
12-15 m. asmenų skiepijimas nuo COVID-19 infekcijos
2021-06-14

Europos vaistų agentūrai leidus „Comirnaty“ vakcina nuo koronaviruso skiepyti 12–15 metų asmenis, šios amžiaus grupės vakcinacija startuoja ir Lietuvoje. Nuo pirmadienio registruoti vaikus skiepijimui gali tėvai (įtėviai), globėjai arba rūpintojai.
Vaikai vakcinacijai registruojami taip pat kaip ir suaugusieji – internetu www.koronastop.lt arba Karštosios linijos telefonu 1808.
Kaip internetu užregistruoti vaiką arba kitą šeimos narį, sužinosite ČIA.
Užregistravus vaiką vakcinacijai, bent vienas iš tėvų (įtėvių), globėjų arba rūpintojų turi kartu atvykti į vakcinacijos centrą. Atvykimas yra traktuojamas kaip sutikimas skiepytis.

Plačiau
Visuomeninio transporto ir darnaus judumo (paspirtukai, dviračiai, dalijimosi paslauga ir pan.) skatinimas 2021-05 Nr. KK-AM-V02
2021-06-11

Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra (toliau – APVA) 2021 m. gegužės 27 d. paskelbė kvietimą teikti prašymus pagal 2021m. Klimato kaitos programos priemonę „Visuomeninio transporto ir darnaus judumo skatinimas (paspirtukai, dviračiai, dalijimosi paslauga ir pan.)“. 

Plačiau
Asociacijos „Švenčionių miesto vietos veiklos grupė“ informacija
2021-06-11

Asociacija „Švenčionių miesto vietos veiklos grupė“ inicijuoja Vietos plėtros strategijos keitimą, kuriame atsisakoma veiksmo, susijusio su pabėgėliais (2.2.2. veiksmas „Labiausiai socialiai pažeidžiamų asmenų (pvz., imigrantai, pabėgėliai, buvę nuteistieji) integracijos projektų įgyvendinimas“). Turinčius pastabų ar pasiūlymų dėl tokio keitimo prašome susisiekti su VVG el. paštu svencioniumiestovvg@gmail.com arba tel. 867170212, 867840050.

Plačiau
Lietuvos policijos mokykla kviečia mokytis
2021-06-10

Policininko darbas – kupinas iššūkių. Tačiau drąsus žmogus policijoje maksimaliai realizuos savo gyvenimo tikslus.
Jei manai, kad gali pakeisti rytojų – prisijunk prie mūsų!
Kviečiame visus, nebijančius iššūkių, norinčius dirbti nemonotonišką darbą vienoje didžiausių Lietuvos organizacijų ir prisidėti prie visuomenės gerovės.


Mes siūlome:
• puikią mokymosi bazę Kauno rajone, Mastaičiuose,
• nemokamą apgyvendinimą,
• stipendiją,
• intensyvias ir nenuobodžias, į praktiką orientuotas pamokas, o sėkmingai baigus Lietuvos policijos mokyklą – garantuotą darbo vietą.

Plačiau
Viskas apie vienišo asmens išmoką
2021-06-10

Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos interneto svetainėje skelbiama informacija apie vienišų asmenų išmoką, nuoroda  https://socmin.lrv.lt/lt/duk/vieniso-asmens-ismoka

Informacinis lankstinukas „Viskas apie vienišo asmens išmoką“.

Parengta pagal Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos informaciją

Plačiau
Seilių PGR tyrimai
2021-06-10

Daugeliui žmonių COVID-19 molekulinis PGR tyrimas, kai tepinėlis imamas iš nosiaryklės, sukelia nemalonių pojūčių – neretai ištrykšta ir ašaros. Dabar jau turime alternatyvą: Lietuvoje pavojingąją infekciją tai pat tiksliai galima ištirti ir iš seilių mėginio. Dabar besitiriančiam dėl COVID-19 žmogui tereikia surinkti 1–2 ml savo seilių į specialų mėgintuvėlį, kuris perduodamas laboratorijos specialistams.

Plačiau
Kūrybiškų susitikimų festivalis „Pabraidom“
2021-06-09

Švenčionių rajono Pabradės meno mokyklos organizuojamas tęstinis projektas Kūrybiškų susitikimų festivalis „Pabraidom“ telkia Pabradės bendruomenę pozityviam, pagarbiam, kultūriniam bendradarbiavimui. Festivalio metu vykstantis kultūrine įvairove grįstas dialogas kuria bendrumo pojūtį bei suteikia galimybę tapti visus vienijančio kultūrinio projekto dalimi.
Šiais metais vyksiantis festivalis dėl pandemijos net du kartus buvo nukeltas vėlesniam laikui. Mokyklos mokiniai, mokytojai ir visa bendruomenė džiaugiasi, kad pagaliau galės pasimatyti ir pabendrauti gyvai. Pagrindiniai festivalio „Pabraidom“ akcentai – tarpkultūrinis bendradarbiavimas, istorijos pažinimas ir inovacijos.

Plačiau
Informacija dėl adresų keitimo
2021-06-09

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2011 m. sausio 25 d. įsakymo Nr. 1V-57 (Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2014 m. kovo 13 d. įsakymo Nr.1V-178 redakcija) „Dėl numerių pastatams, patalpoms, butams ir žemės sklypams, kuriuose pagal jų naudojimo paskirtį (būdą) ar teritorijų planavimo dokumentus leidžiama pastatų statyba, suteikimo, keitimo ir apskaitos tvarkos aprašo",18.7 punktu, adresai, esantys Meškerinės k., Pabradės sen., Švenčionių r, bus keičiami.

Plačiau
Lietuvoje vėl startuoja „Misija: švari vasara!“
2021-06-07

Pakelti svetimą šiukšlę – jau nebe tabu. Vis daugiau Lietuvos žmonių įsitraukia į aplinkos tvarkymą ir stengiasi mažinti taršą, todėl birželį Lietuvoje vėl prasideda „Misija: švari vasara!“, skatinanti gamtoje pakelti svetimą šiukšlę, nepalikti savų ir tokiu pavyzdžiu dalytis socialiniuose tinkluose.

Plačiau
Aplinkosauginis projektas „Mes rūšiuojam. Vasara“ kviečia mažinti atliekas bendruomeniškai
2021-06-07

Kartu su vasara nuo birželio 1 d. startuoja aplinkosauginis projektas „Mes rūšiuojam. Vasara“, kuris aktyviai kvies Lietuvos bendruomenes rūšiuoti atliekas, rinkti taškus ir laimėti projekto rėmėjų prizus. Jo organizatoriai tikisi, kad projektas, kurio metu bus renkamos buitinės elektronikos, nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių atliekos, stiprins bendruomeniškumo jausmą kartu mažinti aplinkos taršą.

Plačiau
Kviečiame Švenčionių rajono jaunus žmones dalyvauti Švenčionių rajono savivaldybės jaunimo vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką programoje!
2021-06-07

Švenčionių rajono savivaldybė, siekdama didinti jaunimo užimtumą vasaros laikotarpiu, ne ugdymo proceso metu, skatinti ir didinti pagalbą jauniems žmonėms įsidarbinti, kviečia Švenčionių rajono jaunus žmones dalyvauti Švenčionių rajono savivaldybės jaunimo vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką programoje (toliau – Programoje).

Plačiau
Kviečiame Švenčionių rajono darbdavius dalyvauti Švenčionių rajono savivaldybės jaunimo vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką programoje
2021-06-07

Švenčionių rajono savivaldybė jau antri metai, siekdama didinti jaunimo užimtumą vasaros laikotarpiu, ne ugdymo proceso metu, skatinti ir didinti pagalbą jauniems žmonėms įsidarbinti, įgyvendina Švenčionių rajono savivaldybės jaunimo vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką programą (toliau – Programą).

Plačiau
Savivaldybės mero Rimanto Klipčiaus sveikinimas su Tėvo diena
2021-06-05
   Plačiau
Kvietimas kiaulių laikytojams teikti paraiškas gauti de minimis pagalbą biologinio saugumo priemonių įsigijimo išlaidoms kompensuoti
2021-06-04

Kiaulių laikytojai kviečiami teikti paraiškas gauti de minimis pagalbą  biologinio saugumo priemonių įsigijimo išlaidoms kompensuoti. Pagalbos teikimo kiaulių laikytojams už biologinio saugumo priemonių reikalavimų įgyvendinimą teikimo taisyklės (toliau – taisyklės) patvirtintos žemės ūkio ministro 2018 m. rugpjūčio 27 d. įsakymu Nr. 3D-585, patikslintos žemės ūkio ministro 2021 m. birželio 1 d. įsakymu Nr. 3D-361.

Plačiau
Informacija apie Švenčionių rajono savivaldybės biudžeto lėšomis finansuojamus Kūno kultūros ir sporto programos projektus
2021-06-03

Vadovaujantis Kūno kultūros ir sporto programų finansavimo ir finansinės paramos teikimo tvarkos aprašo, patvirtinto Švenčionių rajono savivaldybės tarybos 2015 m. lapkričio 26 d. sprendimu Nr. T-211 „Dėl Kūno kultūros ir sporto programų finansavimo ir finansinės paramos teikimo tvarkos aprašo patvirtinimo", 33 punktu, skelbiama informacija apie Švenčionių rajono savivaldybės finansuojamus Kūno kultūros ir sporto programos projektus.

Plačiau
Informacija apie Švenčionių rajono savivaldybės Atvirųjų jaunimo erdvių veiklos programų projektus, kurių įgyvendinimui skirtos Švenčionių rajono savivaldybės biudžeto lėšos
2021-06-03

Švenčionių rajono savivaldybės Atvirųjų jaunimo erdvių veiklos programų projektų, kurių įgyvendinimui skiriamos Švenčionių rajono savivaldybės biudžeto švietimo ir sporto veiklos programos lėšos, sąrašas

Plačiau
ES skaitmeninis COVID pažymėjimas
2021-06-03
Birželio mėnesį Europos Sąjungoje (ES) pradedamas diegti ES Skaitmeninis COVID pažymėjimas, kuris leis paprasčiau kirsti valstybių sienas ir apsistojus kitoje šalyje pasinaudoti numatytomis laisvesnėmis priemonėmis. Iki liepos 1 d. šis dokumentas apjungs visas ES ir Šengeno erdvės valstybes. Plačiau
Švenčionių rajono savivaldybės vaikų vasaros stovyklų finansavimo 2021 m. konkursas
2021-06-03

Švenčionių rajono savivaldybės tarybos 2021 m. gegužės 27 d. sprendimu Nr. T-137 „Dėl Švenčionių rajono savivaldybės vaikų vasaros stovyklų finansavimo 2021 m. tvarkos aprašo“ patvirtintas Švenčionių rajono savivaldybės vaikų vasaros stovyklų finansavimo 2021 m. tvarkos aprašas.
Vaikų vasaros stovyklos finansuojamos iš Švenčionių rajono savivaldybei iš valstybės biudžeto 2021 m. skirtų ir planuojamų nepanaudoti neformaliojo vaikų švietimo lėšų. Finansavimas skiriamas stovykloms, prisidedančioms prie socialinių emocinių kompetencijų ugdymo, vykdomoms mokinių atostogų metu, ir kurios yra skirtos mokiniams, besimokantiems pagal bendrojo ugdymo programas (pirmenybė teikiama mokiniams, turintiems specialiųjų ugdymosi poreikių, atsirandančių dėl įgimtų ar įgytų sutrikimų, nepalankių aplinkos veiksnių, taip pat mokiniams, gaunantiems socialinę paramą arba turintiems teisę į socialinę paramą).

Plačiau
Informacija apie Bendruomenės sveikatinimo priemonių projektus, kurių įgyvendinimui skirtos Švenčionių rajono savivaldybės biudžeto lėšos
2021-06-02

Bendruomenės sveikatinimo priemonių projektų Švenčionių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo 2021 m. specialiosios programos lėšomis paraiškų atrankos konkursui buvo pateikta 13 paraiškų. Jų atranką vykdė Švenčionių rajono savivaldybės bendruomenės sveikatos taryba, kuri įvertinusi paraiškas, priėmė sprendimą skirti finansavimą 9 konkursui pateiktiems projektams įgyvendinti, 4 projektų nuspręsta nefinansuoti.

Plačiau
AKTUALU PENSINIO AMŽIAUS NEĮGALIESIEMS, KURIEMS NUSTATYTAS SPECIALIŲJŲ POREIKIŲ LYGIS
2021-06-02

Nuo liepos 1-osios įsigaliojus Lietuvos Respublikos neįgaliųjų socialinės integracijos įstatymo pakeitimams, nedidelių specialiųjų poreikių lygis bus prilyginamas vidutinių specialiųjų poreikių lygiui ir vietoj šiuo metu galiojančių trijų specialiųjų poreikių lygių liks tik du – vidutinių ir didelių specialiųjų poreikių lygiai.

Plačiau
Kviečiame užpildyti anoniminę klientų apklausos anketą!
2021-06-01

Mes siekiame tobulėti ir gerinti teikiamų paslaugų kokybę, todėl Jūsų nuomonė apie teikiamų paslaugų kokybę ir aptarnavimą mums itin svarbi. Prašome mūsų klientų užpildyti anoniminę   Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Klientų pasitenkinimo suteiktomis paslaugomis nustatymo anketą. Tik su Jūsų pagalba galime sužinoti Jūsų vertinimus bei pageidavimus, ką dar reikia patobulinti.  Anketos pildymas užtruks apie 1 minutę.  Padėkite mums tobulėti!

Plačiau
Galimybių paso atsiėmimas e. bankininkyste ir e. parašu nesinaudojantiems gyventojams
2021-06-01

Galimybių pasas Lietuvoje pradės veikti nuo gegužės 24 d. Gyventojai sugeneruoti Galimybių pasą kviečiami interneto svetainėje www.gpasas.lt. Tai padaryti paprasta – tereikia per E. valdžios vartus patvirtinti savo tapatybę ir išsisaugoti suformuotą dokumentą kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje. Galimybių pasą galima naudoti telefone arba jį atsispausdinti. Galimybių pasą atnaujinti reikalinga kas 7 dienas.

Plačiau
Vanduo maudyklose švarus
2021-05-31

2021 m. gegužės 25 d. paėmus ir ištyrus vandens mėginius Bėlio ir Sarių ežeruose bei Žeimenos upėje ties Švenčionėliais ir Pabrade nustatyta, kad rajono maudyklose vandens mikrobiologinės taršos rodikliai atitinka Lietuvos higienos normos HN 92:2018 „Paplūdimiai ir jų maudyklų vandens kokybė“ reikalavimus. Mėginių paėmimo metu maudyklų vandens žydėjimo požymių nepastebėta. Atliekų, nuolaužų ir kitų plūduriuojančių medžiagų nerasta.
Kitas mėginių paėmimas bus vykdomas 2021 m. birželio 9 d. 
Maudyklų vandens kokybės stebėjimų rezultatai

Plačiau
Skelbiamas Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2021 metų veiksmų plano įgyvendinimo 1.1.4 priemonės „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ Švenčionių rajono savivaldybėje 2021 m. projektų atrankos konkursas
2021-05-31

Skelbiamas Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2021 metų veiksmų plano įgyvendinimo 1.1.4 priemonės „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ Švenčionių rajono savivaldybėje 2021 m. projektų atrankos konkursas
Švenčionių rajono savivaldybės administracija skelbia 2021 metų Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2021 metų veiksmų plano įgyvendinimo 1.1.4 priemonės „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimo Švenčionių rajono savivaldybėje projektų atrankos konkursą ir kviečia teikti paraiškas.
Paraiškų pateikimo terminas – nuo 2021 m. gegužės 31 d. iki 2021 m. birželio 21 d. 17.00 val.

Plačiau

Naujienų archyvas >

 

Rengiami projektai
Informacija apie sprendimo priėmimą dėl kaimo plėtros projekto rengimo ir pasiūlymų pateikimo
2021-06-02

Informuojame, kad 2021 m. birželio 21 d. numatoma priimti sprendimą pradėti rengti kaimo plėtros žemėtvarkos projektą Palaumenio kaime (kadastro Nr. 8647/0001:329, kurio planavimo tikslas – parinkti ūkininko sodybos vietą, parinkti žemės ūkio veiklai reikalingų statinių statybos vietą; uždaviniai – nustatyti melioracijos statinių ir inžinerinių tinklų išdėstymą, suplanuoti žemės ūkio paskirties žemės sklypo (sklypų) teritoriją, nustatant ūkininko sodybos statinių statybos zoną, nustatyti specialiąsias žemės ir miško naudojimo sąlygas, nustatyti melioracijos statinių ir inžinerinių tinklų išdėstymą, suplanuoti žemės ūkio paskirties žemės sklypo (sklypų) teritoriją, nustatant kitos (fermų, ūkio, šiltnamių, kaimo turizmo) paskirties statinių statybos zoną, nustatyti specialiąsias žemės ir miško naudojimo sąlygas.

Plačiau
Informacija apie Švenčionėlių miesto teritorijos bendrojo plano koregavimą
2021-05-26

Vadovaujantis Švenčionių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2021-02-11 įsakymu Nr. A-77 „Dėl Švenčionėlių miesto teritorijos bendrojo plano koregavimo“ ir 2021 m. vasario 22 d. įsakymu N. A-100 „Dėl Švenčionėlių miesto teritorijos bendrojo plano koregavimo planavimo darbų programos patvirtinimo“ patvirtinta planavimo darbų programa parengtas Švenčionėlių miesto teritorijos bendrojo plano, patvirtinto Švenčionių rajono savivaldybės tarybos 2009 m. lapkričio 26 d. sprendimu Nr.T-155, koregavimas.

Plačiau
Informacinis pranešimas apie numatomą rengti specialiojo teritorijų planavimo dokumentą
2021-05-18

Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo įstatymo 31 str. 4 dalies nuostatomis, Saugomų teritorijų specialiųjų planų rengimo taisyklių, patvirtintų Lietuvos Respublikos aplinkos ir kultūros ministrų 2020 m. birželio 3 d. įsakymu Nr. D1-330/ĮV-706 „Dėl saugomų teritorijų specialiųjų planų rengimo taisyklių patvirtinimo“, 10 punktu Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos (toliau – Tarnyba) parengė sprendimo „Dėl Pabradės atkuriamojo sklypo ribų plano, patvirtinto Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2004 m. rugsėjo 15 d. įsakymu Nr. D1-486 „Dėl Kalvių, Pabradės ir Sulinkių atkuriamųjų sklypų įsteigimo bei jų ribų patvirtinimo“, korektūros rengimo pradžios ir planavimo tikslų“ projektą.

Plačiau
Informacija apie sprendimo projektą dėl teritorijų planavimo dokumento rengimo ir planavimo tikslų
2021-05-18

Informuojame, vadovaujantis Planavimo iniciatoriaus 2021-04-21 pasiūlymu reg. Nr. (4.43.) 1G-2879 yra parengtas Švenčionių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymo projektas „Dėl Švenčionių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2016 m. sausio 18 d. įsakymu Nr. A-30 „Dėl detaliojo plano patvirtinimo ir pagrindinės žemės naudojimo paskirties, būdo nustatymo“ patvirtinto detaliojo plano keitimo, finansavimo, planavimo tikslų ir darbų programos patvirtinimo“.

Plačiau
INFORMACIJA APIE ŠVENČIONIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS TERITORIJOS BENDROJO PLANO KEITIMO RENGIMO PRADŽIOS IR PLANAVIMO TIKSLUS
2021-04-09

Naujienų archyvas >

 

Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą
Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą
2021-06-02

OBJEKTO PAVADINIMAS
Sandėliavimo paskirties pastato Švenčionių m., Lentupio 33A, kapitalinio remonto ir paskirties keitimo į gamybos paskirties pastatą – gamybinę laboratoriją – projektas

Plačiau

Naujienų archyvas >

 

SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
 Video archyvas 
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Tanvilas
Vitas
Krescencija
Rytoj:
Tolminas
Jūra
Benas
Julita 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas